صفحه 112 از 119 نخست ... 1262102109110111112113114115 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,111 به 1,120 از 1182

موضوع: ليزينگ خودروغدير ( ولغدر )

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,137 بار در 6,946 ارسال

پاسخ : ليزينگ خودروغدير ( ولغدر )

ولغدر را با مقداری ضرر و مدتی خواب پول خارخ شدم و پول آن را در حدود قیمت 162 تومان تبدیل به ثتوسا (س.توسعه و عمران استان اردبيل (ثتوسا) ) کردم.
    فکر می کنم تا حق ولساپا هست بازی ولغدر هم ادامه داشته باشد.
    ضمن تشکر از جناب ahmad m فکر کنم نظر ایشان درست بوده و احتمالا مابقی هم محقق شود.

من ریسک کردم و خروج را به دیگران توصیه نمی کنم . درود
    ویرایش توسط Abad : 2018/01/30 در ساعت 11:04
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها

احتمالا خرید ولغدر در حدود 90 تومان کم ریسک باشد خودم به دلیل کمبود نقدینگی ورود نمی کنم
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Abad نمایش پست ها
    احتمالا خرید ولغدر در حدود 90 تومان کم ریسک باشد خودم به دلیل کمبود نقدینگی ورود نمی کنم
    این نظر هم درست بود امروز ولغدر با 15 درصد بالاتر و حجم خوب باز شد به نظرم روند صعودی ولغدر شروع شده ، با گذر زمان متوجه می شویم که صبر در یک نماد خوب حداقل زیان ندارد با سود مجمع دوستانی که صبر کردن در سود هم هستن . ( البته خودم خارج شدم و قبلا اعلام کردم )

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,077 بار در 4,278 ارسال

..امروز یه مقدار 104...خریدم...بنظرم پیش بینی شما قطعا درست از اب در بیاد...
    ناشیانه...لاپوشانی کردند...شرکت..گفته بابت عدم..تحویل کامیون های خاور..5/160 تا پایان فروردین سود مشارکت گرفته...در 3 ماهه اول4/360 بوده...یعنی در فروردین 800 میلیون سود مشارک بوده...خاور تحویل نده..فقط در 3 ماهه دوم..سهمی 5 تومان از این..محل شناسایی میکنه...در 3 ماهه اول هم...اثری از سود قرارداد 150..میلیاردی با ایران خودرو....دیده..نمیشه...و تمام سود 87 ریالی...بخاطر سود مشارکت کامیون های خاور بوده.......
    منتظر اتفاقات بزرگی در ولغدر باید بود.....
    نمیخواهم..عدد بدم..ولی سود 97 ....بسیار بالاتر از این 19 تومان..محقق..میشه...
    ولغدر را در این قیمت ها و پایینتر بخرید.....عاقبت بخیری داره....
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

8. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

شرکت در پیش بینی سود 19 تومانی...برای کل سال 97..مبلغ 6/6 میلیارد سایر هزینه های عملیاتی دیده...در 3 ماهه اول....5/3 میلیاردش..بدین شرح محقق شده...4/360...سود مشارکت کامیون های خاور...900 میل هم جریمه تاخیر اقساط معوق...
    در فروردین..800 میل دیگه سود مشارکت گرفته....و از انجا که قطعا در فروردین هم جریمه تاخیر اقساط وجود داشته......و احتمالا هم..حدود 200..تا 300..میل بوده..مشابه ممیانگین ماهانه 3 ماهه اول..
    در نتیجه..800+300...میشه 1/100 سایر درامدهای عملیاتی.محقق شده فروردین...که با 5/3 میلیارد 3 ماهه اول ..میشه..6/5 میلیارد....یعنی تقربا 98درصد بند سایر درامدها عملیاتی سال 97 در فروردین محقق شده....در نتیجه سود مشارکت خاور و جریمه های دیر کرد...از اردیبهشت ماه..میره برای تعدیل سود... اگر خاور عزیز ..حال نکنه...تحویل بده...11 تا 800 میل سود مشارکت...به سود ولغدر اضافه..میشه...از طرفی هم...وقتی در 3 ماهه اول 900..میل جریمه تاخیر اقساط معوق گرفته ...برای بقیه سال همم...هیچی جریمه نگیره...2 میلیارد ..میگیره.....پس در صورتیکه خاور حال نکنه تحویل بده...در سال 96....سود شرکت...8/8+2 یعنی 10/8 میلیارد و با کسر مالیات..8/7 میلیارد یا سهمی 16/5 تومان....تعدیل خواهد داشت....سود به 35..36...میرسه....غیر از درامدهای دیگه...
    ...حالا اگر خاور کامیونها را تحویل بده..قیمت خرید هر دستگاه 2624..توسط شرکت 274 میلیون تومان بوده...و 112 دستگاه هم طلب داره...قیمت کامیونlk2624...الان توسط خاور 359 اعلام شده..که...البته در بازار 50 تا 70میلیون بالاتره....پس اگر خاور تحویل بده....بر روی هر دستگاه..120 تا 150...میلیون سود شناسایی ..میکنه...که با توجه به 112 دستگاه...میشه 13/5...تا 16/8 میلیارد.........که باعث تعدیل بسیار بیشتری..نسبت به ..شرایط سود ..مشارکتی فعلی میشه...و همچنین 31 میلیارد هم...اصل پول میاد دست شرکت برای فعالیت لیزینگی.....

فقط ماندم..ناظر نفهم..چرا لاپوشانی به این سادگی را ندیده..
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

10. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 572 بار در 151 ارسال

جناب mey برای خرید یبن این سه سهم کدام ارجحیت دارد اگر پاسخ دهید ممنون می شوم شکربن کفرا ولغدر

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید شهرقدس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرقدس نمایش پست ها
    جناب mey برای خرید یبن این سه سهم کدام ارجحیت دارد اگر پاسخ دهید ممنون می شوم شکربن کفرا ولغدر
    ..کفرا...شکربن را چیزی که بنظرم.میرسید..تو تاپیکشون..گفتم..جفتشون عالیند...ولی پله ایی ..و سع کن در منفی بخری...کتوکا هم شرایطش خوبه....شکربن..کتوکا...بازیگر ن...بسیار پلیدی دارند...اگر میخری...باید صبر لازم را هم داشته باشی...
    ولغدر هم....اگر بتوانی 100 و پایینتر بخری...یه خرید کم ریسک و پر بازده میتواند باشد....البته تو همین قیمت ها هم خوبه....ولی اگر بشه پایینتر بخری...سود بهتری خواهی کرد..
    ...باز هم خودت یه نگاهی به گزارشات ولغدر بنداز...شاید من جایی اشتباه کرده باشم...ارادتمند..

14. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

همین 101 تا 103 یه پله بخرید...با 35 تا 40 سود...این قیمت ها نمیماند....

16. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

امیدوارم.خریده باشید...

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال arad700 آواتار ها
    تشکر شده 16,140 بار در 2,952 ارسال

با تشکر از جناب می عزیز و سایر اساتید
    واقعیت اینه که این سهم شرایط نوسانیش شبیه چدن هست با این تفاوت که به نظرم یه مقداری واسه ورود به سهم من تردید دارم. واسه ولساپا هم تقریبا شرایط مشابهی هست.در عین اینکه میشود امیدوار بود تا آخر سال یه گین 50 درصدی بگیریم ولی همزمان ممکنه با مخفی کاری هایی که اینها انجام میدن تا آخر سال بازدهی خاصی ممکنه نداشته باشه
    Honesty is the best policy

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)