صفحه 42 از 61 نخست ... 323940414243444552 ... آخرین
نمایش نتایج: از 411 به 420 از 610

موضوع: توسعه صنایع بهشهر (وبشهر)

عضو فعال m.r_moradi آواتار ها
    تشکر شده 16,670 بار در 2,579 ارسال

پاسخ : توسعه صنایع بهشهر (وبشهر)

یادش به خیر حق تقدم 60 تومنی،یادش به خیر امضام: درحال بررسی یه سهم فوق العاده،وبشهر...

و حالا به نظرم مجدد باید این سهم فوق العاده رو جور دیگر نگریست...

از اینجایی که هستیم تا 370 باند حمایتی خیلی خیلی خوبی داره...

یکی از دوستان میگفت شنیده که یه نفر تعداد بالا داره از سهم و میخواد خارج بشه و مثلا شایعه فروش ساختمون رو اون انداخته که بتونه سهم بفروشه!!!!همینجا باید عرض کنم که اگه واقعا چنین شخصی وجود داره و احیانا داره این مطلب رو میخونه اصلا نگران فروختن سهمش نباشه،حتی همین امروز هم اگه میذاشت تو صف فروش ازش میخریدن،فردا که جای خود داره!

و در ضمن اگه ساختمونش رو فروخت و 40 تومن گذاشت رو سودش که چه بهتر،اگر هم نفروخت فرقی نمیکنه،اونقدر اوضاع زیر مجموعه هاش خوبه و اونقدر پتانسیل رشد داره گروه بهشهر که حالا حالا ها باید بتازونه...

حیف که خورده تو تایم امتحاناتم وگرنه یه بررسی دقیق رو بنیاد سهم انجام میدادم،واقعا ارزش بررسی داره این سهم تو این قیمتها!!!

پ.ن:کدشخصی تک سهم وبشهر!
    تمام سال من بی تو...

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید m.r_moradi از ایشان تشکر کرده اند:

چقدر دلم میخواد ناو وبشهر رو دقیق محاسبه کنم،لامصب اونقدر تو در تو هست و زیر مجموعه داره کار زمان بری میشه و منم که وقت ندارم!یه نگاه سرسری به گزارش چندتا از زیر مجموعه های غیر بورسیش کردم...

به صورت خیلی خیلی سرانگشتی بخوایم بگیم،به سود زیر مجموعه های غیر بورسی پی بر ای 5 میدیم و ارزش گزاری میکنیم:
    ناو وبشهر به ازای چندتا از زیر مجموعه ها بر اساس پی بر ای 5 سود سال92 و یا ارزش بازار در بورس: (به صورت حدودی)
    شرکت سرمایه گذاری سرآمد صنایع بهشهر: 27 تومن
    ونوین:280
    مارگارین:42
    سرمایه گذاری ساختمان گروه صنایع بهشهر:52
    وصنا(بدون ونوین):حدود 30 تومن
    به پخش:47
    مدیریت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر:92 تومن

جمع همین چندتا=570 تومن!

اضافه کنید به موارد بالا=

9.5% صافولا(سهمی 75 تومن فقط همین میارزه!)

33% صنایع شیر ایران

100% صادراتی توسعه صنایع زرین بهشهر

90% مدیریت صنعت قند و توسعه صنایع بهشهر

75% بهپاک

20% سرمایه گذاری اقتصاد نوین

در کنار این ها قرار بدید ارزش بلوکی این دارایی ها رو با توجه به اینکه اکثرا بلوک مدیریتی هستن ارزش مضاعف دارن واقعا!

در کنار اینها قرار بدید ارزش گذاری دقیق زیر مجموعه های زیر مجموعه ها،به طور مثال به پخش مالک 100%اریا ملل زرین و اریا ملل مالک 70% چین چین...

به نظرم اگه کسی دقیق حساب کنه ناو سهم بالای 1000 تومنه!!!!!

چقدر دلم میخواد ناو وبشهر رو دقیق محاسبه کنم،لامصب اونقدر تو در تو هست و زیر مجموعه داره کار زمان بری میشه و منم که وقت ندارم!یه نگاه سرسری به گزارش چندتا از زیر مجموعه های غیر بورسیش کردم...

به صورت خیلی خیلی سرانگشتی بخوایم بگیم،به سود زیر مجموعه های غیر بورسی پی بر ای 5 میدیم و ارزش گزاری میکنیم:
    ناو وبشهر به ازای چندتا از زیر مجموعه ها بر اساس پی بر ای 5 سود سال92 و یا ارزش بازار در بورس: (به صورت حدودی)
    شرکت سرمایه گذاری سرآمد صنایع بهشهر: 27 تومن
    ونوین:280
    مارگارین:42
    سرمایه گذاری ساختمان گروه صنایع بهشهر:52
    وصنا(بدون ونوین):حدود 30 تومن
    به پخش:47
    مدیریت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر:92 تومن

جمع همین چندتا=570 تومن!

اضافه کنید به موارد بالا=

9.5% صافولا(سهمی 75 تومن فقط همین میارزه!)

33% صنایع شیر ایران

100% صادراتی توسعه صنایع زرین بهشهر

90% مدیریت صنعت قند و توسعه صنایع بهشهر

75% بهپاک

20% سرمایه گذاری اقتصاد نوین
    + یه تعداد خورده ریز به عنوان اشانتیون
    در کنار این ها قرار بدید ارزش بلوکی این دارایی ها رو با توجه به اینکه اکثرا بلوک مدیریتی هستن ارزش مضاعف دارن واقعا!

در کنار اینها قرار بدید ارزش گذاری دقیق زیر مجموعه های زیر مجموعه ها،به طور مثال به پخش مالک 100%اریا ملل زرین و اریا ملل مالک 70% چین چین...

به نظرم اگه کسی دقیق حساب کنه ناو سهم بالای 1000 تومنه!!!!!

پ.ن:این صفحه رو ببینید:
    زیر مجموعه های شرکته؛هرچند باز هم ناقصه هنوز و مثلا چین چین رو نشون ندادن توش!!!احتمالا چون زیر مجموعه ی زیرمجموعه ی زیر مجموعه ی وبشهره!!!ظاهرا تو این صفحه تا زیرمجموعه ی زیرمجموعه رو نشون دادن!
    http://bidc.ir/%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8...A8%D8%B9%D9%87

جالب تر شد داستان!مالکیتش رو ونوین 38% هست!!!یعنی به ازای هر سهمش بیش از 1 سهم ونوین داره!یعنی به ازای هر سهم ونوین حدود 345 تومن ناو داره(تازه بدون در نظر گرفتن ارزش بلوک و صرفا بر مبنای ارزش بازار ونوین)...

علی الحساب 65 تومن بزارید رو اون چند قلممون،پس شد:

جمع همین چندتا=635 تومن!!!
    ویرایش توسط m.r_moradi : 2014/06/02 در ساعت 02:45
    تمام سال من بی تو...

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید m.r_moradi از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی einstein آواتار ها
    تشکر شده 2,063 بار در 339 ارسال

آقای مرادی، اتفاقاً من هم مدتی قبل میخواستم ناو وبشهر را محاسبه کنم، به همون دلایلی که شما اشاره کردید، نشد.من هیچ جایی نتونستم صورتهای مالی صنایع شیر را بدست بیارم.جایی هست که بشه به صورتهای مالی این شرکت دسترسی پیدا کرد؟

Sent from my C6802 using Tapatalk

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید einstein از ایشان تشکر کرده اند:

ارادت جناب انشتین

متاسفانه من هم چیزی پیدا نکردم!تو خود سایت شرکت صنایع شیر ایران هم چیزی نیست...

به نظرم باید به همون( EPS*5=ارزش تقریبی) اکتفا کرد که با این قاعده با توجه به سود 43 تومنی پیش بینی شده برای سال 93 برای شرکت صنایع شیر ایران تقریبا ناو وبشهر به ازای این شرکت میشه سهمی 27 تومن...

البته سال 92 سهمی 26 تومن ساخته بوده که با فرض این عدد میشه سهمی 16 تومن حدودا تاثیر در ناو...

هرچند به وضوح پیداست که ارزش 34% بزرگترین تولید کننده صنایع لبنی کشور(با این همه زیر مجموعه تو نقاط مختلف کشور) خیلی بیشتر از 600 میلیارد(با فرض سود 26 تومنی) و یا 985 میلیارد(با فرض سود 43 تومنی) هست...
    ----------------------------------------------------------

یعنی انصافا روانیه سهم بازارهایی که دست این وبشهر هست (البته به صورت غیر مستقیم)هستم من!تو هر قسمتی که هست حرفی برای گفتن داره...
    روغن،شوینده و بهداشتی،لبنیات،پخش و توزیع...
    واحتمالا در اینده رب گوجه،هععععی کجایی چین چین نازنین من
    تمام سال من بی تو...

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید m.r_moradi از ایشان تشکر کرده اند:

خوب یه ارزش گذاری کاملا مبتدیانه روی وبشهر داشته باشیم بد نیست!

فقط شرکتهایی که تو پرتفوی خود وبشهر هست رو در نظر میگیریم + ونوین و به تصویر زیر میرسیم:

بدون در نظر گرفتن ارزش بلوکی دارایی ها که قطعا بیش از ارزشیه که من در نظر گرفتم و همینطور بدون در نظر گرفتن ارزش دقیق زیر مجموعه های این شرکتها که قطعا ارزش اونها رو بالاتر میبره به عدد 726 تومن برای ناو سهم میرسیم!

مثلا صرفا ارزش بلوکی مارگارین رو که بخوایم در نظر بگیریم 60 تومن میاد رو ناو سهم...

با توجه به این مسائل حداقل حداقل حداقل ناو سهم 800 تومنه!70% ناو هم بخواد معامله بشه میشه 560 تومن یعنی سود 40% از همین جا...

واقعا دیگه نمیدونم بازار توی یه سهم دیگه چی میخواد تا سهم رشد کنه!!!!

یا علی

پ.ن:راستی یادم رفت!بسته بودن ونوین برای تعدیل سود+امکان تعدیل در اکثر زیر مجموعه ها رو هم در نظر نگرفتیم و به این قیمت رسیدیم برای سهم...
    تمام سال من بی تو...

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید m.r_moradi از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط نامدار نمایش پست ها

چرا ارزش روز مارگارين که براي شرکت نصف شده را لحاظ نکرديد؟
    سلام دوست من

اتفاقا ارزش روز رو حساب کردم و ارزش بلوک رو در نظر نگرفتم تا کف کف ناو سهم رو نشون بدم،اگه دقت کرده باشید ارزش مارگارین رو برای وبشهر 1483 در نظر گرفتم در حالی که خود شرکت حوالی 2995 پول داده بابت مارگارین!!!اعرض کردم که اگه بخوایم قیمت بلوک مارگارین رو لحاظ کنیم 60 تومن میره رو ناو سهم...

یه سوال از دوستان!
    ارزش بلوک 38% بانک اقتصاد نوین به نظرتون چند درصد بالاتر از قیمت تابلو هست؟! کمتر از 50% میشه به نظرتون؟!

با فرض قیمت 450 تومنی برای بلوک 38% ونوین،حدود 183 تومن دیگه میره رو ناو وبشهر و اونوقت داریم:

ناو بدون در نظر گرفتن ارزش بلوکی دارایی ها و بدون در نظر گرفتن زیر مجموعه های زیر مجموعه ها= 726
    تاثیر در نظر گرفتن مارگارین به صورت بلوکی=60+
    تاثیر در نظر گرفتن ونوین به صورت بلوکی=183+
    ناو=963 تومن فقط با در نظر گرفتن ارزش بلوکی همین دو مورد!!!
    محاسبه ارزش مابقی بلوک ها بماند...
    تمام سال من بی تو...

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید m.r_moradi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,218 بار در 450 ارسال

توی پرتفوم سهم زیاد دارم اما تنها سهمی که خیالم بابتش راحته و مطمعنم به زودی شارپ بالا میره همین وبشهره
    چه عجب دوستان هم به تایپیک سری زدن و ما از تنهایی در اومدیم
    سجاد محمدی
    علاقه مند به دانش اقتصاد
    تحلیل گر فاندامنتال بازار سرمایه

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید siwan از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,016 بار در 963 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط m.r_moradi نمایش پست ها
    خوب یه ارزش گذاری کاملا مبتدیانه روی وبشهر داشته باشیم بد نیست!

فقط شرکتهایی که تو پرتفوی خود وبشهر هست رو در نظر میگیریم + ونوین و به تصویر زیر میرسیم:

بدون در نظر گرفتن ارزش بلوکی دارایی ها که قطعا بیش از ارزشیه که من در نظر گرفتم و همینطور بدون در نظر گرفتن ارزش دقیق زیر مجموعه های این شرکتها که قطعا ارزش اونها رو بالاتر میبره به عدد 726 تومن برای ناو سهم میرسیم!

مثلا صرفا ارزش بلوکی مارگارین رو که بخوایم در نظر بگیریم 60 تومن میاد رو ناو سهم...

با توجه به این مسائل حداقل حداقل حداقل ناو سهم 800 تومنه!70% ناو هم بخواد معامله بشه میشه 560 تومن یعنی سود 40% از همین جا...

واقعا دیگه نمیدونم بازار توی یه سهم دیگه چی میخواد تا سهم رشد کنه!!!!

یا علی

پ.ن:راستی یادم رفت!بسته بودن ونوین برای تعدیل سود+امکان تعدیل در اکثر زیر مجموعه ها رو هم در نظر نگرفتیم و به این قیمت رسیدیم برای سهم...
    جناب مرادی بهپاک با ارزش بازار 60 میلیاردی فقط دارای 100 میلیارد تومان ونوین است
    حالا چرا بازار اینگونه سهم را در این ارزش بازار خرید و فروش میکند جز عجایب بازار است

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید zafar3000 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی Metalman آواتار ها
    تشکر شده 1,348 بار در 98 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط metalman نمایش پست ها
    فرصت اندکي دست داد نگاهي به نمودار سهم داشته باشم و به شرح زير در اختيار دوستان قرار مي دهم. اگر مايل هستيد تصوير بزرگ نمودار را ببينيد اينجا کليک کنيد

ببينيد دوستان کانال اصلي حرکت سهم کانال ابي رنگ بزرگ هست که سهم بخوبي کف و سقف خودش را در اين کانال مچ کرده.
    اين کانال ابي يک خط ميدلاين نقطه چين(قرمز) داره که باز هم سهم به خوبي به اون واکنش نشون داده.
    پس مي بينيم که بازگشايي ديروز درست روي اين خط انجام شده که وقتي قيمت بالاي اون قرار ميگيره از اون حمايت قوي ميکنه و وقتي هم زير اون قرار ميگيره کار براي صعود سخت ميشه.
    خوب مستطيل طلايي رنگ را هم در نظر بگيريد الان ناحيه مقاومتي ما محسوب ميشه که نمودار 4 بار به اون وارد شده و فقط يک بار تونسته از اون رد بشه.
    قيمت بازگشايي اين بار داخل اين مستطيل واقع شده پس انهايي که محتاط عمل مي کنند با توجه به شرايط خطرناک شاخص اينجا ديروز خارج شدند همين ها اگر سهم را دنبال بکنند بالاي مستطيل دوباره وارد مي شوند.
    خوب الان دقيقا معلوم شد که کجا هستيم!!!
    اما به کجا مي رويم؟
    اگر شاخص کل شنبه و هفته اينده صعودي بشه که اميد وارم اينطور بشه و اگر نشه کل بورس دوباره خواهد رفت قاطي باقلي ها...
    بله اگر مثبت شود با احتمال بسيار بالا ما از مستطيل طلايي به سمت بالا خارج خواهيم شد و براي اولين قدم به سمت 490 تومان خواهيم رفت.
    اگر شاخص مثبت نشه و حقوقي از سهم حمايت کنه که بعيد مي دانم اينطور شود ميتوانيم معاملات سايد در هيمن منطقه را داشته باشيم.
    اگر شاخص منفي بشه از سهم هم حمايت نشود مرجله اول 375 تومان انتظار ما را ميکشه البته يه حمايت روي 400 داريم که به نظرم اون هم ميتونه روي سهم اثر داشته باشه...

به نظر من شنبه بايد شاخص مثبت بشه. بايد يعني اينکه مجبور است و الا دوباره بايد دولت و مديران بروند سراغ طرح جديدي براي تنفس مصنوعي...
    اميدوارم هرکسي هر سهمي داره سود کنه...

درود بر شما

دوستان الوعده وفا، الان نمودار شده به شکل زير:

کساني که مي خواهند وارد سهم بشوند الان سهم به موقعيت مناسبي نزديک شده اگر خبر خوبي به بازار تزريق شود سهم جو مثبت خواهد گرفت بنده ترجيح مي دهم چندين روز ديگر در همين محدوده سايد بزند تا براي صعود راه هموار تري داشته باشد.
    دوستان اين تصور من مي تواند اشتباه باشد اما بعيد مي دانم 375 به سمت پايين شکسته شود. دوستاني که صبوري کرده اند يک چند ديگر صبوري کنند.

18. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید Metalman از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 980 بار در 224 ارسال

جناب متالمن سلام
    من 6 ماهه این سهمو دارم ...واقعا دیگه پیرمونو دروورد.. با اینکه خبرهای خوب و پتانسیل بالایی داره ولی حرکاتش معمولا قابل پیش بینی نیست ...مدیران رده بالایی می شناسم که اعتقاد به 800 تا پایان سال دارند و سنگین هم خرید کرده اند...فعلا که چاره ایی جز صبوری نیست...

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید فرید از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 42 از 61 نخست ... 323940414243444552 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)