صفحه 9 از 97 نخست ... 67891011121959 ... آخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 966

موضوع: صنايع شيميايي فارس ( شفارس )

عضو عادی
    تشکر شده 126 بار در 27 ارسال
    شفارس را چه میشود؟

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید capital از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال meysam_sh_2020 آواتار ها
    تشکر شده 113,986 بار در 19,075 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط capital نمایش پست ها
    شفارس را چه میشود؟
    شاید طرف پول لازمه گذاشته باری فروش ........شاید هم ترکیده شرکت !!!
    من امروز چند تایی خریدم.........یه پله خوب فردا اضافه میکنم .....
    احتمال زیاد اونی که گذاشته برا فروش پول لازمه.......

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 126 بار در 27 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط meysam_sh_2020 نمایش پست ها
    شاید طرف پول لازمه گذاشته باری فروش ........شاید هم ترکیده شرکت !!!
    من امروز چند تایی خریدم.........یه پله خوب فردا اضافه میکنم .....
    احتمال زیاد اونی که گذاشته برا فروش پول لازمه.......
    میثم جان مطمئن باش از ترسش بوده... معمولا کسانی که باسرمایه بالا وارد سهام کوچک این چنینی میشن علی الخصوص بازار هم که معلوم نیست مثبتش تداوم داشته باشه ودربازار منفی نمیتونن خارج بشن.بازار مثبت را بهترین فرصت خروج از سهم میدونن.
    من به دوستان گفتم که یه تحلیل خوب باید از سهم بشه!! اکثرا می بینم سود انباشته سهم ویا اقلام ترازنامه را مقایسه میکنن میزارن تو سایت واسمشو میزارن تحلیل!!!
    با این تحلیل ها نمیشه دیدی از سهم داشت.اگر واقعا کسی به سهم اعتقاد داره یه تحلیل درست وحسابی بده.مگر نه همین آش وهمین کاسه که یه نفر وقتی می بینه بازار مرددهست روی سهم هرچی داره میزاره برای فروش.
    من فکر میکنم با معاملات اخیر یک یا چند نفر تواین سهم گیر افتادن وحدود 400 الی 500 هزار سهم دارن.حالا اگر وضع واقعی سهم مشخص بشه که اینا هم نمیفروشن وبم مرور زمان فروشنده خواهند بود.
    اگر وضعیت سهم مشخص بشه . دارنده یا خریدار وفرشنده سهم دید بهش پیدا کنند میشه گفت سهم راهشو پیدا خواهد کرد.

غیر اینا باشه سفسطه گریه!!

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید capital از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال meysam_sh_2020 آواتار ها
    تشکر شده 113,986 بار در 19,075 ارسال
    میثم جان مطمئن باش از ترسش بوده... معمولا کسانی که باسرمایه بالا وارد سهام کوچک این چنینی میشن علی الخصوص بازار هم که معلوم نیست مثبتش تداوم داشته باشه ودربازار منفی نمیتونن خارج بشن.بازار مثبت را بهترین فرصت خروج از سهم میدونن.
    من به دوستان گفتم که یه تحلیل خوب باید از سهم بشه!! اکثرا می بینم سود انباشته سهم ویا اقلام ترازنامه را مقایسه میکنن میزارن تو سایت واسمشو میزارن تحلیل!!!
    با این تحلیل ها نمیشه دیدی از سهم داشت.اگر واقعا کسی به سهم اعتقاد داره یه تحلیل درست وحسابی بده.مگر نه همین آش وهمین کاسه که یه نفر وقتی می بینه بازار مرددهست روی سهم هرچی داره میزاره برای فروش.
    من فکر میکنم با معاملات اخیر یک یا چند نفر تواین سهم گیر افتادن وحدود 400 الی 500 هزار سهم دارن.حالا اگر وضع واقعی سهم مشخص بشه که اینا هم نمیفروشن وبم مرور زمان فروشنده خواهند بود.
    اگر وضعیت سهم مشخص بشه . دارنده یا خریدار وفرشنده سهم دید بهش پیدا کنند میشه گفت سهم راهشو پیدا خواهد کرد.

غیر اینا باشه سفسطه گریه!!
    من تحلیلشو نصفه گذاشتم...قیمت رزین رو دیگه نداشتم و دلیل کاهش قیمتش در 3 ماهه نسبت به سال قبل رو نمیدونم ....ولی شاید فروش در داخل بوده یا صادرات این محصول از 3 ماهه به بعد هست ...یا صادرات نداره ولی دلیل افتش رو نمیدونم .ولی نباید اینقدر افت میکرد قیمت فروش رزینش و تو کله من نمیره افتش !!!!!!...گفتم تا گزارش 6 ماهه یه پله بعد که 6 ماهش بیاد میشه بهتر نظر داد .............ولی من به این سهم امیدوارم. این سهم میبنده با تعدیل باز میکنه ....اینجوری بالا نمیره ولی یهو باید بازدهی خوبی بده ............دلار هم که فعلا 2122 تومنه .........من اضافه میکنم پله ای .......فوقش پولمون میخوابه .....

من شرازی که میدونم حداقل 400 میشه در اینده رو دادم شفارس خریدم .....چون بازدهی شفارس به نظرم میتونه بیشتر باشه .......شاید هم اشتباه کردم...
    ویرایش توسط meysam_sh_2020 : 2012/08/21 در ساعت 11:28

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال جعفرزاده آواتار ها
    تشکر شده 11,930 بار در 4,539 ارسال
    شفارس را چه میشود؟

کافیست یکبار در مجمع سالیانه شیمیایی فارس حضور داشته باشید ان وقت میبینید که طرز فکر سهامدار عمده اش (( امید قدس )) چیست/ ضمنا ریش قرمز هم سهامدارش است که به محض فراهم شدن فرصت از سهم خارج خواهد شد. سال گذشته هم که سهم رشد کرد توسط کرگزاری راهبرد بود که در پیک قیمتی از سهم خارج شد و مابقی ماجرا....

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید جعفرزاده از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید مهران5 آواتار ها
    تشکر شده 27 بار در 9 ارسال
    چند روز پیش یه آقایی در این تایپیک چنان از شفارس تعریف و تمجید میکرد که نگو ....دو سه روزی از اون برادر محترم خبری نیست کافیست یه بار مثبت بخوره بیاد باز.....

عضو جدید مهران5 آواتار ها
    تشکر شده 27 بار در 9 ارسال
    من چند مدتی معاملات سهم رو زیر نظر دارم شفارس به خاطر حجم مبنای کم شدیدا اسیر نوسانگیر هاست.

13. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مهران5 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 6,006 بار در 1,243 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرریسک نمایش پست ها
    سهم گپ قیمتی خودش رو پر کرد با هر جون کندنی بود ....
    اون زمان رو 360 انتظار رسیدن به قیمت بالای 450 داشتم که کم اورد وحد ضرر شکست وبعد خورد به این بازار منفی ...

الان در ار اس ای وارد روند صعود شده ..در نمودار قیمتی هم بالای 270 تثبیت بشه روند صعود اغاز میشه با اهداف بالا ....

کم بیاره مجدد فرصت خرید عالی در قیمتهای حدود 255 تا260 میده وپایین تر نمی بینم ...یعین هر کی میفروشه پول کار مزد هم برا جایگزینی مجدد در نمیاد مگر اینکه بره رو سهام دیگر یا پولشو از بازار خارج کنه ....

بازی سهم یادآور بازی سهام حتوکا در برج 10 سال 90 است....................

15. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید سکه شانس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال پرریسک آواتار ها
    تشکر شده 121,457 بار در 6,798 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهران5 نمایش پست ها
    چند روز پیش یه آقایی در این تایپیک چنان از شفارس تعریف و تمجید میکرد که نگو ....دو سه روزی از اون برادر محترم خبری نیست کافیست یه بار مثبت بخوره بیاد باز.....
    مگه ما گفتیم سهم بدی هست ...
    بارها گفته شده هنوز وارد روند صعود نشده ..هر کی میرخه در روند نزول میخره ..برا جا نماندن گفتیم دوستان پله ای وارد بشن ..
    این سهم بنده رو یاد قزوین میندازه وفراتر از قزوین هست ..در قزوین هم رو 340گفتیم بخرید سهم تا 270 هم افت کرد دوستی مثل شما اومدن گفتن یه عده رو بدبخت کردی واز این حرفا ..سهم نزدیک دو ماه در جا زد والان رو 640 تومن هست بازدهی 100 درصد ..

در مورد شفارس هم صبور باشید ..انگاری بازار 200 درصد رشد کرده این بدخت جا مونده ..تو بازار هیچ خبری نیست ..الان این سهم در این قیمتها خریدش برا تمام سهام بازار ارجحیت داره ولی برا اونی که صبر داره نه برا اونی که دنبال سودهیا 10-15 درصد هست ..

فعلا 220 حمایت اول ...بالای 400 انتظار دارم برای این سهم صف خرید بشینن ...

قیمت شفارس یادتون باشه زیر 250 هست ..یادگاری باشه ..کمتر از 6 ماه دیگه مجدد قیمت رو بررسی می کنیم...بقیه بازار قیمت سهام رو هم یادداشت کنید از بهترین ها تا بدترینها ..بازدهی رو مقایسه می کنیم ...

سهام خوب از لیستم خراج نشده وهمچنان در لیست هست ....

سهمی با سود حداقل 100 و170 انباشته رو 240 ....کل گروه قند باید پیش این سهم لنگ بندازه ...فقط صبر..
    ویرایش توسط پرریسک : 2012/08/23 در ساعت 12:00

17. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید پرریسک از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,184 بار در 533 ارسال
    جناب پرریسک

محصولات این شرکت در کدوم صنایع کاربرد وخریدار داره؟

19. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mobin از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 9 از 97 نخست ... 67891011121959 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)