click to register

صفحه 110 از 110 اولیناولین ... 1060100107108109110
نتایج از شماره 1,091 تا 1,094 از مجموع 1094

موضوع: ليزينگ خودروغدير ( ولغدر )

عضو فعال Abad آواتار ها
    ارسال
    2,586
    تشکر شده 5,878 بار در 2,217 ارسال

پاسخ : ليزينگ خودروغدير ( ولغدر )

به اطلاع مي رساند،نماد معاملاتي شركت ليزينگ خودرو غدير(ولغدر)با توجه به تعديل پيش بيني درآمد هر سهم متوقف شد.
    Abad ( آباد ) تصمیم ساز است ، تصمیم گیری با شماست. دقت کنید هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال امام قلی خان آواتار ها
    ارسال
    1,077
    تشکر شده 2,841 بار در 932 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Abad نمایش ارسال ها
    امام قلی خان ، یه کمی تخفیف بدهید ، چون من از اهواز خیلی دور هستم و شما ایران بیایید خوب حتما باید اهواز بروید من هم چون هوا گرم هست اهواز نمی آیم و چون از اهواز دور هستم بعید می دانم حوصله کنید و به شهر ما بیایید.

از طرفی گفتم احتمالا ، بازیگر ولغدر خیلی زالو صفت هست و یک نوسان حدود 30 درصدی از سهم گرفت و ممکنه دوباره هم بخواهد تکرار کند که البته این دفعه حواسم جمع است و اگر چنین کند ما هم ناچار خواهیم بود یک نوسان از سهم بگیریم پس در قیمت حدود 135 تا 145 باید خیلی حواسمان چمع باشد .

خیلی دوست دارم یه سفری آمریکا داشته باشم . اگر چنین شد ( و ترامپ بگذارد ) با خانواده یه ناهار مهمان من( البته به شرط تعلیق حکم شلاق ) درود
    سلام آباد خان
    اولا من نگفتم برای اجرای حکم به اهواز بیایید. من خودم هر کجا باشید با ترکه خیس البالو اگر توطئه ها سنگین و ضرر ها سنگین شد با کابل مسی تهیه شده از مجتمع فباهنر خودم خدمت می رسم.
    دومین مسئله اینکه اگر آمریکا و لوس آنجلس آمدی هم خفت و خواب هم شام و ناهار مهمان من باش. بی خودی پولت را در هتل ها بر باد نده. سومین مسئله این است که اما و اگر ندارد. و مسئله آخر هم بسته شدن می باشد که دعا بنما بالا باز شود که حکم قطعی خواهد گردید و در میدان اصلی شهرت 500 ترکه آلبالو نوش جان خواهی نمود.
    با تشکر
    زالوصفتان به ظلم ما کوشیدند@از سینه اهل بورس هی دوشیدند@وقتی که تمام گشت دوشیدنشان@با پارچ ز شیر گاو ما نوشیدند@
    از هم ندوشیم.با هم بنوشیم. مرگ بر زالوصفتان

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید امام قلی خان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    ارسال
    2,125
    تشکر شده 8,728 بار در 2,112 ارسال

گویا شایعه شده اصلا تعدیلی در کار نیست و خود سازمان بسته این نماد رو

البته همچین چیزی باشه بسیار غیر منطقی و احمقانه است

خود ناظر پیغام تعدیل با اهمیت رو داد

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Rudel از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال Abad آواتار ها
    ارسال
    2,586
    تشکر شده 5,878 بار در 2,217 ارسال

ليزينگ خودرو غدير در دوره 6 ماهه منتهی به 96/03/31 (حسابرسی نشده) به ازای هر سهم 70 ریال سود محقق کرده است و با لحاظ سرمایه جدید نسبت به مدت مشابه سال قبل در سود هر سهم 25% رشد داشته ولی سود خالص رشد122% داشته است

این شرکت براساس عملکرد 6 ماهه پیش بینی فعلی سال مالی منتهی به 1396/09/30 را 59% پوشش داده است.
    Abad ( آباد ) تصمیم ساز است ، تصمیم گیری با شماست. دقت کنید هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 3 نفر از این موضوع دیدن می کنند (0 عضو و 3 مهمان)

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به ارسال ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید ارسال های خود را ویرایش کنید
  •