صفحه 11 از 97 نخست ... 8910111213142161 ... آخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 966

موضوع: صنايع شيميايي فارس ( شفارس )

عضو فعال meysam_sh_2020 آواتار ها
    تشکر شده 113,696 بار در 19,024 ارسال
    زنگ زدم امروز شرکت جواب ندادن البته تهران شماره شیراز رو داد ..........شیرازی ها جواب ندادن که بپرسیم وضع شرکت چه جوریه خوبه. بده. صادرات چطوره.....

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط meysam_sh_2020 نمایش پست ها
    زنگ زدم امروز شرکت جواب ندادن البته تهران شماره شیراز رو داد ..........شیرازی ها جواب ندادن که بپرسیم وضع شرکت چه جوریه خوبه. بده. صادرات چطوره.....
    با سلام و احترام

طبق صحبت انجام شده با قسمت امور بازرگانی ( جناب آقای گودرزی) در شیراز ، موارد ذیل عنوان شد که جهت استحضار کلیه دوستان تقدیم می گردد:

1)گفته شد فبلا" که دلار در حدود 1200 تومان بود با شرکتهای چینی نمی توانستند رقابت کنند ، ولی الان که دلار بالای 2000 تومانه خیلی به نفع شرکت شده است .

2) بیشتر فروششان داخلی هست تا خارجی

3)نمونه های 300 کیلویی به کشورهای بنگلادش ، ترکیه ، ویتنام و آفریقا صادر شده و منتظر پاسخ از سوی کشورها هستند.

4)فرمالین چون مایع هست صادر کردنی نیست ، چون اصلا" صادرات مایعات دردسر خودش را دارد و در داخل به فروش می رسد.

5)تمام مواد اولیه پتروشیمی ها گران شده و هزینه ها بالا رفته و گفته شد که سهامدار عمده ( آقای هندی زاده ) هم در جریان هستند.پول آب و برق و گاز تا پارسال 20 میلیون تومان امسال شده 150 میلیون تومان . و ضمنا" سازمان حمایت از مصرف کننده اجازه افزایش حتی یک ریال به نرخ محصولات فروشی را نمی دهد

6)شرکت سالهای قبل 4 الی 5 میلیون دلار فروش داشته ، پارسال در سال 90 تنها 529 هزار دلار فروش داشته و امسال در همین 5 ماهه گفته شد که 500 هزار دلار فروش داشته که این از مزایایی است که در گزارش 6 ماهه مشخص خواهد شد، ولی دوستان از الان و با انتشار این گزارش من این مطلب را مطلع شدند.

7)در خصوص رزین هم یه سری شرکتها که در کار لمینیت بودند ، امسال رزین نخریدند که فروش رزین به این دلیل در گزارشها کاهش یافته است ولی فروش فرمالین عالی است و آماده به فروش نیز خیلی بیشتر از سال قبل دارند.

کلا" از گران بودن هزینه ها و مواد اولیه و عدم امکان افزایش قیمت ناراضی بودند ولی از فروش بیشتر نسبت به سال گذشته راضی بودند.
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

4. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

ممنون بابک جان خدا خیرت بده

من فقط با بند 7 مشکل دارم : رزین نخریدن یه بحثه نصف قیمت پارسال تو گزارش اوردن یه بحث دیگه قیمت مواد اولیه بالا رفته درسته ولی چرا قیمت رزین فروخته شده کاهش حدود 40 درصدی در مبلغ فروش داشته .این رزینش اگه به قیمت های سال گذشته فروخته میشد یا بشه تعدیل خفنی داره چون پودر های قالبگیریش سود خوبی نصیب این شرکت میکنه امسال و من دنبال اینم که ببینیم قیمت رزینش میتونه بالاتر باشه و در حد فروش سال قبل باشه که در این صورت با خیال راحت درصد بیشتری بخرم از این سهم .......گیر من الان اینه که چرا رزینش رو به قیمت های سال قبل نفروخته و پایین تر فروخته در صورتی که هزینه ها هم بالا رفته .............ایا سود پنهان کردن یا نه ......سودی که امسال از افزایش قیمت پودرقالبگیری میسازه اونقدر زیاده که پول اب و گاز و برق 500 میلیون هم بیاد سود خوبی بسازه فقط اگه رزین رو به قیمت هایی که در اولین پیش بینیش در نظر گرفته هم بفروشه!!!!!!!!

حالا تا گزارش 6 ماهه صبر میکنیم ببینیم میانگین قیمت فروش میاد بالا ...یا نه ......
    ویرایش توسط meysam_sh_2020 : 2012/08/26 در ساعت 12:48

6. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط meysam_sh_2020 نمایش پست ها
    ممنون بابک جان بند من فقط با بند 7 مشکل دارم : رزین نخریدن یه بحثه نصف قیمت پارسال تو گزارش اوردن یه بحث دیگه قیمت مواد اولیه بالا رفته درسته ولی چرا قیمت رزین فروخته شده کاهش حدود 40 درصدی در مبلغ فروش داشته .این رزینش اگه به قیمت های سال گذشته فروخته میشد یا بشه تعدیل خفنی داره چون پودر های قالبگیریش سود خوبی نصیب این شرکت میکنه امسال و من دنبال اینم که ببینیم قیمت رزینش میتونه بالاتر باشه و در حد فروش سال قبل باشه که در این صورت با خیال راحت درصد بیشتری بخرم از این سهم .......
    حالا تا گزارش 6 ماهه صبر میکنیم ببینیم میانگین قیمت فروش میاد بالا ...یا نه ......
    با سلام

البته من در خصوص رزین که سوال کردم ایشان گفتند در قسمت بازرگانی در قسمت صادرات هستند و گفتند باید در خصوص رزین با همکار دیگرشان در بخش فروش داخلی صحبت کنم که نبودند . ولی در هر صورت صحبت شما کاملا" متین است.

ضمنا" امور سهام هم در شیراز هست که همان شماره تلفنخانه را باید بگیرید که وصل کنند امور سهام .

ممنون از تمام زحماتتون میثم خان عزیز و دوست داشتنی

بیشک شما همیشه راهنمای همه دوستان و همکاران بوده اید و خواهید بود که با هیچ منتی اطلاعات خود را در اختیار دیگران می گذارید و به راحتی سهمهای خریداری شده تان را عنوان می نمایید که البته همه افراد چنین نیستند .

بهترینها را برایتان آرزومندم.

یا حق
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط بابک 52 نمایش پست ها
    با سلام

البته من در خصوص رزین که سوال کردم ایشان گفتند در قسمت بازرگانی در قسمت صادرات هستند و گفتند باید در خصوص رزین با همکار دیگرشان در بخش فروش داخلی صحبت کنم که نبودند . ولی در هر صورت صحبت شما کاملا" متین است.

ضمنا" امور سهام هم در شیراز هست که همان شماره تلفنخانه را باید بگیرید که وصل کنند امور سهام .

ممنون از تمام زحماتتون میثم خان عزیز و دوست داشتنی

بیشک شما همیشه راهنمای همه دوستان و همکاران بوده اید و خواهید بود که با هیچ منتی اطلاعات خود را در اختیار دیگران می گذارید و به راحتی سهمهای خریداری شده تان را عنوان می نمایید که البته همه افراد چنین نیستند .

بهترینها را برایتان آرزومندم.

یا حق
    لطف داری بابک جان .
    دم شما گرم که اطلاعات خوبی از این سهم در اختیار ما قرار دادی و همچنین بابت وقت و هزینه ای که گذاشتی و با شرکت تماس گرفتی .
    همیشه شاد و پر انرژی و سلامت باشی .

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال پرریسک آواتار ها
    تشکر شده 121,457 بار در 6,798 ارسال
    منتظر صف خرید برا شفارس بالای 400 هستم ....

این سهم این همه خودش رو گشت زیر 240 نیومد که نیومد ...

ببینم 260 رو میشکنی ...بشکنی دیگه دست احدید بهت نمیرسه ..

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید پرریسک از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال roohe-khashen آواتار ها
    تشکر شده 8,665 بار در 2,055 ارسال
    خوب اونایی که دیروز رو منفی کامل میفروختن کجا رفتن؟؟؟؟؟؟این سهم رو باید ارام ارام و پیوسته خرید کرد خیلی نرمممممممم باید با این سهم برخورد کرد!!
    دستم بگرفت و پا به پا برد...

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید roohe-khashen از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال پرریسک آواتار ها
    تشکر شده 121,457 بار در 6,798 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط roohe-khashen نمایش پست ها
    خوب اونایی که دیروز رو منفی کامل میفروختن کجا رفتن؟؟؟؟؟؟این سهم رو باید ارام ارام و پیوسته خرید کرد خیلی نرمممممممم باید با این سهم برخورد کرد!!
    اون فروشنده ها بالای 400 تو صف خرید می شینن ....ازشون بیشتر از این انتظار نداشته باش ...

زیر پای ما علف سبز شد این شفاس زیر 240 نیومد ...عجب حمایت قدری هست ...

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید پرریسک از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 6,006 بار در 1,243 ارسال
    بانکها، فلزات اساسی، ......محصولات شیمیایی ......و شرکتهای چند رشتهای نیمی از ارزش بورس اوراق بهادار کشور را در اختیار دارند. به گزارش سنا، شرکتهای فعال در گروه بانکها، موسسات اعتباری و سایر نهادهای پولی با ۱۰ شرکت و ۱۲۶ میلیارد و ۶۷۵ میلیون سهم، ۱۷/۵۶ درصد از بازار سهام را در اختیار خود گرفتهاند.
    براساس آخرین اطلاعات منتشرشده از سوی اداره آمار و اطلاعات معاونت بازار، گروه فلزات اساسی با ۲۳ شرکت و ۵۴میلیارد و ۴۵۴ میلیون سهم، در رتبه دوم ارزش بازار سهام ایستاد.
    ارزش بازار سهام شرکتهای فعال در گروه فلزات اساسی ۱۸۳هزار و ۶۱۴ میلیارد ریال است تا این شرکتها ۱۶/۶۴ درصد بازار را دراختیار خود بگیرند. نام محصولات شیمیایی در...... پله سوم .......این ردهبندی به ثبت رسیده است. این گروه با ۳۰ شرکت و ۱۹ میلیون و ۹۹ هزار سهم در بورس، ۱۲۴ هزار و ۳۶۳ میلیارد ریال از ارزش بازار را به خود اختصاص دادهاند. این صنعت ۱۱/۲۷ درصد بازار را به خود اختصاص داده است.

عضو فعال
    تشکر شده 6,006 بار در 1,243 ارسال
    ما..... منتظر..... عبور این سهم از مقاومت های پیش رو خواهیم بود. . طوری که تاثیر و یا جو کاذب در سهم را ایجاد نکند!
    ویرایش توسط سکه شانس : 2012/09/03 در ساعت 15:35

19. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید سکه شانس از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 11 از 97 نخست ... 8910111213142161 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)