صفحه 7 از 15 نخست ... 45678910 ... آخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 149

موضوع: پارس پامچال ( شپمچا )

عضو فعال سيد ياسر شريعت آواتار ها
    تشکر شده 37,216 بار در 4,825 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط امیران نمایش پست ها

سید جان من به بازی حق زیاد وارد نیستم به نظرت رو سهم فعال بشم بهتر نیست؟؟
    درود؛

بازی درکار نبود دوست من. این حق استفاده نشده بود که قابلیت فروش مجدد نداره و باید 100 تومان بریزی تا تبدیل به سهم بشه. نکته مثبتش اینجابود که چند روز دیگه مجمع داره و سریع به سهم تبدیل میشه و سود رو هم میگیری. در واقه این 100 تومان اضافه بر حق تقدم مجانی درمیاد. البته امروز روز آخرش بود و بسته شد.
    إِنَّ اللَّهَ عَلِيمٌ بِذَاتِ الصُّدُورِ

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید سيد ياسر شريعت از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مصطفی مصری پور آواتار ها
    تشکر شده 37,784 بار در 6,672 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سيد ياسر شريعت نمایش پست ها
    و اما بعد از یک ماه صبر در این دو روز تونستیم به تعداد مورد نظر حق تقدم استفاده نشده بخریم و وزنش رو از 10 درصد تا 40 درصد سبد بالا اوردم
    انشالله به تدریج در مورد دلایل انتخاب این سهم صحبت خواهیم کرد. فقط عجالتا این در یابید که قیمت رنگ و رزین در یک سال گذشته بیش از 100 درصد افزایش نرخ داشته اند. از اونجایی که این محصولات اتحادیه دارند افزایش قیمت ها رسمی و مربوط به همه واحدهای تولیدیست. مثل شوینده ها

اما از اواخر اردیبهشت امسال مجددا یک افزایش نرخ حدود 30 درصدی مربوط به انواع رنگ های روغنی و از جمله رنگ های صنعتی دریایی اعمال شده است. در مجمع که حضور داشتیم مدیریت ارشد شرکت به وضوح صحبت از فروش حدود 100 میلیاردی برای سال 92 داشت. نکته دیگه این بود که روی گزارش 6 ماه تاکید بسیاری داشتند و در سه ماهه اول هم تعمیرات تجهیزات داشتند و هم دو دستگاه جدید وارداتیشون که در کاهش بهای تمام شده هم موثر خواهد بود هنوز شروع به کار نکرده بودند. همچنین افزایش نرخ جدید هنوز در گزارش اعمال نشده. با این تفاسیر شرکت تونسته در سه ماهه اول با سرمایه جدید حدود 60 تومان سود بسازه که پیش بینی میشه تا 6 ماهه بین 140-180 بتونه پوشش بده.

تمام این پیش بینی ها هنوز با این فرضه که شرکت با همین درصد پایین ظرفیت کار کنه (حدود 50 درصد از ظرفبت اسمی). در صورتی که خبر میرسه چند قرارداد بزرگ و قابل توجه با صدرا و سایر پیمانکارهای دریایی در حال انعقاده. درصورتی که میزان تولید به بیش از 70 درصد ظرفیت اسمی برسه باید به سود بالای 450 و 500 تومان برای سال 92 فکر کرد.
    سید جون یه نکته هم درمورد کاهش بهای تمام شده:
    رنگهای ضایعاتی خودش را با نرخ پایینتر و حاشیه سود 44% به فروش میرسونه

اون قراردادها هم قطعی شده و مبلغش از قول مدیرمالی شرکت 100 میلیارد تومنه.

من انتظار دارم گزارش شش ماهه شرکت یک گزارش کاملا متفاوت از قبل باشه.

