صفحه 2 از 6 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 55

موضوع: لیگ برترفوتبال

ستاره دار (4) Merita آواتار ها
    تشکر شده 2,012 بار در 415 ارسال
    حاشيه ديدار استقلال و ملوان

پيش از آغاز ديدار تيم هاي استقلال تهران و ملوان انزلي، 25 هزار تماشاگر حاضر در ورزشگاه آزادي به همراه بازيکنان دو تيم با يک دقيقه سکوت به جانباختگان زلزله آذربايجان شرقي اداي احترام کردند.

ديدار تيم هاي استقلال و ملوان در هفته پنجم ليگ برتر باشگاه هاي کشور از ساعت 21:30 در ورزشگاه آزادي تهران آغاز شد.

در آغاز اين ديدار اميرقلعه نويي و ديگر مربيان استقلال به سمت نيمکت ملوان انزلي رفته و به کادر فني ميهمان خوش آمد گفتند.

هواداران استقلال از شکست پرسپوليس برابر داماش گيلان به شادي پرداخته و براي دقايقي طولاني امير قلعه نويي را تشويق کردند.

پيش از آغاز اين ديدار، ''پژمان منتظري'' مدافع ملي پوش استقلال بازيکنان اين تيم را جمع کرد و براي لحظاتي با آنان به صحبت پرداخت و به حساسيت هاي ديدار با ملوان اشاره کرد.

بازيکنان استقلال و ملوان با بازوبند و ربان هاي سياه رنگ به ميدان آمده اند. برروي پيراهن ملواني ها با رنگ مشکي نام آذربايجان نقش بسته است.

حدود 200 هوادار پرشور ملوان نيز خود را از انزلي به ورزشگاه آزادي رسانده و در جايگاه پرسپوليسي ها مستقر شده اند.

هواداران استقلال با سردادن شعارهايي براي پرسپوليس ها شروع به کري خواني کرده و ديدار شهرآورد تهران که روز جمعه برگزار مي شود را يادآوري کردند.

زماني که بازيکنان دو تيم وارد ميدان شدند، مازيار زارع''، ''پژمان نوري'' و ''حسين بادامکي'' بازيکنان ملوان که سابقه حضور در پرسپوليس را دارند با اعتراض هواداران استقلال روبرو شدند.

در ثانيه 15 اين ديدار، ''جلال رافخايي'' مهاجم ملوان انزلي در محوطه جريمه و در صحنه اي مشکوک به پنالتي متوقف شد که داور اعتقادي به پنالتي نداشت. اين تصميم داور مورد اعتراض کادر فني ملوان قرار گرفت.

''خسرو حيدري'' مدافع ملي پوش استقلال در دقيقه هفتم اين ديدار آسيب ديد و جاي خود را به ''علي حمودي'' داد تا فهرست بازيکنان مصدوم استقلال بيشتر از قبل شود.

حاشيه ديدار استقلال و ملوان2

بر روي پيراهن بازيکنان تيم فوتبال استقلال بازهم اسپانسري ديده نميشود.

بر روي پيراهن بازيکنان استقلال در ديدار با ملوان هم اثري از اسپانسر ديده نميشود. البته پشت پيراهن بازيکنان استقلال نام دو حامي مالي ديده ميشود.

* بر روي پيراهن بازيکنان ملوان نام آذربايجان را حک شده و به اين ترتيب باشگاه ملوان با زلزله زدگان آذربايجان شرقي همدردي کردند.

* صادق درودگر مديرعامل و غفور جهاني پيشکسوت ملوان در جايگاه حضور دارند.

*علي اميري، امير عرب، سيد مهدي علوي از معاونان باشگاه استقلال و امين نوروزي معاون پزشکي استقلال نيز در جايگاه ويژه حضور دارند.

بازي دو تيم تا دقيقه 40با نتيجه يک بر صفر به سود ملوان در جريان است.
    هیچ زمستانی ماندنی نیست...حتی اگر تمام شبهایش یلدا باشد ...

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Merita از ایشان تشکر کرده اند:

پس از شکست پرسپوليس مقابل داماش؛
    کريمي: چيزي براي گفتن ندارم

کاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس خطاب به خبرنگاران گفت: چيزي براي گفتن ندارم.

پس از شکست يک بر صفر پرسپوليس مقابل داماش گيلان علي کريمي کاپيتان سرخپوشان توسط خبرنگاران دوره شد اما وي درخطاب به آنها گفت: من اعصاب ندارم. دست از سرم برداريد. چيزي براي گفتن ندارم. باختيم. همين خداحافظ.

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Merita از ایشان تشکر کرده اند:

آقازماني: ما هم نگرانيم

بازيکن تيم فوتبال پرسپوليس گفت: سريال بازيهاي گذشته براي ما تکرار شده است.

سامان آقازماني پس از شکست يک بر صفر مقابل داماش عنوان کرد: در اين مسابقه 10 توپ به سمت دروازه حريف زديم اما هيچ کدام گل نشد اما آنها يک حمله کردند و گل زدند. سريال بازي هاي گذشته براي ما تکرار شده است.

وي افزود: زمين بازي را هم ديديد و من ديگر چيزي نمي گويم. نمي دانم شرايط مان چه مي شود اما همه بچه ها اصلا راضي نيستند و مثل هواداران بسيار نگران هستند و آرزو مي کنيم که از اين شرايط خارج شويم.

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Merita از ایشان تشکر کرده اند:

ليگ برتر جام خليج فارس
    تيم بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتياز
    1 تراکتورسازي 5 3 2 0 7 4 3 11
    2 سپاهان 5 3 1 1 10 5 5 10
    3 صباي قم 5 3 1 1 10 5 5 10
    4 فجر سپاسي 5 3 1 1 9 4 5 10
    5 ملوان 4 3 1 0 7 3 4 10
    6 سايپا 5 3 1 1 6 3 3 10
    7 نفت تهران 5 2 2 1 9 5 4 8
    8 داماش گيلان 5 2 2 1 7 6 1 8
    9 استقلال 4 2 1 1 3 2 1 7
    10 پيکان 5 2 1 2 9 13 4- 7
    11 راه آهن 5 1 3 1 7 6 1 6
    12 فولاد 5 1 2 2 5 6 1- 5
    13 آلومينيوم 5 0 4 1 2 3 1- 4
    14 مس 5 1 1 3 2 4 2- 4
    15 گهر زاگرس 5 1 1 3 5 8 3- 4
    16 پرسپوليس 5 1 1 3 4 7 3- 4
    17 نفت آبادان 5 0 1 4 6 14 8- 1
    18 ذوب آهن 5 0 0 5 1 11 10- 0

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Merita از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,182 بار در 728 ارسال
    استقلال 1-ملوان 1....ملوان صدرنشین لیگ برترشد...استقلال نهم وپرسپولیس شانزدهم!

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید yousef از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال
    هفته پنجم لیگ برتر فوتبال/
    استقلال به سرنوشت پرسپولیس گرفتار نشد/ ملوان صدرنشین شد
    تیم فوتبال استقلال که باید روز سوم شهریورماه در دیدار سنتی تهران به مصاف پرسپولیس برود در شرایطی از شکست برابر ملوان گریخت که رقیب آنها به داماش گیلان باخته بود تا شاگردان امیرقلعه نویی با روحیه بهتر خود را آماده برگزاری دربی کنند.
    به گزارش خبرنگار مهر، آخرین دیدار هفته پنجم رقابتهای لیگ برتر از ساعت 21:30 امروز یکشنبه بین تیم های استقلال و ملوان در ورزشگاه آزادی آغاز شد و در پایان دو تیم به تقسیم امتیازات پرداختند. در این دیدار که به قضاوت تورج حق وردی برگزار شد، ملوان در دقیقه 23 توسط محمد نزهتی به گل رسید و استقلال در دقیقه 73 توسط آرش برهانی گل تساوی را به ثمر رساند.در نیمه اول استقلال شرایط مطلوبی نداشت و نتوانست موقعیت خطرناکی را روی دروازه مهمان شمالی خود ایجاد کند اما در نیمه دوم برای جبران گل خورده به میدان رفت و صاحب موقعیت های خوبی نیز شد اما مهاجمان این تیم نتوانستند از این موقعیت ها به خوبی استفاده کنند.شاگردان امیرقلعه نویی که حالا برای دربی تهران یک گام از پرسپولیس جلوتر هستند و بازی قبل از دربی را مساوی کردند، در دقایق پایانی دیدار با ملوان چند موقعیت خوب گلزنی داشتند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند تا در نهایت به یک امتیاز این بازی خانگی اکتفا کنند.استقلال با این تساوی 8 امتیازی شد و ملوان هم با 11 امتیاز به خاطر تفاضل گل بهتر نسبت به تراکتورسازی به صدر جدول رده بندی صعود کرد.
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

ژوزه پس از باخت به داماش:
    پرسپولیس از فصل گذشته ضربه میخورد/ دربی را هم ببازم اخراج نمیشوم!
    سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اینکه مشکلات این تیم از فصل گذشته برجای مانده و بازیکنان هنوز ذهنیت شان را درست نکرده اند گفت: بعید می دانم حتی اگر دربی را هم ببازیم مدیریت باشگاه فرد جدیدی را جای من بیاورد.
    به گزارش خبرنگار مهر، مانوئل ژوزه پس از شکست یک بر صفر یکشنبه شب تیمش برابر داماش گیلان در جمع خبرنگاران گفت: نیمه اول را خوب شروع کردیم و بازی را در دست داشتیم و به شانس و موقعیت هم رسیدیم اما از فرصت ها استفاده نکردیم و بازهم به حریف یک موقعیت تقدیم کردیم که باعث شکست مان شد.وی کیفیت بازی داماش - پرسپولیس را قابل قبول خواند و گفت: حریف کار خاصی نکرد و در شرایطی که ما از برتری نفری خود استفاده نکردیم و در حالی که می توانستیم برنده شویم باختیم. ما در این بازی می توانستیم برنده شویم اما اینکه نتیجه را واگذار کردیم ما را اذیت می کند. این برای چندمین بار است که به حریف موقعیت گل تقدیم می کنیم و شکست می خوریم.سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرشنان کرد: تیمی که می خواهد قهرمان شود نباید اینگونه حرکت کند و چنین گل خوردن برای تیم ما قابل قبول نیست. متاسفانه در دیدارهای گذشته هر زمان که گل خوردیم تیم از نظر روحی و روانی مرد و همین مسئله برای ما بسیار گران تمام شده است.مانوئل ژوزه ضمن یادآوری اینکه بازیکنانش می باید پس از تقدیم گل به تیم داماش با ذهنی بازتر بازی می کردند افزود: تیم ما از فصل گذشته ضربه می خورد و متاسفانه نفرات جدید هم نتوانستند با جو تیم خود را هماهنگ کنند. من امروز خیلی ناراحتم از شکست تیم و اینکه خودمان باعث شدیم داماش برنده شود.وی عوض کردن ذهنیت باشگاه و بازیکنان را راه حل خروج پرسپولیس از بحران موجود خواند و گفت: پرسپولیس با عجله بسته شده است. ما باید فکری کنیم و این مشکلات را برطرف کنیم.این مربی پرتغالی ضمن اذعان به اینکه تیمش شروعی بسیار بد در لیگ برتر داشته است گفت: داریم روی ذهنیت بازیکنان کار می کنیم و اگر می خواهیم موفق شویم تنها راهش این است که ذهنیت بازیکنان را تغییر دهیم. من جادوگر نیستم که مشکل پرسپولیس را یک شبه حل کنم. تیم ما از نظر ذهنی مشکل دارد. متاسفانه تیم را از یک جا درست می کنیم از یک جای دیگر مشکل جدید درست می شود. دستش را می کشیم پایش بیرون می ماند، پایش را می کشیم دستش بیرون می ماند و ..این مربی پرتغالی خاطرنشان کرد: می دانستم پرسپولیس چه مشکلی دارد و قبول مسئولت کردیم. امروز هم می گویم مسئولیت شکست و ناکامی تیم با من است.وی اعتراض هواداران پرسپولیس را طبیعی خواند و گفت: ما هم ناراحتیم. این شکست ها برای من هم بد است اما درست می شود. من کم کم دارم روی فوتبال ایران و پرسپولیس شناخت پیدا می کنم. شناختی که قبلا نداشتم.ژوزه پذیرفت که بازیکنان خوبی دارد و گفت: بازیکنان خوبی داریم اما هنوز به شرایط ایده ال نرسیده ایم. من همین جا مسئولیت شکست برابر داماش را برعهده می گیرم و تاکید دارم که بازیکنان مقصر نیستند چرا که هنوز از نظر ذهنی آماده نشده اند. امروز تنها کمبود تیم پرسپولیس خواستن برای رسیدن به پیروزی بود.خبرنگاری به ژوزه گفت؛ شما روزی که به پرسپولیس آمدید گفتید که قطعا این تیم را دوازدهم نمی کنید اما امروز در جدول شانزدهم هستید. سرمربی پرسپولیس در پاسخ گفت: شما خیلی عجله دارید. هنوز خیلی به پایان فصل مانده است!سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز تاسف از اینکه بازیکنانش ضد حمله را به بازیکنان حریف تقدیم می کنند گفت: متاسفانه تیم ما در چند پست سه چهار بازیکن دارد و در برخی پست ها کمبود بازیکن دارد. ما اگر می خواهیم قهرمان شویم علاوه بر تغییر نگاه باید این مشکلات را هم برطرف کنیم.ژوزه خیلی با اطمینان از آینده اش در پرسپولیس صحبت کرد و گفت: 36 سال است که دارم کار می کنم اما در این مدت فقط سه بار اخراج شده ام. این آمار خوبی است و خوبتر اینکه آخرین اخراج من از یک تیم برمی گردد به 15 سال پیش. این بخشی از زندگی من است و شاید در یک باشگاه دوام نیاورم و اخراجم کنند. می دانم که تماشاگران ناراحت هستند و مدیران باشگاه هم ناراحتند. متاسفانه در این شرایط کسی جام ها و افتخارات من را نمی بیند چرا که در باشگاه های بزرگ کسی صبر و تحمل ندارد. من مثل همه ناراحتم اما این را بدانید که در پرسپولیس می مانم و روزی هم که بروم با سر بالا می روم چون هر انچه دانسته ام را برای این تیم انجام داده ام.وی افزود: فکر نمی کنم مدیریت باشگاه شخص دیگری را به جای من بیاورد اما اگر شخص دیگری هم بیارود اطمینان داشته باشید در این شرایط تیم درست نمی شود و یک گام به عقب برمی دارد. ما باید کاری کنیم پرسپولیس آماده تر شود نه اینکه با تغییرات انتظار موفقیت تیم را داشته باشیم.ژوزه همچنین یادآور شد: روزی که می خواستم به پرسپولیس بیایم همه به من گفتند چرا می خواهی به این تیم بروی اما بنده با تمام وجود قبول مسئولیت کردم چون احساس کردم مدیر عامل باشگاه می خواهد در این تیم تغییراتی بوجود بیاورد و من به خاطر ایشان به این تیم آمدم. اطمینان داشته باشید که ایجاد این تغییرات به آسانی و در زمان اندک آسان نیست.خبرنگاری پرسپولیس را به ارکستری با تک نوازانی خوب تشبیه کرد که به صورت هماهنگ کار نمی کنند و به این مربی پرتغالی احتمال کم کاری شاگردانش را گوشزد کرد که ژوزه گفت: این موضوع را باور نمی کنم. آنها همه توان خود را به کار می گیرند.وی همچنین در پاسخ به این سوال که اگر پرسپولیس دربی را ببازد حتما برکنار می شود گفت: من اینطور فکر نمی کنم و ما تمام تلاش خود را برای این بازی خواهیم کرد.وی بیرون گذاشتن بازیکنان ملی پوش و تاثیرگذار از ترکیب پرسپولیس را تصمیم تاکتیکی خواند و گفت: هیچ کجای دنیا ندیده ام بازیکنان ملی پوش را بگیرند و در فاصله دو روز مانده به بازی در اختیار باشگاه قرار دهند. ما برای این بازی فقط یک روز ملی پوشان را در اختیار داشتیم. با این شرایط آیا انتظار داشتید از ملی پوشان استفاده کنم.وی در خاتمه در خصوص اینکه چرا بعد از گل داماش سر امیرحسین فشنگچی فریاد کشیده است گفت: مسئولیت شکست با من است اما متاسفانه فشنگچی اشتباه بدی کرد. این برای اولین و دومین بار نیست که او چنین اشتباهی را مرتکب می شود.

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

فرهاد پورغلامی:
    بازیکنانم غفلت کردند و پیروزی را از دست دادند/ دو تعویض اجباری به ما لطمه زد
    سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی مصدومیت دو مدافع میانی تیمش را در رقم خوردن نتیجه تساوی برابر استقلال موثر دانست.
    به گزارش خبرنگار مهر، فرهاد پورغلامی پس از تساوی یک بر یک تیمش برابر استقلال در ورزشگاه آزادی ضمن بیان این مطلب به خبرنگاران گفت: ما بازی را کنترل کردیم و در نیمه اول به گل رسیدیم اما به خاطر مصدومیت دو مدافع میانی و تعویض اجباری که انجام دادیم تمرکزمان برهم خورد و گل تساوی را دریافت کردیم.وی با بیان اینکه به بازیکنانش هشدار داده بود که مراقب ضربات ایستگاهی و سانتر از جناحین استقلال باشند خاطرنشان کرد: وقتی دو مدافع میانی را به خاطر مصدومیت تعویض کردیم استقلال فشارش را بیشتر کرد و روی غفلت بازیکنان ما به گل تساوی رسید. با این حال کسب یک امتیاز از تهران هم برای ما باارزش است.پورغلامی با بیان اینکه مشکلات مالی ملوان برطرف شده و کادر فنی دیگر دغدغه ای مسائل را ندارد در مورد پیشنهاد کارلوس کی روش مبنی بر استفاده از مازیار زارع در خط دفاعی گفت: از دید من این دخالت در امور تیم نیست بلکه پیشنهاد یک همکار است که باید در مورد آن فکر کرد.سرمربی تیم فوتبال ملوان تمارض بازیکنانش در دیدار با استقلال را رد کرد و گفت: دو بازیکنی که تماشاگران نسبت به مصدومیت آنها اعتراض داشتند به خاطر همین مصدومیت تعویض شدند که به ما ضربه زد. این که می گویند بازیکنان ما تمارض کردند را قبول ندارم.

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

بازیکنان تیم تراکتورسازی برای دیدار با نفت آبادان برای همدردی با زلزله زدگان شمال غرب کشور با پیراهن مشکی وارد زمین شد.
    به گزارش مشرق به نقل از فارس، دیدار تیمهای فوتبال تراکتورسازی تبریز و نفت آبادان از ساعت 19:40 در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز آغاز شد.
    * تراکتوریها به دلیل همدردی با زلزلهزدگان شمال غرب کشور با پیراهن مشکی وارد زمین شدند؛ این در حالی است که پیراهن نخست این تیم قرمز است و پیراهن دومش هم سفید.
    * بسیاری از تماشاگران هم به دلیل همدردی با آسیب دیدگان زلزله آذربایجان با پیراهنها مشکی وارد ورزشگاه شدند.
    * برای ورود خبرنگاران به جایگاه ویژه مشکلاتی وجود داشت که با وساطت مسئولان برطرف شد.
    * پیش از آغاز بازی، بازیکنان دو تیم به دلیل زلزله در آذربایجان و کشته و زخمی شدن بسیاری از هموطنانمان یک دقیقه سکوت کردند و فاتحه خواندند.
    * یکی از طرفداران تراکتورسازی در دقیقه 70 مسابقه دچار ایست قلبی شد که با کمک سایر تماشاگران و با آمبولانس راهی بیمارستان شد.

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 6 نخست 12345 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)