صفحه 140 از 1354 نخست ... 40901301371381391401411421431501902406401140 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,391 به 1,400 از 13539

موضوع: فــــــــراز و فـــــــرودهای دلار - یورو

عضو فعال
    تشکر شده 26,301 بار در 6,124 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط farhad5 نمایش پست ها
    سلام از کجا میشه چارتی برای بررسی تکنیکال قیمت دلار در مقابل ریال گیر اوورد.
    من تکنيکال نمي دونم ولي هميشه از نظرات تکنيکالهاي زبردستي همچون اساتيد پاني-مارال صفا-مختاري-نادرعلي و......استفاده مي کنم.
    استاد پاني گفته اند چوندلار مقاومت 3250تومان را شکسته است تا 2600تومان پايين مي ايد.
    شما مي توانيد تو همين سايت اين موضوع را از استاد مختاري سوال کنيد.
    موفق باشيد.

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید کيانوش از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 26,301 بار در 6,124 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ata007 نمایش پست ها

البته کیانوش جان شما استاد بنده هستید
    حرف های شما رو همیشه به دقت می خوانم چون صداقت و انصاف در وجودت هست
    ولی من به شخصه هنوز تغییرات بنیادی در صورتهای مالی گروه بانک و لیزینگ ندیده ام
    با امدن جناب روحاني اين تغييرات ميسر خواهد شد لذا بورس به استقبال اين موضوع رفته است و مي خواهد به بانکها پي به اي بدهد.
    احتمالا تا 10جا داره
    بانک پاسارگاد 43تومان مي خواهد اعلام کنه.پي به اي 6ان مي شود 260تومان من 150خريده ام.
    از کجا معلوم بانک ملت نبنده براي تعديل مثلا تسعير 4ميليارد دلار دلار1226توماني به 2450توماني.
    يا بانک تجارت براي تسعير 800ميليون دلار مازاد ارزي
    من قبلا رو بانکها رفتم کلي تحليل کردم با ضرر امدم بيرون .انوقت زود رفته بودم ولي ايندفعه زياد جا نموندم .تو تايپيک بانک ملت قول داده بودم بانک ملت براي مجمع بالاي 200باشه.الحمدالله داره ميشه.
    بايد با روند حرکت کرد وگرنه بورس ما را خرد خواهد کرد.من به ومعادن و فولاد 1000توماني اعتقاد دارم ولي متاسفانه فعلا بازار به بانکها اعتقاد دارد لذا بايد به بورس احترام گذاشت تا سود کنيم.

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید کيانوش از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال naruto آواتار ها
    تشکر شده 9,823 بار در 1,868 ارسال
    این افت احساسی و عجیب و غریب ارز و طلا خیلی شبیه افت قبل از مذاکرات بغداده!
    اردیبهشت سال قبل هم همه دم از توافق و رفع تحریمها در مذاکرات خرداد ماه بغداد میزدن .سکه تا حوالی 650 و دلار هم حوالی 1600 پایین اومد.
    ولی بعد مذاکرات همه متوجه شدن که این امید جز سراب چیزی نبوده! و نتیجشو هم دیدیم!
    به شخصه در صورتی که سکه به زیر 700 برسه تمام سهاممو بهش تبدیل میکنم! به نظرم دست همون مافیایی که دوستان میگن رفته پی کارش اتفاقا تو این امر دخیله و میخوان نهایت استفاده رو از موقعیت پیش اومده تا روی کار اومدن رییس جمهور جدید ببرن.
    کاملا مشخصه که نباید در کوتاه مدت و میانمدت انتظار معجزه در مذاکرات هسته ای و رفع تحریمها رو داشت.فقط کوتاه اومدن از مواضع هسته ای میتونه موجب کاهش سریع تحریمها بشه و اگه این مورد هم اتفاق بیافته خود آقایون به خاطر تحمیل این همه هزینه بی مورد به کشور و ملت زیر سوال میرن.
    (نظر شخصی)

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید naruto از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 379 بار در 175 ارسال
    تا اخر سال 92 به 1800 تومان و اخر سال 93 به 1400 تومان خواهد رسید .

عضو فعال meysam_sh_2020 آواتار ها
    تشکر شده 113,997 بار در 19,077 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط naruto نمایش پست ها
    این افت احساسی و عجیب و غریب ارز و طلا خیلی شبیه افت قبل از مذاکرات بغداده!
    اردیبهشت سال قبل هم همه دم از توافق و رفع تحریمها در مذاکرات خرداد ماه بغداد میزدن .سکه تا حوالی 650 و دلار هم حوالی 1600 پایین اومد.
    ولی بعد مذاکرات همه متوجه شدن که این امید جز سراب چیزی نبوده! و نتیجشو هم دیدیم!
    به شخصه در صورتی که سکه به زیر 700 برسه تمام سهاممو بهش تبدیل میکنم! به نظرم دست همون مافیایی که دوستان میگن رفته پی کارش اتفاقا تو این امر دخیله و میخوان نهایت استفاده رو از موقعیت پیش اومده تا روی کار اومدن رییس جمهور جدید ببرن.
    کاملا مشخصه که نباید در کوتاه مدت و میانمدت انتظار معجزه در مذاکرات هسته ای و رفع تحریمها رو داشت.فقط کوتاه اومدن از مواضع هسته ای میتونه موجب کاهش سریع تحریمها بشه و اگه این مورد هم اتفاق بیافته خود آقایون به خاطر تحمیل این همه هزینه بی مورد به کشور و ملت زیر سوال میرن.
    (نظر شخصی)
    و البته فرصتی برای جمع اوری دلارهایی که دست مردمه !!!! البته بک ماهی احتمالا زیر 3100 بمونه و اگه نزولی نباشه از این جا به بعد فعلا صعودی نیست !!!!

ولی عجب کشوری داریم و نوسانات واقعا شدیده ........البته از افت دلار خوشحالیم ........ البته اگه روند نزولی ادامه داشته باشه= تحریم ها با شکست همراه بوده و میشه و هدف فقظ کنار زدن دولت ....بوده.....
    تا ببینیم چی میشه .........
    ویرایش توسط meysam_sh_2020 : 2013/06/23 در ساعت 16:27
    کانال بنده در تلگرام : T.me/investmentuntil1408

9. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال m.r_moradi آواتار ها
    تشکر شده 16,670 بار در 2,579 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط azarpad نمایش پست ها
    تا اخر سال 92 به 1800 تومان و اخر سال 93 به 1400 تومان خواهد رسید .
    جناب آذر پد!باور بفرمایید همه ی تحریمها هم برداشته بشه دیگه دلار زیر 2000 نمیره،حداقل تا وقتی تورم ما بیشتر از تورم امریکاست،مگه اینکه دولت بخواد دلارهاش رو حراج کنه و شاهد حماقت از طرف دولت باشیم...

اصلا وقتی قانون بودجه 92 کشور روی قیمت 2500 برای هر دلار بسته شده(تازه با این قیمت دلار کسری بودجه هم داریم) اونوقت به نظرتون دولت اجازه میده دلار بره زیر 2500؟!!!!!!!!!!!!
    تمام سال من بی تو...

11. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید m.r_moradi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 379 بار در 175 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.r_moradi نمایش پست ها
    جناب آذر پد!باور بفرمایید همه ی تحریمها هم برداشته بشه دیگه دلار زیر 2000 نمیره،حداقل تا وقتی تورم ما بیشتر از تورم امریکاست،مگه اینکه دولت بخواد دلارهاش رو حراج کنه و شاهد حماقت از طرف دولت باشیم...

اصلا وقتی قانون بودجه 92 کشور روی قیمت 2500 برای هر دلار بسته شده(تازه با این قیمت دلار کسری بودجه هم داریم) اونوقت به نظرتون دولت اجازه میده دلار بره زیر 2500؟!!!!!!!!!!!!

دلار با رفع تحریم و کمی سیاستهای انقباضی بانک مرکزی تا دو سال دیگر 1400 تومان میشود .

تیم روحانی کارشو شروع کنه خیلی از مسائل برای همه روشن میشه .

13. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید azarpad از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال m.r_moradi آواتار ها
    تشکر شده 16,670 بار در 2,579 ارسال
    دلار با رفع تحریم و کمی سیاستهای انقباضی بانک مرکزی تا دو سال دیگر 1400 تومان میشود .
    انشالله باشیم و اون روز رو ببینیم اما به نظر من شما یا واقعا نمیدونی چه خبره یا داری خودتو به ندونستن میزنی به خاطر...

بی خیال...

بحثمون تموم :|
    تمام سال من بی تو...

15. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید m.r_moradi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مخبرالدوله آواتار ها
    تشکر شده 17,307 بار در 4,846 ارسال

همانقدر که القا یاس و نومیدی میتونه مضر باشه.....
    آدرس غلط دادن هم میتونه مضر باشه.....

مردم میپرسند که ا.ن را چه کسانی حمایت میکنند؟؟؟

17. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید مخبرالدوله از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 5 بار در 2 ارسال
    سلام
    یه سایت معتبر میشه معرفی کنید که تغییرات قیمت سکه و طلا در ان دائما درج بشه؟؟؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع