صفحه 2 از 119 نخست 123451252102 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 1182

موضوع: ليزينگ خودروغدير ( ولغدر )

عضو فعال HOLY آواتار ها
    تشکر شده 19,420 بار در 1,212 ارسال
    ولغدر امروز تا سطح 937 نزول کرد و آخرین معامله رو هم رو 945 انجام داد ،هنوز سطح حمایت که کانال صعودی قرمز رنگ هست نشکسته و تا کاملا این حمایت نشکنه میتونیم به عدم نزول امیدوار باشیم
    اما مطلب دیگه ایی که داریم اینه که خط روندکوتاه مدت RSI شکسته و با پول بک کوچکی به سمت منفی داره پیش میره،اگر حمایت سهم بشکنه و الگوی abc تشکیل بشه احتمال افت کوتاه مدت سهم تا (هدف فیبو پروجکشن 100% معادل) 91.7 وجود داره که به اعتقاد من فرصت خرید خوبی خواهد بود ،ولی باز هم تاکید دارم تا سطح فوقانی کانال صعودی قرمز رنگ نشکسته میتونیم به نقش حمایتی اون امیدوار باشیم.

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Amo Hoseian آواتار ها
    تشکر شده 1,130 بار در 187 ارسال
    با سلام و عرض ادب و احترام برای تمام اساتید دوست داشتنی.
    در مورد ولغدر چند نکته به نظرم رسید که گفتم شاید مورد توجه اساتید عزیز قرار گیرد، لذا به نکات ذیل توجه فرمائید و در صورتی که دچار اشتباه هستم خوشحال خواهم شد از نظر شما عزیزان بهره مند شوم:
    1- واگرایی منفی در rsi و macd و توجه به این نکته که در یکسال گذشته rsi نتوانسته به عدد 77 برسد. به عبارتی مهم نیست قیمت در چه سطحی قرار دارد و مهمتر از قیمت محدوده هیجانی قیمت است.
    2- در mtm 10,6 از زمانی که rsi برای اولین بار به بالای 70 نفوذ کرده است، سیگنال فروش صادر شده است و روند نزولی را در پیش گرفته است که تا این لحظه هنوز با سیگنال خرید یا ویبسا مواجه نشده است که در معاملات چند روز گذشته در macd نیز سیگنال فروش به تایید رسید.
    3- در adx با جریان افت پتانسیل خرید روبرو هستیم و با توجه قدرتمند بود روند نزولی (ذکر شده در مورد 2) و adx>40 - این اندیکاتور در حال ارائه سیگنال فروش می باشد.
    4- به نظر می آید که ma55 نیز با مقاومت سنگین ma100,200 مواجه است که این مورد نیز میتواند گواهی بر فروختنی بودن سهم باشد، البته گفتنی است که احتمال گذر چند روزه ma55 از ma100,200 وجود دارد ولی این تاییدی برای عدم فروش نخواهد بود.
    5- آخرین قله تشکیل شده در نمودار قیمت در محدوده 50% کانال صعودی فیبو قرارداد که با توجه به rsi میتوانسته ایجاد مقاومت نماید.
    با توجه به موارد ذکر شده برای انتظار افزایش قیمت باید خیلی خوش بین بود و به نظر افت قیمت تا محدوده 85 تا 88 تومان در دستور کار این سهم است.
    پاینده و پیروز باشید.
    خش خش برگها زیر قدم هایم می گویند بگذار فرو افتی ، آنگاه راه آزادی را باز خواهی یافت. "شاملو"

