صفحه 3 از 9 نخست 123456 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 87

موضوع: حمل و نقل پتروشيمي (حپترو)

عضو جدید
    تشکر شده 28 بار در 12 ارسال

پاسخ : **حمل و نقل پتروشيمي(حپترو)**

با سلام خدمت samanmba.اگه از حپترو تحلیلی دارین میشه لطف کنین بذارین.ودیگه اینکه رشد میان مدتش رو تا چقدر پیش بینی میکنین .با تشکر

عضو فعال
    تشکر شده 1,117 بار در 359 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط akhsham نمایش پست ها
    با سلام خدمت samanmba.اگه از حپترو تحلیلی دارین میشه لطف کنین بذارین.ودیگه اینکه رشد میان مدتش رو تا چقدر پیش بینی میکنین .با تشکر
    با سلام
    اولین مقاومت سهم محدوده 6200 هست و بعدیش 7400
    من این سهم رو از 2700 جمع کردم و با توجه به رشد سریعی که داشته روزانه 15% رو دارم میفروشم ولی این دلیلی نمیشه که موقع خروج از سهمه کلا استراتژی من اینجوری(البته 30% از کل حجم سهم رو کلا از سرمایه در گردشم خارج میکنم)
    به نطر من سال سال حمل و نقله همشون تا 400% جای رشد دارند هر کدومشون حتی مقدار ناچیزی سود اعلامیش تغییر کنه میشه یه تعدیت خیلی خفن
    مثلا همین حپترو اگه بگه سود از 55 بشه 110 یعنی 100% تعذیل مثبت

3. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید samanmba از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید

با درود وسپاس خدمت samanmba.منم 250وارد شده ام .به نظر شما برای بلند مدت روزهای اوجش دوباره قابل تصوره یا حدود 700خروج صلاحه؟اگه پیشنهادی برای تعویض دارین ممون میشم اگه بدین .همیشه سربلند باشین

عضو فعال

با سلام
    به نظرم باید طی یکی دوروز آینده بره اصلاح چون شاخص کل گروه تا وقتی حکشتی بسته بود تکون نمیخورد و با باز شدن حکشتی داره به مقاومت خودش نزدیک میشه(بسته به تعداد معاملات حکشتی چنانچه شاخص گروه 153500 رو رد کنه (الان 14400) میتونه تا 30% دیگه بره بالا ولی به نظر من از یکشنبه کل گروه میره واسه اصلاح)
    نتیجه تا وقتی گروه وارد اصلاح نشده یا نگه دار یا خرد خرد رد کن بره بسته به استراتژی خودت داره(در کل واسه میان مدت من فکر میکنم شب عید 8000 رو ببینه)
    تو این گروه پیشنهادی ندارم جز حسینا که هر جا باگ داد جم کن
    ولی من هر چی میفروشم به وساپا تبدیل میکنم(البته یه بار شیف سنگین کردم رو صادرات ولی سبکش کردم) فکر میکنم تا شب عید یه 100% بشه ازش گرفت
    یه سهم دیگه رو هم دارم رصد میکنم اونم شاید تا عید خوب رشد کنه ولی هنوز سیگنال ورود بهش رو ندارم به محض سیگنال میگم

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید samanmba از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید

سلام samanbma .استاد اصلاحش تا کجاست از کجا بر می گرده .با تشکر از لطف شما

عضو فعال

با سلام
    سهم کلا 30 میل شناور داره که از تاریخ 25/9 تا امروز 25 میل اون بالای 4500 معامله شده که دوباره از این تعداد 20 میل اون از 4500تا 5300 معامله شده یعنی تقریبا 80% شناور تو این رنج(4500 تا 5300) معامله شده و تقریبا تو این رنج سهامدارها عوض شدن
    اولین حمایت سهم محدوده 5300 میباشد و حمایت مهمتر اون محدوده 4800 (همونطور که قبلا عرض کرده بودم باید گروه رو هم در نظر گرفت)
    فعلا گروه تو اصلاح ولی اصلاح زیادی نخواهد داشت و از طرفی سهم از 2700 تا 6200 یکضرب اومده
    نتیجه : سهم خشکه خشکه ولی برای استارت نیاز به یک اصلاح متناسب با رشدش داره
    بنده هنوز سیگنالی جهت ورود به سهم رو نمیبینم به محض در یافت سیگنال حتما خدمتتان عرض میکنم
    خوش رزق باشید

9. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید samanmba از ایشان تشکر کرده است:

عضو جدید

samanmba عزیز آرزوی سربلندی و سرافرازی دارم سپاس .اگه ممکنه در مورد سبد نظر بده :فاذر ثباغ حپترو .ممنون از صبر و حوصله ای که به خرج می دهید

کاربر ویژه بورسی rajabnejad آواتار ها
    تشکر شده 15,809 بار در 3,911 ارسال

Re: **حمل و نقل پتروشيمي(حپترو)**

شرکت حمل و نقل پتروشیمی در جدید ترین گزارش ارسالی پیش بینی سود هر سهم خود برای سال مالی 92 را با یک ریال تعدیل مثبت مبلغ 56 ریال اعلام کرد . شرکت مذکور در 9 ماهه نخست سال جاری مبلغ 40 ریال ( معادل 71 درصد ) از سود پیش بینی شده را محقق کرده است .

دلایل تغییر اطلاعات پیش بینی سال مالی منتهی به 92/12/29 (حسابرسی نشده) نسبت به اطلاعیه قبلی به شرح زیر می باشد:

مبلغ 2400ميليون ريال درامد مربوط به قرارداد با پتروشمي تندگويان از بخش ساير درامدها متقرقه به بخش فروش خدمات طبقه بندي شده است.

مقرر گرديده از نيمه دوم سال عمليات ترمينال کانتينري عسلويه به شرکت مشترک في مابين اين شرکت و شرکت تايدواتر منتقل گردد لذا در گزارش اوليه درامد عمليات مذکو ر براي نيمه دوم سال پيش بيني نشده که با نظر حسابرس مبلغ 82712ميليون ريال فروش و مبلغ 66840ميليون ريال بهاي تمام شده عمليات ترمينال کانتينر ي بندر عسلويه جمعا براي کل سال پيش بيني گرديده است .که از مبلغ 15872ميليون ريال خالص درامد مبلغ 10872ميليون ريال مربوط به 1/7/91لغايت 31/6/92و مبلغ 5ميليون ريال براي 6ماه دوم پيش بيني گرديده است.

ضمنا در گزارش قبلي مبلغ 10871ميليون ريال خالص درامد در بخش ساير هزينه هاو درامدهاي عملياتي درج گرديده بود.

شرکت بر اساس اطلاعات حاضر، پيش بيني تقسيم سود هر سهم سال مالي 92 را 60% اعلام نموده است
    هرگاه زندگی را جهنم دیدی, سعی کن پخته بیرون آیی, سوختن رو همه بلدند ....

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید rajabnejad از ایشان تشکر کرده است:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,522 بار در 26,655 ارسال

با وجود افزایش سود برای سال 93 ولی با این پی بر ای در این قیمتها ریسک بالایی داره و باید مواظب بود
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده است:

vet

عضو فعال ata007 آواتار ها
    تشکر شده 31,931 بار در 5,976 ارسال

امروز مقداری حپترو خریدیم صرفا" به خاطر عرضه اولیه حخزر

البته به سابقه معاملاتی سهم نگاه میکردم از 16 دی ماه سهم شروع به ریزش کرده و از 600 تومن شده 400

حجم معاملات هم جالب بود! گویا 16.6% از سهام پایانه ها و مخازن پتروشیمی از طریق فرابورس خریداری کرده

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ata007 از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 9 نخست 123456 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)