صفحه 97 از 201 نخست ... 4787949596979899100107147197 ... آخرین
نمایش نتایج: از 961 به 970 از 2004

موضوع: سرمايه گذاري صنعت نفت ( ونفت )

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,522 بار در 26,655 ارسال

پاسخ : سرمايه گذاري صنعت نفت ( ونفت )

حقوقی چند روزیه که خوب داره میخره و هرچقدر صف فروش میشه جمع میکنه
    منتها جو بازار اجازه اتمام افت رو نداده
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,115 بار در 1,141 ارسال

سلام ادب خدمت ونفتی های گرامی.
    یک چند روزی مسافرت بودم و افتخاره نداشتم در خدمت دوستان باشم.با ریزش کلیت بازار ونفت هم متاسفانه ازین ریزش مستثنی نبوده و حدودا 80 درصد از سقف قیمت خودش ریزش داشته و به با برخورد به کف کانال خودش و حمایت و خرید متداوم حقوقی پولبک برگشت زده.

بدون هیچ تعصبی خدمت دوستان عرض میکنم ونفت در اتی نزدیک یکی از بنیادی ترین سهم های بازار خواهد شد که به توان سود سازی بالایی خواهد رسید که متاسفانه بازار بسیار بی تحلیل میباشد و قدرت فهم و درک سهمی مثل ونفت را ندارد باید کمی صبر کرد تا سهم فاند و پتانسیل ای انفجاری خودش را بالفعل کند تازه بازار دوزاریش سره جاش خواهد اومد که ونفت چه قابلیت های بنیادی پنهانی داشته که بازار ازش قافل بوده ان وقت مطمئمنا دیر میباشد برای خرید. چونکه دیگر ونفت با این قیمتهای خنده دار معامله نخواهد شد.بنده هیچ توصیه ای به خرید ونفت ندارم فقط به دوستانی که با بنده کار کردند و اشنا هستند توصیه میکنم 25 درصد سبد حودتان را بلند مدت به ونفت اختصاص بدهید تا پاداش خوبی نصیبتان بشود.یکی زمانی بنده خگستر 108 تومانی رو سیگنال خرید دادم و تارگت 500 تومانی به عزیزان دادم و خوشبختانه 630 تومان خالی کردیم و یا وصندق 160 تومانی رو پیشنهاد دادم و 620 تومانی و با دریافت 45 تومانی سود مجمع خروج زدیم و کهمدا 300 تومانی و خروج 720 تومانی وپترو.کهمدا و و....چند نمونه دیگر.بنده اصولا دنبال سهم هایی هستم که دارای فاند های ازاد نشده و بالفعل نشده و کشف نشده هستم و در این چندین سال با این روش و تحقیقات سود های خوبی سیو کردم.

از 2 هفته گذشته با فعال شدن سهامداره عمده ونفت گروه توسعه مالی مهره ایندگان و بتدریج کم شدن شناوره سهم و رسیدن سهم به کف قیمت خودش و طی مصاحبه ای با مهندس وکیلی فرد مدیرعامل "ونفت" از برنامه های آتی این شرکت و تکانه های مثبت و سامان دهی ساختاره شرکت در خصوص تعیین تکلیف شرکتهای زیان ده و توقف زیان این شرکتها و بالا اومدن سود تلفیقی شرکت و فروش برخی از ساختمان های خود برای تبدیل دارایی های غیرمولد به دارایی های مولد برای اجرای زودتر تسهیل طرح های توسعه ای خود و افزایش سرمایه ونفت از محل سود انباشته و افزایش و بهبود سود عملیاتی شرکت برای سال 93 و اجرای تکمیل پروژه عظیم و سود اور ذخایره نفت مخازن قشم که در سال 93 به بهربرداری خواهد رسید از شاخصه های مهم و تاثیر گذار ونفت برای سال 93 میباشد که ونفت را پرتاب خواهد کرد.یکی دیگر طرح ها از اهداف کلان استراژیک شرکت کسب جایگاه رهبری بازار سوخت رسانی به فرودگاه های کشور از طریق حفظ فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) به عنوان بزرگترین فرودگاه کشور و ورود به سایر فرودگاه های بزرگ و اصلی کشور در بازه زمانی 5 ساله می باشد.که با بهره برداری ازین طرح سود معنا داری از شرکت اوج به سهامداره عمدش ونفت منتقل خواهد شد.
    خرید ونفت تو این قیمتها میان مدت کاملا بی ریسک و ارزنده میباشد و درصد ریسکش صفر میباشد.تردید نکنیید با بهتر شدن کلیت بازار ونفت زیره 300 تومان دور از دسترس خواهد شد.
    اگر طالب رنگین کمان هستید باید تا اخر زیره باران بمانید.
    بورس محل انتقال ثروت از سهامداران عجول به سهامداران صبور میباشد.

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید norther_68 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 79 بار در 29 ارسال

فیبو از کف 96تا سقف434
    سهم پس از نفوذ در هر فیبو به اون ولبک زده و دوباره تا فیبو بعد نزول کرده
    اینبار هم در فیبو 618نفوذ کرده و شاید بخاد دوباره پولبک بزنه
    مقاومت مهم 225
    و در صورت تحقق این پولبک حمایت بعدی میتونه محدوده168باشه

http://axgig.com/images/91142463620942016714.png

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مهاجر98 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال ali30 آواتار ها
    تشکر شده 6,544 بار در 1,669 ارسال

سلام مهاجر جان فیبوتو از کف موج 3 بزن تا سقف موج3 در تایم هفتگی بهتر خواهد بود...............................من در نمودارشما یک الگوی فلات بی قاعده میبینم .............از بالا abc............از اونجای که موجcخود یک 5 موج میشود واز آنجای که این 5 موج به اتمام رسیده ....................این قیمتها کف وبرگشت داده خواهد شد.
    ویرایش توسط ali30 : 2014/03/14 در ساعت 16:22
    تمام ناتمام من با تو تمام ميشود.....

عضو عادی
    تشکر شده 160 بار در 39 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط norther_68 نمایش پست ها
    یک چند روزی مسافرت بودم و افتخاره نداشتم در خدمت دوستان باشم.با ریزش کلیت بازار ونفت هم متاسفانه ازین ریزش مستثنی نبوده و حدودا 80 درصد از سقف قیمت خودش ریزش داشته و به با برخورد به کف کانال خودش و حمایت و خرید متداوم حقوقی پولبک برگشت زده.

بدون هیچ تعصبی خدمت دوستان عرض میکنم ونفت در اتی نزدیک یکی از بنیادی ترین سهم های بازار خواهد شد که به توان سود سازی بالایی خواهد رسید که متاسفانه بازار بسیار بی تحلیل میباشد و قدرت فهم و درک سهمی مثل ونفت را ندارد باید کمی صبر کرد تا سهم فاند و پتانسیل ای انفجاری خودش را بالفعل کند تازه بازار دوزاریش سره جاش خواهد اومد که ونفت چه قابلیت های بنیادی پنهانی داشته که بازار ازش قافل بوده ان وقت مطمئمنا دیر میباشد برای خرید. چونکه دیگر ونفت با این قیمتهای خنده دار معامله نخواهد شد.بنده هیچ توصیه ای به خرید ونفت ندارم فقط به دوستانی که با بنده کار کردند و اشنا هستند توصیه میکنم 25 درصد سبد حودتان را بلند مدت به ونفت اختصاص بدهید تا پاداش خوبی نصیبتان بشود.یکی زمانی بنده خگستر 108 تومانی رو سیگنال خرید دادم و تارگت 500 تومانی به عزیزان دادم و خوشبختانه 630 تومان خالی کردیم و یا وصندق 160 تومانی رو پیشنهاد دادم و 620 تومانی و با دریافت 45 تومانی سود مجمع خروج زدیم و کهمدا 300 تومانی و خروج 720 تومانی وپترو.کهمدا و و....چند نمونه دیگر.بنده اصولا دنبال سهم هایی هستم که دارای فاند های ازاد نشده و بالفعل نشده و کشف نشده هستم و در این چندین سال با این روش و تحقیقات سود های خوبی سیو کردم.

از 2 هفته گذشته با فعال شدن سهامداره عمده ونفت گروه توسعه مالی مهره ایندگان و بتدریج کم شدن شناوره سهم و رسیدن سهم به کف قیمت خودش و طی مصاحبه ای با مهندس وکیلی فرد مدیرعامل "ونفت" از برنامه های آتی این شرکت و تکانه های مثبت و سامان دهی ساختاره شرکت در خصوص تعیین تکلیف شرکتهای زیان ده و توقف زیان این شرکتها و بالا اومدن سود تلفیقی شرکت و فروش برخی از ساختمان های خود برای تبدیل دارایی های غیرمولد به دارایی های مولد برای اجرای زودتر تسهیل طرح های توسعه ای خود و افزایش سرمایه ونفت از محل سود انباشته و افزایش و بهبود سود عملیاتی شرکت برای سال 93 و اجرای تکمیل پروژه عظیم و سود اور ذخایره نفت مخازن قشم که در سال 93 به بهربرداری خواهد رسید از شاخصه های مهم و تاثیر گذار ونفت برای سال 93 میباشد که ونفت را پرتاب خواهد کرد.یکی دیگر طرح ها از اهداف کلان استراژیک شرکت کسب جایگاه رهبری بازار سوخت رسانی به فرودگاه های کشور از طریق حفظ فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) به عنوان بزرگترین فرودگاه کشور و ورود به سایر فرودگاه های بزرگ و اصلی کشور در بازه زمانی 5 ساله می باشد.که با بهره برداری ازین طرح سود معنا داری از شرکت اوج به سهامداره عمدش ونفت منتقل خواهد شد.
    خرید ونفت تو این قیمتها میان مدت کاملا بی ریسک و ارزنده میباشد و درصد ریسکش صفر میباشد.تردید نکنیید با بهتر شدن کلیت بازار ونفت زیره 300 تومان دور از دسترس خواهد شد.

ضمن عرض سلام و خدا قوت به شما كاربر عزيز
    جناب norther_68 با پيگيري مطالب شما متوجه شدم كه روي ونفت بسيار فعال هستيد حال سوالي داشتم، ونفت اصلا پتانسيل رسيدن به قيمتهايي نظير 3000 تومان و به بالا كه برخي دوستان اشاره ميكنند را دارد(بدون در نظر گرفتن بورس و اما و اگر هاي آن)؟با اينكه عضو گروه پالايشي ميباشد آيا ونفت بخاطر داشتن پيشوند "و" جزو شركتهاي سرمايه گذاريست؟ آيا درست است كه سهام شركتهاي سرمايه گذاري اينچنين اعداد و ارقامي را به خود نمي توانند ببينند؟ و در آخر ، تحليلي ديدم از مقايسه پروژه مخازن ونفت و پتروشيمي فن آوران كه شما زحمت آنرا كشيده بوديد، آيا شرايط اين دو يكسان است و پروژه مخازن ونفت چندين برابر فن آوران يا خير؟
    با تشكر از شما بزرگوار

9. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید سرمايه از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 56 بار در 24 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط سرمايه نمایش پست ها
    ضمن عرض سلام و خدا قوت به شما كاربر عزيز
    جناب norther_68 با پيگيري مطالب شما متوجه شدم كه روي ونفت بسيار فعال هستيد حال سوالي داشتم، ونفت اصلا پتانسيل رسيدن به قيمتهايي نظير 3000 تومان و به بالا كه برخي دوستان اشاره ميكنند را دارد(بدون در نظر گرفتن بورس و اما و اگر هاي آن)؟با اينكه عضو گروه پالايشي ميباشد آيا ونفت بخاطر داشتن پيشوند "و" جزو شركتهاي سرمايه گذاريست؟ آيا درست است كه سهام شركتهاي سرمايه گذاري اينچنين اعداد و ارقامي را به خود نمي توانند ببينند؟ و در آخر ، تحليلي ديدم از مقايسه پروژه مخازن ونفت و پتروشيمي فن آوران كه شما زحمت آنرا كشيده بوديد، آيا شرايط اين دو يكسان است و پروژه مخازن ونفت چندين برابر فن آوران يا خير؟
    با تشكر از شما بزرگوار
    پتروشیمی فارابی با نماد شفارا بوده است.

عضو عادی
    تشکر شده 160 بار در 39 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط akbar نمایش پست ها
    پتروشیمی فارابی با نماد شفارا بوده است.
    ممنون دوست عزيز بله پتروشيمي فارابي

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید سرمايه از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 147 بار در 39 ارسال

[QUOTE=ali30;467180]سلام دوستان........والا از بس گفتیم کف سهم اینجاست خسته شدم خودم احساسی خرید کردم و شاید در بدترین قیمت 386 تومان تک سهم والان حدود 90-100 درصد ضرر فقط دارم دعا میکنم پول لازم نشم شما هم برام دعا کنید.به استراتژی خودم پایبند نبودم وهمچنین بورس است ونوساناتش.............................و ی اینبار به جان گل زری راست تحلیل میکنم این قیمتها واقعا کف سهم است.موفق وکم ضرر باشید[/QUOTE

دوست عزیز شما یک سال و اندی بهش کار نداشته باشید تا خوشبختتان کند.من سهامدارش نیستم.

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید babak3755 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ali30 آواتار ها
    تشکر شده 6,544 بار در 1,669 ارسال

تمام ناتمام من با تو تمام ميشود.....

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید ali30 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,115 بار در 1,141 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط norther_68 نمایش پست ها

دوستان و سروران گرامی تا پایان سال فکر فروش ونفت را از سرتان بیرون کنیید خبر های خوبی در راه میباشد.با ونفت سهامداری کنیید تا پاداش خوبی نصیبتان بشود.

18. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید norther_68 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)