صفحه 14 از 19 نخست ... 411121314151617 ... آخرین
نمایش نتایج: از 131 به 140 از 181

موضوع: چو میبینی که نابینا و چاه است....

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,899 بار در 4,563 ارسال
    با توجه به تهديد كردنه اينكه نبايد حقايق گفته بشه به نظرم حقايق بايد گفته بشه چرا يكي كه از زنو بچش زده و پولي جور كرده بايد به نابودي بره تا ابروي كسي نره هر كسي كه هست نبايد با زندگي مردم بازي كنه و حالا كه بازي كرده بايد عواقبشو بچشه
    الماس را جز در قعر زمین نمیتوان یافت و حقایق را جز در اعماق فکر نمی توان کشف کرد.(ویکتور هوگو)
    اگر می خواهی بنده کسی نشی بنده هیچ چیز مشو.(ژاک دوال)
    اعتماد به نفس را از شیر بیاموزید اوبا خودش یکدل است و هرگز تضاد در او راه ندارد.

ستاره دار (1) sirwan آواتار ها
    تشکر شده 1,095 بار در 253 ارسال
    خداییش مهشید20 راست میگه .حقایق باید گفته شود اگر جناب جمالی مدارکی ار سهم چاق کنی وسفته بازی کاربران دارد چرا نباید رو شود /
    گفت اسانگیر بر خود کارها که از روی طبع سخت میگردد حهان بر مردمان سخت کوش

3. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید sirwan از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,757 بار در 4,575 ارسال
    باشه هر جور صلاحه عمل كنيد....من ديگه حرفي ندارم
    مرا گر دولت عالم ببخشند .... برابر با نگاه مادرم نيست

5. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر (ستاره‌دار 12) عليرضا جمالی آواتار ها
    تشکر شده 9,882 بار در 1,201 ارسال
    عرض ادب

یه مثلی هست که میگه: " چوبو که برداری....."

خیلی از دوستان میدونند که من زیاد اهل نوشتن نبوده و نیستم و اختلاط هام بیشتر تو پیام خصوصی هست و شاید 90 درصد تعداد پست هایی که توسایت زدم تو بخش مدیریت و تو بحث های مدیریت سایت بوده...

از حاشیه, جنجال و بی حرمتی گریزان بوده و هستم... و با فعالیت محدودم تو سایتهای مشابه محیط های بعضا سرشار از تهمت و بی حرمتی رو مناسب ندیدم و تصمیم گرفتم با یاری دوستان سایتی راه بندازیم که ادب و احترام و دوری از جنجال درش اولویت داشته باشه...

اما به قدری تو این چند ماهه اخیر مطالب و حرفهایی زده شد که طاقت من هم طاق شد و وارد بحث شدم....

و بعد از ایجاد این تاپیک و تو این دو روز دایم مشغول پاسخگویی به تلفن و دریافت و ارسال پیام خصوصی و .... هستم.
    خیلیا میگن اگه اشتباهی شده اگه اونا بی حرمتی کردن ندید بگیرید, به ما پیغام دادن و معذرت خواهی کردن و....
    اما
    به سالی زجورت جگر خون کنم........به یک لحظه از دل به در چون کنم؟

با صحبتایی که تو این دو روز شده و میخوان بگن تصمیم کبری بوده که باعث برافروخته شدن این آتیش شده باید بگم خیر... این بحثیه که 5-6 ماهه ضد سایت بورسی, کاربران و مدیرانش به راه افتاده... که دلیلش برای بنده مدتیه مشخصه و امروز دوستان زیاد دیگه ای هم دلیل این شیطنت ها رو میدونن!

تهدید و بلوف و ... و برخلاف حرفها و وعده هایی که دیروز به من داده شد ادامه روند بی حرمتی تو سایتهای دیگه... کاملا غیر قابل تصور بوده و هست.

با این اوصاف و به حرمت دوستان دیروز و دشمنان امروز ... از تصمیمم صرفنظر میکنم و به زودی تنها برای روشنگری مطلبی رو به اختصار عرض میکنم و نتیجه گیری رو به عهده دوستان میذارم....
    از ادمها بت نسازید, این خیانت است ؛ هم به خودتان, هم به خودشان! خدایی میشوند که خدایی کردن نمیدانند وشما در اخر میشوید سر تا پا کافر خدای خود ساخته...

عضو فعال پرریسک آواتار ها
    تشکر شده 121,457 بار در 6,798 ارسال
    با سلام....
    تو این چند وقت فقط نظاره گر بودم چون در جریان قضایا هم نیستم حرف ومطلبی نزدم ....

فقط این دو صفحه اخر این تاپیک وقضیه هک وهک بازی کمی ما رو نگران کرد....

سوالی برایم پیش امد ...امیدوارم جواب روشنی داده شود ...

خوب ما بر روی سیستم شخصی خود اطلاعات شخصی وبسیار مهمی بعضا داریم که دوست نداریم دست کسی بیفتد...از کدها ورمزهای شخصی گرفته تا تصاویر شخصی وغیره.......

خوب اگر به این راحتی امکان هک کردن هست دوستان به ما بگویند ایا از این بعد نباید هیچ پیام خصوصی را جواب بدهیم یا همین ان لاین شدن در سایت میتوواند باعث هک شدن سیستم ما شود؟؟؟

ما اینجا هستیم تا از همفکری هم بهره ببریم واگر کاری از دستمان بر بیاید کمکی هم به دوستان بکنیم.....ولی دوست نداریم به جای ثواب کباب شویم...ابروی هر شخصی از همه چیز برایش مهمتر هست ...

اگر به این راحتی مشود به اطلاعات شخصی دست پیدا کردوسیستم کسی راهک کرد دوستان بگویند تا ما قید فروم نویسی را با وجود تمام علاقه ای که به دوستان داریم کنار بگذاریم .....با تشکر از دوستان ومدیریت سایت بورسی...

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرریسک نمایش پست ها
    با سلام....
    تو این چند وقت فقط نظاره گر بودم چون در جریان قضایا هم نیستم حرف ومطلبی نزدم ....

فقط این دو صفحه اخر این تاپیک وقضیه هک وهک بازی کمی ما رو نگران کرد....

سوالی برایم پیش امد ...امیدوارم جواب روشنی داده شود ...

خوب ما بر روی سیستم شخصی خود اطلاعات شخصی وبسیار مهمی بعضا داریم که دوست نداریم دست کسی بیفتد...از کدها ورمزهای شخصی گرفته تا تصاویر شخصی وغیره.......

خوب اگر به این راحتی امکان هک کردن هست دوستان به ما بگویند ایا از این بعد نباید هیچ پیام خصوصی را جواب بدهیم یا همین ان لاین شدن در سایت میتوواند باعث هک شدن سیستم ما شود؟؟؟

ما اینجا هستیم تا از همفکری هم بهره ببریم واگر کاری از دستمان بر بیاید کمکی هم به دوستان بکنیم.....ولی دوست نداریم به جای ثواب کباب شویم...ابروی هر شخصی از همه چیز برایش مهمتر هست ...

اگر به این راحتی مشود به اطلاعات شخصی دست پیدا کردوسیستم کسی راهک کرد دوستان بگویند تا ما قید فروم نویسی را با وجود تمام علاقه ای که به دوستان داریم کنار بگذاریم .....با تشکر از دوستان ومدیریت سایت بورسی...
    جناب جمالي كه گفتن بلوف بود...شما چرا جدي گرفتيد؟

9. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط عليرضا جمالي نمایش پست ها
    عرض ادب

یه مثلی هست که میگه: " چوبو که برداری....."

خیلی از دوستان میدونند که من زیاد اهل نوشتن نبوده و نیستم و اختلاط هام بیشتر تو پیام خصوصی هست و شاید 90 درصد تعداد پست هایی که توسایت زدم تو بخش مدیریت و تو بحث های مدیریت سایت بوده...

از حاشیه, جنجال و بی حرمتی گریزان بوده و هستم... و با فعالیت محدودم تو سایتهای مشابه محیط های بعضا سرشار از تهمت و بی حرمتی رو مناسب ندیدم و تصمیم گرفتم با یاری دوستان سایتی راه بندازیم که ادب و احترام و دوری از جنجال درش اولویت داشته باشه...

اما به قدری تو این چند ماهه اخیر مطالب و حرفهایی زده شد که طاقت من هم طاق شد و وارد بحث شدم....

و بعد از ایجاد این تاپیک و تو این دو روز دایم مشغول پاسخگویی به تلفن و دریافت و ارسال پیام خصوصی و .... هستم.
    خیلیا میگن اگه اشتباهی شده اگه اونا بی حرمتی کردن ندید بگیرید, به ما پیغام دادن و معذرت خواهی کردن و....
    اما
    به سالی زجورت جگر خون کنم........به یک لحظه از دل به در چون کنم؟

با صحبتایی که تو این دو روز شده و میخوان بگن تصمیم کبری بوده که باعث برافروخته شدن این آتیش شده باید بگم خیر... این بحثیه که 5-6 ماهه ضد سایت بورسی, کاربران و مدیرانش به راه افتاده... که دلیلش برای بنده مدتیه مشخصه و امروز دوستان زیاد دیگه ای هم دلیل این شیطنت ها رو میدونن!

تهدید و بلوف و ... و برخلاف حرفها و وعده هایی که دیروز به من داده شد ادامه روند بی حرمتی تو سایتهای دیگه... کاملا غیر قابل تصور بوده و هست.

با این اوصاف و به حرمت دوستان دیروز و دشمنان امروز ... از تصمیمم صرفنظر میکنم و به زودی تنها برای روشنگری مطلبی رو به اختصار عرض میکنم و نتیجه گیری رو به عهده دوستان میذارم....
    ممنونم جناب جمالي

11. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ساده ي ساده نمایش پست ها
    به ولاي علي اگه مسائلي بخاد رو بشه پاي بهترين كاربرا وسط مياد...كاربرايي كه حتي فكرشم نميكنن كه تو اين ليست اسم اونام باشه.......من خودمو خراب كردم كه اينو بگم و از از هم پاشيدن سايتهاي بورسي جلوگيري كنم ....بزاريد قرباني اين بحث من باشم اما اين تاپيك براي هميشه بسته بمونه.......ازتون خواهش ميكنم...تمنا ميكنم اين بحثو تموم كنيد

آخه من نمی دونم این چه منطقیه ؟! چطوری میشه فرد و افرادی که با قصد و نیت به قصد سود شخصی سهم چاق میکنند ( نه اونطور که روح گفتند سود جمعی که دیگران هم از کنارش بتونند استفاده کنند!) میشه بهترین کاربرها ؟!
    من در اولین پستم اشاره کردم به بعضی شهرت داده شد ، یعنی عمدا بعضی ها را مطرح کردند و میکنند و بالا می برند ، آنها را برجسته می کنند که اعتماد جلب شود ، گفتم در نهایت پولی نمیماند...ان سهامدار بدبختی که سواد دارد ، تحلیل هم دارد اما به هر دلیلی اعتماد کرده را خالی میکنند و پول و زندگی اش را بر باد میدهند. من خودم بارها گفتم و می گویم از تحلیل خود استفاده کنید و کنیم. اما نمی توان انکار کرد که عده کثیری در ابتدای راه هستند.
    عذر میخوام که از این ادبیات استفاده میکنم اما به درک که اسم فلان افراد به ظاهر نیکوکار و خوش شهرت برباد میرود ، به درک که فلان سایت از هم میپاشد. بهتر از آنست که آبروی فلان کارگر و کارمند که اندک سرمایه خویش را در بازار سرمایه و به اتکای تحلیل و اعتماد به فلان شخصیت گذاشته است بر باد برود. بهتر از انست که شاکله خانواده آن سهمادار نگون بخت و از همه جا بی خبر از هم بپاشد.
    این چه منطقی هست ؟!
    ما را به چوب و رخت شبانی فریفته اند ، این گرگ سالهاست که با گله آشناست

عضو فعال پرریسک آواتار ها
    تشکر شده 121,457 بار در 6,798 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ساده ي ساده نمایش پست ها
    جناب جمالي كه گفتن بلوف بود...شما چرا جدي گرفتيد؟
    دوست عزیز بنده قصد بحث ندارم..
    سوالی برایم پیش امد نگران شدم ...این جواب سوال من نبود..
    اگر چنین کاری امکان پذیر باشد قید عضویت در تمام سایتها -چه مرتبط با بورس وچه غیر مرتبط با بورس -رو باید زد....
    ممنون میشم یک جواب روشن بدهند دوستان....

14. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید پرریسک از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرریسک نمایش پست ها
    دوست عزیز بنده قصد بحث ندارم..
    سوالی برایم پیش امد نگران شدم ...این جواب سوال من نبود..
    اگر چنین کاری امکان پذیر باشد قید عضویت در تمام سایتها -چه مرتبط با بورس وچه غیر مرتبط با بورس -رو باید زد....
    ممنون میشم یک جواب روشن بدهند دوستان....
    نه دوست من امكان پذير نيست خيالتون راحت باشه

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 14 از 19 نخست ... 411121314151617 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)