نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: ...

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

0 0%
  • خیر

0 0%
صفحه 194 از 2246 نخست ... 941441841911921931941951961972042442946941194 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,931 به 1,940 از 22460

موضوع: مسابقه هفتگی سایت بورسی

ستاره دار* (حجت) آواتار ها
    تشکر شده 5,064 بار در 1,263 ارسال
    سلام امپراتور جان
    این خوبه، فکر کنم همونجا هم جواب دادم، اما فکر کنم باید تعداد سهمهای سبد ها رو ثابت کنیم، یعنی بگیم همه باید 5 سهم انتخاب کنند، حالا میتونه دو سهم انتخاب کنه و سه سهم هم نقد باشه؟ درسته
    اگر من بخوام مثلا تمام پولم رو با دو تا سهم ببندم؟ چی میشه؟
    روال محاسبه بازده چطوری میشه؟

پس توی بازار منفی اگر کسی شرکت نکنه و بگه نقدم یعنی بهترین بازده رو بدست آورده؟ پس مادر بزرگ من هم میتونه اول بشه که هیچی از بورس نمیدونه؟
    لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید (حجت) از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال analyst آواتار ها
    تشکر شده 2,486 بار در 329 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط امپراتور7 نمایش پست ها
    مدتی پیش پیشنهاد دادم واحد های نقد رو هم درمسابقه دخیل کنیم و مثلا بگیم فسربح و یک واحد نقد یا دو واحد نقد این طوری میشه به ترید واقعی نزدیک تر شد الان کسی میگفت کلا نقد با بازده صفر الان اول بود خب نقد بودنم هنره دیگه
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mousavi نمایش پست ها
    نظر جالبیه و به نظر من خوبه
    واسه هر سهم سبدمون درصد تعیین میکنیم
    اینجوری خیلی به معاملات واقعی نزدیکتر میشیم
    از آقا حجت خواهش میکنم ایشون هم در موردش نظرشون رو بگن
    دوست گرامی،هدف ما هم رشد و ارتقای مسابقه هست اما در صورتی که بخواهیم درصد تعیین کنیم ، ثبت سبدها و اعلام نتایج سخت شده و ادامه مسابقه با مشکل مواجه خواهد شد مخصوصا در روزهایی که تعداد شرکت کنندگان خیلی زیاد می شود. اگر هم قرار به ایجاد تغییرات است باید پله پله انجام شود. اما پیشنهاد انتخاب "نقد" قابل بررسی است بشرط اینکه مانند سهام فقط یک واحد قابل انتخاب در سبد باشد.
    با تشکر

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید analyst از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال امپراتور7 آواتار ها
    تشکر شده 4,290 بار در 913 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط (حجت) نمایش پست ها
    سلام امپراتور جان
    این خوبه، فکر کنم همونجا هم جواب دادم، اما فکر کنم باید تعداد سهمهای سبد ها رو ثابت کنیم، یعنی بگیم همه باید 5 سهم انتخاب کنند، حالا میتونه دو سهم انتخاب کنه و سه سهم هم نقد باشه؟ درسته
    اگر من بخوام مثلا تمام پولم رو با دو تا سهم ببندم؟ چی میشه؟
    روال محاسبه بازده چطوری میشه؟

پس توی بازار منفی اگر کسی شرکت نکنه و بگه نقدم یعنی بهترین بازده رو بدست آورده؟ پس مادر بزرگ من هم میتونه اول بشه که هیچی از بورس نمیدونه؟
    نه حجت جان من کجا گفتم تعداد سهم ها ثابت باشه شما فرض کنید من مخوام سبد بگم مثلا
    با سلام سبد این هفته:
    1. خساپا
    2.فاسمین
    3. نقد
    حالا خساپا تا اخر هفته مثلا بازده اش شد 2 درصد مثبت و فاسمین 3 درصد مثبت جمعشون میشه 5 به جای تقسیم بر 2 بر 3 تقسیم میشه
    حالا اگه بازار مثبت بود فردی که نقده قطعا ضرر کرده و اول نمیشه ولی در بازار منفی نقد بودن بهش کمک میکنه تا رتبه بهتری کسب کنه
    لزوما نباید تعداد سهم ها برابر باشه یا همه نقد باشن مثلا فرد دوم میتونه بگه
    1.وساپا
    2.لپارس
    و از نقد استفاده نکنه فقط قانون باید این باشه که واحد سهم و وجه نقد حداکثر روی هم 5 و حداق 2 باشه یکی میتونه بگه من 2 واحد نقدم و بازده اش صفر احتمال میدم برنده این هفته بازده منفی داشته باشه پس اگر کسی صفر هم باشه شانس برنده شدن داره! با این تفاوت که هر هفته فقط یک نفر (اونی که زودتر بگه) میتونه کلا نقد باشه !
    خوشحال میشم نظرت رو بدونم
    به جان خودت بیفت!
    خودت خودت را بساز!
    وگرنه «دیگران» به تو «شکل» میدهند...!

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید امپراتور7 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط analyst نمایش پست ها
    دوست گرامی،هدف ما هم رشد و ارتقای مسابقه هست اما در صورتی که بخواهیم درصد تعیین کنیم ، ثبت سبدها و اعلام نتایج سخت شده و ادامه مسابقه با مشکل مواجه خواهد شد مخصوصا در روزهایی که تعداد شرکت کنندگان خیلی زیاد می شود. اگر هم قرار به ایجاد تغییرات است باید پله پله انجام شود. اما پیشنهاد انتخاب "نقد" قابل بررسی است بشرط اینکه مانند سهام فقط یک واحد قابل انتخاب در سبد باشد.
    با تشکر
    انالیست عزیز درصد دار کردن خیلی کار شمارو سخت میکنه بنده هم با پیشنهادتون موافقم ولی با قسمت اخر خیر شاید فردی بخواد بازده صفر درصد کسب کنه؟ و فقط بگه این هفته نقد به نظرتون میتونه مشکلی داشته باشه؟
    به جان خودت بیفت!
    خودت خودت را بساز!

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید امپراتور7 از ایشان تشکر کرده اند:

نه حجت جان من کجا گفتم تعداد سهم ها ثابت باشه شما فرض کنید من مخوام سبد بگم مثلا
    با سلام سبد این هفته:
    1. خساپا
    2.فاسمین
    3. نقد
    حالا خساپا تا اخر هفته مثلا بازده اش شد 2 درصد مثبت و فاسمین 3 درصد مثبت جمعشون میشه 5 به جای تقسیم بر 2 بر 3 تقسیم میشه
    حالا اگه بازار مثبت بود فردی که نقده قطعا ضرر کرده و اول نمیشه ولی در بازار منفی نقد بودن بهش کمک میکنه تا رتبه بهتری کسب کنه
    1.وساپا
    2.لپارس
    و از نقد استفاده نکنه فقط قانون باید این باشه که واحد سهم و وجه نقد حداکثر روی هم 5 و حداق 2 باشه یکی میتونه بگه من 2 واحد نقدم و بازده اش صفر احتمال میدم برنده این هفته بازده منفی داشته باشه پس اگر کسی صفر هم باشه شانس برنده شدن داره! با این تفاوت که هر هفته فقط یک نفر (اونی که زودتر بگه) میتونه کلا نقد باشه !

نباید کل سبد نقد باشه. اینجوری این مشکل هم از بین میره، اما فکر میکنم توی محاسبه بازده مشکل بخوریم. جناب آنالیست نظرت چیه؟

با سلام سبد این هفته:
    1. خساپا
    2.فاسمین
    3. نقد
    1.وساپا
    2.لپارس

نباید کل سبد نقد باشه. اینجوری این مشکل هم از بین میره، اما فکر میکنم توی محاسبه بازده مشکل بخوریم. جناب آنالیست نظرت چیه؟

11. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید (حجت) از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط (حجت) نمایش پست ها
    من پیشنهاد میکنم یکی از نمادهایی که تو بازار بورس بازگشایی نشده رو تو سبدها به جای نقد اعمال کنیم مثل چندوجهی سایپا و.. یا نمادهای بسته و ممنوع مثل لازما البته اگر واژه نقد در سبدها دیده بشه برای بازدید کنندگان که اشنایی ندارن هم میتونه قابل درک باشه. ممنون حجت جان
    به جان خودت بیفت!
    خودت خودت را بساز!

13. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید امپراتور7 از ایشان تشکر کرده اند:

منظورم این نبود، نباید تعداد سهام اکتیو از دو کمتر باشه، اینجوری معرفی کننده میتونه سوء استفاده کنه.

مثلا من میتونم هر هفته بگم یک واحد نقد یک واحد سهم بعد از بازدهی صفر سهم نقد استفاده کنم.

15. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید (حجت) از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال baradaran آواتار ها
    تشکر شده 5,767 بار در 548 ارسال
    سلام به دوستان
    من فکر میکنم اگه بازار بخواد همین وضع رو داشته باشه باید بورس و بوسید و کنار گذاشت و به تبع اون مسابقه هم معنایی نداره .
    بنده هم با نظر امپراطور موافقم چه اشکالی داره کسی نقد اعلام کنه ؟ حداقل یه خوبی داره و هشداری محسوب میشه که شاید باعث عدم خرید هیجانی هم بشه .
    من پیشنهاد میکنم این بندها البته با تغییر ات لازم اضافه بشه .

در مورد بند یک به نظر من لزومی نداره به هرکسی آخر میشه امتیاز منفی داده بشه چون ممکن باعث کاهش شرکت کنندگان بشه و اجرای اون هم کمی مشکل میشه و جالب هم نیست جلوی نام کسی نمره منفی باشه ولی کسانی که قبلا ستاره گرفتن نباید دو نفر آخر بشن چون به هر حال ممکنه ناخودآگاه موجب ضرر عده ای بشن و تنبیه اونها کسر ستاره است .

1 _ دو نفر آخر هر هفته در صورتی که قبلا ستاره دار باشند یک ستاره آنان کسر خواهد شد .
    2_ به ازاء 3 مقام دوم یک ستاره اضافه خواهد شد .
    3_تعدادسهامهای معرفی شده هر سبد حداقل 2 سهم و حداکثر 5 سهم میباشد که شرکت کنندگان میتوانند به جای یکی از سهامها وجه نقد معرفی کنند که به معنای ذخیره نقد میباشد و بازده گزینه وجه نقد در طول هفته صفر منظور میشود .
    دو اصل مهم در زندگی : 1_جسارت در بیان عقیده 2_ جرات در پذیرش اشتباه

17. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید baradaran از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی پر ریسک آواتار ها
    تشکر شده 269 بار در 66 ارسال
    هفته قبل ما جز نفرات اخر شدیم وتمشک طلایی رو گرفتیم .................فعلا این مسابقه مسابقه اخر نشدنه نه اول شدن..............
    بزرگترین تجربه که در بورس کسب کردم:
    تنها منبع برای خرید سهام گزارش شرکتهاست ولاغیر
    70 درصد سبد را با توجه به گزارش شرکتها باید خرید و30 درصد را با اما واگر وشایعات

19. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید پر ریسک از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع