صفحه 2 از 7 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 69

موضوع: روز پدر مبارک

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    تشکر شده 59,939 بار در 5,248 ارسال
    روز پدر در سایر کشورها

روز پدر در آلمان

روز پدر در آلمان(به آلمانی|Vatertag) نسبت به دیگر کشورهای جهان متفاوت است.روز عروج مسیح به آسمان به عنوان روز پدر در نظر گرفته شدهاست (روز سه شنبه، چهل روز پس از عید پاک). این روز، یک تعطیلی رسمی است و در برخی مناطق آلمان به آن «روز مرد» (به آلمانی: Männertag) یا «روز آقایان» (به آلمانی: Herrentag) نیز میگویند.

روز پدر در آمریکا

در آمریکا روز پدر در سومین یکشنبهٔ ماه ژوئن جشن گرفته میشود. این روز اولین بار در ۱۹ ژوئن ۱۹۱۰ در اسپوکین گرامی داشته شد.

روز پدر به شکل امروزی آن از سوی سونورا اسمارت داد زادهٔ آرکانزاس ایجاد شد. پدر او ویلیام جکسون اسمارت، یکی از کهنه سربازان دوران جنگ داخلی آمریکا بود، او به تنها شش فرزندش را در اسپوکین بزرگ کرده بود.دختر او سونورا، بسیار تحت تاثیر تلاشهای آنا جارویز برای جا انداختن روز مادر قرار گرفته بود، برای همین او روز ۵ ژوئن زادروز پدرش را به عنوان روز پدر معرفی کرد اما آمادگی لازم برای برگزاری مراسم بزرگداشت را نداشت درنتیجه مراسم به سومین یکشنبهٔ ژوئن منتقل شد.

خیلی زود ویلیام جنینگ برایان به صورت غیر رسمی از این مراسم حمایت کرد. در ۱۹۱۶ خانوادهٔ وودرو ویلسون رئیس جمهور وقت نیز برای او مراسم بزرگداشت روز پدر را برگزار کردند. در ۱۹۲۴ کالوین کولیج رئیس جمهور آن دوران پیشنهاد کرد که روز پدر به عنوان یک روز ملی شناخته شود.

روز پدر در اسپانیا

روز پدر (به اسپانیایی: El Día del Padre) در روز جشن یوسف مقدس، در ۱۹ مارسگرامی داشته میشود. در این روز مقدس، بانکها و بسیاری از مغازهها تعطیل اند.

روز پدر,تاریخ روز پدر,روز پدر 91,تاریخ روز پدر 91,روز پدر 1391

روز پدر و تاریخ روز پدر

روز پدر در استرالیا

مردم در استرالیا، در اولین یکشنبهٔ سپتامبر روز پدر را گرامی میدارند، این روز تعطیلی عمومی نیست. هر ساله در ۳۲ شهرستان ایالت ویکتوریا برای بزرگداشت پدرها و نشان دادن اهمیت نقشی که آنها در تربیت فرزندان دارند، جشنی برگزار میشود و به پدران برگزیده «جایزهٔ پدر سال» داده میشود.

روز پدر در ایتالیا

در ایتالیا، مطابق سنتهای کاتولیک روم، روز پدر در ۱۹ مارس، «روز یوسف مقدس» (به ایتالیایی: Festa di San Giuseppe) گرامی داشته میشود. این روز یک تعطیلی عمومی نیست.

روز پدر در پاکستان

در پاکستان روزی به نام روز پدر وجود ندارد. تنها آنهایی که از آمریکاییها تاثیر گرفتهاند به پیروی از آنها سومین یکشنبهٔ ژوئن را به عنوان روز پدر گرامی میدارند.

روز پدر در ژاپن

در ژاپن در سومین یکشنبهٔ ژوئن روز پدر گرامی داشته میشود. این روز تعطیل عمومی نیست.

روز پدر در کانادا

روز پدر در کانادا در سومین یکشنبهٔ ماه ژوئن گرامی داشته میشود، این روز یک تعطیلی عمومی نیست. معمولا افراد در این روز، روز خود را با پدر خانواده سپری میکنند، جشن کوچکی میگیرند و هدیه میدهند.

روز پدر در کره

در کره، روز پدر و مادر در ۸ مه هر سال گرامی داشته میشود. این روز تعطیل رسمی نیست.

روز پدر در مالزی

در مالزی در سومین یکشنبهٔ ژوئن روز پدر گرامی داشته میشود. این روز تعطیل عمومی نیست.
    to continue, please follow me on my page

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال
    ای پدر ای با دل من همنشین ای صمیمی ای بر انگشتر نگین
    ای پدر ای همدم تنهاییم آشنایی با غم تنهاییم

ای طنین نام تو بر گوش من ای پناه گریه ی خاموش من
    همچو باران مهربان بر من ببار ای که هستی مثل ابر نو بهار

در صداقت برتر از آیینه ای در رفاقت باده ای بی کینه ای
    ای سپیدار بلند و بی پایدار می برم نام تو را با افتخار

هر چه دارم از تو دارم ای پدر ای که هستی نور چشم و تاج سر
    رحمت بارانی روشن تبار مهربانی از مانده یادگار

ای پدر بوی شقایق می دهی عاشقی را یاد عاشق می دهی
    با تو سبزم،گل بهارم،ای پدر هر چه دارم از تو دارم ای پدر
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

عضو فعال سيد ياسر شريعت آواتار ها
    تشکر شده 37,216 بار در 4,825 ارسال
    همیشه بزرگترین الگوم توی زندگی پدرم بوده و هست، هرچند می دونم هیچ وقت نمی تونم مثل اون باشم اما... می تونم همیشه شکرگذار خدا باشم برای داشتنش...
    36 روز پیش مصادف با شهادت حضرت زهرا بود که پدربزرگم (پدر پدرم) فوت کرد و واقعا تا یک هفته کاملا گیج و منگ بودم از این اتفاق، وقتی روز تشیعع جناره گریه های پدرم رو می دیدم تمام استخون هام ذره ذره خورد می شد... آخه هیچ وقت جز روی شاد ماهش چیزی از صورتش ندیده بودم...
    راستی، من واقعا عاشق پدربزرگم بودم...
    حالا چند هفته گذشته و برای مراسمش چند روز دیگه عازمیم، جالبه! مصادف شده با روز پدر... و من نمی دونم چطور باید روز پدر رو به پدرم تبریک بگم....

از ته دل دعا می کنم برای تمام پدرهای دنیا، پدر خودم، و همه بزرگوارانی که در این سایت حکم پدر به گردن من دارند. امیدوارم همیشه مثل سرو راست قامت و استوار باشید....
    إِنَّ اللَّهَ عَلِيمٌ بِذَاتِ الصُّدُورِ

كاربر فعال
    تشکر شده 3,346 بار در 852 ارسال
    بچه های گل سایت برای شادی روح تمام پدرایی که یه روزی بین ما بودن ولی حالا خاطراتشون گرما بخش زندگیمون هست شب جمعه ای فاتحه نثار بفرمایید، لطفا

عضو عادی
    تشکر شده 338 بار در 95 ارسال
    منم بعنوان يك پدر روز پدرو به تمامي پدراي عزيز تبريك ميگم.

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,899 بار در 4,563 ارسال
    روز تولد حضرت علي (ع) بزرگ مرد تاريخ بر تمامي پيروانش مبارك باد و همچنين روز پدر بر تمامي باباهاي عزيز گرامي باد
    الماس را جز در قعر زمین نمیتوان یافت و حقایق را جز در اعماق فکر نمی توان کشف کرد.(ویکتور هوگو)
    اگر می خواهی بنده کسی نشی بنده هیچ چیز مشو.(ژاک دوال)
    اعتماد به نفس را از شیر بیاموزید اوبا خودش یکدل است و هرگز تضاد در او راه ندارد.

کاربر ویژه بورسی کریم مهدوی آواتار ها
    تشکر شده 3,846 بار در 775 ارسال
    منم روز پدر را به عنوان یک پدر که دو فرزند هم پسر داره
    را به همه پدران محترم تبریک می گویم و برای همه شما دوستان گرام سلامتی را از خدای متعال خواهانم
    تو مرد باش و میاندیش از گرانی درد/همیشه درد به سروقت «مرد» می آید

8. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید کریم مهدوی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال پرریسک آواتار ها
    تشکر شده 121,457 بار در 6,798 ارسال
    عاشق همین مرام معرفت بچه های بورسی هستم ....

همین که این روزها رو با ایجاد کردن این تاپیک ها عزیز نگه می دارن ویادواری می کنن وتلنگری می زنن خودش کلی ارزش داره ......

تا اینجا که سایت رو دنبال کردم برا تمام روزها دوستان کم نگذاشتن وارزش وقدرش رو دونستن ..روز پدر روز مادر روز تولد دوستان روز ازادی خرمشهر روز ولادت امامان روز وفات این عزیزان...

واقعا قربون مرام معرفت همتون ......دم همتون گرم .....بورس با روزهای خوب وبدش میگذره مهم این روزهاست واین لحظه هاست باید لحظه به لحظه اون رو قدر دونست...

روز پدر روز ولادت حضرت علی برهمه پدران خوب مبارک......

عضو فعال roohe-khashen آواتار ها
    تشکر شده 8,665 بار در 2,055 ارسال
    منم روز پدر رو به همه بچه ها به خصوص اونایی که پدر هستن تبریک میگم
    دستم بگرفت و پا به پا برد...

عضو فعال Hamid-safapour آواتار ها
    تشکر شده 1,058 بار در 215 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohseni1353 نمایش پست ها
    به سلامتی اون پدری که هنگام تراشیدن موی کودک مبتلا به سرطانش گریه ی فرزندش رو دید، ماشین رو داد به دستش در حالی که چشمانش پر از گریه بود گفت : حالا تو موهای منو بتراش !

به سلامتی پدری که نمی توانم را در چشمانش زیاد دیدیم ولی از زبانش هرگز نشنیدم ...!!!

به سلامتی پدری که طعم پدر داشتن رو نچشید ،اما واسه خیلی ها پدری کرد

به سلامتی پدری که لباس خاکی و کثیف می پوشه میره کارگری برای سیر کردن شکم بچه اش، اما بچه اش خجالت می کشه به دوستاش بگه این پدرمه!

سلامتی اون پدری که شادی شو با زن و بچش تقسیم میکنه اما غصه شو با سیگار و دود سیگارش ...

به سلامتی پدری که کفِ تموم شهرو جارو میزنه که زن و بچش کف خونه کسی رو جارو نزنن..

همیشه مادر را به مداد تشبیه می کردم ، که با هر بار تراشیده شدن، کوچک و کوچک تر میشود…
    ولی پدر ...
    یک خودکار شکیل و زیباست که در ظاهر ابهتش را همیشه حفظ میکند
    خم به ابرو نمیاورد و خیلی سخت تر از این حرفهاست
    فقط هیچ کس نمیبیند و نمیداند که چقدر دیگر میتواند بنویسد …
    بیایید قدردان باشیم ...

به سلامتی پدر و مادرها

پدرم هر وقت می گفت «درست می شه» ... تمام نگرانی هایم به یک باره رنگ می باخت...!

وقتی پشت سر پدرت از پله ها می یای پایین و می بینی چقدر آهسته می ره ، می فهمی پیر شده!
    وقتی داره صورتش رو اصلاح می کنه و دستش می لرزه ، می فهمی پیر شده!
    وقتی بعد غذا یه مشت دارو می خوره ، می فهمی چقدر درد داره اما هیچی نمی گه...
    و وقتی می فهمی نصف موهای سفیدش به خاطر غصه های تو هستش ، دلت می خواد بمیری

پدرم ،تنها کسی است که باعث می شه بدون شک بفهمم فرشته هاهم می تونن مرد باشن

به سلامتی هرچی پدره...

تابناک
    اشک تو چشام جمع شد.........
    لعنت به این زندگی

صفحه 2 از 7 نخست 12345 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع