صفحه 9 از 9 نخست ... 6789
نمایش نتایج: از 81 به 84 از 84

موضوع: میگذرم اما دلم چرکین است ( نسخه اورجینال )

Banned باربد آواتار ها
    تشکر شده 19,170 بار در 3,060 ارسال
    فردا من سعی میکنم خکار تا 9 یک تکونی بهش بدهم بعدا میگذارمش برای بازار
    ایمدوارم بالا بخرندش
    یا بهتر بگم فروشنده سمج نداشته باشه

عضو فعال
    تشکر شده 1,446 بار در 425 ارسال
    خب عزيزم اگه 307 رد كنه كه احتمالا سر و شانه Faild مي شه،

اين حركت امروز اگه جمع نشه كه ديگه از اصلاح هم مي گذره
    ديگه بايد به فكر فروش روي صفر خريدمون باشيم
    چون مي شه برگشتي

امروزم 39000 تا دستور فروش بود، رفلكسي نداشتين بازار ترسيد شد 151000 و قص علي هذه ديديد كه ظرفيت بالا رفتن داشت تا 317 هم رفت بعديشم 324 بود چرا 317 رو كسي بر نداشت.

صبح اول وقت هم اگه يه صف فرماليته مي ذاشتيم فكر كنم قضيه عوض مي شد.
    به هر حال اگه فردا حمايت 307 كار نكنه ديگه بعيد مي دونم بشه درستش كرد
    مشروعيت فاركس بر اساس فتاواي مراجع تقليد

- مطالعه کتاب کیش و مات رو پیشنهاد می کنم

-- می توانید آرزو کنید و یا امیدوار باشید که بازار باز خواهد گشت و یا می توانید ضرر خود را قطع کرده و خود را برای فرصتهای بعدی آماده کنید

Banned باربد آواتار ها
    تشکر شده 19,170 بار در 3,060 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابای دارا نمایش پست ها
    خب عزيزم اگه 307 رد كنه كه احتمالا سر و شانه Faild مي شه،

اين حركت امروز اگه جمع نشه كه ديگه از اصلاح هم مي گذره
    ديگه بايد به فكر فروش روي صفر خريدمون باشيم
    چون مي شه برگشتي

امروزم 39000 تا دستور فروش بود، رفلكسي نداشتين بازار ترسيد شد 151000 و قص علي هذه ديديد كه ظرفيت بالا رفتن داشت تا 317 هم رفت بعديشم 324 بود چرا 317 رو كسي بر نداشت.

صبح اول وقت هم اگه يه صف فرماليته مي ذاشتيم فكر كنم قضيه عوض مي شد.
    به هر حال اگه فردا حمايت 307 كار نكنه ديگه بعيد مي دونم بشه درستش كرد
    من انقدر از این صف های فرمالیته گذاشتم
    امروز دیگه صدای کارگزارم در اومد
    گفت ناظر داره بهمون گیر میده
    یا اوردر سنگین روی سهم کوچیک وارد نکن یا بخر
    دیگر دوستان هم که کمکی نمیکنند

ناظر کل سایت مدیر نظارت آواتار ها
    تشکر شده 3,548 بار در 174 ارسال
    در یک نگاه:

عرض سلام و ادب خدمت دوستان بزرگوار

علاقه ای به ادامه موضوع نبود ولی ظاهرا عده ای دست بردار نبودند لذا خواستیم تا قصه ما را هم بشنوند و خود قضاوت کنند.

(بدلیل قوانین انجمن از هیچ شخص و هیچ فرومی نام نبردیم و جهت دوری از حواشی این تاپیک فقط برای مطالعه میباشد. .. با تشکر )

قصه از آنجا شروع شد که

پس از چند ماه افتتاح سایت بورسی کاربری شروع به فعالیت نمود و بعد از مدتی برای رضای خدا!! فکر سود رسانی به دیگران افتاد و با شیوه ای جدید ابتدا در تاپیکی اعلام نمود که قصد تشکیل گروهی را دارد

نقل قول نوشته اصلی توسط باربد نمایش پست ها
    دوستان قصد دارم یک گروه جدید راه بندازم
    با مدیریت جدید
    دوستانی که علاقه دارند شماره های خود را ارسال نمایند
    البته قوانین خاص خودش را داره
    بعدا اعلام میکنم
    بله دوستان هدف از قوانین خاص مطالب بسیار ساده ای بود که کاربران را مجبور می ساخت تا فقط در پیام خصوصی آنرا قبول کنند و دلیل آن دریافت مشخصات و شماره تلفن تمامی اعضا بود.

پیام خصوصی
    برای شما نیز برابر گروه اس ام اس ارسال خواهد شد
    شما اجازه معرفی سهام این سایت را به دوستان خود خارج از سایت ندارید
    شما اجازه نگارش سهم خریده شده را قبل از خرید بقیه اعضا ندارید
    برای خرید ها حد ضرر تعیین میگرد در صورت ورود به ان محدوده حتما خارج شوید
    شما میتوانید برای پر بار شدن فضای سایت دوستان خود را تشویق به عضویت در سایت کنید
    شما باید در مباحث تاپیک در حد امکان شرکت داشته باشید
    ایجاد این گروه برای پر بار کردن سطح فروم است اگر از طرفی کاربر دیگری معرفی به این سایت شده اید ایدی ان کاربر را عنوان کنید
    در صورت قبول قوانین شماره و مشخصات خود را با نقل قول این متن برای بنده ارسال نمایید
    به سرعت تعداد اعضای گروه افزایش یافت و سرمایه مناسبی تحت کنترل مدیر گروه قرار گرفت

دوستان با بالا رفتن اعضا
    میزان نقدینگی بالا میره
    با میزان براورد بنده
    الان بالغ بر 13 میلیار د ریال سرمایه گروهه
    امکان بررسی را داریم با یک تیم انجام میدیم

نکته جالب تعداد امار اعضای گروه از 368 نفز عبور کرد
    ماشاالله
    با نسبت چنین سرمایه ای شرط اول برای کسب سود شرکتهایی با سرمایه و حجم مبنای پایین بودند تا براحتی بتوانند با صفوف کاذب و اغوای دیگران قیمتها را دستکاری کنند.

من انقدر از این صف های فرمالیته گذاشتم
    امروز دیگه صدای کارگزارم در اومد
    گفت ناظر داره بهمون گیر میده
    یا اوردر سنگین روی سهم کوچیک وارد نکن یا بخر
    دیگر دوستان هم که کمکی نمیکنند

ما اول خودمون میخریم
    بعدا من اس ام اس میدم
    با رقابتیکه من ایجاد میکنم سهم صف میشه
    اما فرداش بازی فرق داره که اونم میگم

از روز اول که گذشت ما از ساعت 12 توی همین سایت و سایتهای دیگر در مورد این سهم صحبت میکنیم
    تا بقیه هم روی این سهم زوم بشوند
    اینجوری حجم صف روز بعد
    عرضه را کم میکنه
    هر چقدر صف خرید در اولین مقاومت کمتر باشه حجم عرضه کمتر میشه

اینجوری سهم در روال عادی قرار میگیره
    اینکار ما چکاوه را از 400 تا 570 برد
    و منگنز را سهامدار حقیقی با همین کار تا 910 برد

خکار را من 8.5 تا 9 میگذارم فردا برای گروه
    اینو میتونید تو سایتها یک جورایی اعلام کنید که فردا فقط تو صف خرید میشه خرید و این حرفها
    ساعت 9 صفو سنگین میکنم
    دوستان که تو سایتهای دیگه هم مطلب میزنند اعلام کنند تا دوستان توی صف باشند
    ما ته صف را محکم کنیم
    دوستان زیاد روی 360 اکسان نگذارید که عرضه بالا بره و از توان ما خارج بشه

و اعتراض هایی که به سرعت حذف می شد و هیچکس آنرا نمی دید

نقل قول نوشته اصلی توسط ali2000 نمایش پست ها
    چرا حركت گروهي، فقط بر روي سهمهاي كوچك و حجم مبناي كوچك متمركز شده است؟
    چرا مثلا در بين شركتهاي معرفي شده، هيچ اثري از شركتهاي بزرگ مثلا: فولاد، كالسيمين ، مخابرات و خبهمن و غيره نيست؟
    آيا معرفي شركتهاي كوچك، اين شائبه را ايجاد نميكند كه مثلا اصل حركت بر مبناي سفته بازي شكل گرفته است؟
    چرا هر زماني كه مثلا يك شركت نسبتا بزرگي معرفي شد، اين حركت با شكست مواجه شده است!

پي نوشت: سوء تفاهم نشود و اشتباه برداشت نشود. كلمه سفته بازي، اصطلاحي است كه به اينگونه سهم ها و حركتها در بازار گفته ميشود. خداي نكرده قصد توهين نيست.

جهت کسب سود بیشتر رفقا و نزدیکان بعنوان لیدر ( سرشاخه ) انتخاب و به ظاهر در نقش هماهنگ کننده و روان کننده به سایر اعضا معرفی شدند

حركتي كه چند روز قبل ، چند نفر به عنوان ليدر يك سهمي را بخرند و طي چند روز آينده به صف نشينان از همه جا بي خبر بفروشند، از روز اول شكست خوردن آن را كاملا ميشد تشخيص داد.
    اين حركت گروهي ؛فقط براي ليدرهاي گروه خوب بود كه براي سهم خودشان، صف خريد درست كنند و بعد با هزار منت و به عنوان مثلا بازار سازي ، حجم مبنا آن را بدهند.
    اين حركت براي بنيان گذاران و ليدرها، اين خوبي را داشت كه هميشه و در هم حال در سود هستند چون با جوي كه ايجاد ميكنند، و با كلمات قشنگي كه در تاپيك مينويسند، براي سهم خودشان صف خريد تشكيل ميدهند.

نقل قول نوشته اصلی توسط MTZ نمایش پست ها
    میدونم این مطلبی که می خواهم بنویسم خیلی مخالف خواهد داشت و حتی خودم شاید شامل این قانون نشوم

به نظر من

باید حرکت را به چند بخش تقسیم کرد

1- خرید های اولیه جهت خالی کردن سهم از فروشنده توسط لیدرهای اصلی انجام میشه (نهایت 2 روز کاری)

2- بعد از خریدهای لیدر از طریق s.m.s به کاربران ویژه اطلاع رسانی میشه ... حالا این کاربران ویژه کی هستند؟؟ افرادی که در سایت فعال هستند ...سرمایه های مناسبی جهت خرید دارند ... و یا سایر مواردی که مدیر حرکت گروهی تشخیص میده این افراد میتونند کاربر ویژه باشند ...( زمانی که به این افراد sms داده میشود نهایت تا پایان همان روز کاری زمان دارند خرید ها را انجام بدهند)(تعداد کاربران ویژه هم نباید نهایتا از 30 نفر بیشتر باشه و اعضا گروه در مرور زمان قابل کم و زیاد شدند هستند)

3- بعد از انجام 2 مرحله بالا تقریبا 3 روز از شروع حرکت گذشته و سهم بدون اینکه صف خرید ناجور بشه و حجم هم نخوره تسوط اعضا اصلی خریداری شده ...حال در این مرحله خرید به صورت عمومی در سایت اعلام میگردد تا سایرین نیز اقدام به خرید کنند

اینجوری به نظر من هم حق لیدر و هم حق اعضا ویژه محفوط میمونه هم بقیه هم در حرکت مشارکت میکنند و دیگه مشکل sms واسه من اومد و واسه من نیامد هم نداریم

توجه : اگه این قانون تصویب بشه خود من جزو گروه سوم میشم .......

تا سایز نظر بقیه دوستان چقدر باشه

با کمک یکی از مدیران وقت چندین زیرانجمن بصورت هیدن و پنهانی برای طرح و نقشه ایجاد شد که تنها سرشاخه ها قادر به ورود بودند و سفارش میشد که ارتباط این مدیر با گروه باید بصورت محرمانه باشد و پستهایی که در این تاپیک مشاهده نمودید مشت کوچکی از خروار است.

نقل قول نوشته اصلی توسط (حجت) نمایش پست ها
    در ضمن دوستان زیر انجمنی در سایت به عنوان گروه ایجاد شده، که فقط برای اعضاء سایت قابل رویت میباشد. به همین منظور تایید کاربری در سایت با شرط داشتن یک معرف (کاربر فعال) امکان پذیر شده.

لینک زیر انجمن گروه
    از فردا اواخر بازار دوستان به صورت رندوم به سوالات بدون اینکه کسی به هماهنگی دوستان وی ای پی فعلا پی ببرند
    پاسخ میدهیم
    به غیر از جناب حجت که به دلیل مدیریت نباید در این مباحث حرکت گروهی زیاد شرکتشان علنی شود
    با همکاری این مدیر تمامی پستهای اعتراضی به این حرکت با سرعت حذف می شد و

مديريت محترم سايت
    چرا پست قبلي بنده حذف شد!
    يك مبحث و انتقاد دوستانه اي مطرح شده بود.
    اين چه شيوه مديريتي است كه هر پست خلاف نظر ما باشد، بايد حذف شود!!
    اگر اين انتقادها مطرح نشود، نقاط ضعف و اهداف آن مشخص نميشود
    لطفا پست قبلي بنده را برگردانيد.

انجمن در انحصار تعدادی معلوم الحال درآمد و زمانی به آدمین خبر رسید که سایت بورسی با پیگیری یکی از سازمانهای نظارتی در لیست فیلترینگ قرار دارد که حرکت این گروه با پیگیری جناب آقای جمالی متوقف شد و باعث گردید تا این افراد در انجمن دیگری فعال شوند و نکته جالب توجه اسامی تعدادی از مدیران این فروم با سرشاخه های گروه است.

آنچه باعث نفرت و دشمنی این فروم با سایت بورسی شده ثبت سوابق این اشخاص در تاپیکهایی است که تا امروز شما قادر به دیدن آن نبودید و با اتفاقات اخیر تعداد محدودی از آنها را بدون هیچ توضیحی برای شما به نمایش گذاشتیم.

شک ندارم که کور دلان باز هم خواهند گفت این مطالب چیزی را اثبات نمی کند اما مطمئنم که درک حقایق برای وجدانهای بیدار آسان است.

(هركسي خواب باشد را ميتوان بيدار كرد اما كسي كه خودش را به خواب زده بعيد است بيدار شود)

در پنــــاه حضرت حــــق باشیـــد.

5. 287 کاربر به خاطر ارسال مفید مدیر نظارت از ایشان تشکر کرده اند:

".احسان.", "Midas", (رضا تازه کار), 13661366, 151678, 20reza, 717, abnus, adibshv, AIDIN90, Aiming, Ali Gh.vand, ali2000, ali30, alirabiee, alireza9967, alpha041, aminmoosavi24, amir1355, amir2007dkn, amir3236, AMIR8526, Amirhm, anisan, arak_bourse, arashvet, are1352, arya89, aryak110, Asadirad, ashktorab, ata007, Ayaz, b582d, bashash, behnam, behnam1480, Benny, BETA, Bikhabar, boofekoorr, bourse, Brother, capitalist, Captain Nemo, cler, Dariosh, Dexterous, DIEGO, DJANGO, dpi, ebi_atish, Ehsan Am, ehsan3144, ehsan_mohammadi, erfanslash, eslami, far, farhad_p, farzanegan, felfel, Fmoradi, frouzan, ghm187, gholamk, habibie60, hamedh65, Hamid Broker, hamid-reza, Hamid-safapour, hamid_jey, hamzeh, hasa, Hessam, hojjatshariffam, Hossein4000, investment, irany2, James Bond, javad60, jey53, jm6197, kavian77, keyvan1, khosro 212, kor000, Logic, lord arshiya, m.r_moradi, mahsoon2012, majid190cm, majidss, makh181, malaki12003, Masoud F, masoudtb, mass0ood, mehdi2000, mehdi9990, mehdyand2amir, mehrdad70, meisam317, meshgyposh, meysam_sh_2020, mforouzani, mhjboursy, mhjmeshkaat, mhy506, mkamyab, moh3njix, Mohamad Hamzeh, mohammad., MOHSEN54, mohsen66, mohsenakbari, mohseni1353, mokhlas, morteza93, MrMostafA, mrouzbehi, mrt1364, msrezayi, m_reza, nahamya, NAVID, nazanin, negin, NetNegar, nikoo100, Nilper, nima2012, norther_68, nudnik, OTANA, rabasi, rad, rahim, ramin, remi213, Renjer, rezaei360, rezarh14, rezasafary, rise2rise, rohollah, roma.consis, ronix, roniza, rooiyntan, rsldvd, sabaashtiani84, sabagarbi, sadeghmousavi, sadra2712, saeedte, safaklar, sahamdaran, sarcheshmehpour, seidanloo, sepehrkhan, serpico, sh-amirani, shamim, shayan0711, shigley, shimab, Shirin, sirwan, soheila f, sohrab329, Tehrani, TINA, vatovato, vbi363, VM511, yesman, zbfzbf, zereshkkk, آذر, آرش و نوید, آریو, آزنا, آمن خادمی, ابا مهرداد, احـد, اسماعیل, اقتصادبورس, امير سينا, امیر حسین1342, امیر2309, امیران, اورال, بابک 52, بابک پناهی, باراد, برهان, بنان, به امید رشد, بهزادی, بورس خوشبختی, بورسیون, بیدار, تحلیل تکنیکال, تریدر4, تمام, توان, تیمسار, جان مورفی, حسگر, خلیج فارس, خودشکوفا, خوشبخت, داش مهدی, رافعی, رامین آرتی, رویش, زاپاتا, ساسان, سجادي, سرجوخه, سرداربورسی, سعید درخشانی, سلطان زمان, سهراب 1, سيد ياسر شريعت, سپه, سیاح, شاهرخ, شاهین محلوجی, شهرام, صداقت2, صلوات, صولت الدوله قشقایی, طيب, عادل, عادل عطایی, علاء الدین, علامه, عليرضا جمالی, علی ایرانی, علی بابا, علی نظامی, غزاله, فدایی, فرهنگ سازان, فرید, قاتل بروسلی, لولی بربط زن, مات, مازیار, ماهور, مجتبی مصلحMTM, مجيد رادمنش, محاد, محسن مختاری, محسن نظري, محمد 66, محمد2011, محمدسعید, مرشد, مسعود, مسعود 100, مصطفی مصری پور, مهر, مهربان, مهرداد, موج 5, ناهید, هادی پورحامدی, هادی129, هزاردستان, هم بازی, هوای آفتابی, وحید 20, يگانه, پایتخت, پرریسک, چشمه, ژولیده, کارآموز, کاظمی, کریم زاده, کریم مهدوی, کیان, کیوان

صفحه 9 از 9 نخست ... 6789

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع