صفحه 6 از 226 نخست ... 34567891656106 ... آخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 2258

موضوع: ايران خودرو ديزل(خاور)

عضو جدید
    تشکر شده 38 بار در 10 ارسال
    سلام
    یه خبر دیگه اینکه احتمال افزایش قیمت خودرو بسیار زیاده و ایران خودرو مجوز افزایش سرمایه 40 درصدی از محل سود انباشته خودش رو گرفته و احتمالا در هفته ی بعد افزایش سرمایه بده

عضو فعال roohe-khashen آواتار ها
    تشکر شده 8,665 بار در 2,055 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط MTZ نمایش پست ها
    اتفاقا 100 درصد تكينيكيه .بله زا لحتظ بنيادي هيچي نداره اما تكينيك داره ..تحليلشو تا عصر ميزنم اينجا
    یعنی نمودار های تکنیکی خبر از معاملات عمده هم میدهند؟؟؟؟شما مطمئن باشید در کل فرومهای بورسی افرادی که خاور دارند بیش از 10 نفر نیست !!

عضو جدید
    تشکر شده 32 بار در 10 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط roohe-khashen نمایش پست ها
    یعنی نمودار های تکنیکی خبر از معاملات عمده هم میدهند؟؟؟؟شما مطمئن باشید در کل فرومهای بورسی افرادی که خاور دارند بیش از 10 نفر نیست !!
    با عبارت: از لحاظ بنیادی هیچی نداره ... مشکل دارم ولی با این اطمینان این دوستمان که میگوید که در کل فرومهای بورسی خاور داران بیشتر از 10 نفر نیستند .... بیشتر مشکل دارم!!
    مبنای آماری اینگونه اطمینان دادن چیست؟ .... اصلا اینگونه با اطمینان سخن گفتن صحیح است؟ .... نیت چیست؟ ....

من به تعداد کسانی که در محدوده 73 و 74 سهم را خریدند و هنوز آنرا دارند کاری ندارم ( از جمله خودم و دو دوست دیگر که خبر دارم) ولی واقعا این فرض خیلی دور از ذهن است که در معاملات حجیم چند روز اخیر تعدادی وارد نشده باشند؟ ... بطوریکه آمار بیشتر از ده نفر شده باشد!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط پوریا نمایش پست ها
    با عبارت: از لحاظ بنیادی هیچی نداره ... مشکل دارم ولی با این اطمینان این دوستمان که میگوید که در کل فرومهای بورسی خاور داران بیشتر از 10 نفر نیستند .... بیشتر مشکل دارم!!
    مبنای آماری اینگونه اطمینان دادن چیست؟ .... اصلا اینگونه با اطمینان سخن گفتن صحیح است؟ .... نیت چیست؟ ....

من به تعداد کسانی که در محدوده 73 و 74 سهم را خریدند و هنوز آنرا دارند کاری ندارم ( از جمله خودم و دو دوست دیگر که خبر دارم) ولی واقعا این فرض خیلی دور از ذهن است که در معاملات حجیم چند روز اخیر تعدادی وارد نشده باشند؟ ... بطوریکه آمار بیشتر از ده نفر شده باشد!!!
    میدونی پوریا جان یه نکته ای میخوام بهت بگم اونم اینه که وقتی یه سهمی کله میشه خیلی مینویسن ما رو فلان قیمت فروختیم!!وقتی یه سهمی میکنه میره بالا میگن ما چند روز پیش سوار شدیم رو فلان قیمت نمونش هم زیاده همین قشرین نمونش بود وقتی 202 تومان بود همه گفتن گزارش شرکت مشکل داره ام وقتی سهم دو برابر شد نمیدونم چطوری همه نوشتن ما رو 204 تومن سوار شدیم!!!شما میتونید کل 4 فروم مطرح بورس رو اعم از بورکس و سایت خودمون و تالار بورس و اراد سرمایه تاپیک خاور رو مشاهده کنید خودتون منوجه میشید که چند نفر خاور دارن در ضمن خود بنده 82500 تا خاور دارم با میانگین 85 تومن البته کی خریدم اسفند ماه گذشته!! میزسیم به قضیه بنیادی بازم میگم خاور جز پارسیان باقی مونده چیز دندون گیری نداره اگر هم دوست داری صورت های مالی شرکت رو برات بیارم ببینی که تولید فراز های پلاک نشده چه ضرری داره به شرکت میزنه همین الانش دو شیفت از 3 شیفت کار شرکت کم شده بقیش رو خودت برو در ضمن اون عدد 10 نفر که فرض بر مثال است اما کاملا مشخص هست که تعداد خاور داران فرومهای بورسی چقدر است البته من قصدم اصلا ذلیل کردن سهم نیست شما نمیدونم یادتان هست یا نه من به خاطر سنگ به سینه زدن همین سهم در بورس 24 کلی منفی گرفتم هنوز هم سهامدارشم و تعدا سهامم بیشتر از این حرفا بود که خیلیش رو فروختم اما واقعیت در ایران خودرو دیزل همینه تا مشکل فراز حل نشه داستان ادامه داره زیرا این پارسیان های خاور یه روزی تموم میشه.

5. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید roohe-khashen از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 791 بار در 225 ارسال
    گویا در اخبار امشب از حل مشکل شماره گذاری فراز صحبت شده است

7. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید حبیب از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 791 بار در 225 ارسال
    آخرین به روز رسانی : 05-07-1390

صادرات كاميون فراز به عراق
    موافقتنامه صادرات «فراز» و ايجاد خطوط توليد كاميونهاي شركت ايران خودرو ديزل در كشور عراق ميان مقامات اقتصادي دو كشور به امضا رسيد.

به گزارش روابط عمومی اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق به نقل از ایسنا، امضاي اين موافقتنامه به دنبال بازديد هيات اقتصادي عراقي از خطوط توليد كشنده كاميون فراز صورت گرفت. اين هيات شامل مقامات وزارت بلديه، مقامات استانداري ميسان و نمايندگان چندين شركت فعال در حوزه خودروهاي سنگين كشور عراق بود.

در توافقنامه امضا شده ميان مقامات اقتصادي عراق و ستاد توسعه روابط اقتصادي دو كشور، ساز و كارهاي اجرايي لازم و زمان بندي آغاز فعاليتهاي مشترك ميان طرفين جهت صادرات كاميون فراز و ايجاد خطوط توليد كاميون هاي توليدي شركت ايران خودرو ديزل مورد توافق و به امضا رسيد

Banned
    تشکر شده 1,471 بار در 341 ارسال
    همانطور که گفتم خاور سروشانه کف زده با هدف 98-100 تومان و حجم بالای معاملات امرزو هم برای شکستن خط گردن بود که سیگنا مهمی حساب میشه حالا اگه سهم پول بک بزنه به 85 موقعیت خرید خوبی ایجاد یمشه که با این صفی که فعلا داره بعید میدونم

نقل قول نوشته اصلی توسط roohe-khashen نمایش پست ها

این سهم نفله هم به هدف 99 تومان رسید اگه 100 را بشکونه تا 104 هم رشد میکنه

قابل توجه کاربر گرامی روح خشن ... بنده 1 دونه هم از این سهم نداشته و ندارم

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید MTZ از ایشان تشکر کرده است:

این سهم نفله هم به هدف 99 تومان رسید اگه 100 را بشکونه تا 104 هم رشد میکنه

قابل توجه کاربر گرامی روح خشن ... بنده 1 دونه هم از این سهم نداشته و ندارم

بنده هم خدمت شما عرض کردم گفتم تا مشکل فراز حل نشود سهم همین هست جمله رو دقت بفرمایید تا مشکل فراز حل نشود!!اما خوب خوشبختانه مشکل فراز حل شده است و بنده هم کلی خاور دارم.
    موفق باشید

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید roohe-khashen از ایشان تشکر کرده است:

مدیر Captain Nemo آواتار ها
    تشکر شده 21,295 بار در 2,970 ارسال
    تین نیوز: تیجه بررسی افزایش قیمت خودرو های تجاری اواخر هفته آینده اعلام خواهد شد.