ضمن اینکه همین مردادماه باید مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده برگزار و 100 تومن سود نقدی تقسیم کنه
    با این حال یعنی من و شمایی که حقها رو برداشتیم، شرکت در افزایش سرمایه برامون مجانیه!
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید مصطفی مصری پور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال under line آواتار ها
    تشکر شده 176 بار در 87 ارسال
    یعنی ديگه از دست رفت فرصت خریدی نخواهد داشت:'(:'(
    من1 پرندم ارزو داررررررررررررررررم

نقل قول نوشته اصلی توسط مصطفی مصری پور نمایش پست ها
    سید جون یه نکته هم درمورد کاهش بهای تمام شده:
    رنگهای ضایعاتی خودش را با نرخ پایینتر و حاشیه سود 44% به فروش میرسونه

اون قراردادها هم قطعی شده و مبلغش از قول مدیرمالی شرکت 100 میلیارد تومنه.

من انتظار دارم گزارش شش ماهه شرکت یک گزارش کاملا متفاوت از قبل باشه.

ضمن اینکه همین مردادماه باید مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده برگزار و 100 تومن سود نقدی تقسیم کنه
    با این حال یعنی من و شمایی که حقها رو برداشتیم، شرکت در افزایش سرمایه برامون مجانیه!
    مصطفی به نظر شرکت به راحتی به فروش 100 میلیاردی دست پیدا خواهد کرد. چرا؟

1- شرکت خط تولید رنگش در فروردین کامل تعطیل بوده و 2ماه تونسته 754 تن تولید داشته باشه به عبارت دیگر با همین رنج تولید در 12 ماهه حدود 4500 تن تولید و فروش خواهد داشت. متوسط قیمت فروش سه ماهه برای هر تن رنگ حدود 13 میلیون تومان بوده که برای 4500 تن میشه 58.5 میلیارد تومان

2- متوسط قیمت فروش رزین در سه ماهه حدود 4500 تومان بوده و با فرض فروش بر اساس همین پیش بینی فعلی شرکت (فروش 6200 تنی) و با همین قیمت 4500 تومانی 28 میلیارد تومان نیز از این محل فروش خواهد داشت
    مجموع این دو عدد 87 میلیارد تومان میشه اما نکته اینجاست که:

1- اگر شما رزین کیلو 4500 تومانی نه 5000 تومانی پیدا کردید من حاضرم عمده بخرم!! قیمت ها بالای 6 تومانه در حال حاضر... اگر از دوستان کسی اطلاع دقیق تر هم داره خوشحال میشیم استفاده کنیم.
    2- قیمت رنگ همون طور که اشاره کردم حدود 30% گرون تر شده. جالب اینجاست که نمی دونم چطور متوسط فروش رنگشون کیلویی 13000 تومان بوده! قیمت ها الان بالای 30000 تومان شده بعد افزایش نرخ خردادماه
    3- قراردادهای جدید هنوز در گزارش ها نهایی نشده و در صورت قطعی شدن در گزارش های بعدی باید خودش رو نشون بده

حالا با در نظر گرفتن فروش 100 میلیارد تومانی، حاشیه ناخالص 25 درصدی، 6 میلیارد تومان هزینه عملیاتی، 3 میلیارد تومان هزینه مالی به سود قبل از مالیات 16 میلیاردی میرسیم که با کسر حدود 2 میلیارد تومان مالیات 14 میلیارد سود خالص خواهیم داشت. یعنی 465 تومان به ازای هر سهم. قیمت هدف بنیادی سهم با مفروضات واقع بینانه فوق حدود 2500 تومان خواهد بود.

پ.ن: ظرفیت تولید رزین 16500 تن و ظرفیت رنگ 20000 تن می باشد! یعنی همه این مفروضات در حالتی بود که شرکت 1/4 ظرفیت کار کند! اگر دستگاه های جدید طبق وعده مدیرعامل در مردادماه راه اندازی شود و قراردادها هم نهایی شود با تولید و فروش جدید نیاز به محاسبه مجدد خواهیم داشت....
    ویرایش توسط سيد ياسر شريعت : 2013/08/05 در ساعت 17:50

7. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید سيد ياسر شريعت از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 118 بار در 48 ارسال
    درود؛

بازی درکار نبود دوست من. این حق استفاده نشده بود که قابلیت فروش مجدد نداره و باید 100 تومان بریزی تا تبدیل به سهم بشه. نکته مثبتش اینجابود که چند روز دیگه مجمع داره و سریع به سهم تبدیل میشه و سود رو هم میگیری. در واقه این 100 تومان اضافه بر حق تقدم مجانی درمیاد. البته امروز روز آخرش بود و بسته شد.
    حق تقدم این سهم فرصتی بود که شاید دیگه تکرار نشه. شاید علت عرضه نکردن سهامدار عمده خریدن حقش به قیمتهای پایینتر بود. با پایان یافتن مهلت خرید حق تقدم استفاده نشده، پرونده این افزایش سرمایه تقریبا بسته شده. احتمالا از فردا عرضه ها برای پرکردن حجم مبنا بیشتر خواهد شد.

9. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید jomong2 از ایشان تشکر کرده است:

ای بابا این چرا هیچی معامله نمیشه پس!

ان شالله بعد بازگشایی از مجمع در قیمت های بالاتر تعهد پر کردن حجم مبنا رو با دوستان خواهیم داد

اما الان 1 دونش هم حیفه بفروشیم

11. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید سيد ياسر شريعت از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ata007 آواتار ها
    تشکر شده 31,931 بار در 5,976 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ata007 نمایش پست ها
    یکی از سهم هایی که همیشه زیر نظر دارم پارس پامچاله
    فعلا" مظلوم ترین سهم گروه شیمیایی می توان نام برد.
    این سهم با مالکیت کاملا" شخصی و شناوری کم مستعد یک رشد عالی هست.
    91/07/04 این پست زده شد
    روزی که قیمت سهم 620 تومان بود

مبارک کسانی که دارند و استفادش رو کردند

13. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ata007 از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی rajabnejad آواتار ها
    تشکر شده 15,809 بار در 3,911 ارسال
    شرکت پارس پامچال طی نامه ای به اداره نظارت بر ناشران بورسی اعلام کرد، در ارتباط با تغییرات احتمالی مربوط به پیش بینی سال مالی منتهی به 1392،12،29 به استحضار می رساند مهمترین رویداد رخ داده فروش مواد اولیه می باشد که بر خالص سایر درآمدها و هزینه های عملیاتی شرکت تاثیر گذاشته است. در نتیجه با فرض عدم تغییر سایر سرفصل های بودجه سال 92 و افزایش مواد اولیه، پیش بینی سود هر سهم پس از کسر مالیات لغایت پایان سال به میزان 315 ریال (معادل 14.8%) افزایش می یابد.

همچنین شرکت در ارتباط با تغییرات قیمتی سهام در چند روز اخیر اعلام کرد سهامداران عمده در ایام فوق اقدام به خرید و فروش سهام شرکت ننموده اند.
    هرگاه زندگی را جهنم دیدی, سعی کن پخته بیرون آیی, سوختن رو همه بلدند ....

15. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید rajabnejad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 118 بار در 48 ارسال
    ای بابا این چرا هیچی معامله نمیشه پس!

ان شالله بعد بازگشایی از مجمع در قیمت های بالاتر تعهد پر کردن حجم مبنا رو با دوستان خواهیم داد

اما الان 1 دونش هم حیفه بفروشیم

دوستان یه همتی کنید، حجم مبنا رو پر کنید دیگه، خسته شدیم اینقدر رو این سهم موندیم. این ناظر هم کلا این سهم رو فراموش کرده. حالا اگه صف فروش بود سه سوت دستور باز کردن گره رو داده بود.

کاربر ویژه بورسی rajabnejad آواتار ها
    تشکر شده 15,809 بار در 3,911 ارسال
    شرکت پارس پامچال پیش بینی سود هر سهم خود برای سال مالی منتهی به 92/12/29 مبلغ 2445 ریال پیش بینی کرد که نسبت به آخرین پیش بینی تغییری نداشته است. همچنین شرکت در 6 ماهه واقعی 1714 ریال آن که معادل 70 درصد میشود را پوشش داده است
    هرگاه زندگی را جهنم دیدی, سعی کن پخته بیرون آیی, سوختن رو همه بلدند ....

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید rajabnejad از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 7 از 15 نخست ... 45678910 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع