صفحه 51 از 201 نخست ... 414849505152535461101151 ... آخرین
نمایش نتایج: از 501 به 510 از 2004

موضوع: سرمايه گذاري صنعت نفت ( ونفت )

عضو عادی
    تشکر شده 390 بار در 93 ارسال
    مرسی که امیدواری دادین.من تا حالا سهامدار فاذر بودم-400% سود کردم، فروختم اومدن سراغ ونفت
    ایشاله که خوش قدم باشم!!!

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید فروغ فرخ زاد از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,115 بار در 1,141 ارسال
    ونفت هم امروز بسيار مهيج معامله شد و حجم سنگين ديگري رقم زد و اين شائبه سفته بازي با اين تعداد خريداره بالاي 1500 نفر داده شد و اين تعداد خريدار خبر از فاند ويژه سهم ميباشد.جمع شدن صف فروش ونفت و بالا اومدن رنج تا مثبت 2 سهم نشان از عطش سهم براي صعود ميباشد.امروز بازيگره اصلي سهم نقشش را بسيار عالي و حرفه اي بازي کرد خيليها امروز به طمع سود 8 درصدي بودند که بازيگره سهم اخره وقت ريتم رو شل کرد.از فردا رالی اصلی .يا حق
    رنگين کمان نصيب کساني خواهد شد که تا اخر زيره باران ميمانند.

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید norther_68 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال BETA آواتار ها
    تشکر شده 2,165 بار در 455 ارسال

MEHDIPOUR2000

6. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید BETA از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال شاهین محلوجی آواتار ها
    تشکر شده 17,393 بار در 2,087 ارسال
    درود

کف قیمتی ونفت تا 390 بالا اومده بالای مقاومت روانی 400 وارد روند صعودی میشود .
    یادش بخیر تاپیک شبندر پارسال هم تو قیمتهای فعلی همین بساط بود
    جهــــان هــر کــــس بـــه وســــعت فــــــکر اوســـت...

8. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید شاهین محلوجی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,115 بار در 1,141 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مصطفی مصری پور نمایش پست ها
    پتروشیمی فارابی تا یکسال پیش قیمتی در حدود 300 و 400 داشت اما یکباره بست و 250 سود اعلام کرد!
    دلیلش هم توی بند گزارش اینطور اومده بود: شناسایی درآمد حاصل از اجاره مخازن.

سری به سایت شفارا زدیم تا ظرفیت مخازن را جویا بشیم. شفارا کلا 7 مخزن به ظرفیت مجموع 35000 متر مکعب داره. یعنی هر مخزن 5000 متر و درآمد اجاره 5 مخزنش هم توی گزارش پیش بینی 9 ماهه سال 91، 29 میلیارد تومن قید شده!

خب نگاهی بندازیم به پروژه مخازن نفتی قشم که توسط زیر مجموعه ونفت در حال اجراست و تا پایان سال 93 کاملا به بهره برداری میرسه.
    ظرفیت: 6.4 میلیون بشکه نفت.

هر بشکه برابر با 0.1589 متر مکعبه. یعنی ظرفیت این پروژه 1016960 متر مکعب و در حقیقت 40 برابر اون 5 مخزنی که شفارا اجاره داده. پس درآمد تخمینی اجاره این مخازن برای هر سال درمیاد= 1179 میلیارد تومن.

تعداد سهام ونفت 1.150 میلیارد سهم.

موفق باشید
    .................... با این بچه غول سهامداری کنیید تا اخره سال پاداش خوبی نصیبتان خواهد شد.از 145 سیگنال خرید دادم و سهامدارش هستم
    اگر طالب رنگین کمان هستی باید تا اخر زیر باران ماند
    ویرایش توسط norther_68 : 2013/11/20 در ساعت 22:43

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید norther_68 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی KEYAN5533 آواتار ها
    تشکر شده 493 بار در 181 ارسال
    بزرگوار من از169 هستم تارگتش رو چند میبینید؟باتشکر
    پر سود باشی وسالم

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید KEYAN5533 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 267 بار در 69 ارسال
    منم با توصیه جناب نوردر از 210 تومان با سهم هستم اخباره رانتی دارم تا اخره امسال میره برای 1000 تومان.این سهمو بندازید یک گوشه و اخره سال اگه دوست داشتید بفروشید اگر نه که سال دیگه بالای 3000 هزار تومان خواهد رفت.
    راستی اینم بگم جناب نوردر استاد کاشف سهم های زیر خاکی هستند پارسال هم وصندوق 160 تومانی سیگنال دادند و ما هم 230 تومان سوار سهم شدیم و 650 تومان + 45 تومان سود مجمع پارسال حدودا 700 تومان از سهم خارج شدم.

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید j_farhud از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    شنبه سنگین برای یکی از اشناهام دارم خرید میکنم.500 هزار سهم امیدوارم بهم برسه
    با این خبره توافق امیدوارم فردا بهم سهم برسه اخه قول دادم واسش فردا بخرم.

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید j_farhud از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    کشكولي: استفاده از ظرفيت هاي سوآپ و بانكرينگ براي درآمدزايي کشور ضروري است

پيام نفت:

مدير عامل شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران با بيان اين که بانكرينگ و سوآپ فرآورده هاي نفتي مي تواند درآمد قابل توجهي براي کشور ايجاد کند بر استفاده از اين ظرفيت هاي اقتصادي تاكيد کرد.

به گزارش خبرنگار شانا مصطفي کشكولي در گردهمايي مديران مناطق 37 گانه شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي و معاونان مالي آنها که با حضور وزير نفت برگزار شد، افزود: سوآپ و بانكرينگ فرآورده هاي نفتي، ظرفيت هاي مهمي براي شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي به شمار مي آيند که از آنها به خوبي استفاده نشده است.

فاصله گرفتن شركت ملي پخش از روش هاي سنتي

وي با بيان اين که شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي با بهره گيري از تجهيزات و فناوري هاي نوين از روش هاي سنتي فاصله گرفته است، اظهار کرد: اين شركت به مجموعه اي دانش بنيان و دانش محور تبديل شده و ديگر از روش ها و تجهيزات قديمي در آن خبري نيست.

کشكولي ايجاد ديسپچينگ و طرح هاي توسعه مربوط به اين مركز را يكي از فعاليت هاي مهم در شركت ملي پخش خواند و گفت: ديسپچينگ گامي رو به جلو در جهت روز آمدي بيش از پيش اين مجموعه است و به زودي همه انبارهاي نفت زير پوشش آن قرار خواهند گرفت.

توزيع 60 ميليارد ليتر انواع فرآورده در کشور

مديرعامل شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران اظهار کرد: با وجود برخي محدوديت ها مانند کمبود نقدينگي و محدوديت فرآورده، کاركنان اين شركت تلاش کرده اند تا مردم با مشكلي رو به رو نشوند و اين روند براي تامين نياز آنها به فرآورده هاي نفتي همچنان ادامه خواهد يافت.

وي با بيان اين که از ابتداي امسال تاكنون بيش از 60 ميليارد ليتر انواع فرآورده در سراسر کشور توزيع شده است، اظهار کرد: سهم بنزين از اين مقدار 16,7 ميليارد ليتر بوده که در مقايسه با سال قبل، 1.3 ميليارد ليتر افزايش يافته است.

به گفته کشكولي سهم نفت گاز توزيع شده در اين بازه زماني نيز 24 ميليارد ليتر و نفت کوره نيز 12,5 ميليارد ليتر بوده است.

مديرعامل شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران تحويل نفت گاز به بخش نيروگاهي کشور را از ابتداي امسال تاكنون 16,7 ميليارد ليتر اعلام و اظهار کرد: تحويل اين فرآورده به نيروگاه هاي کشور در مقايسه با مدت مشابه سال قبل، 2.3 ميليارد ليتر افزايش يافته است.

وي تصريح کرد: بخش نيروگاهي در سال جاري 14,5 ميليارد ليتر سوخت مايع مصرف کرده که اين مقدار 3.5 ميليارد ليتر بيشتر از سال گذشته بوده است.

کشكولي مسئوليت شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي را براي تامين نيازهاي جامعه سنگين خواند و گفت: در چند سال گذشته توسعه گازرساني از يک سو و افزايش نيافتن ظرفيت توليد گاز از سويي ديگر، مسئوليت و فشار بر کاركنان آن را بيشتر کرده است.

مدير عامل شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران درباره عرضه خارج از شبكه سوخت نيز گفت: بالا بودن قيمت فرآورده در کشورهاي همسايه و فاصله قيمتي آن با بهاي سوخت در کشورمان از عوامل مهم قاچاق سوخت محسوب مي شوند اما با اين وجود اقدام هاي کنترلي خوبي در اين زمينه صورت گرفته که رشد منفي عرضه خارج از شبكه نفت گاز از نتايج آن است.

وي تصريح کرد: با افزايش تعداد نيروهاي بازرس توزيع فرآورده( آموزش ديده) مي توان به نحوي مطلوب تر در اين زمينه عمل کرد.

کشكولي همچنين با اشاره به سياست هاي کلان وزارت نفت مبني بر توسعه جايگاه هاي سي ان جي و ايجاد جايگاه هاي کوچک نيز گفت: با توجه به اهميت اين موضوع به عنوان يكي از سياست هاي راهبردي، در اين خصوص نيز اقدام هاي گسترده اي در دست انجام است.

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید j_farhud از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال شاهین محلوجی آواتار ها
    تشکر شده 17,393 بار در 2,087 ارسال
    سهمی که در موج 3 خود باشد فقط میتازد ...
    جهــــان هــر کــــس بـــه وســــعت فــــــکر اوســـت...

20. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید شاهین محلوجی از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)