صفحه 8 از 19 نخست ... 56789101118 ... آخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 181

موضوع: چو میبینی که نابینا و چاه است....

عضو فعال
    تشکر شده 11,142 بار در 1,753 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط عليرضا جمالي نمایش پست ها
    کاپیتان عزیز
    خوشحالم که شما هم از جریانات مطلع هستید و از اون خوشحالتر که شخصیت شما و تعهدتون باعث شده مطلبی بدون هماهنگی سایر مدیران درز نکنه, همونطور که تا این لحظه مابقی مدیران هم همینطور عمل کردند (یعنی طوری که انتظار میرفته و میره).
    مطمینا با علنی شدن موضوعاتی که دوستان در انتظارش هستند بهتر از جریاناتی که اطرافشون میگذره مطلع میشن و فرق دوست و دوست نما رو متوجه میشن....

از شما و سایر دوستان خواهش میکنم بحث هایی خارج از موضوعی که این تاپیک بخاطرش ایجاد شده رو پاسخ ندن تا موضوع به انحراف کشیده نشه.
    ...سلام علیرضا جان چطوری...
    ....الان نیمساعته دارم با هم مچ میکنم ببینم چرا تشکرای من 10 تاست مال تو 11 تا متوجه شم کی پای پست من تشکر ننداخته بعد الان فهمیدم که این من بودم که پای پست تو تشکر زدم...ولی بازم عجیبه چون تو هم پای پست من تشکر زدی...پس کی بوده که نزده...
    ....علیرضای عزیز...فرزاد پسر خوبو انسانیه میتونم بگم یه همچین شخصیتی رو بغیر ازخودم من کمتر در بین هم صنفام دیدم....مطمین هستم و مطمین هستم که چند نفر این بین دسیسه چیدن و دوبهم زنی کردن وباعث کدورت و دلگیری شدن که بامید خدا هر چه زودتر برطرف میشه....و من الله توفیق...

2. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال meysam_sh_2020 آواتار ها
    تشکر شده 113,682 بار در 19,017 ارسال
    برای اینکه یه استراحتی هم کرده باشنن خواننده ها بنده به عنوان یه کاربر معمولی و با رعایت حد انصاف عرض میکنم که : برای من هیچی سایت بورسی نمیشه چه با کاربرا و تحلیل گرای قدیمش و چه اونایی که جدیدا مطلب میزنن. همشون بی نظیرن.

به دلیل جو سایت و محیط دوستانش که اکثرا هم با هم دوست و صمیمی هستن کسی سهمشو تبلیغ انچنانی نمیکنه یا اگه از سهمی میگه با تحلیل میگه که خدای ناکرده کسی متضرر نشه.

از مسابقش گرفته تا تاپیک های تحلیل تکنیکال (شاید یکی از قوی ترین سایتها ازنظر تحلیل تکنکینال باشه ) که گویا جناب بابای دارا هم اینجا قبلا اینجا مطلب میزده و اینکه چرا اینجا رو انتخاب کرده بود؟؟ نشان از تحلیل های زیاد و تحلیگرای خوب این سایت در گذشته و حال داره .

در هر حال از مدیریت محترم این سایت کمال تشکر و قدر دانی رو دارم و برای همه عزیزان و مدیران و کاربران و دوستان ارزوی سلامتی و تندرستی رو دارم .

در زیر چند سخن از بزرگان اسلام قرار میدم تا قدر دوستی هامون رو بیشتر بدونیم .

فایده های دوست

امام رضا میفرمایند: «هرکس در راه خدا دوستی بدست آورد، خانهای در بهشت بدست آورده است.»
    هرکس برادر ندارد،خیر ندارد؛ هر کس برادرانی ندارد، خاندان و کس ندارد؛ هر کس دوست ندارد، ذخیره ندارد و هر کس که برادر خدایی خود را از دست داد، گویا اشرف اعضای خود را از دست داده و هر کس در راه خدا برادری کند، غنیمتی به دست آورده است.

گذشت.
    حضرت علی علیه السلام می فرمایند: «با برادرانت به احسان رفتار کن و گناهانشان را با گذشت بپوشان.

نصیحت کردن
    اگر دوستی به راه اشتباه و خطا می رود، باید دوست او را راهنمایی کند و او را به مسیر درست هدایت کند. حضرت علی علیه السلام می فرمایند: نصیحت دوستی می آورد؛ مؤمن غریزهاش اندرز دادن است، برادرانت را اندرز ده دوستی که اندرز ندهد خالص نیست.

پوشاندن عیوب دوستان

امام صادق علیه السلام می فرمایند:
    همانا آشکار نمودن عیب مؤمن این است که هرگاه مؤمنی سخن بدی بگوید برادرانش آن را حفظ کنند تا روزی که خشمگین شد او را به آن سخن سرزنش نمایند.»

عیادت از دوست بیمار:

در صورتی که دوست ما بیمار است، باید از آنها عیادت و دلجویی کنیم. امام صادق (علیه السلام)می فرمایند: «خدای تعالی برای عیادت کننده هفتاد هزار فرشته قرار می دهد که نزد او می آیند و تا قیامت خدا را تقدیس کنند و تکبیر بگویند و نیمی از ثواب نمازشان برای اوست.

به نیکی یاد کردن
    اگر دوستی به هر دلیل پایان یافت، باید طرفین از یکدیگر به خوبی یاد کنند و از هم بدگویی نکنند. حضرت علی علیه السلام میفرمایند: در نبود برادرت آن گونه او را یاد کن که دوست داری تو را در نبودنت یاد کنند؛ مبادا بدگویی کنی همچنان که نمیخواهی درباره تو بد بگوید، پس لغزش او را نگو

موفق و پر سود باشید

ویرایش توسط meysam_sh_2020 : 2012/05/15 در ساعت 01:03
    کانال بنده در تلگرام : T.me/investmentuntil1408

ستاره دار(2)
    تشکر شده 1,099 بار در 292 ارسال
    سلام به دوستان. من از شهریور پارسال که در گیر گروه قند شدم رفت و امدم به بیشتر تاپیک ها بجز تالاربورس قطع و یا کمرنگ شد، و فقط هر 2 ماه یکبار یه سری به این سایت میزدم که اخیرا زیاد شده اما باز یه هفته نبودم و خلاصه امشب وارد شدم و مطالب هفته اخیر رو خوندم و اتفاقا همین شوخی بین دکتر مهربان و همدم خانم که اتفاقا از همون سایت فرابورس میشناسم رو خوندم. هیچ توهینی هم برداشت نکردم. ماشالا هر دوتاشون هم سر زبون دار، از پس هم بر میان. ما هم بواسطه شوخی اینها لبخندی بر لبانمان هم نشست. این تا اینجا.
    درباره مسائل پیش امده که اصلا مطلع نیستم، بنظرم اگر تبانی یا سهم چاق کنی یا هر خلاف دیگه ای از طرف فردی برای مدیریت سایت محرز 100% هست ملزم به شفاف سازی و معرفی افراد خطا کار هستند تا با اشنایی با عملکرد و نوع نگارش این افراد در جای دیگه فریب مشابهی نخوریم. شب خوش.

5. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید mehdi 1000 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 11,142 بار در 1,753 ارسال
    ...پیداشون کردم...مجید 20 و بهنام...ای کلکا....زود برید تشکر بندازید ببینم...b-)

كاربر فعال
    تشکر شده 1,449 بار در 296 ارسال
    مديران ببخشيد لطفا نگيد بيراه نوشتم دكي پرسيده حال دو صفحه قبل خوندن نداره خستس ديگه از صبح زحمت ميكشه
    هيچي اونور دكي جون بابا دارا نوشته بود مدير بيسواد بورسي خوب منم اسا رو نميدونم نوشتم شما چرا توهين ميكنيد مينويسيد بيسواد ايشان هم جواب دادن مگه بيسواد توهينه بعدش ايشون نوشت منظورش خانم امن بود منم نوشتم از مديران انتظار نميره كه اينجوري هم ديگه رو خطاب كنن همين بعدش بابا دارا نوشت پست حذف ميشه
    منم اينجا مينوسم بابا دارا: كه تو تاپيك دوستي نوشته جواب منو تو پيام خصوصي كه ننوشته كه من تو پيام جواب بدم همين
    اخرش هم اينجا مينويسم كه ماها خيلي خيلي از مسئولين (صد البته كه بيگنا نيستن) انتقاد ميكنيم اما خودمون صاحب چيزي ميشيم تحمل خيلي حرفا رو نداريم و با خراب كردن چيز ديگري دنبال رشد خودمونيم

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Fmoradi از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,522 بار در 26,655 ارسال
    با سلام مجدد به دوستان عزیز
    من که رفتم 90 ببینم خوابم برد اومدم دیدم چه خبر شده
    از اینکه تریبونی ایجاد شده تا افراد ازادانه نظرات خودشونو عنوان کنن خوشحالم چون اینجوری موضوع شفاف شده و دیگه این بحث های اخیر خاتمه پیدا میکنه
    فقط امیدوارم در این بحث ها حرمتها حفظ بشه و توهینی صورت نگیره که تا بحال هم اینگونه بوده و مورد خاصی رو ندیدم
    دو روز دنیا ارزش نداره
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

عضو فعال احـد آواتار ها
    تشکر شده 1,889 بار در 442 ارسال
    [quote=captain nemo;147675]با سلام خدمت تمام دوستان

شاید برخی از دوستان در جریان نباشند که آبان و آذر ماه سال قبل به خاطر کثیف کاری
    برخی از دوستان دربعضی سهم ها چه هشدارهایی از طرف حراست سازمان بورس
    به مدیریت این سایت داده نشد ...
    خب اگر جناب جمالی منش و خصلت جوانمردی دارد
    و نخواست تا به امروز آبروی یک شبه عده ایی بر باد برود
    [/quote
    یکبار برای همیشه
    دوستان و در راس ان مدیریت فریخنه فروم وزین بورسی

