صفحه 196 از 201 نخست ... 96146186193194195196197198199 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,951 به 1,960 از 2004

موضوع: سرمايه گذاري صنعت نفت ( ونفت )

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,137 بار در 6,946 ارسال

پاسخ : سرمايه گذاري صنعت نفت ( ونفت )

نقل قول نوشته اصلی توسط Abad نمایش پست ها
    اذیت کردن های ونفت در حال اتمام است
    ونفت احتمالا طی دو هفته آینده برای رسیدن به هدف 300 تومانی گام بر خواهد داشت
    امید وارم حمایت مهم 158 تومان شکسته نشود و گر نه راه مقداری طولانی خواهد شد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط امام قلی خان نمایش پست ها
    آباد خان ولغدر و ونفت را چه بکنم؟هر دو را نگه داشته ام.فعلا هر دو یک جوری کردند که نتوانستم بی ضرر خارج بگردم. باتشکر
    امام قلی خان ونفت خراب کرد ( البته طفلک تقصیری نداره خیلی مقاومت کرد ولی بازار فوق خرسی این هفته رو تحمل نکرد ) ، حمایت اصلی را شکست و احتمالا راه طولانی شد ( حدود 2 ماه ) و امکان افت تا حدود 145 تومان را هم پیدا کرد .
    توصیه خرید من 165 تا 175 بوده و خرید شما نباید بالاتر از این باشه
    البته هنوز امید هست که خودش را جمع و جور کنه ، ولی با دیدن قیمت زیر 158 شاید نیاز به تجدید قوا داشته باشه.
    طی 5 روز آینده تا حدود 174 ممکنه رشد کنه حواسمان باشد. شاید خروج بزنیم در ان حدود.
    می تونی دیگه بهش نگاه نکنی ، و تا 6 ماه با حداقل 50 درصد سود ازش خارج بشی ،
    پس نگران نیستیم و نباش.
    در مورد ولغدر بعد از معاملات فردا دوباره بررسی می کنم
    نقد هستی وبیمه بخر ، البته با حد ضرر 240 تومان
    ویرایش توسط Abad : 2017/10/09 در ساعت 23:47
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

قیمت الان ونفت 162 تومن می باشد.
    بنظر من خرید در این قیمت ها میتونه خرید کم ریسکی باشه.
    اگر فروش 49 درصدی سرمایه گذاری نفت قشم صورت بگیره یه شوک مثبت خوب برای سهم وارد میشه.
    شکست 190 تومن سیگنالی خواهد بود که سهم خریداران خوبی داره ولی مقاومت اصلی سهم حوالی 235 تا 240 تومن خواهد بود.
    حد ضرر شکست 140 تومن میتونه باشه.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی سیروس احمدی آواتار ها
    تشکر شده 1,071 بار در 251 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    قیمت الان ونفت 162 تومن می باشد.
    بنظر من خرید در این قیمت ها میتونه خرید کم ریسکی باشه.
    اگر فروش 49 درصدی سرمایه گذاری نفت قشم صورت بگیره یه شوک مثبت خوب برای سهم وارد میشه.
    شکست 190 تومن سیگنالی خواهد بود که سهم خریداران خوبی داره ولی مقاومت اصلی سهم حوالی 235 تا 240 تومن خواهد بود.
    حد ضرر شکست 140 تومن میتونه باشه.

ونفت تا اصلاحش بطور کامل تموم نشه جای دوری نمیتونه بره. اصلاحی که از زمستون 92 تا امروز ادامه داره و هنوز کامل نشده !!!

با تاچ شدن منطقه 138-137 احتمالا این اصلاح فوق فرسایشی تموم شه و سهم بتونه نفسی چاق کنه...........................................

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید سیروس احمدی از ایشان تشکر کرده اند:

بنظرمن که قیمت 160 مناسبه برای خرید،یه جورایی داره بال بال میزنه بره بالا،حالا نمیدونم کی میزنند زیرش.
    حالا گیریم از اینجا هم صعود نکنه بعید میدونم ادامه افتش زیر 140 تومن بیاد،که اگه بیاد باید اونجا اضافه کرد.
    من که فکر میکنم اونقدرها دیگه قدرت نزول نداره و منتظر فشار هیجانی خریداران هست.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

8. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها

تپولا ، وبیمه ، ونفت ، پلاسک ، تمحرکه ، سدور ، فولای ، خوساز ، خکار و ولغدر ، در آینده نزدیک سود های خوبی خواهند داد.
    چند سهم دیگر هم دارن آماده میشه برای خرید .....
    جو بازار در نیمه دوم سال بسیار خوب خواهد بود ، به این خاطر من اولین بار از اعتبار هم استفاده کردم

وشمال هم در سبد من هست ولی چون در بازار ج هست ریسک بیشتری دارد. ولی آن هم سود خوبی خواهد داد
    بانک دی هم داریم که مدت هاست که بسته است ، من فکر می کنم آنهم خوب خواهد شد.
    به امید خدا
    در سبد فوق فقط ونفت کمی لنگ می زند من یه 30 درصدی با کمی ضرر ونفت را سبک کردم و وجه آن را تبدیل به فولای کردم ، احتمال داره یه نوسانی تا حدود 170 داشته باشه ، شاید اونجا هم مقداری فروش داشته باشم .
    علت را قبلا توضیح داده ام که نباید حمایت 158 شکسته می شد . حالا احتمالا تا حدود 145 می تونه ریزش کنه ، و البته در این صورت اصلاح اون کامل میشه و هدف بزرگتری را دنبال خواهد کرد.

با دید میان مدت نباید از سهم خارج شد و در صورت افت قیمت باید به مقدار خرید افزود . من کاملا از سهم خارج نخواهم شد.
    ویرایش توسط Abad : 2017/10/31 در ساعت 23:50
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

هر لحظه ممکنه براش یه صف خرید بیاد

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها

در سبد فوق فقط ونفت کمی لنگ می زند من یه 30 درصدی با کمی ضرر ونفت را سبک کردم و وجه آن را تبدیل به فولای کردم ، احتمال داره یه نوسانی تا حدود 170 داشته باشه ، شاید اونجا هم مقداری فروش داشته باشم .
    علت را قبلا توضیح داده ام که نباید حمایت 158 شکسته می شد . حالا احتمالا تا حدود 145 می تونه ریزش کنه ، و البته در این صورت اصلاح اون کامل میشه و هدف بزرگتری را دنبال خواهد کرد.

با دید میان مدت نباید از سهم خارج شد و در صورت افت قیمت باید به مقدار خرید افزود . من کاملا از سهم خارج نخواهم شد.
    هر لحظه ممکنه براش یه صف خرید بیاد
    من جناب اروم بورس را فرد با تجربه ای میدونم ، بنابراین دوباره دقیق ونفت را بررسی کردم ، احتمالا آن لنگی که گفتیم برطرف شده و سهم کف جدید ساخته( 1562 ریال ) ، و باید شاهد صف خرید در هفته آینده یاشیم.
    تارگت میان مدت ( بین 3 تا 5 ماه و شاید هم زودتر ) سهم 280 تا 450 می تواند باشد البته با نوسان
    حالا من فکر می کنم رفتن به سمت 145 ضعیف تر شده ولی احتمال کمی باید برایش در نظر گرفت.

14. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

بنظرمن که قیمت 160 مناسبه برای خرید،یه جورایی داره بال بال میزنه بره بالا،حالا نمیدونم کی میزنند زیرش.
    حالا گیریم از اینجا هم صعود نکنه بعید میدونم ادامه افتش زیر 140 تومن بیاد،که اگه بیاد باید اونجا اضافه کرد.
    من که فکر میکنم اونقدرها دیگه قدرت نزول نداره و منتظر فشار هیجانی خریداران هست.

صف خرید امروز رو به فال نیک میگیریم و میریم ابتدا یه سر به مقاومت خیلی مهم 190 تومن بزنیم و سنجش برخورد عرضه و تقاضا در اون قیمت رو شاهد باشیم.
    البته انتظار حرکت هر روز با صف خرید تا اون قیمت رو ندارم ولی بنظرم گاماس گاماس تا اونجا میتونه بره.
    بعد از شکست مقاومت مهم 190 تومن میریم سر وقت مقامت خط روند نزولی چهار ساله در قیمت حدودای 235 تومن.

16. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها

چه عجب ونفت هم تکونی بخودش داد 168 تومان

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال Abad آواتار ها

چه عجب ونفت هم تکونی بخودش داد 168 تومان
    ونفت 2 پله خرید شد در حدود 166 تومان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)