صفحه 2 از 8 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 80

موضوع: ##### پیشنهادی برای بهبود مسابقه‎های سایت بورسی#####

عضو فعال
    تشکر شده 3,534 بار در 903 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط yousef نمایش پست ها
    فکرمی کنم اکثردوستان فقط تیترپیشنهاد روخوندن واصلا به متن پیشنهاد توجه نکردن.من منظورم این نیست که سبدسهام سالانه

معرفی کنیم واصلامعرفی سبد لزومی نداره.من پیشنهاد کردم ازدل مسابقات ماهانه درحال برگزاری وباتوجه به نتایجی که درمسابقات

ماهانه کسب میشه بعدازبرگزاری تمام مسابقات ماهانه سال91 یک نفربه عنوان برنده سال91انتخاب بشه(پست های قبلی).
    خوب این خوبه و قابل اجر است به راحتی
    من نظرم این بود که تاپیکی تحت نام مثلا سرمایه گذاری بلند مدت و یک ساله ایجاد بشود و دوستان سهم های که در این یک سال آینده بهترین بازده را خواهند داشت با دلایل و تحلیل خودشان معرفی کنند . شاید چنین تاپیکی هم داشته باشیم . ماشاالله کم تاپیک نداریم

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید علی بابا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی padra57 آواتار ها
    تشکر شده 1,065 بار در 101 ارسال
    عرض سلام خدمت همه عزیزان

ازونجایی که سایت بورسی یک سایت شاد وفعاله یه ایده خوبی امروز به ذهنم رسید که مطرح کردنش روخالی ازلطف ندونستم،
    بنظرمن مسابقه ستاره داران مسابقه بهترین هاست و بهترین هاوپرسودترین افراد دربورس کسانی هستند که سراغ سبدهای بلندمدت میرن(البته اینو هم قبول دارم که بورس ایران زیادنمیشه به اینقضیه دل خوش کردولی پایه واساس بورس همینه)،ازین رو پیشنهاد من اینه تایم مسابقه ستاره داران هم بابقیه مسابقات فرق داشته باشه(مسابقه 3ماهه ) تا واقعا بشه به علم افراد پی برد ،،مثال:ازاول ماه آبان که آتیش گزارشهای 6ماهه میخوابه وبه استقبال گزارشهای 9 ماهه میریم ،اونجاست که معلوم میشه کی چند چنده ولی واقعا هیجان خاصی پیدا میکنه،حالا من این پیشنهادرو دادم تادوستان اگه به نتیجه رسیدن بعد وارد جزییاتش بشیم

موفق وپیروز باشید
    ویرایش توسط padra57 : 2012/11/04 در ساعت 23:07
    رحمت خداوند ممکن است تاخیر داشته باشد ، اما حتمی است . . .

4. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید padra57 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال behnam آواتار ها
    تشکر شده 98,027 بار در 10,087 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط padra57 نمایش پست ها
    عرض سلام خدمت همه عزیزان

ازونجایی که سایت بورسی یک سایت شاد وفعاله یه ایده خوبی امروز به ذهنم رسید که مطرح کردنش روخالی ازلطف ندونستم،
    بنظرمن مسابقه ستاره داران مسابقه بهترین هاست و بهترین هاوپرسودترین افراد دربورس کسانی هستند که سراغ سبدهای بلندمدت میرن(البته اینو هم قبول دارم که بورس ایران زیادنمیشه به اینقضیه دل خوش کردولی پایه واساس بورس همینه)،ازین رو پیشنهاد من اینه تایم مسابقه ستاره داران هم بابقیه مسابقات فرق داشته باشه(مسابقه 3ماهه ) تا واقعا بشه به علم افراد پی برد ،،مثال:ازاول ماه آبان که آتیش گزارشهای 6ماهه میخوابه وبه استقبال گزارشهای 9 ماهه میریم ،اونجاست که معلوم میشه کی چند چنده ولی واقعا هیجان خاصی پیدا میکنه،حالا من این پیشنهادرو دادم تادوستان اگه به نتیجه رسیدن بعد وارد جزییاتش بشیم

موفق وپیروز باشید
    درود بر شما
    در مورد پیشنهاد شما باید عرض کنم که،بنده هم با دید بلند مدت مواقفم
    اساس سرمایه گذاری در بورس داشتن دید میان مدت و بلند مدته و نظر شما صحیحه
    منتها یه سری مشکلات هم هست
    بنده قبل از مسابقه ستاره داران ایده مسابقه فصلی رو داشتم
    یعنی 4 مسابقه در سال و هر سه ماه یکبار
    منتها در اجرا ما به مشکل بر می خوریم
    اول اینکه زمان مسابقه بسیار طولانی میشه و همین از جذابیتش کم میکنه
    بعد اینکه چون سبدها ثابته و امکان تغییر نداره،در زمان 3 ماهه به مشکل میخوریم
    اگر امکان تغییر رو هم قرار بدیم باز خودش در اجرا و اعلام نتایج مشکل ساز میشه
    در کل این نوع مسابقه با مشکلات زیادی در اجرا و سنجش قدرت تحلیلی افراد همراهه
    چون امکان اجرای کامل بعضی از معاملات واقعی در شرایط مسابقه ای بسیار سخته
    منظورم تعویضهای مرتب سهام و خرید و فروشهای مستمره
    به هر شکل از پیشنهاد شما سپاسگزارم
    همچنین بابت کار اعلام نتایج مسابقه هفتگی سایت هم از شما بینهایت سپاسگزارم
    شاد و سلامت باشید
    افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کارها را به گونه ای متفاوت انجام می دهند.
    (کوروش بزرگ)

6. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید behnam از ایشان تشکر کرده اند:

شب بخیربهنام جان
    بنظرمن اگر سبدها ثابت باشه به مشکلی برنمیخوریم چون هدف سبد بلندمدته و چیزی هم ازجذابیت مسابقه کم نمیشه ودوستانی که مایلند در مسابقه هفتگی هم باشن درهمون مسابقه قبلی شرکت کنن که اونجاهم شرکت کنندگانش کم نشه
    به هرحال من داخل تاپیک مطرح کردم که ازنظرهمه استفاده کنیم ونظر من هم نظراکثریته
    ویرایش توسط padra57 : 2012/11/04 در ساعت 23:51

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید padra57 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,899 بار در 4,563 ارسال
    به نظرم شیوه الان از بهترین هاست
    توی بورس باید با کمترین زمانه ممکن بیشترین سود رو دراورد
    اینکه بیایم سبد تعیین کنیم برای سه ماهه دیگه به نظرم استقباله خوبی نمیشه و بهتر اینه که زمانه مسابقه کم باشه تا هم نتایج زود به زود اعلام بشه و هم اینکه سبد ها زود به زود تغییر کنه
    الماس را جز در قعر زمین نمیتوان یافت و حقایق را جز در اعماق فکر نمی توان کشف کرد.(ویکتور هوگو)
    اگر می خواهی بنده کسی نشی بنده هیچ چیز مشو.(ژاک دوال)
    اعتماد به نفس را از شیر بیاموزید اوبا خودش یکدل است و هرگز تضاد در او راه ندارد.

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال behnam آواتار ها
    تشکر شده 98,027 بار در 10,087 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط padra57 نمایش پست ها
    شب بخیربهنام جان
    بنظرمن اگر سبدها ثابت باشه به مشکلی برنمیخوریم چون هدف سبد بلندمدته و چیزی هم ازجذابیت مسابقه کم نمیشه
    به هرحال من داخل تاپیک مطرح کردم که ازنظرهمه استفاده کنیم ونظر من هم نظراکثریته
    پدرای عزیز
    اتفاقا مشکل دقیقا در ثابت بودن سبدها و زمان طولانی مسابقه هست
    شما فرض کن من نوعی که شرکت کننده هستم،اساس کارم روی نوسان گیریه
    خب پس بازده سبد من با معاملات واقعی من بسیار متفاوت خواهد بود
    درسته که از اصول سرمایه گذاری درست، داشتن دید بلند مدته
    اما همیشه هم این گونه نیست
    بازار فراز و فرود زیاد داره
    این رو در نظر بگیرید که مهمتر از دید بلند مدت،داشتن قدرت تصمیم گیری درست در شرایط متفاوته
    به صرف دید بلند مدت،نمیشه سود برد و همچنین اجبار شرکت کننده به تغییر ندادن سبد،اونهم در مدت 3 ماه اصلا جالب نیست
    تصمیم گیری با توجه به شرایط بازار از هر چیز دیگه مهمتره
    ما همین الآن هم با درخواست تغییر سبد در مسابقه ماهانه از طرف شرکت کنندگان مواجه هستیم که خب قابلیت اجرا نداره
    پس مطمئن باشید در 3 ماهه مشکلات به مراتب بیشتره
    و اما مورد بعد جذابیته
    اصل مسابقه به جذاب بودنه
    مسابقه 3 ماهه از جذابیت بسیار پایینی برخورداره
    چون این قدر زمان طولانیه که مسابقه دیگه هیچ هیجان و گرمایی نداره
    بنده عرض کردم
    قبلا در این مورد صحبت شده و نقاط ضعف و قوت سنجیده شده
    و به نتیجه مطلوب نرسیدیم که مسابقه فصلی اجرا بشه
    افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کارها را به گونه ای متفاوت انجام می دهند.
    (کوروش بزرگ)

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید behnam از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال

مسابقات سایت بورسی (نظرسنجی و ارائه پیشنهادات)

با سلام و احترام

نظر به اینکه مدیریت محترم مسابقات در نظر دارند ، به زودی تغییراتی را در خصوص مسابقات هفتگی – ستاره داران و ماهانه اعمال نمایند همانند قوانین صف خرید سهم و یا ....، لذا خواهشمند است کلیه کاربران و اعضاء محترم پیشنهادات خود را به صورت ذیل در همین تاپیک عنوان فرمایند.

یک تاپیک هم مخصوص پیشنهادات سازنده کاربران برای مدیریت تالار داشتیم ولی اصلح هست که به علت مهم بودن مسابقات ، یه تاپیک جداگانه در خصوص مسابقات داشته باشیم که به طور مجزا پیشنهادات فقط مخصوص مسابقات مطرح بشه و نظرات مختلف در خصوص پیشنهادهای دیگران هم در همین تاپیک عنوان گردد:

1)برای هر کدام از مسابقات پیشنهادات خود را به صورت جدا گانه و در همین تاپیک عنوان فرمایید.

2)برای پیشنهادات خود شماره بگذارید : 1 و 2 و....

3)برای پیشنهادات خود دلیل هم بیاورید و توضیح کامل بفرمایید تا بهتر بتوان در این خصوص تصمیم گیری کرد.

4)پیشنهادها می توان در خصوص اصلاح قوانین صف خريد ، نحوه اعمال جريمه برای نفرات آخر مسابقه هفتگی ، تعداد سهمهای انتخابی و یا هر پيشنهاد دیگری که دارید مطرح گردند.

با سپاس فراوان از اعضاء محترم سایت بورسی
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

14. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال داش مهدی آواتار ها
    تشکر شده 3,371 بار در 599 ارسال
    سلام
    پیشنهاد من اینه که به برنده مسابقه ستاره داران تنها در صورتی ستاره اهدا بشه که بازدهی سبدش بیشتر از برنده مسابقه هفتگی باشه. شرکت کنندگان مسابقه هفتگی تقریبا 3 برابر مسابقه ستاره دارنه و طبیعتا کسب ستاره در مسابقه ستاره داران راحتتره.
    مَن عَشَقَنی عَشَقتُهُ وَ مَن عَشَقتُهُ قَتَلتُهُ

16. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید داش مهدی از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال
    من خودم هم چند تا پیشنهاد داشتم:

1) در مسابقه ستاره داران برای اینکه نسبت به مسابقه هفتگی کمی سختتر باشد ( در حال حاضر این مسابقه هیچ تفاوتی با مسابقه هفتگی ندارد ، در حالیکه به علت شرکت کننده کمتر اول شدن نسبت به مسابقه هفتگی راحتتر است)
    می توان حداقل سهم در این مسابقه 3 یا 4 سهم باشد تا شرکت کنندگان با ارائه سبدهای حاوی حداقل 3 یا 4 سهم ، مسابقه سختتری را در پیش رو داشته باشند.

2) به علت تعداد شرکت کننده زیاد در مسابقه هفتگی و امکان سختتر برای اول شدن نسبت به مسابقه ستاره داران ، به نفرات دوم نیز يک ستاره داده شود.

3)امکان انتخاب حق تقدمها در کلیه مسابقات غیر مجاز شود.

4)برای آشنایی هر چه بیشتر شرکت کنندگان ، سهمهای بازار پایه نیز در مسابقات قابل انتخاب باشند.

5)سهمهایی که دارای صف خرید هستند ، اگر صف خرید از درصدی از حجم مبنا بیشتر نبود ( مقدار درصد توسط مديریت انتخاب شود)، برای مسابقه قابل انتخاب باشد ( چون شاید مثلا" سهمی دارای مثلا" 100 عدد سهم در حداکثر قیمت باشد و طبق قوانین قدیمی قابل انتخاب نیست در حالیکه صف خرید بسیار اندک است.)

6)پیشنهادهایی برای هر چه جذابتر شدن مسابقات برای افرادی که منبعد ستاره دریافت میکنند ( جایزه نقدی یا جایزه ای با تصمیم مدیریت ) از طرف اعضاء داده شود . البته تحوه تامین جایزه هم باید پیشنهاد داده شود.

البته همانطور که عرض شد همه اینها پیشنهاد است که انشاءالله امیدوارم مابقی دوستان نیز در این نظر سنجی شرکت نموده تا مدیران محترم بتوانند بهترین تصمیمها را جهت تغییرات مسابقات اتخاذ نمایند.
    ویرایش توسط بابک 52 : 2012/12/28 در ساعت 16:27
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

با سلام خدمت بابک عزیز
    پیشنهاد من برداشتن محدودیت هاس،البته این پیشنهاد رو از طرف چندکاربر مطرح این سایت اعلام میکنم که به من گفتن
    1-محدودیت صف خرید:از طرفی ما سهم هایی داریم که اگرچه روز قبل صف خرید بودن ولی روز بعدش صف فروش میشن ،
    2-محدودیت انتخاب چندسهم: ازطرف دیگه انتخاب چند سهمه،بنظرم مهم دیدگاه افراده،من تعداد کثیری میشناسم که با یک سهم کارمیکنن و موفق هم هستن
    و اینها نمیتونه دلیلی بر بازده افراد باشه
    با تشکر فراوان

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید padra57 از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 8 نخست 12345 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)