نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: ...

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

0 0%
  • خیر

0 0%
صفحه 1681 از 2239 نخست ... 681118115811631167116781679168016811682168316841691173117812181 ... آخرین
نمایش نتایج: از 16,801 به 16,810 از 22386

موضوع: مسابقه هفتگی سایت بورسی

مدیر(ستاره دار 11) iligal آواتار ها
    تشکر شده 27,906 بار در 3,915 ارسال

پاسخ : مسابقه هفتگی سایت بورسی

سلام خدمت همه دوستان و کاربران محترم سایت بورسی

با توجه به شرایط رکودی بازار و عدم استقبال از مسابقه های موجود در سایت فک میکنم یه مدت وقفه بیفته در برگزاری مسابقات تا روال عادی بشه و دوستان علاقه پیدا کنن به حضور و به نظر شخصی خودم میشه مسابقات رو جذاب تر کرد و یه خرده برای جذب مخاطب هزینه هم کرد البته سرمایه گذاریه هزینه نیس ولی خب همه چی بر میگرده به تصمیمات مدیر ارشد سایت که اگه فرصت کنن و یه جلسه ای بذارن و یه نشست و هم فکری تشکیل بدن ممکنه از این شرایط رکودی عبور کنیم و به نظر من تو این شرایط بحرانی بازار نشست و هم فکری خیلی میتونه مفید باشه و این که از تجربیات خودشون به دیگر کاربران هم منتقل بشه و فضا رو صمیمی تر و دوستانه تر جلوه بده!!!
    دیگه به هر حال تصمیم با خود مدیران ارشد، ولی الان کسی رمق حضور و معرفی سهم هم نداره و هفته گذشته خودم تنها سهم معرفی کردم و انگیزه حضور هم از خود بنده رخت بر بسته و یه مدت برگزار نمیشه مسابقات تا تصمیم جدید و جدی اتخاذ بشه!!!
    پیروز و سربلند باشید
    یا علی
    بخشنده باش و افتاده و با داشته های خودت فخر نفروش!

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید iligal از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,818 بار در 907 ارسال

این شرایط حضور در مسابقه هفتگی چیه؟

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,522 بار در 26,655 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط navasan نمایش پست ها
    ا سلام و عرض ادب ، سال نو را خدمت کلیه دوستان و همکاران محترم تبریک عرض میکنم و برای همه سلامتی و موفقیت ارزو دارم

جناب iligal از زحمات شما و سایر دوستان در برگزاری مسابقه تشکر میکنم و لازم میدونم یک نکته ای خدمتتون عرض کنم ، در سنوات گذشته معمولا در هفته اول فروردین ماه به خاطر عدم حضور خیلی از همکاران مسابقه برگزار نمی شد ولی در سال جاری با همت و زحمات جنابعالی و mhjboursy عزیز، مسابقه برگزار شد ولی به واسطه تعداد کم شرکت کنندگان پیشنهاد میکنم که صرفا به برندگان مسابقه ستاره داده شود و از نفرات اخر ستاره کسر نشود ممنون میشم پیشنهاد حقیر مورد توافق مدیران تالار و سایر دوستان قرار بگیره
    گفتنی است در دروره های قبل هم سابقه عدم کسر ستاره از نفر اخر به خاطر کمی تعداد شرکت کنندگان وچود داشته است.
    لطفا سایر دوستان هم موافقت خودشان را اعلام بفرمایند
    با سلام و ادب

از آنجایی که معمولاً در نیمه اول فروردین مسابقات برگزار نمیشد، لذا تصمیم مدیریت بر این شد که در مسابقات هفتگی نیمه نخست فروردین به انضمام مسابقه ماهانه فروردین کسر ستاره انجام نشود ولی سایر مسابقات اعمال قانون صورت گیرد.

امیدوارم دوستان و همراهان گرامی سایت همت کنند تا مسابقات به روال سابق پررونق برگزار شوند.

سپاس
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

5. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(57) Ali آواتار ها
    تشکر شده 12,001 بار در 1,903 ارسال

با سلام

برگزاری مسابقات باعث می شد دوستان حضور بیشتری داشته باشند و تبادل نظر بیشتر بود اما از زمانی که مسابقات متوقف شده حضور همکاران هم کم رنگتر شداست
    از انجایی که توقف برگزاری مسابقات موقت بود و همچنین شرایط بازار نسبت به ان زمان تغییرات اساسی داشته است پیشنهاد میکنم موضوع برگزاری مسابقات مورد بازنگری قرار گیرد
    اگر هم در این خصوص نیاز به همکاری و مشارکت بیشتر است ، من میتوانم در حد توان در خدمت دوستان و همکاران محترم باشم

7. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید Ali از ایشان تشکر کرده اند:

هفتمین دوره مسابقات هفتگی سایت بورسی (مهر / 1397)

پس از وقفه چند ماهه و استقبال به بازار بورس از انتهای این هفته استارت مجدد میزنیم و مسابقات سایت رو برقرار میکنیم تقاضا دارم دوستان فعال در تاپیکهای مختلف سایت حضور فعال و حداکثری داشته باشند

1_ سبد انتخاب شده با نفرات قبل یکسان نباشد.

2_ سبدها تا
    ساعت 23 جمعه 97/07/06 مورد قبول می باشند و در غیر اینصورت حذف خواهند شد.( هیچ سبد اصلاحی نیز بعد از ساعت 23 تائید نمیشود)

3_ درصد نوسان سهم بین قیمت پایانی چهار شنبه 97/07/04 و قیمت پایانی چهارشنبه 97/07/11 ملاک است.

4 _ انتخاب نمادهای دارای صف خرید با داشتن شرایط ذیل قابل انتخاب خواهد بود:

الف: چهارشنبه حداقل به اندازه حجم مبنا معامله شده باشد و همچنین صف خرید آن از میانگین حجم ماه بیشتر نباشد.

ب:در مورد نمادهای فرابورس (بورس و فرابورس)
    و نمادهای بورسی در اولین روز بازگشایی که حجم مبنای 1 دارند، صف خرید ازمیانگین حجم ماه بیشتر نباشد.

5_ درگیری و بحث حاشیه ای در مورد سبد دیگران ممنوع است، پست های با این مضمون حذف خواهند شد.

6_ نمادهای متوقف در آخرین روز کاری هفته قبل قابل انتخاب در سبد نمی باشند و درصورتیکه در طی هفته نماد بسته شد از سبد قابل حذف نمی باشد.

7_ از نمادهای معرفی شده در سبد فقط یک سهم تا پایان وقت شرکت در مسابقه قابل تغییراست ( فقط میتوان یک سهم را از سبد حذف یا جایگزین نمود)

8_در مورد نحوه انتخاب سهام سبد توضیحات داده شود. (دلیل کافی تکنیکالی یا فاندامنتالی که سبب شده، شما نماد را انتخاب کنید.)

9_ حداقل تعداد سهام 2 و حداکثر 5 می باشد.

10_ هر هفته به نفر اول یک ستاره تقدیم خواهد شد و حذف ستاره از کاربران ستاره دار به مانند مسابقه ماهانه (به ازای هر 10سبد یک نفر) خواهد بود با این تفاوت که هر هفته حداکثر یک کسر ستاره (آخرین کاربر ستاره دار در صورتی که جزء نفرات پایانی باشد) خواهیم داشت.

الف: جهت حفظ ستاره، شرکت و ارائه سبد تأیید شده حداقل یکبار درهر ماه ضروری است، درغیراینصورت به ازای هرماه غیبت یک ستاره حذف میشود.

ب: فاصله زمانی مابین دو مسابقه ماهانه، مبنای محاسبه یکماه است و اجرای این قانون بعد از پایان مهلت ارسال سبد در مسابقه ماهانه اعمال میشود.

ج: چنانچه ستاره کاربر بواسطه بند "الف " حذف گردد و طی دوره بعد (فاصله زمانی مابین دو مسابقه ماهانه) در مسابقات شرکت کرده و برتده شود، علاوه بر ستاره پاداشی، ستاره حذف شده نیز بازگردانده خواهد شد.

11_ انتخاب نمادهای بازار پایه فرابورس و حق تقدم ها مجاز نمیباشد.

12_ انتخاب نمادهایی که در اخرین روز معاملاتی هفته به صورت عرضه اولیه میباشند مجاز نمیباشد.

13_ چنانکه در هر مرحله از مراحل مسابقه مشخص شود سبدی که به تائید رسیده فاقد شرایط شرکت در مسابقه بوده است، حذف خواهد شد.

14_در سایر موارد که در قوانین پیشبینی نشده و در عمل با ان مواجه شویم نظر ناظران مسابقه ملاک خواهد بود.

اهداف مسابقه:

1-شناسایی سهام برتر

2-بالا بردن سطح دانش تکنیکال و فاندامنتال

قوانین مسابقه

9. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید iligal از ایشان تشکر کرده اند:

سلام مجدد خدمت همه دوستان و کاربران محترم سایت بورسی

به منظور ایجاد روند یکسان و فرمت مشخص شده و اعلام نتایج توسط دوست خوبم
    محمد حسین تقاضا دارم از دوستانی که قصد شرکت در مسابقات هفتگی رو دارند ابتدا قوانین را مطالعه بفرمایند و ضمنا طبق فرمت زیر سبد سهام خودشون رو اعلام بفرمایند تا مشکلی در روند مسابقات پیش نیاید.

به عنوان مثال:

iligal

1-ذوب:دلیل بنیادی یا تکنیکالی

2-خساپا:
    دلیل بنیادی یا تکنیکالی

ابتدا نام کاربری و سپس سهام مورد نظر با ذکر دلایل بنیادی یا تکنیکالی
    طبق قوانین مسابقه هفتگی نیاز به ارائه توضیح بنیادی و تکنیکالی می باشد که در غیر این صورت مورد پذیرش قرار نمیگیرد.

11. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید iligal از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال امام قلی خان آواتار ها
    تشکر شده 5,371 بار در 1,383 ارسال

از وحید بیست خان به عنوان بهترین شناسایی کننده سهام شیر ده در کل بورس ایران خواهش می نمایم که این هفته یک سبد شیرده به اسم من معرفی بنماید.در خصوصی شیرده تر ها را بگوید تا با هم بنوشیم.
    با تشکر از مدیریت و وحید بیست خان
    نه محقق بود نه دانشمند چارپایی بر او کتابی چند
    از هم ندوشیم.
    با هم بنوشیم.

13. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید امام قلی خان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ابشار آواتار ها
    تشکر شده 7,847 بار در 1,375 ارسال

ابشار

1-شنفت

2-چکاپا

==================
    شنفت قابل انتخاب نمی باشد /مغایر با بند 4 قوانین مسابقه است، همچنین بند 8 قوانین رعایت نشده است.
    ویرایش توسط Ali : 2018/09/28 در ساعت 11:43

15. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید ابشار از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 111 بار در 24 ارسال

باسلام خدمت دوستان عزیز
    1.کمرجان
    2.حتاید

==================
    کمرجان و حتاید قابل انتخاب نمی باشند / هر دو نماد مغایر با بند 4 قوانین مسابقه می باشند، همچنین بند 8 قوانین و فرمت ارسالی رعایت نشده است.
    ویرایش توسط Ali : 2018/09/28 در ساعت 11:41

17. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mehdi620 از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر (ستاره‌دار 12) عليرضا جمالی آواتار ها
    تشکر شده 9,881 بار در 1,201 ارسال

علیرضا جمالی

۱. ثنوسا: انتظار ادامه روند صعودی
    ۲. کفرا: انتظار ادامه روند صعودی
    ۳. پارسیان: عقب ماندگی گروه بیمه از رشد بازار

باتشکر از برگزارکنندگان مسابقات

==================
    کفرا متوقف بوده و قابل انتخاب نمی باشد ، مغایر با بند 6 قوانین مسابقه است.

1. سبد تایید شد( ثنوسا ، پارسیان).
    ویرایش توسط Ali : 2018/09/28 در ساعت 20:59
    از ادمها بت نسازید, این خیانت است ؛ هم به خودتان, هم به خودشان! خدایی میشوند که خدایی کردن نمیدانند وشما در اخر میشوید سر تا پا کافر خدای خود ساخته...

19. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید عليرضا جمالی از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 12 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 12 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع