صفحه 724 از 1354 نخست ... 2246246747147217227237247257267277347748241224 ... آخرین
نمایش نتایج: از 7,231 به 7,240 از 13539

موضوع: فــــــــراز و فـــــــرودهای دلار - یورو

عضو جدید
    تشکر شده 46 بار در 17 ارسال

پاسخ : فــــــــراز و فـــــــرودهای دلار - یورو

نقل قول نوشته اصلی توسط بابک 52 نمایش پست ها
    با سلام و احترام ، معمولا اطلاعات بنده هم به روز هست و با نوشته شما در خصوص جنگ کاملا موافقم

اون زمانی که هیچ فردی هیچ اطلاعاتی نداشت بنده در کانال تلگرامی ام عرض کردم سیف و یه سری زیرمجموعه اش ممنوع الخروج و دستگیر می شوند

حداکثر تا یکسال دیگه جنگ بسیار بسیار بزرگی اتفاق خواهد افتاد که در تاریخ بینظیر خواهد بود

فعلا توی هفته بعد و به احتمال بالای 90 درصد و بعد از برگشت روحانی از آمریکا و با تصویب نهایی FATF درمجمع تشخیص مصلحت نظام و طرح جدید آقای رییس بانک مرکزی، دلار قطعا به محدوده 10 الی 11 هزار تومان سقوط خواهد کرد ( قیمت فعلی محدوده 19 هزار تومان )

و اون موقع بهترین موقع خرید دلار هست چون مجددا" پس از 13 آبان و شروع تحریم های اصلی نفت و پتروشیمی و ... دلار به همین محدوده فعلی و حتی بالاتر خواهد رسید

دلار که در هفته آینده تا محدوده ده الی یازده هزار تومان ریزش کرد مقدار زیادی از سبدتان را به دلار اختصاص بدهید

بیشترین بازدهی مربوط به دلار و سکه و پس از اون بورس بوده و ملک و خودرو به هیچ وجه از یکسال گذشته بازدهی توفانی این سه تا را نداشته اند .

اونهایی که می خواهند ملک بخرند قطعا تحت هیچ شرایطی حتی با قسط و .. هم این کار را تحت هیچ شرایطی نکنند

قطعا بازدهی سه بازار ارز و سکه و بورس بیشتر خواهد بود، ضمن آنکه وقتی جنگ شود قیمت ملک به شدت کاهش خواهد پیدا کرد چون یه سری افراد می خواهند ملکشان را حراج کنند و به هر قیمتی بفروشند تا از کشور خارج شوند .

فعلا منتظر ریزش دلار در هفته آینده و تا محدوده ده الی یازده هزار تومان می مانیم تا سنگین به دلار وارد شویم

سلام دوست عزیز جنگی در کار نیست یقین داشته باشید حریف تصمیم دیگه ایی داره

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید abas از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال امام قلی خان آواتار ها
    تشکر شده 5,372 بار در 1,383 ارسال

دلار ارزان خواهد شد و پوزه زالوصفتان برخاک مالیده خواهد شد.با این زالوصفت بازی ها به جایی نخواهید رسید.
    مرگ بر زالوصفتان
    نه محقق بود نه دانشمند چارپایی بر او کتابی چند
    از هم ندوشیم.
    با هم بنوشیم.

4. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید امام قلی خان از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 5,654 بار در 1,971 ارسال

بعد از دلار جهانگیری

رسانه ها از به بازار آمدن رب گوجه فرنگی با برند جهانگیری خبر می دهند!

قدیما فقط تو کار کود انسانی بود بخاطر علاقش

اونم وارداتی ترکیه

رب ۴۲۰۰ تومان

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید تیدی آلفا از ایشان تشکر کرده است:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط abas نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز جنگی در کار نیست یقین داشته باشید حریف تصمیم دیگه ایی داره
    با سلام مجدد ، جنگی که من میگم با اون حریف فرضی شما ( آمریکا ) نیست . شما می فرمایید یقین داشته باشید جنگی در کار نیست !! و بنده خدمتتان عرض میکنم 100 درصد جنگ بسیار بسیار بزرگی در راه است .

