صفحه 3 از 6 نخست 123456 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 55

موضوع: لیگ برترفوتبال

ستاره دار (4) Merita آواتار ها
    تشکر شده 2,012 بار در 415 ارسال
    ليگ برتر جام خليج فارس
    تيم بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتياز
    1 ملوان 5 3 2 0 8 4 4 11
    2 تراکتورسازي 5 3 2 0 7 4 3 11
    3 سپاهان 5 3 1 1 10 5 5 10
    4 صباي قم 5 3 1 1 10 5 5 10
    5 فجر سپاسي 5 3 1 1 9 4 5 10
    6 سايپا 5 3 1 1 6 3 3 10
    7 نفت تهران 5 2 2 1 9 5 4 8
    8 داماش گيلان 5 2 2 1 7 6 1 8
    9 استقلال 5 2 2 1 4 3 1 8
    10 پيکان 5 2 1 2 9 13 4- 7
    11 راه آهن 5 1 3 1 7 6 1 6
    12 فولاد 5 1 2 2 5 6 1- 5
    13 آلومينيوم 5 0 4 1 2 3 1- 4
    14 مس 5 1 1 3 2 4 2- 4
    15 گهر زاگرس 5 1 1 3 5 8 3- 4
    16 پرسپوليس 5 1 1 3 4 7 3- 4
    17 نفت آبادان 5 0 1 4 6 14 8- 1
    18 ذوب آهن 5 0 0 5 1 11 10- 0
    هیچ زمستانی ماندنی نیست...حتی اگر تمام شبهایش یلدا باشد ...

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Merita از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (4) Merita آواتار ها
    تشکر شده 2,012 بار در 415 ارسال

• هفته 6 جام خليج فارس

• پنجشنبه 02 شهريور

• 19:10
    • فولاد
    • -
    • راه آهن

• آلومينيوم
    • -
    • سايپا

• سپاهان
    • -
    • پيکان

• جمعه 03 شهريور

• 18:35
    • داماش گيلان
    • -
    • مس

• 18:45
    • گهر زاگرس
    • -
    • فجر سپاسي

• 19:00
    • تراکتورسازي
    • -
    • ذوب آهن

• استقلال
    • -
    • پرسپوليس

• 19:15
    • نفت تهران
    • -
    • ملوان

• 20:15
    • صباي قم
    • -
    • نفت آبادان

هیچ زمستانی ماندنی نیست...حتی اگر تمام شبهایش یلدا باشد ...

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Merita از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 27,005 بار در 4,769 ارسال
    آخ دوستان یه کل کل برا بازی جمعه راه بندازن ...........

اس اس
    ریسک از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

6. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال
    تشکر شده 3,715 بار در 714 ارسال
    فکر نمیکنم امسال هم پرسپولیس بتونه قدعلم کنه،،

دوستان اگه قدری دندون رو جیگر بزارن با **** تراختور**** خدمت همه تیمها خواهیم رسییییییییییییید

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید کیان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,182 بار در 728 ارسال
    پرسپولیس برنده حتمی دربی.
    اصلاتاحالاهمش باخته وشانزدهم
    هست که انرژیش برای دربی ذخیره بشه!

راستی این تایپک مگه منتقل نشده پس چراتو گفتگوهای اصلی دیده نمی شه؟

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید yousef از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال milad97 آواتار ها
    تشکر شده 14,317 بار در 2,526 ارسال
    لا اله الا انت سبحانک انى کنت من الظالمین

12. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید milad97 از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال
    تشکر شده 3,715 بار در 714 ارسال
    ساعت دیدار تیمهای فوتبال پرسپولیس و استقلال از سوی سازمان لیگ تغییر کرد.

سازمان لیگ در برنامه قبلی خود ساعت بازی تیم های پرسپولیس و استقلال در هفته ششم را 19:10 اعلام کرده بود اما امروز اعلام کرد این مسابقه ساعت 18 برگزار می شود.

بدین ترتیب این دو تیم از ساعت 18 روز جمعه هفته جاری در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می روند تا برگزار کننده هفتادوپنجمین دربی پایتخت باشند.

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید کیان از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال
    وضعیت سه بازیکن پرسپولیس برای حضور در دربی 75 مشخص نیست
    پزشک تیم فوتبال پرسپولیس از آخرین وضعیت مصدومیت بازیکنان تیم پرسپولیس پیش از هفتادوپنجمین دربی پایتخت خبر داد و گفت: هنوز وضعیت بهبودی مصدومیت سه بازیکن برای دربی پایتخت مشخص نیست.
    به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، وجیه الله چشمه سری از آخرین وضعیت مصدومیت بازیکنان پرسپولیس پیش از بازی با استقلال خبر داد و ضمن بیان مطلب فوق گفت: هادی نوروزی در بازی با تیم داماش به دلیل ضربه مستقیم و شدیدی که روی عضله چهار سر و ناحیه داخلی زانویش خورد، دچار کوفتگی شدیدی شد. او در آن صحنه نتوانست به بازی ادامه بدهد و خونمردگی باعث ایجاد کبودی زیادی در ناحیه مصدومیت وی شده است.وی در همین خصوص افزود: بلافاصله بعد از مصدومیت نوروزی ما اقدامات لازم را شروع کردیم. در تمرین صبح امروز نیز اقدامات دیگری از جمله فیزیوتراپی و بانداژ با دارو را برروی این بازیکن انجام دادیم. و برای حضور این بازیکن دردربی پایتخت باید آخرین وضعیت بهبودی مصدومیت او در روزهای آینده بررسی شود.پزشک تیم پرسپولیس در خصوص مصدومیت سامان آقازمانی نیز تصریح کرد: سامان آقازمانی نیز به دلیل ضربه ای که در جریان بازی با تیم داماش بر روی مچ پایش خورد از ناحیه رباط های داخلی و خارجی مچ پا دچار کشیدگی شده است. این بازیکن روز چهارشنبه معاینه می شود و امیدواریم شرایط او برای حضور در بازی مقابل تیم استقلال نیز مشخص شود.چشمه سری در خاتمه در خصوص آخرین وضعیت بهبودی مصدومیت روبرتو سوسا نیز گفت: سوسا تمرینات را زیر نظر مربی بدنساز تیم دنبال می کند و همزمان به فیزیوتراپی نیزنیاز دارد. همه چیز بستگی به پیشرفت کار او با بدنساز تیم دارد تا مشخص شود که وی به بازی داربی می رسد یا خیر؟
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

رويانيان: از ژوزه حمايت ميکنم
    پرسپوليس عليه پرسپوليس
    جام جم آنلاين: مدیرعامل پرسپولیس ضمن حمایت مجدد از مانوئل ژوزه گفت: آقاياني كه پرسپولیسیاند نباید در این تیم دنبال پنهانکاری و علیه مدیرعامل باشگاه باشند. اگر من مدیرعامل باشگاه باشم یا نباشم، فرقی ندارد؛ پرسپولیس بزرگ نباید ضربه بخورد. روزی که به پرسپولیس آمدم گفتم تا آخر عمرم دست از این تیم بزرگ برنمیدارم. هرکجای دنیا باشم از پرسپولیس به هر نحوی که امکان دارد حمایت میکنم اما در این بین افرادی که فوتبالیاند و فقط میگویند ما پرسپولیسیایم چرا اینقدر مخفیانه باید ما را بزنند؟

محمد رویانیان درباره حضورش در تمرین امروز پرسپولیس اظهار داشت: امروز به تمرین پرسپولیس رفتم تا از آخرین وضعیت تیم آگاه شوم. میخواهم حس اتحاد، همدلی و رفاقت را در تیم در فاصله چند روز مانده به دربی بیشتر کنم. این یکی از وظایف من در باشگاه پرسپولیس است.
    رویانیان با بیان اینکه ناراحت است، تاکید کرد: ناراحتی من مربوط به امروز نیست و از گذشته است و مربوط به کسانی میشود که در فصل نقل و انتقالات جلسه گذاشتند و گفتند ما در پرسپولیس مدیر فوتبالی میخواهیم.
    من تاکنون این حرف را نزده بودم؛ ناراحتی من از دست افرادی است که فقط ادعا میکنند پرسپولیسی هستند ولی با پول، نفوذ و مصاحبهها به دنبال تخریب روحیه پرسپولیس هستند و در قلب خود میخواهند ما موفق نباشیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: این افراد هیچ ترسی ندارند که تخریبها به بازیکنان ما لطمه بزند، ناراحتی من از این افراد است که میخواهند رویانیان موفق نشود. من کسی نیستم که بخواهم موفق شوم یا نشوم اما دوست ندارم پرسپولیس بزرگ ضربه بخورد. آقایانی که مدعی هستند پرسپولیسیاند نباید علیه پرسپولیس توطئه کنند.
    وی افزود: آقایانی که پرسپولیسیاند نباید در این تیم دنبال پنهانکاری و علیه مدیرعامل باشگاه باشند. اگر من مدیرعامل باشگاه باشم یا نباشم، فرقی ندارد؛ پرسپولیس بزرگ نباید ضربه بخورد. روزی که به پرسپولیس آمدم گفتم تا آخر عمرم دست از این تیم بزرگ برنمیدارم. هرکجای دنیا باشم از پرسپولیس به هر نحوی که امکان دارد حمایت میکنم اما در این بین افرادی که فوتبالیاند و فقط میگویند ما پرسپولیسیایم چرا اینقدر مخفیانه باید ما را بزنند؟
    رویانیان یادآور شد: چرا باید در اولین شکست در فصل جاری علیه مربی شورش و موضعگیری کنند؟ چرا الان باید دیگران موضعگیری کنند که آیا ژوزه باید در پرسپولیس باشد یا نباشد؟ آقایان چرا مخفیانه جلسه میگذارید و میگویید رویانیان باید از پرسپولیس برود؟ به دنبال چه هدفی هستید؟ نمره من را هواداران باید بدهند.
    وی عنوان کرد: من کسی نیستم و از همه چیز مهمتر، پرسپولیس است. اینها نگرانی و ناراحتیهای چند وقت اخیر من بود که در دلم نگه داشتم. من امروز آمدم تا بازیکنان را از این کارها مطلع کنم و از برخی از اتفاقاتها برحذر بدارم.
    با قدرت از ژوزه حمايت ميكنم
    مدیرعامل پرسپولیس ضمن حمایت مجدد از مانوئل ژوزه به فارس گفت: ژوزه را با تأیید کمیته فنی به پرسپولیس آوردم. اصلا بر فرض که کمیته فنی تشکیل نشده و مانوئل را تأیید نکرده باشد اما من ایشان را به پرسپولیس آوردم و پای او میایستم و از وی با قدرت حمایت میکنم.
    رویانیان اضافه کرد: شما به عملکرد مانوئل در چند سال قبل توجه کنید. 20قهرمانی در 12سال مگر مسئله کوچکی است؟ 6 دوره در لیگ قهرمان شده و در جامهای حذفی دو قهرمانی دارد، عنوان سومی جام باشگاههای جهان را دارد و با تیم خود رئال مادرید را شکست داده و 4 قهرمانی در سوپرلیگ دارد. 4 قهرمانی در جام باشگاههای آفریقا هم در کارنامه ژوزه دیده میشود. ژوزه در سال 2009 مرد سال فوتبال پرتغال شده، آیا این کارنامه بدی است؟ او در سال 2006 بهترین مربی قاره آفریقا شده، اینها مسأله کوچکی است؟
    وی گفت: ژوزه با این کارنامه به ایران آمده و آیا شایسته است که در اولین بازی با این شکل به او بتازند و همچنان ادامه بدهند؟ قطعاً ژوزه از نتایج راضی نیست. من میتوانم این افراد را تا حدودی به شما معرفی کنم، اینها استقلالی نیستند که ما را میزنند حداقل میتوانم همین حرف را بزنم. مردم خودشان میدانند چه کسانی دنبال چه اهدافی هستند اما باز هم میگویم اینها استقلالی نیستند. استقلالیها با ما در زمین بازی رقابت میکنند، کری میخوانند اما دست به این کارها نمیزنند. رقیب اصلی ما در فوتبال ایران، استقلال است اما آنها ما را نمیزنند. افرادی این کار را میکنند که از خودمان هستند. فقط باید در این شرایط بگویم متأسفم.
    وی در پاسخ به این سؤال که با این شرایط چقدر به موفقیت در دربی روز جمعه امیدوار هستید، گفت: خیلی امیدوارم در دربی موفق شویم. من با قدرت میگویم به موفقیت در دربی امیدوارم.
    استيلي آمد تا به بازيكنان روحيه بدهد
    رویانیان درباره حضور حمید استیلی در تمرین امروز پرسپولیس گفت: شب گذشته جلسه بسیار خوبی با استیلی داشتم و با او مشورت کردم. برخی از پرسپولیسیها دلسوز تیم ما هستند و همیشه سعی میکنم با آنها دور یک میز بنشینم. برخی از پیشکسوتان از ما و پرسپولیس حمایت کردهاند و من از آنها تشکر میکنم. پیشکسوتانی که عاشق پرسپولیس هستید؛ من از شما که دلسوزانه صحبتهای خود را انجام میدهید تشکر میکنم اما متأسفانه برخی پشت پردهها هم وجود دارد که برخی از آن بیخبرند. امروز استیلی آمد تا به بازیکنان ما روحیه بدهد و به آنها خسته نباشید بگوید.
    مدیرعامل پرسپولیس درباره دعوت علی کریمی به باشگاه گفت: چنین موضوعی نبوده و ما کریمی را نمیخواهیم که با او برخورد کنیم. کریمی کاپیتان پرسپولیس است و باید مثل همیشه ظرف امروز و فردا با او خصوصی صحبت کنم. این مسئله حادی نیست.
    رویانیان در پایان درباره دستیار ایرانی مانوئل ژوزه گفت: سه گزینه داریم و در حال صحبت کردن با ژوزه هستیم. ایشان باید نظر نهایی را اعلام کند و در صورت موافقت وی اسم یکی از این مربیان را اعلام خواهیم کرد، مهمترین مسئله این است که ژوزه در این باره نظر بدهد.

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

نیکی کریمی در تمرین استقلال

لیگ برتر - نیکی کریمی برای تهیه مستند روزی روزگاری فوتبال بعد از ظهر امروز در تمرین استقلالی ها حاضر شد.

به گزارش خبرآنلاین؛بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون بعد از ظهر امروز در تمرین آبی پوشان شرکت کرد.نیکی کریمی که در حال ساختن فیلمی مستند است چند روز قبل هم به اصفهان رفت و در تمرین سپاهانی ها شرکت کرد.
    عوامل تولید این مستند که روزی روزگاری فوتبال نام دارد گفت و گوهایی را ابا امیر قلعه نویی و بازیکنان استقلال انجام دادند.این اتفاق در حالی افتاد که نیکی کریمی به هیچ عکاسی اجازه نمی داد تا از او عکس بگیرند.

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 6 نخست 123456 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)