صفحه 1 از 19 123411 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 181

موضوع: چو میبینی که نابینا و چاه است....

مدیر (ستاره‌دار 12) عليرضا جمالی آواتار ها
    تشکر شده 9,881 بار در 1,201 ارسال

چو میبینی که نابینا و چاه است....

با سلام

متاسفانه اخیرا شیطنت های زیادی تو سایت بورسی شکل گرفته که سعی کرده با برهم زدن محیط دوستانه و آرام اینجا حاشیه هایی برای این سایت ایجاد کنه.

پشت پرده این بازی ناجوانمردانه و دور از مردانگی کاملا واضح و شناخته شده است.

با این حال به صرف اخلاق و اعتقاداتی که داشته و دارم , خودم رو ملزم به رعایت خیلی از مسایل دونسته بودم و سعی کردم به عنوان کسی که دسترسی به پاره ای اطلاعات داره که از دسترس گروهی از کاربران به دور هست , حرفی نزنم و مطلبی ننویسم.(که البته دوستانی که با من آشنایی دارند میدونن اهل ورود به این مسایل نبودم و سعی کردم همیشه از بحث و جنجال دوری کنم و اگر گاهی احساس کردم لازمه مطلبی باکسی مطرح بشه تو پیام خصوصی باشه....)

با این حال ظاهرا تو این مورد اشتباه کردم... و ساکت نشستن و نظاره گر بودن -که متاسفانه گاه نظاره گر هم نبوده ام- برای سایت بورسی و کاربران خوبش حاشیه ساز شده....

از روزی که با این مثل آلمانی آشنا شدم که "حق با توست و اجازه بده من آرامش داشته باشم" (du hast recht und ich hab ruhe که اشاره هست به بحث و مناظره و اینکه به راحتی نمیشه نظر کسی رو که در طی زمان شکل گرفته تغییر داد) سعی کرده ام از بحث دوری کنم با اینکه قدرت بحث و مناظره قابل قبولی داشته ودارم....

اما گویی اینجا مثل پارسی خودمون بیشتر کاربرد داره که :
    چو میبینی که نابینا و چاه است ..... اگر خاموش بنشینی گناه است

تصمیم دارم با رعایت ادب و احترام, که رسم و پایه این سایت بوده و خواهد بود, به پاره ای روشنگری ها دست بزنم تا فرق دوست و دشمن کاربران و سهامداران خردی که گاهی فریب داده میشن مشخص بشه (و البته من هم تو این سایت زمانی فریب خوردم, نه برای فعالیت در بازار سهام که در اطمینان به کسانی که ازشون چشم یاری داشتیم اما....خود غلط بود آنچه ما پنداشتیم)

البته این تاپیک کلا باز خواهد بود تا هرکسی بتونه درد دلش و گلایه اش رو هم بیان کنه....

با تشکر
    از ادمها بت نسازید, این خیانت است ؛ هم به خودتان, هم به خودشان! خدایی میشوند که خدایی کردن نمیدانند وشما در اخر میشوید سر تا پا کافر خدای خود ساخته...

عضو فعال sourena آواتار ها
    تشکر شده 5,327 بار در 1,077 ارسال
    بسیار ممنون.انشالله که منظور رو برسونه و اگر منجر به هدایت یکنفر هم بشه رسالت خودش رو انجام داده

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    جناب جمالی ، مدیر و دوست عزیز
    آنها که باید بدانند میدانند. قطعا با روشن شدن حقایق بسیاری از کاربران متوجه مسائلی میشوند که شاید پذیرش آن برایشان بسیار سخت و شوک آور باشد! اما اگر به گذشته نگاه کنیم ، از اشتباهات تجربه کسب کنیم و قدرت پول! را در نظر بگیریم متوجه خیلی مسائل واضح و روشن میشویم که تمام مدت جلوی چشمان همگی در حال پخش بود.
    آرزو می کردم و میکنم که فرد فرد انسانها خود با تفکر و تیزبینی متوجه مسائل و شناخت افراد بشوند نه اینکه منتظر افشاگری دیگران باشند. وقتی بتوانیم خود ، تفاوت نور خورشید با نور لامپی را تشخیص دهیم آنگاه با شکستن حباب لامپ در تاریکی نخواهیم بود!
    من تاحدی یا بیشتر در جریان بعضی مسائل هستم ، متاسفانه ، متاسفانه جریانی در حال شکل گیری هست که فکر میکنم به زودی ضربه مهلکی بر پیکره بعضی افراد به دلیل زودباوری و پاکی درونشان وارد خواهد شد. فرض بگیرم که با افشای بعضی مسائل بتوان بعضی آگاهی ها به عموم داد ولی در جای دیگر به شکل دیگر آن نیرو که وابستگی شدیدی به پول دارد سربرخواهد اورد و قربانیان دیگر خواهد گرفت. افراد خود باید به سطح آگاهی کافی برسند ، اشتباه برای همه ما وجود دارد فقط مهم نگاه به گذشته و مقایسه مسائل و درس گرفتن است.
    واقعا دلم میخواد خیلی از مسائلی که فهمیدم را اعلام کنم ولی ترجیح میدهم همگی خود وادار به فکر کردن بشوند، سر هم کردن پازل چندان دشوار نیست!
    (سرنخ : از علم و شهرت بعضی سواستفاده شد، به بعضی شهرت داده شد! آمارها بالا برده شد ، پول آمد وسط و....... در نهایت دیگر پولی نخواهند ماند! )
    شبیه پیش بینی های نوستراداموس شد!
    ما را به چوب و رخت شبانی فریفته اند ، این گرگ سالهاست که با گله آشناست