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Amo Hoseian از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amo Hoseian نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب و احترام برای تمام اساتید دوست داشتنی.
    در مورد ولغدر چند نکته به نظرم رسید که گفتم شاید مورد توجه اساتید عزیز قرار گیرد، لذا به نکات ذیل توجه فرمائید و در صورتی که دچار اشتباه هستم خوشحال خواهم شد از نظر شما عزیزان بهره مند شوم:
    1- واگرایی منفی در rsi و macd و توجه به این نکته که در یکسال گذشته rsi نتوانسته به عدد 77 برسد. به عبارتی مهم نیست قیمت در چه سطحی قرار دارد و مهمتر از قیمت محدوده هیجانی قیمت است.
    2- در mtm 10,6 از زمانی که rsi برای اولین بار به بالای 70 نفوذ کرده است، سیگنال فروش صادر شده است و روند نزولی را در پیش گرفته است که تا این لحظه هنوز با سیگنال خرید یا ویبسا مواجه نشده است که در معاملات چند روز گذشته در macd نیز سیگنال فروش به تایید رسید.
    3- در adx با جریان افت پتانسیل خرید روبرو هستیم و با توجه قدرتمند بود روند نزولی (ذکر شده در مورد 2) و adx>40 - این اندیکاتور در حال ارائه سیگنال فروش می باشد.
    4- به نظر می آید که ma55 نیز با مقاومت سنگین ma100,200 مواجه است که این مورد نیز میتواند گواهی بر فروختنی بودن سهم باشد، البته گفتنی است که احتمال گذر چند روزه ma55 از ma100,200 وجود دارد ولی این تاییدی برای عدم فروش نخواهد بود.
    5- آخرین قله تشکیل شده در نمودار قیمت در محدوده 50% کانال صعودی فیبو قرارداد که با توجه به rsi میتوانسته ایجاد مقاومت نماید.
    با توجه به موارد ذکر شده برای انتظار افزایش قیمت باید خیلی خوش بین بود و به نظر افت قیمت تا محدوده 85 تا 88 تومان در دستور کار این سهم است.
    پاینده و پیروز باشید.
    با عرض سلام خدمت دوست عزیزم
    از شما سپاسگزارم که نقطه نظراتتون رو در ارتباط با این سهم بیان فرمودین .....
    در ارتباط با این سهم ،مطالب ارزنده ایی بیان فرمودید که احساس میکنم باید برای پاسخگویی مثال مناسبی تهیه کنم ،دوست دیگری هم ایرادی مشابه شما داشتندکه بنده اگر عمری باقی بود و فرصتی ، فرداشب این موضوع را با مثال عرض خواهم کردم ......
    برای شما آرزوی موفقیت دارم.
    اما از دید الیوت نیز موج شماری انجام دادم ،که به شرح زیر است :
    در حال حاضر سهم در موج چهارم قرار دارد و اگر کانال بتواند نقش حمایت برای سهم بازی کند هدف موج چهارم برابر 23.6% موج سوم خواهد بود والا هدف این موج برابر 38.2%موج سوم معادل 91.7(برابر با الگو abc)و نهایتا
    50%موج سوم برابر 89.5 خواهد بود ،البته در صورت شکست حمایت ،از آنجا که هدف موج 4 بیشتر 38.2% میباشد ازطرفی پایان اصلاح abc نیز همین نقطه است و از طرف دیگر پایان موج 4 میتواند همطراز با ریزموج 4 از موج 3 باشد لذا در صورت شکست حمایت ، این قیمت برای پایان موج چهارم اعتبار بیشتری دارد ......

6. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط holy نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوست عزیزم
    از شما سپاسگزارم که نقطه نظراتتون رو در ارتباط با این سهم بیان فرمودین .....
    در ارتباط با این سهم ،مطالب ارزنده ایی بیان فرمودید که احساس میکنم باید برای پاسخگویی مثال مناسبی تهیه کنم ،دوست دیگری هم ایرادی مشابه شما داشتندکه بنده اگر عمری باقی بود و فرصتی ، فرداشب این موضوع را با مثال عرض خواهم کردم ......
    برای شما آرزوی موفقیت دارم.
    با عرض سلام خدمتت دوستان علی الخصوص عمو حسین عزیز
    چند مثالی برای بیان مطلب پیدا کردم و بین اونها سعی کردم شبیه ترین حالت رو انتخاب کنم ،منتها از اونجایی که خوب اینها صرفا مثال هست ،امیدوارم بتونم مفهوم عرایضم رو برسونم .

اما بیایید از اینجا آغاز کنیم،فرض بفرمایید ما با نمودار زیر روبرو هستیم :

در این تصویر مشابه نمودار چند روز قبل ولغدر با RSI در محدوده هیجانی رو برو هستیم ،همچنین همونطور که مشهوده ما واگرایی در MACD داریم و همینطور هم واگرایی در مومنتوم موجود هست و هم مومنتوم طبق فرمایش شما نزولی .....
    حالا در همین نمودار چند روز جلو میریم ............

خوب هنوز کل شرایط قبل برقرار هست ،همون واگرایی ها و اشباء خریدها و افت مومنتوم ،خوب طبق پیش فرضی که ما داریم با این شرایط و مفروضات اگر چند کندل قبل در تصویر یک حارج نشدیم ،دیگر اینجا باید پوزیشن را ببندیم و از معامله خارج شویم و سود شناسایی کنیم .

اما عنایت بفرمایید چه اتفاقی میافتد ...........

دقیقا بعد از 4 کندل به عنوان فاز تاخیری یا کمون حرکت اصلی علیرغم سیگناهای متعدد خروج که توسط اسیلاتورها صادر شده بود آغاز شد و همینطور که میبینیم حرکت بسیار پر قدرتی نیز میباشد و در انتها به شکل زیر ختم میشود.

خوب اما پس مطرح نمودن این مسائل چه باید کرد ،
    کل این بحث را من عرض کردم تا این نتیجه مهم را خدمتتون عرض کنم :
    این نکته ایی است که خیلی از تکنیکالیستها از جمله لری ویلیامز (نه بیل ویلیامز ) و جان مورفی به آن تاکید کرده اند که اسیلاتورها ابزار بسیار عالی میباشد در هنگام بازار بدون روند و همچنین بازاری که روند در آن تثبیت شده است ولی در ابتدای یک روند متاسفانه سیگنال های خرید و فروش هیجانی زیادی صادر مینماید که باعث میشود از ادامه روند جا بمانیم پس در بازارهایی که روندها هنوز کاملا تثبیت نشده و در مرحله ابتدایی هستیم پیشنهاد شده از مووینگ و پارابولیک سار استفاده نماییم و در بازارهای بدون روند استفاده از اسیلاتورها عالیست و در بازارهای روند دار که روند در آنها تثبیت شده میتوان از اسلاتور با خیال راحت استفاده نمود.
    امیدوارم در حد کفایت این مثال گویا باشد .
    برای شما آرزوی موفقیت دارم
    ویرایش توسط HOLY : 2011/02/15 در ساعت 22:57

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Amo Hoseian آواتار ها
    تشکر شده 1,130 بار در 187 ارسال
    با سلام خدمت دوستان عزیز و holy دوست داشتنی.
    مطالب ارزنده جنابعالی را خواندم و قطعا مورد استفاده من و سایر دوستان قرار خواهد گرفت.
    در مورد مطلب پایانی (نتیجه گیری) نیز من هم با شما هم عقیده ام ولی آنچه مرا وادار به ارسال پست نمود وجود چندین دلیل بود که عرض کردم.
    در هر صورت از توجه شما و وقتی که برای ارائه این مطلب قابل تامل گذاشتید بینهایت سپاسگذارم.
    خش خش برگها زیر قدم هایم می گویند بگذار فرو افتی ، آنگاه راه آزادی را باز خواهی یافت. "شاملو"

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Amo Hoseian از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی صاحب جم آواتار ها
    تشکر شده 316 بار در 87 ارسال
    یه سهم پیدا کردم یه دو روزه روز فعال هستم به نظر محدود 40 تومن کف خوبی ساخته یواش یواش اماده صعود باید بشه
    ویرایش توسط صاحب جم : 2012/01/03 در ساعت 03:07

ستاره‌دار(22) عبدالله محمدی آواتار ها
    تشکر شده 6,109 بار در 1,018 ارسال

لیزینگ خودرو غدیر (ولغدر)

تاریخچه لیزینگ
    الزام شركتهاي توليد كننده خودروهاي كار نيمه دوم دهه 70 به بعد در استفاده از ارزهاي با نرخ واريزي و مواجهه آنها با ركود رو به گسترش در بازار كه به واسطه افزايش قابل توجه قيمت خودروها و كاهش قدرت خريد بخش حمل و نقل ايجاد شده بود اهميت تامين تسهيلات مالي براي خريداران مذكور را بيش از پيش نمايان ساخت. با تصميم هيئت مديره گروه صنعتي ايران خودرو ، شركت گسترش صنايع ايران خودرو ماموريت يافت نسبت به تاسيس شركتهاي ليزينگ اقدام نمايد بدن ترتيب شركت ليزينگ خودرو كار ( سهامي خاص) در سال1380 با ماموريت اوليه اعطاي تسهيلات مالي در چار چوب قراردادهاي اجاره به شرط تمليك ( از عقود بانكداري اسلامي ) به خريداران انواع خودروهاي كار تاسيس و در نيمه دوم سال مذكور و با تمركز بر محصولات ايران خودرو ديزل فعاليت خود را آغاز نمود. به دليل سرمايه اوليه ناچيز شركت و عدم آمادگي بانكها در ارائه منابع مالي مورد نياز با قيمت رقابتي، فعاليت شركت در قالب يك همكاري انحصاري دو جانبه با شركت ايران خودرو ديزل و با استفاده از منابع مالي آن شركت ادامه يافت . سپس در سال 1381 بانك پارسيان همزمان با خريد 60% از سهام اين شركت نسبت به تخصيص تدريجي بخشي از منابع مالي مورد نياز اقدام نمود . به موازات اين شركت ، روند سريع تاسيس ساير شركتهاي ليزينگ طي سال 1381 شروع گردید و بازار ليزينگ در ايران از يك دوره ركود بلند مدت وارد دوره جديدي از رقابتها گرديد. بخشي از مزاياي ليزينگ 1 ـ ليزينگ با توجه به تعيين و ثابت بودن نرخ كارمزد در ابتداي دوره اعطاي تسهيلات مي تواند به عنوان مانعي در اثر گذاري فشارهاي تورمي به جامعه بحساب آيد. 2 ـ اعطايي ليزينگ امروزه مترادف با ازدياد توليد كالا وخدمات شناخته مي شود. 3 ـ شركتهاي ليزينگ با در اختيار داشتن نيروهاي كار آمد و متخصص و متمركز نمودن واحدهاي سازماني خود باعث مي گردد كه دريافت تسهيلات با سرعت بيشتري صورت پذيرد. 4 ـ عمليات ليزينگ با توجه به ابداعات صورت پذيرفته بسيار انعطاف پذير مي باشد و قادر است خود را با شرايط متقاضي مطابقت دهد. 5 ـ بكار گيري سود حاصله از عمليات ليزينگ فرآيند توليد ملي باعث رونق اقتصادي و كاهش بيكاري در جامعه مي گردد بدين منظور شركت گسترش صنايع ايران خودرو به منظور ارائه خدمات بهينه و سهولت دستيابي هموطنان عزيز به محصولات ايران خودرو و كنترل كارمزدهاي تسهيلات اعطايي رايج در بازار ليزينگ ايران ، اقدام به تاسيس شركت ليزينگ ايران خودرو ( سهامي خاص )با سياست اعمال حداقل نرخ كارمزد نموده كه هم اكنون آماده پاسخگويي به سوالات متقاضيان محترم و اعطاي تسهيلات اعتباري جهت خريد خودروهاي سواري گروه پيكان و پژو شركت ايران خودرو مي باشد. ما اميدواريم بتوانيم در جهت پيشرفت اقتصادي پرچمدار شعار خودرو ملي ، افتخار ملي بوده و در اين هدف كوشا و پر توان ظاهر شويم.

به موازات اين شركت ، روند سريع تاسيس ساير شركتهاي ليزينگ طي سال 1381 شروع گردید و بازار ليزينگ در ايران از يك دوره ركود بلند مدت وارد دوره جديدي از رقابتها گرديد.

بخشي از مزاياي ليزينگ

1 ـ ليزينگ با توجه به تعيين و ثابت بودن نرخ كارمزد در ابتداي دوره اعطاي تسهيلات مي تواند به عنوان مانعي در اثر گذاري فشارهاي تورمي به جامعه بحساب آيد.

2 ـ اعطايي ليزينگ امروزه مترادف با ازدياد توليد كالا وخدمات شناخته مي شود.

3 ـ شركتهاي ليزينگ با در اختيار داشتن نيروهاي كار آمد و متخصص و متمركز نمودن واحدهاي سازماني خود باعث مي گردد كه دريافت تسهيلات با سرعت بيشتري صورت پذيرد.

4 ـ عمليات ليزينگ با توجه به ابداعات صورت پذيرفته بسيار انعطاف پذير مي باشد و قادر است خود را با شرايط متقاضي مطابقت دهد.

5 ـ بكار گيري سود حاصله از عمليات ليزينگ فرآيند توليد ملي باعث رونق اقتصادي و كاهش بيكاري در جامعه مي گردد بدين منظور شركت گسترش صنايع ايران خودرو به منظور ارائه خدمات بهينه و سهولت دستيابي هموطنان عزيز به محصولات ايران خودرو و كنترل كارمزدهاي تسهيلات اعطايي رايج در بازار ليزينگ ايران ، اقدام به تاسيس شركت ليزينگ ايران خودرو ( سهامي خاص )با سياست اعمال حداقل نرخ كارمزد نموده كه هم اكنون آماده پاسخگويي به سوالات متقاضيان محترم و اعطاي تسهيلات اعتباري جهت خريد خودروهاي سواري گروه پيكان و پژو شركت ايران خودرو مي باشد.
    ما اميدواريم بتوانيم در جهت پيشرفت اقتصادي پرچمدار شعار خودرو ملي ، افتخار ملي بوده و در اين هدف كوشا و پر توان ظاهر شويم.

=========

بر اساس آخرين آمارهاي منتشره حجم عمليات ليزينگ جهان در سال 2003 بدليل ركود اقتصادي حاكم بر اقصاد جهان نسبت به سال 2000 از يك كاهش 5/4درصدي برابر با 4/22 ميليارد دلار بر خوردار بوده است.حجم فعاليت شركتها و موسسات ليزينگ در جهان در سال مذكور به 6/476 ميليارد دلار بالغ گرديده است.در سال 2001 بيش از 5/53 درصد برابر 1/254 ميليارد دلار از حجم فعاليت شركتهاي ليزينگ در كشورهاي آمريكا و كانادا اتفاق افتاده است و اين در حاليست كه نسبت به سال قبل از آن ، از يك كاهش 7/6 درصدي معادل 18 ميليارد دلار برخوردار است ، به طوري كه اين ميزان كاهش در طول 9 سال گذشته ، بي سابقه بوده است.دليل عمده اين كاهش، ركود اقتصادي حاكم بر اقتصاد جهان ذكر شده است . در اين رابطه ، شايان توجه آن است كه كشور آمريكا به تنهايي با 242 ميليارد دلار عمليات، نزديك به 51 درصد ازحجم فعاليت جهاني عمليات موسسات ليزينگ را به خود تخصيص داده است.

وضعيت عملكرد شركتها و موسسات ليزينگ در اروپا در 2001 با اختصاص 4/29 درصد ، برابر با 140 ميليارد دلار از حجم عمليات ليزينگ در جهان، نسبت به سال 2000 افزايش داشته باشد. اين افزايش 9/6 درصد و معادل 9 ميليارد دلار بوده است. 5 كشور آلمان با حجم فعاليت 45/34 ميليارد دلار ، انگلستان با حجم فعاليت 31/20 ميليارد دلار ، فرانسه با حجم فعاليت 49/19 ميليارد دلار ، ايتاليا با حجم فعاليت 58/17 ميليارد دلار و اسپانيا با حجم فعاليت 44/7 ميليارد دلار به ترتيب بيشترين حجم فعاليت در صنعت ليزينگ اروپارا به خود تخصيص داده اند.كشور هاي آسيايي با عملكرد 7/67 ميليارد دلاري سومين رتبه فعاليت در صنعت ليزينگ را به خود اختصاص داده اند. كشور ژاپن با حجم فعاليت 95/58 ميليارد دلاري خود به تنهائي بيش از 87 درصد حجم فعاليت موسسات و شركتهاي ليزينگ قاره آسيا را به خود اختصاص داده است. عملكرد شركتها و موسسات ليزينگ در آسيا نيز نسبت به سال 2000 از يك كاهش چشم گير 6/10 ميليارد دلاري ( معادل 6/13 درصدي)برخوردار بوده است. ليكن سهم ژاپن از اين كاهش تنها در حد 7/2 در صد بوده است.

عمده ترين كشورهاي فعال در بخش ليزينگ در قاره آسيا پس از ژاپن (كشور هاي آسيايي دومين كشور فعال در بخش ليزينگ محسوب مي شود) به ترتيب عبارتند از : هنگ كنگ با حجم فعاليت 3/2 ميليارد دلار ، جمهوري خلق چين با حجم فعاليت 1/2 ميليارد دلار ، كره با حجم فعاليت 17/1 ميليارد دلار ، هند با حجم فعاليت 5/10 ميليارد دلار ، تايوان با حجم فعاليت 93/0 ميليارد دلار ، تركيه با حجم فعاليت 72/0 ميليارد دلار ،تايلند با حجم فعاليت 4/0 ميليارد دلار ، پاكستان با حجم فعاليت 37/0 ميليارد دلار ، اندونزي با حجم فعاليت 25/0 ميليارد دلا روعربستان صعودي با حجم فعاليت 18/0 ميليارد دلار.مجموع فعاليت موسسات و شركتهاي ليزينگ در كشورهاي آمريكاي جنوبي ، استراليا ، نيوزيلند و قاره آفريقا مجموعاً 1/3 درصد از حجم فعاليت جهان را به خود تخصيص داده است.در طول 20 سال گذشته حجم فعاليت صنعت ليزينگ در جهان از 9/84 ميليارد دلار به 6/476 ميليارد دلار افزايش يافته است و جز در مقاطعي از سالها كه به دليل مشخص منتج از عوامل و شرايط اختصادي ، داراي كاهشي نسبت به سال قبل از آن بوده است ، روند فعاليت شركتها و موسسات ليزينگ در جهان از رشد صعودي قابل توجهي بوده است.

تركيب فعاليت شركتهاي ليزينگ در اروپا در سال 2001 در بخش خودروهاي سواري 5/33 درصد ، ماشين آلات و تجهيزات صنعتي 25 درصد ، خودروي كار 1/17 درصد ، دستگاه ها و ماشين آلات اداري و خدماتي9/13 درصد ، كشتي ، هواپيما و راه آهن 9/3 درصد و ساير 6/6 درصد را به خود تخصيص داده است.تعداد نيروي انساني فعال در بخش ليزينگ در اروپا حدود 55000 نفر برآورد شده است ، از جمع كل شركتهاي ليزينگ در اروپا تعداد 10 گروه ليزينگي و شركتهاي مستقل بزرگ به تنهائي بيش از 1/22 درصد حجم فعاليت ليزينگ اروپا را به خود اختصاص داده است. با عنايت به آمارها و اطلاعات ارائه شده ، تحليل هاي به عمل آمده نشان مي دهد كه به رغم اينكه حجم فعاليت بخش ليزينگ در سال 2001 نسبت به سال 2000 كاهش داشته است ، ليكن در حقيقت سهم ليزينگ در بازار سرمايه در اين سال در بسياري از كشورهاي جهان بهبود يافته و از رشد قابل قبولي برخوردار بوده است. اين موضوع در خصوص اكثريت كشورهاي اروپائي مصداق دارد ، به طوري كه در مجموع اروپا بر عكس آمريكا و آسيا در بخش ليزينگ داراي رشد مثبت بوده است و سهم بازار آن از 6/23 درصد به 4/29 افزايش يافته است.

