صفحه 6 از 19 نخست ... 345678916 ... آخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 181

موضوع: چو میبینی که نابینا و چاه است....

عضو فعال
    تشکر شده 1,446 بار در 425 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط عليرضا جمالي نمایش پست ها
    جناب بابای دارای عزیز
    خوشحالم باز تو این سایت میبینمتون
    اما همون موقع هم که به من این حرف رو زدید من تو پیام خصوصی بهتون همین حرفی رو گفتم که اینجا جناب کاپیتان نوشته
    یعنی فقط مدیران سایت هستن که پست های حذف شده و دلیلش رو میبینن و اینکه شما چطور تونستی چنین چیزی رو بیان کنی یا مدیری به شما اطلاع داده (یعنی خلاف قوانین سایت و تیم مدیریت عمل کرده) یا خودتون به اکانت مدیری دسترسی داشتید و یا حرفی بی مبنا که صحت نداره میزنید....

بنابران کاملا فرمایش جناب کاپیتان رو تایید میکنم و متاسفانه حرف شما ....
    جناب جمالی جواب سوال من این نیست؟
    ضمن اینکه خود خانم خادمی دقیقا در پیام خصوصی علت این امر را اشاره فرمودند

و مطلب دیگه اینه چرا راحت صحبت نمی کنید قرار گذاشتیم که اینجا حرفه ها زده بشه
    فرض مثال اگر شکایت من به دست مدیری از مدیران سایت شما رسیده باشه و ایشون علت حذف پست منو بهم بگه اشکالی داره ؟

یعنی اگه کسی از من علت حذف پستشو بپرسم من نمی گم یا اینکه میگم تو حق نداری علت حذف شدن پستت رو بدونی

خیلی امنیتی به قضیه نگاه می کنید
    قضیه خیلی راحت تر این حرف هاست جناب جمالی
    بگذریم
    مشروعيت فاركس بر اساس فتاواي مراجع تقليد

- مطالعه کتاب کیش و مات رو پیشنهاد می کنم

-- می توانید آرزو کنید و یا امیدوار باشید که بازار باز خواهد گشت و یا می توانید ضرر خود را قطع کرده و خود را برای فرصتهای بعدی آماده کنید

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید بابای دارا از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر Captain Nemo آواتار ها
    تشکر شده 21,295 بار در 2,970 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابای دارا نمایش پست ها
    دوست من سرکار خانم آمن خادمی و جناب آقای جمالی کاملا در جریان این موضوع قرار دارند
    چرا شما با تعصب و حتی بدون اینکه خبر از این ماجرا داشته باشی دیگران را متهم به خیانت می کنی یا اینکه به من تهمت دروغ گویی می زنی؟

قطعا اگر این دو عزیز انصاف را رعایت کنند، گفته من تایید خواهد شد
    همین دو تا حق الناس باشه طلب من برای اون دنیا
    یا علی
    دوست گرامی
    اول شما اونطرف توهین ناسزا میگویید ولی اینجا همه دوست و محترم و عزیز هستند
    دوم شما فکر میکنید که بنده چون تا حالا حرفی نزدم از وقایع پشت پرده خبر ندارم ...
    سوم هم موافقم بالاخره اون دنیا به حساب همه رسیدگی میشه ...
    چه شمایی که همسایه امام رضا هستی و چه من که سید حسینی ام ...
    چهارم هم من اگر اسم مدیر بالای سرم خورده لااقل پشت سر شما توهین نکردم اینجا و
    بعد بیام توی سایت شما به شما عزیز و برادر گرامی بگویم ... گر چه آنجا بنده عضو نیستم ...
    پنجم هم آن دیگران که شما الان از ایشان دفاع میکنید در این سایت آی دی دارند و باز هم هست
    اگر دفاعی دارند تشریف بیاورند در خدمتشان هستیم ....
    ششم هم اگر لحن حقیر کمی نامناسب است به بزرگواری خودتان ببخشید
    شب شما خوش عزیز دل ...
    یاری اندر کس نمی​بینیم یاران را چه شد
    دوستی کی آخر آمد دوستداران را چه شد

شهر یاران بود و خاک مهربانان این دیار
    مهربانی کی سر آمد شهریاران را چه شد

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک 52 نمایش پست ها
    شما به چه اجازه ای به مدیر این سایت( جناب آقای جمالی) در تاپیکی که همین چند ساعت پیش در بورس بازان نوشتی توهین کردی؟

اگر حرفی داری دفاع کن جناب حسین نکویی

بی احترامی فقط یک چیز را میرساند

این هم بی احترامی شما
    بابک بنده هیچ گاه به جناب جمالی توهین نکرده و نخواهم کرد تحت هر شرایطی
    چراکه اینشون در بحث تریلینگ کردن استاپ استاد من هستند و من از ایشون درس آموختم

و لذا رسم شاگردی به من اجازه چنین کاری را نخواهد داد
    من فقط یه کلام می گم و روی من سرکار خانم خادمیست

ایشون بفرمایند در آن زمان که پست منو حذف کردن چقدر دانش تکنیکال می دانستند و چقدر با نرم افزار متاتریدر آشنایی داشتند؟

منصفانه نگاه کنید و بدون تعصب بعد از 8 ماه یکی از بزرگواران مدیر سایت به من بگه چرا پست سوال تخصصی من حذف شد و سپس مسدود شدم؟

دوستان من تشریف ببرید و ببینید کاربری از من پرسیده فلان نمودار چگونه است و من نمی دانستم و از گفتن چنین کلمه ای هم ترسی نداشتم و لذا بنده هم در این سوال بیسواد هستم

ولی هیچ گاه بخودم این حق ندادم که پست این کاربر حذف کنم

-- می توانید آرزو کنید و یا امیدوار باشید که بازار باز خواهد گشت و یا می توانید ضرر خود را قطع کرده و خود را برای فرصتهای بعدی آماده کنید

5. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید بابای دارا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,833 بار در 629 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط طيب نمایش پست ها
    باسلام وعرض ادب

بهنام جان این طبیعیه که هر کسی هر کجا که مطلب مینویسه و کسیکه خواهان مطالعه مطالب ایشون هست رو دعوت کنه به سایت مربوطه

سامان عزیز شخصیت خیلی والایی داره ...........................

بنده از اون وقتیکه ایشون نمینویسند در اصل جریان هستم .....................صاف و ساده هستم ولی هالو نیستم...........................
    طیب بزرگوار
    اون عزیز رو دعوت کردن برای استفاده از مطالب.
    من رو چرا دعوت کردن همین برادری که چهره حق به جانب گرفته و طلبش رو اون دنیا میخواد.ایشون چندین بار از من دعوت کردن برای رفتن به اونجا .و این اتفاق مال وقتی بود که اونجا 100 تا عضو هم نداشت.و من از همه جا بی خبر هم عضو اونجا شدم.غافل از اینکه برنا مه ها دارن این عزیزان.بله دوست عزیز جناب نکویی هیچ اشکالی نداره یه نفر تو چند تا فروم عضو باشه اما به نظر میرسه با صحبتهایی که شما میکنی از ابتدای فعالیتت قصد و نیتت شر و مقابله با این فروم بوده دوست گلم.
    حالا که جنابعالی آنلاین هستی لطف کن اگه زحمت نیست برات نام کاربری من رو اونجا مسدود کن(آیدی محاد)

7. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید محاد از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط CAPTAIN NEMO نمایش پست ها

دوست گرامی
    اول شما اونطرف توهین ناسزا میگویید ولی اینجا همه دوست و محترم و عزیز هستند
    دوم شما فکر میکنید که بنده چون تا حالا حرفی نزدم از وقایع پشت پرده خبر ندارم ...
    سوم هم موافقم بالاخره اون دنیا به حساب همه رسیدگی میشه ...
    چه شمایی که همسایه امام رضا هستی و چه من که سید حسینی ام ...
    چهارم هم من اگر اسم مدیر بالای سرم خورده لااقل پشت سر شما توهین نکردم اینجا و
    بعد بیام توی سایت شما به شما عزیز و برادر گرامی بگویم ... گر چه آنجا بنده عضو نیستم ...
    پنجم هم آن دیگران که شما الان از ایشان دفاع میکنید در این سایت آی دی دارند و باز هم هست
    اگر دفاعی دارند تشریف بیاورند در خدمتشان هستیم ....
    ششم هم اگر لحن حقیر کمی نامناسب است به بزرگواری خودتان ببخشید
    شب شما خوش عزیز دل ...
    کاپیتان جان چرا از مسایل پشت پرده صحبت نمی کنید
    جناب جمالی در اولین پست فرمودند می خواهند افشا گری کنند
    بفرمایند

کجا و چگونه هر کدام از کاربران ما در زمانی که در این سایت مشغول بودیم خللی در کار این سایت ایجاد کردیم
    زمانی که آرم شرکت برنا اندیشه بخاطر جذب ما بر سربرگ این سایت خورده بود جناب جمالی یادشان هست و قطعا منصفانه قضاوت خواهند کرد که چقدر تلاش کردیم که این سایت رونق بگیرد

من تا همین الان 615 پست زدم کاوش کنید و بفرمایید چند پست من اسپم است و چند پست من تکنیکال و سپس قضاوت کنید که من برای اعتلای این سایت چگونه تلاش کرده ام؟

ضمن اینکه جواب سوال شما در مورد توهین را در پست قبل داده ام و نیازی به تکرار نیست

9. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید بابای دارا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال sourena آواتار ها
    تشکر شده 5,327 بار در 1,077 ارسال
    شب تمامی عزیزان بخیر
    به عنوان یک کاربر ساده و عادی عرض میکنم
    هر گلی بویی داره و ما این شانس رو داریم
    از سایتهای متعدد و پرباری که گل سرسبدشون این سایت تالار بورس و بورسبازانه استفاده میکنیم
    و بقول معروف از هر کدام گلی میچینیم . در هر کدوم از این سایتها اساتید مجرب و دوست داشتنی هستند
    که هر کدام دوستداران وفادار خودشون رو دارند.ببخشید که اسم میبرم ولی اگر یادتون باشه سایت آراد
    تا چندماه پیش داشت خوب پیش میرفت و طرفدارای زیادی رو جذب کرده بود ولی متاسفانه همین
    جور مسائل الان اونجارو تقریباً نیمه تعطیل کرده.....
    انشالله این مسائل با درایت مدیران ختم به خیر میشه
    راستی چیزی که برام عجیبه اینه که این سایت چقدر مدیر داره!؟
    بنظرم یک مدیریت واحد و قدرتمند کمبود اصلی این سایته
    شاید اینجا دموکراسی زیاد و تعارفات میان دوستان تا حدودی مشگل ساز شده
    آرزومند موفقیت و بهروزی تمامی عزیزان این سایت

11. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید sourena از ایشان تشکر کرده اند:

نکته دیگر اینکه دوستان گلایه دارند که چرا کاربری برای سایرین دعوتنامه فرستاده تا در سایت دیگری عضویت داشته باشند

جناب کاپیتان خود من هم برای شما دعوتنامه فرستادم
    کجای این موضوع ایراد دارد؟

مگر در همین لحظه کاربرانی نیستند که در هر دو تا تالار که چه بسا در سایر تالارها عضو هستند و پست می زنند
    ببخشید شما به عنوان یه سهامدار فقط با یه کارگزاری کار می کنید؟

نمی شود من از طریق چند کارگزاری سهامی بخرم ؟
    این چه اندیشه ایست که حاکم شده؟

من در اینجا دوستانی دارم و ترجیح می دهم در جایی دیگر تحلیل بزنم چه اشکالی دارد که از آنها نیز دعوت کنم که در سایت دیگری هم عضو شوند؟
    جناب بابای دارای عزیز
    من یادم نیست شما دعوتی از من کرده باشید
    ولی به هر حال من مدیر اینقدر قدرت تشخیص دارم که بفهمم دعوت ساده و معمولی
    با موارد دیگری که کلا کاربری اینجا را ترک میکنه چه تفاوتی دارد !!!!
    ما هم نگفتیم که کاربران دربست در خدمت ما باشند و اینجا فقط قلم بزنند ولی
    وقتی کاربری به دعوت شما کلا از این سایت میرود و فردا میبینی که پشت سر هم توهین و ناسزا
    بار سایت و مدیرانش میکند ....و مدیران محترم هم زیر پستها تشکر میزنند .... شما باشید په برداشتی
    میکنید ؟!!

كاربر فعال
    تشکر شده 1,449 بار در 296 ارسال
    اقايون اگه به كفتنه بگيد اگه هم نيست بحث كنيد فردا كسي كه بد ميشه منم اونجا نوشتم كه بيسوادي توهينه حالا به هر كسي. كفتن نيست الان هم اقاي محترمي مياد
    ميگه همه دعوا از من شروع شده يكم دوستان مالك سايتا به چيزاي ديگه فكر كنند و فقط خدا رو ناظر بگيرند اگه كسي سهم داغ ميكنه اجازه فعاليت ندهند بقول معروف چاقو براي كشتن تيز نكنيم كه ما هم شريك خواهيم بود از همه عذر ميخواهم خدايي نكرده من دعوا رو شروع نكنم اشتي ميكنيد ادم بده ميشه من

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Fmoradi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 19,325 بار در 2,624 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط محسن ادیبی نمایش پست ها
    طیب بزرگوار
    اون عزیز رو دعوت کردن برای استفاده از مطالب.
    من رو چرا دعوت کردن همین برادری که چهره حق به جانب گرفته و طلبش رو اون دنیا میخواد.ایشون چندین بار از من دعوت کردن برای رفتن به اونجا .و این اتفاق مال وقتی بود که اونجا 100 تا عضو هم نداشت.و من از همه جا بی خبر هم عضو اونجا شدم.غافل از اینکه برنا مه ها دارن این عزیزان.بله دوست عزیز جناب نکویی هیچ اشکالی نداره یه نفر تو چند تا فروم عضو باشه اما به نظر میرسه با صحبتهایی که شما میکنی از ابتدای فعالیتت قصد و نیتت شر و مقابله با این فروم بوده دوست گلم.
    حالا که جنابعالی آنلاین هستی لطف کن اگه زحمت نیست برات نام کاربری من رو اونجا مسدود کن(آیدی محاد)

باسلام وعرض ادب

جناب ادیبی عزیز

دعوت کردن جرم که نیست؟!!!!!!!!!!!!اگه باشه تو همین سایت بورسی خیلیا بدعوت بنده عضو شدن .....................

جسارت بنده رو ببخشید نگاه دگماتیستی به مسائل اینچنینی درست نیست

همه موظفند برای ارتقاء دانش سهامداران حقیقی سایت های تحلیلی رو معرفی و به ثبت نام آن توصیه کنند.............

دوستی ها وخاطره های خوش را با سوء تفاهمات لکه دار نکنیم

اکثر کاربران در سایت های تحلیلی عضو هستند و علتش هم ارتقاء دانش خودشان است وبس

فک کنم دوستان ومدیران هر دو سایت یکجا بنشینند و سوء تفاهماتو برطرف کنند خیلی بهتر باشه

قصد بنده هم فقط و فقط وصل کردن است نی فصل کردن

ودلیلش هم کاملا واضحه چون از همه عزیزان یاد گرفته ام وهمه این عزیزان استاد ما هستند واحترام استاد واجب

واین دست نوشته ها و جرات نوشتن آن چند پیراهنیست که بیشتر از دوستان کهنه کرده ام ..........................

16. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

کاپیتان جان چرا از مسایل پشت پرده صحبت نمی کنید
    جناب جمالی در اولین پست فرمودند می خواهند افشا گری کنند
    بفرمایند

کجا و چگونه هر کدام از کاربران ما در زمانی که در این سایت مشغول بودیم خللی در کار این سایت ایجاد کردیم
    زمانی که آرم شرکت برنا اندیشه بخاطر جذب ما بر سربرگ این سایت خورده بود جناب جمالی یادشان هست و قطعا منصفانه قضاوت خواهند کرد که چقدر تلاش کردیم که این سایت رونق بگیرد

من تا همین الان 615 پست زدم کاوش کنید و بفرمایید چند پست من اسپم است و چند پست من تکنیکال و سپس قضاوت کنید که من برای اعتلای این سایت چگونه تلاش کرده ام؟

ضمن اینکه جواب سوال شما در مورد توهین را در پست قبل داده ام و نیازی به تکرار نیست
    بابای دارای عزیز
    بنده در مورد پستهای شما اظهار نظری نکردم و تشکر بنده را هم بابت پستهای خود از من پذیرا باشید
    این که پستها چه بار و مفهومی داشته اند قضاوت ان بر عهده خوانندگان هست .
    در مورد مسائل پشت پرده هم جناب جمالی اینجا مسئولند .... بنده خودم را از بیانش تا وقتی ایشان
    هستند معاف میکنم .... با تشکر از شما

صفحه 6 از 19 نخست ... 345678916 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)