عضو عادی
    تشکر شده 373 بار در 74 ارسال
    كيوان منظورت منم

5. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید نوسترداموس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال احـد آواتار ها
    تشکر شده 1,889 بار در 442 ارسال
    بگیم یا نگیم......
    سلام بر جمالی عزیز که دوستان و اغیار بر صحت اخلاقی و کلامی ایشان معترفند .
    سلام بر دوستان وفادار که وقت ازمون سربلندند.
    دوستان توجه داشته باشیم که هدف و ارمان فروم ایجاد یک محیط سالم و صمیمی برای تبادل افکار و ایده های اقتصادی ودر راس ان بورسی است.
    و سایت بورسی الحق و والانصاف با درایت مدیران فریخته اش و کاربران فهیم با بار علمی متفاوت موفق بوده و چشم انداز خوبی در پیش دارد.
    دوستان عزیز دمکراسی حاکم بر فروم است که این جسارت را به من داده که وارد بحث شوم .
    بیاییم ظرفیتها را کمی بالا ببریم با هر کشمش گرمی و با یک غوره سردیمان نشود.
    بر همان سیاست همیشگی فروم مبنی بر جذب افراد پای فشاریم حتی حربه اخرمان نیز دفعی نباشد.
    تنها چیزی که در دنیا به قدیمیش بها میدهند دوست است انرا مفت که هیچ گران هم از دست ندهیم.
    صداقت و شفافیت تنها راه است حال اگر باعث تکدر خاطر کسی هم شود چه باک
    ضرب المثل قدیمی است که می گوید اول گل الود میشود بعد زلال میشود .
    اگر احساس میکنیم کسانی گل الود کرده اند پس تلاش کنیم زلالش کنیم .
    واقعا"اگر چیزی هست شفاف در میان بگذاریم که با اینکار به زلال شدن کمک کردیم تا اینکه هی بگوییم چیزهایی میدانم که نمیگم تا بعدا"همه خودشان بفهمند .!
    در این صورت فکر نمیکیم که در مورذ بقیه ظلم کردیم و حقیقت را پنهان و انها را در قضاوت و انتخاب دوچار سردرگمی کردیم؟
    این تفکر که بگذارید هر کس هر زمان که تونست به حقایق پی ببره به نظرم در اینجا کمی صدق نکند .
    عزیزان اگر شما زیر پا چاهی میبینید اگر نگید مسئولید چرا باید تجربه ها را چند باره تجربه کنیم؟
    وقتی معتقدیم و اخبار موثق داریم که جریانی در کار است و بزودی به افراد پاک و ساده دل ضربه مهلکی وارد خواهد کرد
    انوقت اگر خاموش بنشینیم گناه نیست ؟
    اگر نیت خیر داریم اگر باورمان بر برهانی مستدل است و اگر تنها به قاضی نمیرویم از افشاگری چه باک !
    در طول تاریخ همیشه دو جبهه حق و ناحق بوده و هیچ وقت انانکه در جبهه حق بودند جبهه را خالی نکردند با این استدلال که چه فایده ما اگر امروز هم پیروز میدان شویم باز هم جای دیگری ناحقی دیگر جبهه جدید خواهد گشود پس ما منفعل شویم و واگذار کنیم یا بی تفاوتی که از همه خطرناکتر است .
    پس ما وظیفه امان را در این جبهه درست انجام دهیم روشنگری و اگر لازم بود افشاگری میکنیم و با اطلاعات درست در هدایت خلق الله مشمول ضمه نمیشویم .
    اما یک مورد را در هر شرایط چه خوب چه بد چه احساسی و غیره...باید رعایت کنیم و ان ادبیاتی است که بکار میبریم که ان نشاندهنده خیلی چیزها خواهد بود از جمله خاستگاه انکه بکار میبرد
    در اخر بقول مولانا افتاب امد دلیل افتاب
    یاحق

مدیر (6) مجيد رادمنش آواتار ها
    تشکر شده 24,885 بار در 4,797 ارسال
    خوبی که از حد بگذرد ابله خیال بد کند

عرض سلام و ادب خدمت تمامی اعضای فهیم سایت بورسی

با شناختی که از صبوری جناب آقای جمالی دارم مطمئنم که کارد را به استخوان رساندند که ایشان ناچار به ابراز چنین اظهاراتی شدند

متاسفانه اخیرا شاهد آن هستیم که در فرومی تازه تاسیس مطالب بسیار متعدد و مغرضانه بر علیه سایت بورسی در بسیاری از تاپیکها شیوع پیدا نموده و حتی کاربران متخلف در این انجمن رسما تاپیک جنگی باز مینمایند که این موضوع میتواند مشکلات عدیده ای را برای هر دو انجمن پدید آورد. ( تایید و تشکر مدیران این فروم در ذیل پستها بسیار تعجب آور و قابل تامل است. )

همانطور که می دانیم در این انجمن کاربرانی بودند که متاسفانه بدلیل حاشیه سازی و عدم تمکین از قوانین سایت به این فروم پناهنده شده و آنجا را تبدیل به پایگاه جنگی نموده اند و ما نیز تا به حال سکوت اختیار کرده و هیچ واکنشی از خود بروز نداده ایم که ظاهرا این ادب و متانت باعث سوء برداشت از طرف مقابل شده تا جاییکه با ایجاد تاپیک توسط یک کاربر خاطی اصول اولیه را زیر پا گذاشته و تریبون آزاد راه انداختند که هرکس خواست بیاید و بما توهین کند.

از آنجاییکه اصول این سایت مبتنی بر احترام نسبت به تمامی انجمنهای مشابه است در این راستا اعضای محترم اینجا نیز به خود اجازه انتقاد از سایر انجمنها را نداده اند که اگر معدود مطلبی بوده با تذکر ناظر و حذف آن توسط مدیران به اخلاق حرفه ای عمل شده است اما چنانچه بخواهد برخلاف این رویه در جای دیگری عمل شود مسلما خود را ملزم به پاسخگویی که نه بلکه شفاف سازی خواهیم نمود تا حقایق تلخ برملا شود

به پاس حرمت بزرگان و نیز درک و شعور بالای اعضای فهیم این انجمن که همیشه در بزرگ منشی پیش قدم بوده اند از جناب آقای جمالی تقاضا دارم بار دیگر بزرگواری نموده و موقتا این بحث را خاتمه دهند تا اگر چنانچه دوباره شاهد چنین وقایعی بودیم و یا کاربری مطلبی را علیه این سایت عنوان نمود که ناظر آنجا بی تفاوت گذشت مجددا موضوع را دنبال و با جدیت پیگیری فرمایند.

با تشکر
    یـــــاد خــــــدا آرامش بخش دلهــــــاست ..... کجایند مردان بی ادعـــــــا

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    پینوی گرامی ، از انجا که تاپیک آقای جمالی موقتا بسته شد من نتوانستم پاسخم را در آنجا بگذارم.
    البته با توجه به بسته شدن تاپیک قصد ادامه بحث را ندارم فقط ذکر این نکته بود که شما بنده را به دلیل سکوت و یا نگفتن برخی حقایق و مطالب نکوهش کردید دلیل اصلیم را همانجا توضیح داده بودم. من اعتقادی به مسکن جهت درمان ندارم. با نام بردن یا شرح مسائل در مورد یک موضوع خاص تمرکز و آگاهی افراد ناآگاه را صرفا روی آن مطلب میبریم و همگی متوجه خواهند شد و تمام. در نهایت چه ؟ دو روز بیشتر طول نخواهد کشید که داستان از جای دیگر و به شکل دیگر ادامه پیدا خواهد کرد. من به درمان پایه ای اعتقاد دارم و این جز به خواست خود افراد نیست. من در پیام خصوصی به چند نفری از دوستان اشاره ای کردم تا متوجه اصل قضایا بشوند اما متاسفانه اراده درونی هیچکدام مبنی بر دانستن رخ نداد.
    همچنین دلیل بزرگ دیگر اینست که بنده در این نوع مسائل که به مدیران و صاحبنظران بزرگتر مربوط میشود حق دخالت نمی دهم صرفا اشاره ای بود در راستای درد دلهای جناب جمالی
    ما را به چوب و رخت شبانی فریفته اند ، این گرگ سالهاست که با گله آشناست

9. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,522 بار در 26,655 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مجيد 20 نمایش پست ها
    خوبی که از حد بگذرد ابله خیال بد کند

عرض سلام و ادب خدمت تمامی اعضای فهیم سایت بورسی

با شناختی که از صبوری جناب آقای جمالی دارم مطمئنم که کارد را به استخوان رساندند که ایشان ناچار به ابراز چنین اظهاراتی شدند

متاسفانه اخیرا شاهد آن هستیم که در فرومی تازه تاسیس مطالب بسیار متعدد و مغرضانه بر علیه سایت بورسی در بسیاری از تاپیکها شیوع پیدا نموده و حتی کاربران متخلف در این انجمن رسما تاپیک جنگی باز مینمایند که این موضوع میتواند مشکلات عدیده ای را برای هر دو انجمن پدید آورد. ( تایید و تشکر مدیران این فروم در ذیل پستها بسیار تعجب آور و قابل تامل است. )

همانطور که می دانیم در این انجمن کاربرانی بودند که متاسفانه بدلیل حاشیه سازی و عدم تمکین از قوانین سایت به این فروم پناهنده شده و آنجا را تبدیل به پایگاه جنگی نموده اند و ما نیز تا به حال سکوت اختیار کرده و هیچ واکنشی از خود بروز نداده ایم که ظاهرا این ادب و متانت باعث سوء برداشت از طرف مقابل شده تا جاییکه با ایجاد تاپیک توسط یک کاربر خاطی اصول اولیه را زیر پا گذاشته و تریبون آزاد راه انداختند که هرکس خواست بیاید و بما توهین کند.

از آنجاییکه اصول این سایت مبتنی بر احترام نسبت به تمامی انجمنهای مشابه است در این راستا اعضای محترم اینجا نیز به خود اجازه انتقاد از سایر انجمنها را نداده اند که اگر معدود مطلبی بوده با تذکر ناظر و حذف آن توسط مدیران به اخلاق حرفه ای عمل شده است اما چنانچه بخواهد برخلاف این رویه در جای دیگری عمل شود مسلما خود را ملزم به پاسخگویی که نه بلکه شفاف سازی خواهیم نمود تا حقایق تلخ برملا شود

به پاس حرمت بزرگان و نیز درک و شعور بالای اعضای فهیم این انجمن که همیشه در بزرگ منشی پیش قدم بوده اند از جناب آقای جمالی تقاضا دارم بار دیگر بزرگواری نموده و موقتا این بحث را خاتمه دهند تا اگر چنانچه دوباره شاهد چنین وقایعی بودیم و یا کاربری مطلبی را علیه این سایت عنوان نمود که ناظر آنجا بی تفاوت گذشت مجددا موضوع را دنبال و با جدیت پیگیری فرمایند.

با تشکر
    با سلام
    با اینکه خیلی حرفها برای گفتن هست ولی من هم تقاضا دارم فعلا این بحث ادامه پیدا نکند تا اگر بعدا مجدد نیاز شد اقدام شود.
    هرچند از لحاظ روشن شدن موضوع به نوعی میتواند تریبونی باشد تا افراد مختلف نظرات و حرفهایشان رو بزنند و یکبار برای همیشه موضوع حل و شفاف شود.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

عضو فعال
    تشکر شده 6,500 بار در 922 ارسال
    سلام
    آمن عزیز به خوبی از دلیل کناره گیری من از این سایت در زمانی نه چندان دور آگاهی دارند . بعد از مدتها پرده از چهره به ظاهر زیبای یک عده کنار رفت هرچند مطمئنم هنوز خیلی از افراد حقیقت را نمی دانند یا ترجیح می دهند که ندانند
    بر خلاف نظر برخی از دوستان معتقدم بهتر است این سکوت شکسته شود و همه در جریان حداقل پاره ای از مسائل قرار بگیرند
    و متاسفم که استاد عزیزی که برایشان احترام زیادی قائل بودم و هستم داخل این بازی کشیده شدند

عضو فعال بابک پناهی آواتار ها
    تشکر شده 27,010 بار در 3,216 ارسال
    به خدا این علیرضا جمالی خیلییییییییی گله که چیزی نمیگه....داداش من خواهر من ما مگر پشت سایت شما بد و بیراه میگیم که شما میگین...نتونستی اینجا بمونی خوب به سلامت چرا بد و بیراه میگی آحه چرا اینقدر مظلوم نمایی میکنی!!!!!

اینجا گروه مافیایی نخواهیم داشت سهم چاق کنی میخوای برو سایت همسایه!

به ولای علی یه توطئه هایی علیه این سایت دیدم که از چند ماه پیش دستهای پنهانو به علیرضا جمالی گفتم ولی این بچه اونقدر صاف و صادقه که باورش نمیشد نمیدونست دست پنهانی هم هست دست نامرد هم!

دکتر عمادی دوست بسیار عزیز همه ماست ایشون هرجا مطلب بزنن من به شخصه استفاده می کنم و خواهم کرد شان و ادبشون هم قابل قیاس با کمتر کسی بود ولی اون دستهای پنهان ایشون رو هم از خونش کشوندن بیرون

شب دراز است و قلندر بیدار...

صفحه 1 از 19 123411 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)