امروزه ، بر اساس آمار و اطلاعات ، عمليات ليزينگ بعد از بانكها به عنوان دومين شيوه تامين و تخصيص منابع مالي در بخشهاي اقتصادي گوناگون محسوب مي شود. ويژه گي هاي خاص صنعت ليزينگ از عوامل موثر در توسعه صنعت ليزينگ در جهان بوده و روند روز افزون آن در كشورهاي جهان همچنان ادامه دارد. ضرورت و نياز جوامع كشورهاي جهان سوم نيز گسترش اين صنعت در اكثر كشور هاي مذكور و توجه آن به توسعه آن را افزايش داده است.

=============================

خیابان مطهری خیابان میر عماد کوچه 11 ساختمان عماد پلاک 3
    تلفن : 88544483
    فکس : 88544392

13. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید عبدالله محمدی از ایشان تشکر کرده اند:

نمودار ولغدر هر موقع گپ ایجاد شده به مرور زمان امده گپ رو پر کرده این سهم سود سال بعدش رو هم 80ریال گفتند امسال به خاطر عدم شماره گذاری فراز 10 ریال منفی پوشش میده

مشکل فراز هم حل شده وشماره گذاری میشه
    این سهم هم مثل کربن میبنده وچون تعدیل سنگین است اوپن باز میشه میان مدت قیمت خوبی رو براش متصورم

ادرس سایت شرکت
    http://www.lkg.ir/

15. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید عبدالله محمدی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال شاهین محلوجی آواتار ها
    تشکر شده 17,393 بار در 2,087 ارسال
    این سهم پارسال بدترین ضرر به سهامدارها و منجمله من زد حوالی 95-94 معامله میشد که رفتیم مجمع 19تومن سود بگیریم که بعد از 4ماه شنیدیم 2ریال سود تقسیم کردن و حوالی 60 تومن بازشد میشه چند%ضرر؟؟ بشخصه کثیفترین سهم بورسو ولغدر میدونم
    54% سهامدار شرکت در پیت ولغدر خاوره پس روند سهم وابستگی زیادی یه معاملات خاور داره.......

17. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید شاهین محلوجی از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط *شاهین* نمایش پست ها
    این سهم پارسال بدترین ضرر به سهامدارها و منجمله من زد حوالی 95-94 معامله میشد که رفتیم مجمع 19تومن سود بگیریم که بعد از 4ماه شنیدیم 2ریال سود تقسیم کردن و حوالی 60 تومن بازشد میشه چند%ضرر؟؟ بشخصه کثیفترین سهم بورسو ولغدر میدونم
    54% سهامدار شرکت در پیت ولغدر خاوره پس روند سهم وابستگی زیادی یه معاملات خاور داره.......
    شاهین جان علت نزول سهم چی بود که امد تا 40 تومان؟
    خاور این طور که شنیدم به قیمت خوبی باز گشایی خواهد شد علت نزول خاور هم عدم شماره گذاری فراز های شرکت بود که در شرکت انبار شده بود حالا فراز ها رو میتونه بفرشه
    خاور بالای 100 خواهد رفت و ولغدر هم در اینده بالای100 خواهد امد
    کف سهم هرروز که بگذره بالاتر خواهد امد
    کربن 50 تومن کسی نگاهش نمیکرد چون زیان اعلام کرده بودحالا 2 ریال اعلام کرد روندش برگشت و بیش از20%بالاتر صف خریده گیر نمیاد
    ولغدر رو هم بازار با اعلام سود سال بعد براش صف خواهد چید وگیر کسی که تعداد میخواد نخواهد امد
    خوبه یه مقدار از بازار جلوتر باشی تا خوب سود کنی پسهند رو به دوستانم گفتم دست دست کردند نتونستند تعداد بخرند ودر رفت
    توصیه به خرید یا فروش نیست

19. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید عبدالله محمدی از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 119 نخست 123451252102 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)