عزیزان این فروم یا فرومهای مشابه یک وجه اشتراک باهم دارند و انهم ایجاد محیط سالم برای تبادل افکار کاربران در مسیر اهداف از پیش تعریف شده که عمدتا" بورسی است
    در کنار ان هر فروم برای خود چهارچوب و خط مشی جداگانه دارد
    حال اگر من نوعی عملکردی خارج از چهارچوب تعریف شده داشتم این حق و وظیفه مدیریت است که با من برخورد کند و حتی اخراجم کند
    مگر در زمان ورودم متعهد نشدم که تابع مقرراتی باشم که در اینجا وضع و تعریف شده هر چند این مقررات بر خلاف میلم باشد باز هم ملزم به رعایت ان هستم این یک اصل اساسی دمکراسی است
    پس من هم از چهارچوب خارج شدم وهم باعث انارشی شدم در ضمن طلبکار هم هستم این یعنی تنها رفتن به قاضی است
    و ذر کنار ان استفاده از کلمات سخیف که برازنده گوینده ان است از هر که باشد پذیرفته نیست
    با این توضیحات اگر بخاطر حفظ حقوق مابقی کاربران مرا از این فروم اخراج کنند حقم است
    ولی حقم نیست جای دیگر برای یک اخراحی فرش قرمز پهن کنند!!
    اینجا که سایت سیاسی و مبارزاتی نیست که چه حق و چه ناحق هر که توبیخ شود نامی شود !!
    بلکه هر توبیخی یک نمره منفی و باعث شرمندگی است.
    مطمئن باشید کسانیکه قانون شکن و هتاک باشند مجددا"این عمل از او سر میزند از کوزه همان تراود که در اوست.
    بیاییم دست به چاقوی جراحی شویم و با دوری از کنایات و اشارات با روشنگری و شفاف گفتن این غده را قبل انکه به حاهای دیگر متاستاز دهد برداریم که به نفع همه است حتی خود بیمار!!
    تا این افراد با خصوصیاتی که ذکر میشود معرفی نشوند ممکن است به خیلیها بدبینانه نگریست چون دایره احتمالات وسیع است
    جمله ای از بزرگی یادم امد که نقل ان خالی از لطف نیست .
    ایشان به مخاطبش میگوید سعی نکن که با من برخورد کنی جون من از فولادم و تو از گل و خاک نابود میشوی
    اینجا نیز بورسی فولاد است و هتاکان و حرمت شکنان از گل ولای.پس پرداختن زیاد به این افراد در شان بورسی نیست بقول فوتبالیستها محلشان نمیگذارم تا بزرگ نشن!
    ودر اخر از برخوردهای هیجانی پرهیز کنیم و خبط و خطای معدودی را به اکثریت تعمیم ندهیم و سلسله مراتب را رعایت کنیم یعنی اگر من کاربر مشکل سازم از مدیریت هزینه نکنیم
    که من با توجه به نوشتارهایی که دیده و خوانده ام از طرف هیچ مدیری از هردو سایت حریم شکنی نکرده اند .
    حال گیرم به فرموده ای زیر مطلبی تشکر زده و باز بفرموده ای پاک کرده اند
    اگر چنین باشد که عرض شد این پاک کردن دلالت بر جبران مافات دارد چرا این رجعت را نپذیریم
    این رحعت از نظر خالق پسندیده و زیباست چرا من بنده نپذیرم
    دوستان بیایید کمک کنیم این دیوار بی اعتمادی که توسط بعضی ها اجر چینی شده خراب کنیم
    در زمانی که صحبت از دهکده جهانی میشود چطور دو همسایه دو دوست قدیمی دو هم مرام دو همکار و دوهای دیگر
    صحبت از هجران کنیم
    امیدوارم مدیران محترم و معظم هردو فروم در سطح مدیران با هم گفت و شنود کنند و توافق و مودتی حاصل شود
    که این به سود همه است یعنی همزیستی مسالمت امیز
    همانطوری که مدیران محترم هردو فروم دوستان قدیمیند کاربران زیادی نیز در هردو فروم یا عضوند یا دوستان مشترک دارند
    مدیران محترم اساتید گرانمایه تمنای تلمذ از محضر شمایان داریم تا همچنان الفبای دوست داشتن و عشق ورزی را در
    گوشمان زمزمه کنید چه نیک یادمان داده اید که هیچ شلاقی دردناکتر از شلاق محبت نیست
    جسارت و پرگویی ام را بر من خواب زده ببخشایید.یاحق
    ویرایش توسط احـد : 2012/05/15 در ساعت 02:02

11. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید احـد از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی rajabnejad آواتار ها
    تشکر شده 15,809 بار در 3,911 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط behnam نمایش پست ها
    بنده هم حرف بابک عزیز رو کاملا تایید میکنم
    راستش چند روز پیش یکی از دوستان برای من پیامی فرستادن و جویای ایمیل کاربر ساده ی ساده بودند
    علت رو که جویا شدم،عنوان کردند این کاربر بهشون پیشنهاد داده که در بورسبازان فعال باشند
    ایشون رفتند بورسبازان و عضو هم شدند

البته کاربر ساده ی ساده دوست محترمی هستن که سواد بالایی هم دارند
    ولی بنده چیزی که بود عرض کردم
    با سلام خدمت همه دوستان
    دی ماه بود تو چند تا سایت عضو شدم (حتی بورس بازان ) ولی چون محیط صمیمی که این سایت داشت موندگار شدم تازه مشغول یادگیری در مورد بورس شدم نه اطلاعات بورسی داشتم نه کار مفیدی تونستم واسه سایت بورسی انجام بدم این کاربری که آقا بهنام بهش اشاره کردن بنده هستم ؛آقا سامان تو این سایت به منه مبتدی خیلی هم در مورد مطالب بنیادی بورس کمک کردن که یاد بگیرم هم تو خرید سهمها باهاش مشورت می کردم زمانی که از این سایت رفتن من دنبالشون بودم تا مطالب نیمه کاریه رو که ازشون یاد گرفته بودم تمام کنم هم در مورد سهمها که به پیشنهاد ایشون خریده بودم مشورتهای لازم رو بگیرم که حق و ولانصاف واسم سنگ تموم گزاشتن من از این آدم جز خوبی چیزی ندیدم
    در پیام خصوصی از آقا بهنام خواستم اگه خبری ازش دارن بهم بگن ؛که خود آقا سامان پیام دادن من فلان سایتم اگه دوست داشتی یه سری اونجا هم بزنی مطالب زیادی یاد می گیری منهم وقتی عضو شدم دیدم تمام دوستانی که اینجا تشزیف داشتن اونجا هم بودن حتی وقتی بهم خوش آمدگویی گفتن ادب حکم می کرد ازشون تشکر کنم که ظاهزا" این سایت جاسوس داشت و همه رو در جریان بودن
    زمانی که وارد سایت بورس بازان شدم نمی دونستم این سایت همون سایتیه که نباید وارد می شدم چون تمام دوستایی که یه روزی تو بورسی به همدیگه دل می دادن قلوه می گرفتن الان دشمن خونی هم شدن
    زمانی که رفتم تو بورس بازان هم خانم آمن هم چند تا از دوستان در جریان بودن که پا در میانی کنم آقا سامان رو برگردونم (البته به خواست خودم)که خانم آمن گفتن هر چه صلاح می دونم انجام بدم(البته آمن خانم اینو از من نخواسته بودن من از ایشون مشورت خواستم)
    تو سایت بورسبازان زمانی که پشت سر بورسی حرف زده شد بنده هیچ تشکری نزدم مورد اتهام هم قرار گرفتم حتی شاهد بودم جناب برادران به خاطر این موضوع تو روی تمام دوستان چندین چند ساله ایستادن
    هستند دوستانی هم آتیش بیار محرکه شدن باور کنید تو هیچ کدام از سایتها به آدم مدال نمی دن فقط اگر خدا رو در نظر بگیریم خود بنده تو دنیای مجازی بی اعتماد نشده بودم که یکی از دوستان زحمتشو کشید وخوب امانت داری کرد دستش درد نکنه
    منی که یه کاربر ساده بودم پام وسط کشیده شد وای به حال دیگر دوستان ..........شرمنده دوستان نمی خواستم سرتون رو درد بیارم فقط نتونستم تحمل کنم پشت آقا سامان که حق استادی وبرادری گردنم داره ,به ناحق گفته بشه از تمام سروران ودوستانم ومدیران سایت بورسی که مثل برادر ان وخواهرم می مونند وهمشون رودوست دارم عذر خواهی می کنم ......به امید روزی که مثل گذشته ها کنار هم باشیم نه رودر روی هم
    ویرایش توسط rajabnejad : 2012/05/15 در ساعت 08:29
    هرگاه زندگی را جهنم دیدی, سعی کن پخته بیرون آیی, سوختن رو همه بلدند ....

13. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید rajabnejad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,757 بار در 4,575 ارسال
    اول يه چيزي رو خطاب به كاپيتان ميگم با اينكه ايشون رسم دوستي رو به جا نياورد و از پست اولشون تو اين تاپيك مشخص بود منظورشون منم اما من رسم دوستي رو به جا ميارم و هنوزم ايشونو دوست خودم ميدونم و از بين مديران اين سايت با تنها كسي كه مشكل ندارم كاپيتان هست و براي من هم اين دوستي ارزشمنده و ارث پدرمم از كسي نميخام

اما به بنده لقب سفته باز داده شده كه ظاهرا به خاطر معرفي شدوص بوده...به قول كاپيتان سهمي كه بيشتر از دو روز معامله نميشه

اول بايد بريم تعريف سفته باز رو ياد بگيريم بعد در مورد افراد قضاوت كنيم....سفته باز كسي هست كه قثابت 200 تومني رو ميبره 750 بدون هيچ علتي خالي ميكنه و بعد تو بوقو كرنا ميكنه كه آي ملت قثابت فلانه قثابت بهمانه بيايد بخريد....سابقه من تو تاپيك شدوص روشنه....به همه گفتيم نقد شوندگيش پايينه و مشكلات سهمو گفتيم تحليل زديم و گام به گام تحليل ما داره به بار ميشينه.....با همين نقد شوندگي ضعيفش بازم ديديد كه رشد كرد و هيچ بازي پشت سهم نبود...مني كه 40 تومن بيشتر سرمايم نيست چطوري ميتونم سفته بازي بكنم و يه عده رو بخام گول بزنم...تازه اين 40 تومنم مال بقيست مال خودم نيست..مني كه الان بيكار شدم و براي نون شبم محتاج شدم چه جوري ميتونم سفته بازي بكنم..بريد بيخ خره اون كسايي رو بگيريد كه با قنديا ملتو به خاك سياه نشوندن...نه منه بدبختو كه با هزارتا تحليل شدوصو معرفي كردم و هيچ اتفاق خاصي هم تو اين سهم نيفتاده كه بخام شرمنده بشم...هميشه با تحليل حرف زدم نه با سهم داغ كني ....كاپيتان عزيز سلبقه من تو شدوص روشنه....اونايي كه كابگن 40 تومني رو ميكنن 80 تومن سفته بازن نه منه بدبخت كه روز زن به خانمم به جاي كادو پيتزا دادم.... اونايي كه صدراي 150 تومني رو ميكنن 400 تومن سفته بازن نه مني كه وقتي تو بورس بازان بهم باربد و جناب سيمايي پيغام داد كه شمارتو بده تا باهام هماهنگ بكنن واسه رفتن به نمايشگاه از دادن شماره امتناع كردم ميدونيد به خاطر چي؟به خاطر اينكه از مخارج اين سفر يكي دو روزه وحشت داشتم....بريد به بقيه اين تهمتارو بچسبونيد.....اين وصله ها به من نميچسبه

اما در مورد رفتنم از سايت خدمتتون بگم كه من از اين بچه ننه ها نبودم كه بخام به خاطر حذف پست برم....خيلي مردتر از اين حرفا بودم كه بخام بزارم برم و همه هم ديدن موقعي كه رفتم بدون هيچ سرو صدايي رفتم و زياد شلوغش نكردم و به كار خودم در بورس بازان ادامه دادم و نزدن پست در اين سايت باعث شد كه دوستان بفهمن من رفتم.....البته من كوچيكتر از اوني هستم كه بخام رفتنمو مهم جلوه بدم و اصلا رفتن من در مقابل رفتن دكتر عمادي اهميتي نداره....علت اينكه نتونستم اينجارو تحمل بكنم بي احترامي بود كه با حذف پستها از همون ابتداي ورود به سايت در حق من انجام ميشد
    پست عادي آدمو كه در حمايت از اشخاص زده ميشد حذف ميكرديد....پست شوخي رو حذف ميكرديد.....پست طنز رو حذف ميكرديد....اما به چه دليل؟

ادب حكم ميكنه كه وقتي پست فردي حذف ميشه تو پيغام خصوصي خود مدير مربوطه علت حذف پستها رو به كاربر بگه و يه عذر خواهي خشكو خالي هم بكنه....اما نه تنها هيچ پيغامي از طرف مديران نميومد بلكه وقتي علت رو جويا ميشديم اين دليل مسخره رو كه پستها با موضوع تاپيك همخواني نداره رو براي بنده ارسال ميكردن....در حالي كه كاربر يك سايت مختار هست مطالبشو در هر تاپيكي كه دوست داشت بزاره و به هيچكسي هم ارتباطي نداره....هي ما مدارا كرديم و خودمونو به كوچه علي چپ زديم كه هيچ اتفاقي نيفتاده و اونم به خاطر اين بود كه بورسي رو خونه خودم ميدونستم....اين بي احتراميا ادامه پيدا كرد كه ديگه نتونستم خودمو كنترل كنم و بدون سروصدا از سايت زدم بيرون و بدون هيچ حاشيه اي به كار خودم ادامه دادم

اما در مورد اينكه گفتيد من افراد رو دعوت ميكردم كه بيان بورس بازان بايد خدمتتون عرض كنم كه من فقط از 2 نفر دعوت كردم....يكي جناب قاتل بروسلي بود كه بنده رو در تاپيك مورد لطف قرار داده بودن منم ازشون دعوت كردم بيان بورس بازان كه اصلا قبلا خودشون اونجا آيدي داشتن

نفر بعدي خانم رجب نژاد بودن كه از همون اول پا به پاي ما اومده بودن و موقعي كه از سايت رفتم حتي به ايشونم نگفتم كه رفتم و بعد از چند روز كه ايشون به نيومدن من شك كردن در تاپيك پستي زدن كه من كجام و احوال منو جويا شدن كه ناظر محترم توان تحمل اين حرف رو هم نداشت و پست ايشون رو حذف كرد و منم با پيغام خصوصي به ايشون گفتم كه بورس بازان هستم

اگه كسه ديگه اي جز اين دو نفر بودن كه من با پيغام خصوصي دعوتشون كردم راستو حسيني بيان بگن

در پايان از جناب طيب بزرگوار و خانم رجب نژاد به خاطر لطفي كه بنده داشتن 1000 بار ممنونم...اين محبتارو هيچوقت فراموش نميكنم
    مرا گر دولت عالم ببخشند .... برابر با نگاه مادرم نيست

مدیر (6) مجيد رادمنش آواتار ها
    تشکر شده 24,885 بار در 4,797 ارسال
    با عرض سلام و ادب

خوشبختانه دیشب فرصتی شد تا دوستان با ادبیات چت گونه مدیر ارشد یک فروم بیشتر آشنا شوند. کسیکه بصورت علنی مدیر این سایت را بیسواد قلمداد نموده و حتی از درک معانی واژه های ابتدایی نیز عاجز است. شکی ندارم بسیاری از دوستانیکه در آنجا فعالیت دارند بمراتب شعور و سوادشان بیشتر از ایشان است.

بابای دارا یا هر اسم دیگر شاید بکارگیری واژه بیسواد برای شما بسیار عادی و معمول باشد اما در جامعه امروز که در آن زندگی میکنیم کلمه بیسواد را بزرگترین توهین می دانیم و درک ناقص شما برایمان پذیرفته نیست لذا بنده با مسئولیت خودم آیدی شما را مسدود میکنم تا منبعد یاد بگیرید که چطور صحبت کنید و امیدوارم اگر شخصی از طرف انجمن شما برای پاسخگویی می آید حداقل ها را رعایت نماید.

دوستان خوب و بزرگوار با توجه به اینکه مباحث حاشیه ای پایان پذیر نیست و کدورتها را افزایش داده و دوستیها را فدا میکند با اجازه شما و تمام مدیران این تاپیک را میبندم و امیدوار هستم تا بار دیگر مجبور به باز نمودن آن نباشیم.

در پناه حضرت حق باشید
    یـــــاد خــــــدا آرامش بخش دلهــــــاست ..... کجایند مردان بی ادعـــــــا

16. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 8 از 19 نخست ... 56789101118 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)