صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 20

موضوع: **-آموزش تحلیل تکنیکال در بازار بورس-**

کاربر ویژه بورسی سعید درخشانی آواتار ها
    تشکر شده 5,400 بار در 293 ارسال

Arrow **-آموزش تحلیل تکنیکال در بازار بورس-**

با درود خدمت سروران عزیزم ..

با توجه به درخواست هایی که شده بود تصمیم گرفته شد تا تاپیک آموزشی تحلیل تکنیکال ایجاد بشه . ناگفته نماند که اینجا 4 دیواری من نیست و از دوستان عزیزم که دستی در کار دارند؛ دعوت می کنم در این تاپیک فعال باشند و آموخته های خود رو به دیگر عزیزان انتقال بدهند .

امیدوارم تاپیک مفید و موثری برای شما و مجموعه بورسی باشه .

یا حق ..

كاربر فعال قاتل بروسلی آواتار ها
    تشکر شده 3,841 بار در 667 ارسال
    جناب درخشانی ممنون از تاپیکی که ایجاد کردید.امیدوارم بتوانیم از آموخته های شما و سایر دوستان در این تاپیک نهایت استفاده را ببریم.
    با تشکر
    کودکی اندیشید که خدا چه می خورد، چه می پوشد و در کجا منزل دارد؟
    ندایی آمد که :
    او غم بندگانش را می خورد، گناهانشان را می پوشد و در قلب شکسته آنان ساکن است...

عضو فعال shayan0711 آواتار ها
    تشکر شده 1,139 بار در 192 ارسال
    با سلام خدمت جناب درخشانی
    از اینکه تاپیکی ایجاد نموده اید و زکات علم خود را در اختیار دیگران قرار خواهید داد ، کار بسیار پسندیده ای است که بنده بنوبه خود از شما سپاسگزارم .
    با توجه به ضیق وقت و همچنین ارزشمند بودن وقت جنابعالی پیشنهاد میشود موارد ابتدایی را کاربران عزیز و محترم سایت در دیگر تاپیکهای آموزشی فرا گیرند
    و با تاکید دوباره از ارزشمند بودن دانسته های حضرتعالی ، از شما تقاضا میشود به موارد پیشرفته تحلیل تکنیکال ( همانند امواج الیوت ، الگوهای مهم و ... ) ممارست نمایید .
    با تشکر فراوان

عضو فعال
    تشکر شده 1,082 بار در 205 ارسال
    با سلام جناب درخشانی بی نهایت از اینکه چنین تاپیکی ایجاد کردید مسرور و خرسندم. به عنوان اولین شاگرد در کلاس شما ثبت نام می کنم امیدوارم لیاقت شاگردیتون رو داشته باشم.
    یک سوال خدمتتون دارم و اون اینکه از چه نرم افزاری برای تحلیل تکنیکال استفاده می کنید و اگه براتون مقدور هست لینک دانلودش رو بگذارید. سپاس

5. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید nirvana_00 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال amir2003 آواتار ها
    تشکر شده 6,244 بار در 1,084 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سعید درخشانی نمایش پست ها
    با درود خدمت سروران عزیزم ..

با توجه به درخواست هایی که شده بود تصمیم گرفته شد تا تاپیک آموزشی تحلیل تکنیکال ایجاد بشه . ناگفته نماند که اینجا 4 دیواری من نیست و از دوستان عزیزم که دستی در کار دارند؛ دعوت می کنم در این تاپیک فعال باشند و آموخته های خود رو به دیگر عزیزان انتقال بدهند .

امیدوارم تاپیک مفید و موثری برای شما و مجموعه بورسی باشه .

یا حق ..
    سعید جان یه ما رو هم همون ته کلاس تحمل کن . مطمئنم موفق میشی داداش
    اگر نتوانید ریسک کنید نمی توانید رشد کنید . اگر نتوانید رشد کنید نمی توانید بهترین باشید . اگر نتوانید بهترین باشید نمی توانید شاد باشید و اگر نتوانید شاد باشید چه چیز دیگری مهم است.
    "دیوید ویسکات"

عضو فعال meysam_sh_2020 آواتار ها
    تشکر شده 113,676 بار در 19,016 ارسال
    با سلام و ممنون از جناب درخشانی :

اقا ما هم هستیم. امیدوارم از صفر صفر شروع کنید به اموزش دادن چون بنده هیچ اطلاعاتی از تکنیکال ندارم و بدمون نمیاد به معلوماتمون اضافه بشه .

با تشکر
    ویرایش توسط meysam_sh_2020 : 2012/05/17 در ساعت 19:30
    کانال بنده در تلگرام : T.me/investmentuntil1408

ممنون از دوستان . گویا یکی دیگر از دوستان عزیزم به اسم شاهین هم تاپیک مشابهی ایجاد کردند و به اموزش مشغول هستند . برای اینکه موازی کاری نشه سعی میکنیم مطالبی رو که شاهین عزیز زحمتش رو کشیدند اشاره کوتاهی بشه و ریفرنس داده بشه برای مطالعه بیشتر به تاپیک ایشون .

ستاره دار (1) sirwan آواتار ها
    تشکر شده 1,095 بار در 253 ارسال
    سلام .جناب درخشانی کار بسیار نیکویی را شروع کرده ای وبهتر ان که از تکرار مطالب ساده که در سایر تاپیکهای اموزشی است خودداری کنید تا سطح کلاس شما بالاتر باشد که خودتان هم اشاره فرمودید بنده چند کتال در این زمینه مطالعه کرده ولی شاگرد کلاس خواهم بود امیدوارم کارتان ادامه پیدا کند ومثل بقیه تاپیکها نیمه کاره رها نشود پیروز باشید
    گفت اسانگیر بر خود کارها که از روی طبع سخت میگردد حهان بر مردمان سخت کوش

10. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید sirwan از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال شاهین محلوجی آواتار ها
    تشکر شده 17,393 بار در 2,087 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سعید درخشانی نمایش پست ها
    ممنون از دوستان . گویا یکی دیگر از دوستان عزیزم به اسم شاهین هم تاپیک مشابهی ایجاد کردند و به اموزش مشغول هستند . برای اینکه موازی کاری نشه سعی میکنیم مطالبی رو که شاهین عزیز زحمتش رو کشیدند اشاره کوتاهی بشه و ریفرنس داده بشه برای مطالعه بیشتر به تاپیک ایشون .
    سلام سعید جان ممنون از لطفت و خوشحال شدم که 2باره برگشتی البته اگر طلبکارا دوباره برنگردن......(چون بعضی اشخاص لطف کردنو وظیفه میدونن) در تاپیک آموزش تحلیل تکنیکال تقریبا کارم تموم شده یه چندتا مقاله برای موج شماری و آموزش هارمونیک تریدر مونده که امروز تا شب تمومش میکنم تا از فردا ما هم ته کلاس با دوستان همراهتون باشیم.....
    ویرایش توسط شاهین محلوجی : 2012/05/18 در ساعت 11:27
    جهــــان هــر کــــس بـــه وســــعت فــــــکر اوســـت...

نقل قول نوشته اصلی توسط *شاهین* نمایش پست ها
    سلام سعید جان ممنون از لطفت و خوشحال شدم که 2باره برگشتی البته اگر طلبکارا دوباره برنگردن......(چون بعضی اشخاص لطف کردنو وظیفه میدونن) در تاپیک آموزش تحلیل تکنیکال تقریبا کارم تموم شده یه چندتا مقاله برای موج شماری و آموزش هارمونیک تریدر مونده که امروز تا شب تمومش میکنم تا از فردا ما هم ته کلاس با دوستان همراهتون باشیم.....
    شاهین جان مخصلم . استادی شما برای من ثابت شدست . ایشا... با کمک شما و دیگر دوستان بتونیم در امر اموزش مفید واقع باشیم .

13. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید سعید درخشانی از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)