متاسفانه دوستان فقط و فقط نظر شخصی خود را بیان می کنند در حالیکه از خیلی مسائلی که فقط یک سری افراد خاص از آنها اطلاع دارند خبر دار نیستند

اون زمانی که بنده کل سهامم رو فروختم و دلار خریدم و به همه عزیزان عضو در کانال تلگرامی ام توصیه اکید به خرید دلار کردم اکثرا همه مسخره می کردند و خیلی ها کانال تلگرام بنده را ترک کردند !!. در حالیکه بنده بارها و بارها عرض کردم در کارهای سرمایه گذاری فقط و فقط میزان سودی که شناسایی می شود مهم هست حالا میخواد سهم خکاوه با زیان انباشته بالا باشه یا خرید دلار !!!

به همه عزیزان توصیه میکنم اکیدا پس از ریزش دلار تا محدوده ده الی یازده تومان در هفته آتی ، حداقل 50 درصد سبد سرمایه گذاری شان را دلار بخرند

بنده که قطعا بالای 80 درصد سبدم را دلار خواهم خرید.

وقتی جنگ بشه ملک و بورس و خودرو نابود خواهند شد و فقط ارز و طلا هست که یه کله بالا خواهند رفت

فعلا هیچ توافقی در کار نخواهد بود و ترامپ تا به حال هر حرفی زده عملی کرده و سنگینترین تحریمها را علیه ایران اعمال خواهد کرد

فعلا دوران خوشی همه هست ، به زودی زود همه چی کوپنی میشه و بنزین سهمیه بندی میشه و فشار فراوان به مردم خواهد آمد

سرقتها و دزدی ها به زودی بیداد خواهد کرد .

سعی کنید همیشه در یک شاخه ( یعنی فقط و فقط بورس ) سرمایه گذاری نفرمایید

با شروع تحریمها قطعا بورسی که شاخص آن یه کله این همه بالا آمده ، باید یه کله هم بریزه

همانطور که دلاری که تا 19 بالا آمد به زودی و حداکثر تا هفته آینده تا حدود ده الی 11 تومن خواهد ریخت

در ارز دلار از یورو و هر ارز دیگری نقد شوندگی بهتری دارد و در خرید ارز همیشه دلار بخرید

فعلا خرید ملک و خودرو به هیچ عنوان توجیه اقتصادی ندارد

همیشه از هر گونه باد شدن در هر چیزی بترسید

شاخصی که یه کله بالا می برند ، یه کله هم پایین خواهد آمد

این جنگی که من عرض میکنم با آمریکا نیست ! و اگر بگویم بین ایران و کدام کشور خواهد بود از تعجب شاخ خواهید در آورد و عرض خواهید کرد امکان نخواهد داشت !!

ولی شروع این جنگ دیر نخواهد بود و حداکثر تا یکسال آینده شاهد آن خواهیم بود

هیچ توافقی در کار نخواهد بود و هیچ جام زهری نوشیده نخواهد شد

فقط و فقط سعی کنید سود کنید حالا چه در بورس باشه و چه در ارز یا طلا

فقط در این سه مورد سرمایه گذاری کنید

و نگهداری پول نقد ممنوع
    ویرایش توسط بابک 52 : 2018/09/28 در ساعت 01:52

8. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط امام قلی خان نمایش پست ها
    دلار ارزان خواهد شد و پوزه زالوصفتان برخاک مالیده خواهد شد.با این زالوصفت بازی ها به جایی نخواهید رسید.
    مرگ بر زالوصفتان

با سلام خدمت امام قلی خان دوست داشتنی

وقتی جلوی رشد طبیعی دلار رو طی سالهای متمادی می گیرند ، فنر آن به حدی فشرده شد که کسی جلودار آن نشد و همین اتفاقی افتاد که باید هم می افتاد