با افزایش درخواست ها از سوی تولید کنندگان خودروهای سنگین داخلی مبنی بر افزایش قیمت محصولات خود به میزان 20 تا 30درصد ، مدیر کل دفتر کالاهای فلزی و معدنی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان ، گفت : با وجود ارائه مدارک ومستندات از سوی شرکت های متقاضی افزایش قیمت ، تاکنون در مورد افزایش قیمت خودروهای تجاری ، تصمیم قطعی اتخاذ نشده است .
    مهندس شهرام میر آخور لو در ادامه افزود : بر اساس اعلام نظر شرکت های درخواست کننده افزایش قیمت خودروهای تجاری به دلیل افزایش هزینه های تولید و مشکلات ناشی از آن هزینه تمام شده تولید اینگونه خودروها در این شرکت ها با افزایش روبرو بوده است .
    وی با بیان اینکه قیمت خودروهای تجاری به صورت مستقیم با تغییر نرخ ارز در ارتباط است ، تصریح کرد : در صورتیکه افزایش هزینه ها ی خودروسازان تجاری ناشی از نوسان نرخ ارز بوده باشد پرداختن به ان قطعا با سهولت بیشتری انجام خواهد شد .
    مهندس میرآخور لو با تاکید بر این نکته که تا به امروز هیچ تصمیمی در خصوص افزایش نرخ خودرو سواری وتجاری در سازمان حمایت مصرف کنندگان وتولید کنندگان اتخاذ نشده است ، گفت : تا کنون جلسه ای در اارتباط با افزایش نرخ خودرو در این سازمان برگزار نشده است .
    وی یاد آور شد : بررسی مدارک و اسناد خودروهای تجاری به منظور افزایش قیمت انجام شده و با اتمام تدوین آئین نامه کمیته قیمت گذاری خودرو در نخستین جلسه این کمیته به بحث و تبادل نظر گذاشته خواهد شد .
    ایشان ازدعوت اعضاء کمیته قیمت گذاری خودرو برای هشتم آبان ماه خبر داد و گفت : با برگزاری این نشست در نهایت اواخر هفته آینده نتیجه افزایش قیمت خودرو ها به اطلاع خواهد رسید.
    مدیر کل دفتر کالا های فلزی و معدنی سازمان حمایت در پایان خاطر نشان کرد : در صدد برگزاری جلسه مشترکی با واحد های تولید کننده وکمیته خودرو هستیم اما آنچه بدیهی به نظر می رسد آنکه امکا ن کاهش قیمت بر خی خودروها در بررسی ها ی کارشناسی توسط این سازمان وجود خواهد داشت.
    یاری اندر کس نمی​بینیم یاران را چه شد
    دوستی کی آخر آمد دوستداران را چه شد

شهر یاران بود و خاک مهربانان این دیار
    مهربانی کی سر آمد شهریاران را چه شد

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Captain Nemo از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال مصطفي آواتار ها
    تشکر شده 1,377 بار در 299 ارسال
    سلام

با توجه به ساختار نمودار شاهد الگوي ab=cd معكوس هستيم و همپوشاني خوبي تو محدوده 82 شاهد هستيم .با توجه به پر شدن ظرف زمان تا 2 نوامبر و احتمال واگرايي مخفي مثبت دنبال فرصتهاي خريد خواهيم بود و ما انتظار داريم تا اواسط دسامبر قيمت به محدوده 110 برسه .

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مصطفي از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 6 از 226 نخست ... 34567891656106 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع