صفحه 158 از 201 نخست ... 58108148155156157158159160161168 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,571 به 1,580 از 2004

موضوع: سرمايه گذاري صنعت نفت ( ونفت )

عضو جدید
    تشکر شده 61 بار در 15 ارسال

پاسخ : سرمايه گذاري صنعت نفت ( ونفت )

نقل قول نوشته اصلی توسط space_mohamad نمایش پست ها
    بنده عذر میخوام ..
    . ولی آیا ایشون با نمودار بی حساب و کتابشون توهین به شعور کاربران این فروم نکردند ؟؟... اگه حتی درصدی قابل بحث بود .. اصلا" اینقدر عصبانی نمیشدم
    دوست عزیز ، من که بی حساب و کتابی توی چشم انداز ایشون ندیدم ، خوشحال میشم که مبنای محاسباتی شما رو هم ببینیم و استفاده کنیم
    در کل این نوع رویکرد با نظرات کارشناسان و استفاده از این ادبیات ، باعث خالی شدن فروم ها از صاحب نظران و رفتن محیط به سمت چت روم می شود
    تحلیل جناب ارشیا هم در مورد یک یا دو یا چند کندل نبود ، افق پیش رو را ترسیم کرده بودند
    و مبحث تکنیکال هیچگاه مصر بر محقق شدن یک رویه نداشته است و با مستندات موجود ، آینده ای را ترسیم می کند
    تحلیل بزرگان زیادی از ماینر گرفته تا گرمن نیز در پاره ای از مواقع محقق نشده اند و ذره ای از اعتبار این اساتید نیز کاسته نشده
    جناب ارشیا با منطق و قوانین تحلیل چشم اندازی را برای ونفت متصور بوده اند که تا کنون نیز پالسی مبنی بر بی اعتبار شدن نظر ایشون ، نمایان نشده است
    منتظر ارائه نظر کارشناسی شما نیز هستیم

2. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید casra.88 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 137 بار در 48 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط casra.88 نمایش پست ها
    دوست عزیز ، من که بی حساب و کتابی توی چشم انداز ایشون ندیدم ، خوشحال میشم که مبنای محاسباتی شما رو هم ببینیم و استفاده کنیم
    در کل این نوع رویکرد با نظرات کارشناسان و استفاده از این ادبیات ، باعث خالی شدن فروم ها از صاحب نظران و رفتن محیط به سمت چت روم می شود
    تحلیل جناب ارشیا هم در مورد یک یا دو یا چند کندل نبود ، افق پیش رو را ترسیم کرده بودند
    و مبحث تکنیکال هیچگاه مصر بر محقق شدن یک رویه نداشته است و با مستندات موجود ، آینده ای را ترسیم می کند
    تحلیل بزرگان زیادی از ماینر گرفته تا گرمن نیز در پاره ای از مواقع محقق نشده اند و ذره ای از اعتبار این اساتید نیز کاسته نشده
    جناب ارشیا با منطق و قوانین تحلیل چشم اندازی را برای ونفت متصور بوده اند که تا کنون نیز پالسی مبنی بر بی اعتبار شدن نظر ایشون ، نمایان نشده است
    منتظر ارائه نظر کارشناسی شما نیز هستیم
    سلام ، وقتتون بخیر

قضیه یه مقدار مشکوکه ، از تاریخ عضویت شما چند روزی بیشتر نمیگذره و در چهارمین پست خودتون در این انجمن مدافع دیگران شده اید و نگران خالی شدن فروم از صاحب نظران هستید ( نتیجه گیری با دوستان باشه من چیزی نمیگم)

آقای space_mohamad چیز بدی ننوشتند ، ایشون بی صبرانه منتظر آپدیت تحلیل بسیار زیبای آقای عرشیا هستند و مطمئن هستن که الان باید حضور کمرنگی داشته باشن.

بنده نیز همینطور!

ما این رفتار رو از چارتیست ها کم ندیده ایم ، تا زمانی که تحلیلشان درست پیش میرود پست میگذارند و به خودشون و نمودارشون افتخار میکنن ولی وقتی که تحلیلشون فیلد میشه یکی از دو کار زیر رو انجام میدن:

1) در اکثر مواقع غیب میشن و تا مدتی پست نمگذارند وقتی هم که ازشون سوال میپرسی فلان نمودار چی شد ، خیلی راحت و با آرامش میگن فیلد شد.
    2) نمودارشون رو آپدیت میکنن و یه نقاشی جدید در اختیار کاربران قرار میدن ، مثلا شیب فلان خط روند رو تغییر میدن یا شروع فلان خط روند رو از چند کندل پایین تر میگیرن و یه تحلیل جدید ( نقاشی جدید) ارائه میدن یا به بیان واضح تر به شعور کاربران و خوانندگان توهین می کنند .

به همین راحتی ، به این دسته از انسانها در بورس ایران تحلیلگر از نوع تکنیکال میگویند.

موفق و پرسود باشید.
    ویرایش توسط رضایی : 2015/01/07 در ساعت 15:39

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید رضایی از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 140 بار در 24 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط رضایی نمایش پست ها
    سلام ، وقتتون بخیر

قضیه یه مقدار مشکوکه ، از تاریخ عضویت شما چند روزی بیشتر نمیگذره و در چهارمین پست خودتون در این انجمن مدافع دیگران شده اید و نگران خالی شدن فروم از صاحب نظران هستید ( نتیجه گیری با دوستان باشه من چیزی نمیگم)

آقای space_mohamad چیز بدی ننوشتند ، ایشون بی صبرانه منتظر آپدیت تحلیل بسیار زیبای آقای عرشیا هستند و مطمئن هستن که الان باید حضور کمرنگی داشته باشن.

بنده نیز همینطور!

ما این رفتار رو از چارتیست ها کم ندیده ایم ، تا زمانی که تحلیلشان درست پیش میرود پست میگذارند و به خودشون و نمودارشون افتخار میکنن ولی وقتی که تحلیلشون فیلد میشه یکی از دو کار زیر رو انجام میدن:

1) در اکثر مواقع غیب میشن و تا مدتی پست نمگذارند وقتی هم که ازشون سوال میپرسی فلان نمودار چی شد ، خیلی راحت و با آرامش میگن فیلد شد.
    2) نمودارشون رو آپدیت میکنن و یه نقاشی جدید در اختیار کاربران قرار میدن ، مثلا شیب فلان خط روند رو تغییر میدن یا شروع فلان خط روند رو از چند کندل پایین تر میگیرن و یه تحلیل جدید ( نقاشی جدید) ارائه میدن یا به بیان واضح تر به شعور کاربران و خوانندگان توهین می کنند .

به همین راحتی ، به این دسته از انسانها در بورس ایران تحلیلگر از نوع تکنیکال میگویند.

موفق و پرسود باشید.
    منهم تعداد پست هاي ارساليم كمه! به من هم مشكوك بشيد!
    بعضي ها مثل من بيشتر خواننده هستند ولي وقتي نظراتي مثل نوشته شما رو مي خونند ديگه نميتونند فقط خواننده باشند!

اولا اين رفتار گويا در اكثر افراد فرومها و حتي جامعه وجود داره بطوري كه وقتي يه چيزي مي گويند و غلط از آب در مي آد گم و گور مي شوند و درست نيست اين صفت رو به صرفا تكنيكاليست بچسبونيد
    دوما شما همه تكنيكاليست ها رو با هم جمع نبند
    سوما شما اگر به تكنيكال اعتقاد نداري اصلا چارت رو نگاه نكن ، چرا به چارتي كه قبول نداري انتقاد مي كنيد؟
    همين فردا كه ونفت صف فروش بشه اولين نفر شما غيب مي شيد، خواهيم ديد.

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید Selin از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی Arshia66 آواتار ها
    تشکر شده 1,333 بار در 164 ارسال

بنده غیب نشدم پست های شما هم مطالعه می کنم و از تمسخر هاتون با خبرم منتهی صحبت ارزشمندی ندیدم که بخوام پاسخ بدم جز تمسخر که اون هم ارزش جواب دادن ندارد.
    سهم تا دو روز صف خرید میشود شما تمسخرهایتان شدت می گیرد تا صف فروش می شود باز دنبال این هستید که بنده بیام و شروع به تمسخر شما کنم! هدف بنده از فعالیت در فروم ها این نبوده.
    سابقه فعالیت یک شخص در این حرفه هم از روی تاریخ عضویتش در فروم ها مشخص نمی کنند.
    بنده تحلیلم را ارائه دادم شاید از نظر شما تحلیلی بی محتوا بوده است شاید از نظر کس دیگری خیلی هم پر محتوا باشد. اگر بی محتواست پس دلیل این همه تمسخر و پیگیری شما را متوجه نمی شوم اگر هم با محتواست پس باید بحث تکنیکی کنید نه تمسخر و گزافه گویی.
    شما از فاند سهم می گویید بنده هم می گویم بازار پر است از سهم های بسیار خوب از لحاظ بنیادی اما هر روز کف های جدید شناسایی می کنند. در مورد ونفت هم چیزی که به نظر خودم و با روش خودم به نظر درست می آمد در غالب یک تحلیل به اشتراگ گذاشتم. در فروم آدان هم گفتم ونفت اگر شروع به رشد کند و تحلیل بنده بی اعتبار شود بنده هم خرید خواهم کرد.
    با تحلیل بنده سهمی نمیریزد و با تحلیل بنده هم رشد نمی کند پس این همه تمسخر و .... برای چیست؟ نمیدانم تحلیل بنده چطور به شعور دیگران توهین کرده!! اهل دانش خودشان بینش قضاوت در مورد یک تحلیل را دارند پس چه توهینی؟
    خود شما تا حالا صحبتی نکردید که خلافش پیش آید؟ هرچند تحلیل بنده هنوز هم پابرجاست و مشغول تمسخر هستید اما اگر تحلیل شما فیلد شد باید فروم را ترک کنید؟! یا یک نفر باید کل علم فاندامنتال را زیر سوال ببرد؟ اگر چیزی را نفهمیدیم حق مسخره کردن آنرا نداریم.
    اگر تکنیکالیست هستید (که حتما هستيد كه عقيده داريد تحليل به شعور ديگران توهين كرده یا بنده موج شماری بلد نیستم یا .....) ایرادات تحلیل را بفرمایید در خدمتتان هستم اگر هم نه بگذارید زمان روند سهم را نمایان کند.
    از لحاظ فعالیت خودم هم چشم بنده حتما فعالیتم را در فروم کم خواهم کرد تا خاطر شما مکدر نگردد یا به شعور دیگران توهین نکنم.
    با آرزوی موفقیت
    ویرایش توسط Arshia66 : 2015/01/08 در ساعت 01:05

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید Arshia66 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 61 بار در 15 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط رضایی نمایش پست ها
    سلام ، وقتتون بخیر

بنده نیز همینطور!

موفق و پرسود باشید.

یک مثل قدیمی هست که میگه : " کم گوی و گزیده گو "
    حرافی که هنر نیست قربان
    بهتره آستانه تحملمون رو مقداری وسعت بدهیم ،
    یک چشم انداز با پایه اساس اثبات شده ، طرح شده اینجا که چشم انداز رو به رشدی رو نشون نمیده
    شما نظر عکس دارید ؟
    مستنداتتون رو ارائه بدید ، استفاده می کنیم
    اصولا پایه و اساس این فروم ها برای آگاهی از برآیند نظرات یکدیگر است
    بجای آنالیز یکدیگر و قضاوت در مورد دیگران بحث فنی کنیم ، پسندیده تر است
    " منتظر ارائه نظر کارشناسی شده هستیم "

10. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید casra.88 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,409 بار در 559 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط space_mohamad نمایش پست ها
    بنده عذر میخوام ..
    . ولی آیا ایشون با نمودار بی حساب و کتابشون توهین به شعور کاربران این فروم نکردند ؟؟... اگه حتی درصدی قابل بحث بود .. اصلا" اینقدر عصبانی نمیشدم
    بنیادی هم بنده جساب کردم 200 تومن قیمت سهم بیشتر نیست
    یکنفر که نظر مخالف میده اینقدر توپ نندازین
    قرار نیست همه ادمها یکنظر داشته باشند
    پي نوشت
    http://s3.amazonaws.com/tapatalk-emoji/emoji869.png
    "انسان بد روزي روزي ديگران را هم خراب ميكند "عمام

12. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید argo از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(7) هامد آواتار ها
    تشکر شده 20,781 بار در 2,544 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط vdtjn نمایش پست ها
    ممنون جناب هامد از تحلیلتون
    من در طول مدت که در بورس هستم تکنیکالیستهای زیادی دیدم .چه تازه کار و چه دارای نام و نشان و تجربه .نهایت کار همین هست که جناب هامد فرمودند و هیچ قطعیت یا احتمال نزدیک به یقینی وجود ندارد .و این حالت کلی هست برای تمام اهالی بازار چه بنیادی چه تکنیکالیست و چه تازه کار .
    مهمتر از اون اینکه این علم توسط هر شخصی ی نوع تفسیر میشه حالا یکی متبحر و مجرب تر و یکی تازه کار .ولی من همیشه از ریزه کاریهای این علم برحذر کردم دوستان رو و نظرم این بوده که جز سر در گمی و دو دلی چیزی برای دوستان به ارمغان نخواهد امورد .تکنیکال ساده کندل نقا ط حمایت و مقاومت و خط روند و ان چیزی که در نگاه اول روی نمودار نظر همه رو جلب میکنه مهمتره .بارها خوندیم و شنیدیم که اگر فلان سهم فلان قیمت رو بشکنه تا فلان جا میریزه و نتیجه بر عکس شده یا بالعکس .
    از تمام این مسائل که بگذریم بعقیده من هر کی با هر استراتژی که داره و میتونه ازش سود بگیره باید ادامه بده حتی اگه به نظر خودش ابتدایی و ساده میاد .یک تکنیکالیست بهبیچ وجه نباید روی تحلیل خودش پافشاری و اصرار کنه هر چند مجرب باشه .بنظر من دید اشخاص و انتظارشون از سود اوری و اینکه برای چه بازه مدتی وارد سهم شدند و مهمتر از همه روحیه افراد در نزولها و صعودها برای خرید و فروش خوب و بد تعیین کننده خواهد بود .خیلی مواقع تکنیکال جواب داده و خیلی مواقع هم نه . در کمال احترام به دوستان تکنیکالیست دوستی دارم فوق حرفه ای در تکنیکاله از سهمی در مقاومتش خارج شد و بعد از اینکه سهم اون مقاومت رو شکست و تقزیبا تثبیت شد یکی دو روز دوباره وارد شد .اما سهم مقاومت رد شده رو شکست و نزول زیادی داشت و عهدی بسته بودیم با اون دوست عزیز که نگارش این مطلب در این جمله یاد اوری اجرای تعهد اون دوست عزیز نیز هست . البته شانسی نظر حقیر درست در اومد .
    یا حق
    با کلیت حرفتون موافقم vdjtn عزیز ولی خب بسته به همون تجربه که فرمودید نظرات خیلی میتونه کاملتر باشه، خیلی از مواردی که گفتین مثل ادامه استراتژی های سودآور میتونه محل بحث باشه که شاید الان فرصت نشه ولی فقط در نظر بگیرید ادامه استراتژی های صرفا سود ده بازار صعودی تا 89000 در بازار نزولی حال حاضر چه پی آمد هایی میتونه داشته باشه فقط مگر اینکه کسی خیلی بلند مدت کار کنه که با یک استراتژی ساده بتونه باز هم موفق باشه، ذر مورد پافشاری هم بله واقعا قطعیتی وجود نداره خصوصا اگر صرفا بررسی خطوط روند ها برای حمایت و مقاومت باشه که خیلی از موارد اگر بدون در نظر گرفتن موج شماری باشه حمایت و مقاومت ها به راحتی آب خوردن شکسته میشن.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Arshia66 نمایش پست ها
    بنده غیب نشدم پست های شما هم مطالعه می کنم و از تمسخر هاتون با خبرم منتهی صحبت ارزشمندی ندیدم که بخوام پاسخ بدم جز تمسخر که اون هم ارزش جواب دادن ندارد.
    سهم تا دو روز صف خرید میشود شما تمسخرهایتان شدت می گیرد تا صف فروش می شود باز دنبال این هستید که بنده بیام و شروع به تمسخر شما کنم! هدف بنده از فعالیت در فروم ها این نبوده.
    سابقه فعالیت یک شخص در این حرفه هم از روی تاریخ عضویتش در فروم ها مشخص نمی کنند.
    بنده تحلیلم را ارائه دادم شاید از نظر شما تحلیلی بی محتوا بوده است شاید از نظر کس دیگری خیلی هم پر محتوا باشد. اگر بی محتواست پس دلیل این همه تمسخر و پیگیری شما را متوجه نمی شوم اگر هم با محتواست پس باید بحث تکنیکی کنید نه تمسخر و گزافه گویی.
    شما از فاند سهم می گویید بنده هم می گویم بازار پر است از سهم های بسیار خوب از لحاظ بنیادی اما هر روز کف های جدید شناسایی می کنند. در مورد ونفت هم چیزی که به نظر خودم و با روش خودم به نظر درست می آمد در غالب یک تحلیل به اشتراگ گذاشتم. در فروم آدان هم گفتم ونفت اگر شروع به رشد کند و تحلیل بنده بی اعتبار شود بنده هم خرید خواهم کرد.
    با تحلیل بنده سهمی نمیریزد و با تحلیل بنده هم رشد نمی کند پس این همه تمسخر و .... برای چیست؟ نمیدانم تحلیل بنده چطور به شعور دیگران توهین کرده!! اهل دانش خودشان بینش قضاوت در مورد یک تحلیل را دارند پس چه توهینی؟
    خود شما تا حالا صحبتی نکردید که خلافش پیش آید؟ هرچند تحلیل بنده هنوز هم پابرجاست و مشغول تمسخر هستید اما اگر تحلیل شما فیلد شد باید فروم را ترک کنید؟! یا یک نفر باید کل علم فاندامنتال را زیر سوال ببرد؟ اگر چیزی را نفهمیدیم حق مسخره کردن آنرا نداریم.
    اگر تکنیکالیست هستید (که حتما هستيد كه عقيده داريد تحليل به شعور ديگران توهين كرده یا بنده موج شماری بلد نیستم یا .....) ایرادات تحلیل را بفرمایید در خدمتتان هستم اگر هم نه بگذارید زمان روند سهم را نمایان کند.
    از لحاظ فعالیت خودم هم چشم بنده حتما فعالیتم را در فروم کم خواهم کرد تا خاطر شما مکدر نگردد یا به شعور دیگران توهین نکنم.
    با آرزوی موفقیت
    ارشیا جان شاید تنها ایراد چارتت عدم بررسی دقیق تارگت نهایی بود که به نظرم صرفا اکستنشن 1 فرضی رو گرفتی، یه نگاه به ریتریس A نسبت به ایمپالس قبلی بنداز مطمئنم این حرف منو تصدیق میکنی که اگر با یک فلت روبرو باشیم این فلت از نوع ناقص خواهد بود که بر اون اساس باید حدود 61.8 شاخه ی اول به دنبال اتمام C باشیم.
    با فرض قرارداشتن در (2) حالت های مختلفی رو گرفتم، فلت شاید خیلی از منظر زمانی با A و B جور نباشه، یه نگاه دوباره به سهم بنداز نظرت در مورد این ترکیب چیه؟
    زیگزاگ دوگانه + x + شاید یک مثلث (احتمالا در حال تکمیل شاخه ی اول)

دوستان تورو خدا یک مقدار ارومتر باور کنید کسی با قصد و غرض قبلی مطلب نمی نویسه و صرفا واقعا دیدگاهش همینه، باور کنید اگر اینجا هم همین راهو ادامه بدیم نتیجش میشه تالار بورس که یک عده سهامدار دور هم جمع شدن تا فقط بیان به هم دلگرمی بدن!

14. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید هامد از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 147 بار در 39 ارسال

با آرزوی موفقیت
    دوست عزیز من با اینکه تحلیل شما در مورد اهداف قیمتی ونفت را قبول ندارم ولی به متانت شما در جواب دادن به دوستان مخالف نظرات شما تبریک می گویم.

16. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید babak3755 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی Arshia66 آواتار ها
    تشکر شده 1,333 بار در 164 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط هامد نمایش پست ها
    ارشیا جان شاید تنها ایراد چارتت عدم بررسی دقیق تارگت نهایی بود که به نظرم صرفا اکستنشن 1 فرضی رو گرفتی، یه نگاه به ریتریس A نسبت به ایمپالس قبلی بنداز مطمئنم این حرف منو تصدیق میکنی که اگر با یک فلت روبرو باشیم این فلت از نوع ناقص خواهد بود که بر اون اساس باید حدود 61.8 شاخه ی اول به دنبال اتمام C باشیم.
    با فرض قرارداشتن در (2) حالت های مختلفی رو گرفتم، فلت شاید خیلی از منظر زمانی با A و B جور نباشه، یه نگاه دوباره به سهم بنداز نظرت در مورد این ترکیب چیه؟
    زیگزاگ دوگانه + x + شاید یک مثلث (احتمالا در حال تکمیل شاخه ی اول)

دوستان تورو خدا یک مقدار ارومتر باور کنید کسی با قصد و غرض قبلی مطلب نمی نویسه و صرفا واقعا دیدگاهش همینه، باور کنید اگر اینجا هم همین راهو ادامه بدیم نتیجش میشه تالار بورس که یک عده سهامدار دور هم جمع شدن تا فقط بیان به هم دلگرمی بدن!
    هامد جان اتفاقا برای رسم این تارگت دلایل خوبی داشتم که بگذار برایت شرح دهم:
    شما زمانی می توانید از ناقص شدن فلت و لیبل گذاری این فلت به عنوان موج 2 مطمئن باشد که قبل از اون مطمئن باشید حرکت ایمپالس صعودی که سهم در سال 2013 داشت موج 1 بوده باشد اما آیا شما می توانید به بنده دلایلی مبنی بر قطعی بودن موج 1 بدهید؟ حال دلایل بنده برای رسم چنین فلتی چیست؟ اگر چارت را کاملا زوم اوت کنید و حرکت قبل تر آن موج جنبشی سال 2013 را نگاه کنید مجموعه ای از حرکات کارکشن را مشاهده می فرمایید که از سال 2004 تا 2012 جریان داشته است اما فارغ از ساختار این کارکشن طولانی مدت جایگاه آن باید موج 4 باشد یا 2 ؟؟ به دلایل متعدد می توان حدس زد که آن موج 4 بوده است لذا می توان موج ایمپالس سال 2013 را موج 5 یا بخشی از 5 در نظر گرفت درسته؟ اگر بخشی از موج 5 باشد می توانیم سناریوی ناقص شدن موج C را کاملا منطقی بدانیم اما اگر همان موج ایمپالس سال 2013 در واقع موج 5 بزرگ را به اتمام رسانده باشد چه؟ آیا هنوز هم می توان منتظر یک فلت C ناقص بود؟ پس این را هم در نظر بگیرید!
    اما در مورد سناریو دوم که دابل زیگزاگ و بعد از اون X موج و سپس مثلث باشد وقوع آن امکان پذیر است اما در این چارت اشکالاتی دارد از جمله بزرگ شدن بیش از حد X موج. حتی اگر این را هم با اغماض بپذیریم موج اول این مثلث همچنان ادامه دارد و حداقل ریزشی برابر با ریزش آخر چارت را رقم خواهد زد با توجه به ساختار ریزش.
    مساله دیگری که می فرمایید مشکل زمان موج A و B از سناریو فلت هست که بنده اشکالی در این موضوع نمی بینم زیرا تناوب در کارکشن ها به شکل های مختلفی رخ میدهد که این سناریو هم یکی از آنهاست و با ساختار هم همخوانی دارد چون موج A هم ترکیبی است و هم در قسمتی از ساختارش دارای یک مثلث است طبیعتا از موج B که ساختار یک زیگزاگ را دارد بیشتر زمان صرف کرده چون هم تشکیل امواج ترکیبی مستلزم صرف زمان بیشتری است هم تشکیل مثلث. از این موضوع نیز بگذریم که هرجا مثلثی رخ میدهد کارکشن را شامل قوانین استثنا از منظر نیلی می کند.

در مورد وقوع حالات مختلف هم با این نظر مخالفم چون با بررسی های دقیق و موشکافانه بسیاری از حالات حذف می شود و در بدترین حالت 2 سناریو باقی می ماند که آنهم زمانهای خاصی که در میانه راه باشیم مثل وضعیت فعلی ونفت رخ میدهد که به زودی توسط خود مارکت یک حالت حذف می شود و عاقلانه است که تا وقوع این مساله از ترید دوری کنیم.

لذا با شرح فرضیات خود این را به عرض میرسانم که بنده دو سناریو پیش روی خود را یک فلت کامل یا یک فلت با موج C ناقص می بینم که چون فرض را بر این گذاشته ام که موج ایمپالس سال 2013 موج 5 را کامل کرده باشد چنین تارگتی برای موج C فلت رسم کرده ام وگرنه هیچ قصد و غرضی برای این کار نداشته ام و صرفا بر مبنای فرضیات خود اینکار را کرده ام که همانطور که خودتان میدانید با شکل گیری امواج در آینده تارگت ها تعدیل خواهد شد. اگر هم کلا تحلیل بنده بی اعتبار شود و سهم رشد کند که بنده هم خرید خواهم کرد.

ارادتمند
    ویرایش توسط Arshia66 : 2015/01/08 در ساعت 19:26

18. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Arshia66 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(7) هامد آواتار ها
    تشکر شده 20,781 بار در 2,544 ارسال

هامد جان اتفاقا برای رسم این تارگت دلایل خوبی داشتم که بگذار برایت شرح دهم:
    شما زمانی می توانید از ناقص شدن فلت و لیبل گذاری این فلت به عنوان موج 2 مطمئن باشد که قبل از اون مطمئن باشید حرکت ایمپالس صعودی که سهم در سال 2013 داشت موج 1 بوده باشد اما آیا شما می توانید به بنده دلایلی مبنی بر قطعی بودن موج 1 بدهید؟ حال دلایل بنده برای رسم چنین فلتی چیست؟ اگر چارت را کاملا زوم اوت کنید و حرکت قبل تر آن موج جنبشی سال 2013 را نگاه کنید مجموعه ای از حرکات کارکشن را مشاهده می فرمایید که از سال 2004 تا 2012 جریان داشته است اما فارغ از ساختار این کارکشن طولانی مدت جایگاه آن باید موج 4 باشد یا 2 ؟؟ به دلایل متعدد می توان حدس زد که آن موج 4 بوده است لذا می توان موج ایمپالس سال 2013 را موج 5 یا بخشی از 5 در نظر گرفت درسته؟ اگر بخشی از موج 5 باشد می توانیم سناریوی ناقص شدن موج C را کاملا منطقی بدانیم اما اگر همان موج ایمپالس سال 2013 در واقع موج 5 بزرگ را به اتمام رسانده باشد چه؟ آیا هنوز هم می توان منتظر یک فلت C ناقص بود؟ پس این را هم در نظر بگیرید!
    اما در مورد سناریو دوم که دابل زیگزاگ و بعد از اون X موج و سپس مثلث باشد وقوع آن امکان پذیر است اما در این چارت اشکالاتی دارد از جمله بزرگ شدن بیش از حد X موج. حتی اگر این را هم با اغماض بپذیریم موج اول این مثلث همچنان ادامه دارد و حداقل ریزشی برابر با ریزش آخر چارت را رقم خواهد زد با توجه به ساختار ریزش.
    مساله دیگری که می فرمایید مشکل زمان موج A و B از سناریو فلت هست که بنده اشکالی در این موضوع نمی بینم زیرا تناوب در کارکشن ها به شکل های مختلفی رخ میدهد که این سناریو هم یکی از آنهاست و با ساختار هم همخوانی دارد چون موج A هم ترکیبی است و هم در قسمتی از ساختارش دارای یک مثلث است طبیعتا از موج B که ساختار یک زیگزاگ را دارد بیشتر زمان صرف کرده چون هم تشکیل امواج ترکیبی مستلزم صرف زمان بیشتری است هم تشکیل مثلث. از این موضوع نیز بگذریم که هرجا مثلثی رخ میدهد کارکشن را شامل قوانین استثنا از منظر نیلی می کند.

در مورد وقوع حالات مختلف هم با این نظر مخالفم چون با بررسی های دقیق و موشکافانه بسیاری از حالات حذف می شود و در بدترین حالت 2 سناریو باقی می ماند که آنهم زمانهای خاصی که در میانه راه باشیم مثل وضعیت فعلی ونفت رخ میدهد که به زودی توسط خود مارکت یک حالت حذف می شود و عاقلانه است که تا وقوع این مساله از ترید دوری کنیم.

لذا با شرح فرضیات خود این را به عرض میرسانم که بنده دو سناریو پیش روی خود را یک فلت کامل یا یک فلت با موج C ناقص می بینم که چون فرض را بر این گذاشته ام که موج ایمپالس سال 2013 موج 5 را کامل کرده باشد چنین تارگتی برای موج C فلت رسم کرده ام وگرنه هیچ قصد و غرضی برای این کار نداشته ام و صرفا بر مبنای فرضیات خود اینکار را کرده ام که همانطور که خودتان میدانید با شکل گیری امواج در آینده تارگت ها تعدیل خواهد شد. اگر هم کلا تحلیل بنده بی اعتبار شود و سهم رشد کند که بنده هم خرید خواهم کرد.

ارادتمند
    در مورد صعود 2004 به نظرم دیتام مشکل داره چون از دیتایی که دارم و برای Tseclient هست مطمئن نیستم چون افزایش از آورده رو تمام نرم افزارها اشتباه وارد میکنن، آخریش که میدونستم اتفاقا در حین صعود 2013 هم بود رو درستش کردم، بر اساس این دیتا بیشتر به ((2)) میخوره چون اصلاح مهم دیگه قبلش نداریم البته با این دیتا از کف ((1)) پایینتر اومده پس این صعود 2013 اصلا ممکنه اولین حرکت ایمپالس سهم باشه. نظرم در مورد ناقص بودن احتمالی فلت صرفا بر این اساس بود که شاخه اول بیش از 61.8 ایمپالس رو اصلاح کرده پس به احتمال خیلی زیاد با فلت ناقص طرفیم فقط در اون صورت که گفتی میتونه ناقص نباشه که داریم موج صعودی از درجه بالاتر رو اصلاح میکنیم که اونم بر اساس دیتاهای موجود باورش کمی برام مشکله. ارشیا جان اگر ممکنه دلایلت برای اینکه سهم 5 موج صعودی رو تمام کرده بیشتر باز کن چون واقعا موضوع کمی نیست و بحث چند سال اصلاح هست. به نظر من اگر هم اون اصلاح طولانی رو در قالب ((4)) بگیریم باز هم این صعود 2013 نمیتونه با اون اصلاح از یک درجه باشه و قطعا (1) از ((5)) بوده.
    در مورد دوگانه سه تایی هم دقیقا درست میگی یکم موج x مشکل داره و نامتعارف هست ولی خب اگر از فلت به دلایل گفته شده بگذریم میتونه الترنیت بعدی ما باشه، در مورد مشکل A و B از نظر زمانی بله ممکنه و قطعا این مورد نمیتونه تشکیل فلت رو نقض کنه ولی خب کمتر فلتی اینگونه دیده شده که B زمان کمتری نسبت به A صرف کرده باشه دقیقا مثل دوگانه ی مورد بحث، مثلث انتهای دوگانه هم تعجب میکنم از حرفتون، لزومی نداره این مثلث کف جدیدی بزنه و میتونه هرجایی شاخه اولش تموم بشه و مشکلی هم برای دوگانه ی مدنظر به وجود نیاره و همین موضوع هم هست که پیش بینی روند مثلث هارو مشکل میکنه.
    در صمن من تا حدی واقعیت های بنیادی رو هم در نظر گرفتم فرضا اینکه بگیم 5 موج صعودی تمام شده ینی اینکه حداقل سهم برای چند سال باید بره تو کما که این مورد جور درنمیاد چون بالاخره این مخازن راه اندازی میشن که تو روند سودسازی سهم خیلی موثر هستن.
    در مورد الترنیت های مختلف هم درسته اگه واقعا بررسی دقیق و مطمئنی صورت بگیره اصولا نباید بیشتر از 2 الترنیت برای وقوع داشته باشیم ولی خب مشکله چنین بررسی ای و مهم تر اینکه نمودار سهم باید اجازه چنین بررسی رو به ما بده.

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید هامد از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)