کلیه بانکهای کشور ورشکسته هستند

سودی که بانکها به مردم می دهند بیشتر از پولی هست که مردم در بانکها سپرده گذاری می کنند و در واقع بانکها کلاه به کلاه می کنند و پول آورده سپرده گذار جدید را می دهند بابت سود سپرده گذار قبلی

اکثر بانکها دارای زیان انباشته بسیار سنگین هستند

توی مملکت ما فقط روزها میلیاردها تومان پول بدون پشتوانه چاپ میشه

بنده با شما موافقم . دلار به زودی پایین خواهد آمد ولی مجددا" رشد بسیار شارپتری خواهد داشت

پولشویی در ایران بیداد می کند و بورس ایران یکی از فاسد ترین بورسهای جهان هست

10. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی NewAge آواتار ها
    تشکر شده 1,398 بار در 283 ارسال

با سلام مجدد ، جنگی که من میگم با اون حریف فرضی شما ( آمریکا ) نیست . شما می فرمایید یقین داشته باشید جنگی در کار نیست !! و بنده خدمتتان عرض میکنم 100 درصد جنگ بسیار بسیار بزرگی در راه است .

متاسفانه دوستان فقط و فقط نظر شخصی خود را بیان می کنند در حالیکه از خیلی مسائلی که فقط یک سری افراد خاص از آنها اطلاع دارند خبر دار نیستند

اون زمانی که بنده کل سهامم رو فروختم و دلار خریدم و به همه عزیزان عضو در کانال تلگرامی ام توصیه اکید به خرید دلار کردم اکثرا همه مسخره می کردند و خیلی ها کانال تلگرام بنده را ترک کردند !!. در حالیکه بنده بارها و بارها عرض کردم در کارهای سرمایه گذاری فقط و فقط میزان سودی که شناسایی می شود مهم هست حالا میخواد سهم خکاوه با زیان انباشته بالا باشه یا خرید دلار !!!

به همه عزیزان توصیه میکنم اکیدا پس از ریزش دلار تا محدوده ده الی یازده تومان در هفته آتی ، حداقل 50 درصد سبد سرمایه گذاری شان را دلار بخرند

بنده که قطعا بالای 80 درصد سبدم را دلار خواهم خرید.

وقتی جنگ بشه ملک و بورس و خودرو نابود خواهند شد و فقط ارز و طلا هست که یه کله بالا خواهند رفت

فعلا هیچ توافقی در کار نخواهد بود و ترامپ تا به حال هر حرفی زده عملی کرده و سنگینترین تحریمها را علیه ایران اعمال خواهد کرد

فعلا دوران خوشی همه هست ، به زودی زود همه چی کوپنی میشه و بنزین سهمیه بندی میشه و فشار فراوان به مردم خواهد آمد

سرقتها و دزدی ها به زودی بیداد خواهد کرد .

سعی کنید همیشه در یک شاخه ( یعنی فقط و فقط بورس ) سرمایه گذاری نفرمایید

با شروع تحریمها قطعا بورسی که شاخص آن یه کله این همه بالا آمده ، باید یه کله هم بریزه

همانطور که دلاری که تا 19 بالا آمد به زودی و حداکثر تا هفته آینده تا حدود ده الی 11 تومن خواهد ریخت

در ارز دلار از یورو و هر ارز دیگری نقد شوندگی بهتری دارد و در خرید ارز همیشه دلار بخرید

فعلا خرید ملک و خودرو به هیچ عنوان توجیه اقتصادی ندارد

همیشه از هر گونه باد شدن در هر چیزی بترسید

شاخصی که یه کله بالا می برند ، یه کله هم پایین خواهد آمد

این جنگی که من عرض میکنم با آمریکا نیست ! و اگر بگویم بین ایران و کدام کشور خواهد بود از تعجب شاخ خواهید در آورد و عرض خواهید کرد امکان نخواهد داشت !!

ولی شروع این جنگ دیر نخواهد بود و حداکثر تا یکسال آینده شاهد آن خواهیم بود

هیچ توافقی در کار نخواهد بود و هیچ جام زهری نوشیده نخواهد شد

فقط و فقط سعی کنید سود کنید حالا چه در بورس باشه و چه در ارز یا طلا

فقط در این سه مورد سرمایه گذاری کنید

و نگهداری پول نقد ممنوع
    سلام. میشه در مورد جنگ بیشتر توضیح بدید؟ با کدام کشور و چرا؟
    Without rain nothing grows, learn to embrace the storms of your life

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید NewAge از ایشان تشکر کرده اند:

Banned

روحانی و اصلاح طلبان سال ۹۱:

مشکل احمدی نژاد این است که با تندروی، اجماع جهانی علیه ایران ایجاد کرده است.(دلار ۳۵۰۰تومن)

روحانی و اصلاح طلبان سال ۹۷:

ما با اعتدال و مذاکره، اجماع علیه ایران را شکسته و آمریکا را منزوی کردیم.(دلار ۱۹هزار تومان)

حیله بنفش

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید تیدی آلفا از ایشان تشکر کرده اند:

Banned

چرا روحانی ارز را گران نگه داشته؟

حسن روحانی در مجلس: اگر بخواهم قیمت ارز را به قیمت پارسال می‌رسانم!

اما او نمی خواهد، چرا؟!

کارشناسان اقتصادی حتی آنها که حامی حسن روحانی بوده اند، معتقدند که دولت و مجلس حامی وی، تصمیم گرفتند با افزایش قیمت ارز، کسری بودجه را از جیب مردم تامین کنند.

چرا دولت ارز را گران میکند؟

اگر دلار به سطح ۲۰هزار تومان برسد، سه اتفاق مهم رخ خواهد داد:

۱. ۷۰۰هزار ميليارد بدهي دولت به شركتها با رقمي در حدود ۳۵ ميليارد دلار تسويه ميشود.

٢. ۱۳۰۰هزار ميليارد تومان سپرده مردم هم در بانكها با ۶۵ ميليارد دلار (هر دلار ۲۰ هزار تومان) تسويه ميشود و كل نقدينگي از بازار حذف و ديگر دولت مجبور نيست بر اساس سود ۱۵ درصدی سالیانه، روزي ۵۳۴ ميليارد تومان سود سپرده بدهد.

۳. درآمد پنجاه میلیارد دلاری سالانه دولت از فروش نفت، طبق قانون بودجه امسال باید با نرخ هر دلار ۳۵۰۰ تومان در بازار عرضه می‌شد. با دلار ۲۰ هزار تومانی، درآمد ریالی دولت بابت فروش دلارهای نفتی، حدودا شش برابر میشود. از ۵۰ میلیارد دلار فوق ۵۰ درصد سهم بودجه‌ای دولت و مابقی سهم غیر بودجه‌ای دولت (سهم وزارت نفت و صندوق توسعه و مناطق نفت خیز) است. عملا نحوه خرج کل درآمد نفت در دست دولت است. یعنی معادل ریالی درآمد دولت از فروش نفت، از ۱۷۵ هزار میلیارد تومان (طبق دلار ۳۵۰۰ تومانی مصوب بودجه) عملا به هزار هزار میلیارد تومان میرسد.

۴. قبلا كل درآمد نفت به اضافه ۱۰۰هزار ميليارد تومان درآمد مالياتي، صرف حقوق كاركنان دولت ميشد اما در شرايط فعلي - حتي اگر حقوقها دو برابر شود - باز با ۲۰ ميليارد دلار تسويه شده و با فروش پنجاه درصدي نفت، باز هم ۱۰ ميليارد دلار اضافه خواهد آمد كه براي كالاي اساسي اختصاص ميدهد.

در واقع دولت با افزايش قيمت دلار و ۱۲۰ ميليارد دلار ذخيره ارزي موجود، علاوه بر خنثي كردن اثر نقدينگي موجود و جلوگيري از پرداخت روزانه ۱۰۰۰ ميليارد تومان سود به سپرده ها، بدهي خود به شركتها را نيز تسويه ميكند.

البته همه اینها با فشار به جیب مردم انجام میشود، چیزی که اساسا برای این دولت مهم نیست و مجلس حامی آن، فقط نظاره گر است!

16. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید تیدی آلفا از ایشان تشکر کرده اند:

در خصوصFATF تنها کمتر از 3 هفته دیگر (16 روز) این نهاد بین‌الدولی در مورد وضعیت کشورمان تصمیم نهایی اتخاذ می‌کند. یعنی ماگزیمم ماگزیمم تا 24 مهر ماه . تنها راه نجاتشون و همكاري اروپايي ها باهاشون همينه .اگر تصويب نشه حتي چين و روسيه نيز نمي توانند مبادلات پولي با ايران داشته باشند .

با تصویب FATF ، بانکی ها و بیمه ای ها پرواز خواهند کرد و دست نایافتنی خواهند شد

از خودتان سوال فرمودید صفهای چند صد میلیونی بانکی ها در این شرایط تحریمها به چه علت هست؟ بله فقط و فقط علتش نزدیک بودن به تصویب لایحه FATF هست .

یعنی ماگزیمم ماگزیمم تا 24 مهر ماه دلار باید تا حدود 10 الی 11 هزار تومان ریزش کند . حالا می گذارن روز آخر تایید می کنند یا هفته دیگه زمانش مهم نیست و مهم این هست که 100 درصد تصویب میشه و 100 درصد هم دلار تا محدوده 10 الی 11 هزار تومان میریزه

باز هم دارم تاکید می کنم ، دلار که تا محدوده 10 الی 11 هزار تومان ریخت فقط و فقط فرصت خرید دلار هست چون با شروع تحریمهای 13 آبان دلار مجددا" به محدوده 20 تومان بر می گرده

یعنی 50 درصد سود خالص در کمتر از سه هفته ( 24 مهر تا 13 آبان )
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

18. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,115 بار در 298 ارسال

در خصوصFATF تنها کمتر از 3 هفته دیگر (16 روز) این نهاد بین‌الدولی در مورد وضعیت کشورمان تصمیم نهایی اتخاذ می‌کند. یعنی ماگزیمم ماگزیمم تا 24 مهر ماه . تنها راه نجاتشون و همكاري اروپايي ها باهاشون همينه .اگر تصويب نشه حتي چين و روسيه نيز نمي توانند مبادلات پولي با ايران داشته باشند .

با تصویب FATF ، بانکی ها و بیمه ای ها پرواز خواهند کرد و دست نایافتنی خواهند شد

از خودتان سوال فرمودید صفهای چند صد میلیونی بانکی ها در این شرایط تحریمها به چه علت هست؟ بله فقط و فقط علتش نزدیک بودن به تصویب لایحه FATF هست .

یعنی ماگزیمم ماگزیمم تا 24 مهر ماه دلار باید تا حدود 10 الی 11 هزار تومان ریزش کند . حالا می گذارن روز آخر تایید می کنند یا هفته دیگه زمانش مهم نیست و مهم این هست که 100 درصد تصویب میشه و 100 درصد هم دلار تا محدوده 10 الی 11 هزار تومان میریزه

باز هم دارم تاکید می کنم ، دلار که تا محدوده 10 الی 11 هزار تومان ریخت فقط و فقط فرصت خرید دلار هست چون با شروع تحریمهای 13 آبان دلار مجددا" به محدوده 20 تومان بر می گرده

یعنی 50 درصد سود خالص در کمتر از سه هفته ( 24 مهر تا 13 آبان )
    من سهام دار وسپه هستم آیا خروج روی این قیمت ها و اگر دلبر ریخت رو 11-12 رو خرید سکه 3500 در آن زمان رو صلاح میدونید؟
    ذرت ها نیاز به باران بیشتری دارند ولی کنگر ها نه ذرت ها در شرق هستند و کنگرها در غرب شما از هر دو بخرید و به باران کاری نداشته باشید

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید abtinsalari از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع