صفحه 839 از 1347 نخست ... 3397397898298368378388398408418428498899391339 ... آخرین
نمایش نتایج: از 8,381 به 8,390 از 13470

موضوع: فــــــــراز و فـــــــرودهای دلار - یورو

عضو فعال
    تشکر شده 104,284 بار در 31,906 ارسال

پاسخ : فــــــــراز و فـــــــرودهای دلار - یورو

چیزی که تیم طراح بازی ! جلوی روحانی گذاشتن و برخی رسانه ها و تریبونها هم همینو دارن جا میندازن ! احتمالا این نمودار هست !

فعلا با همین فضاسازی دلاری که داشت رو 24-25 درجا میزد ، راحت کشیدن به محدوده 20 هزار تومان ! بدون پشتوانه البته !

همتی هم وظیفه داره هر روز بگه بخشی از منابع آزاد شده ! اما در عمل خبر خاصی نیست !

اوناییکه مقابل دولت هستن میگن این سناریو طراحی شده که دلارو ببره تو پایینترین نقطه ممکن ! حالا هرچی پایینتر بهتر !! رکود هم بازارها رو فرا میگیره ! حداقل تا انتخابات !!

بعد اگر منابعی آزاد شد که خوب آقایون دودستی تو کف تقدیم رفقا ! و امثال نعمت زاده و آخوندی و ... اینها میکنن ! بعدش دوباره همون آش و همون کاسه برای رشد دلار !!

اوناییکه طرفدار دولت هستن میگن بایدن بیاد حداقلش اینه که همه چیز برمیگرده به زمان برجام و دلار هم میره پایین و بالایی نداره !! و احتمالا رکود چند ساله بازارها !

هر دو سناریو به نفع دولت مافیا دلالان نوسانگیران ! و به ضرر مردم و اقتصاد و تولید هست !

فعلا محدوده اعدادی که تو این سناریوهای شنیده شده مطرح شده :

20 بعدش 15 بعدش 12 بعدش 9 هزار تومان !

اولیش 20 هزار تومان بود که رویت شد و واکنش نسبتا خوبی هم داشته تا اینجای کار !

2. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال علیرضا حسنی آواتار ها
    تشکر شده 5,233 بار در 1,383 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط negarminavi نمایش پست ها

چیزی که تیم طراح بازی ! جلوی روحانی گذاشتن و برخی رسانه ها و تریبونها هم همینو دارن جا میندازن ! احتمالا این نمودار هست !

فعلا با همین فضاسازی دلاری که داشت رو 24-25 درجا میزد ، راحت کشیدن به محدوده 20 هزار تومان ! بدون پشتوانه البته !

همتی هم وظیفه داره هر روز بگه بخشی از منابع آزاد شده ! اما در عمل خبر خاصی نیست !

اوناییکه مقابل دولت هستن میگن این سناریو طراحی شده که دلارو ببره تو پایینترین نقطه ممکن ! حالا هرچی پایینتر بهتر !! رکود هم بازارها رو فرا میگیره ! حداقل تا انتخابات !!

بعد اگر منابعی آزاد شد که خوب آقایون دودستی تو کف تقدیم رفقا ! و امثال نعمت زاده و آخوندی و ... اینها میکنن ! بعدش دوباره همون آش و همون کاسه برای رشد دلار !!

اوناییکه طرفدار دولت هستن میگن بایدن بیاد حداقلش اینه که همه چیز برمیگرده به زمان برجام و دلار هم میره پایین و بالایی نداره !! و احتمالا رکود چند ساله بازارها !

هر دو سناریو به نفع دولت مافیا دلالان نوسانگیران ! و به ضرر مردم و اقتصاد و تولید هست !

فعلا محدوده اعدادی که تو این سناریوهای شنیده شده مطرح شده :

20 بعدش 15 بعدش 12 بعدش 9 هزار تومان !

اولیش 20 هزار تومان بود که رویت شد و واکنش نسبتا خوبی هم داشته تا اینجای کار !
    انصافا قبل از انتخابات امریکا شما چقدر شانس برای پیروزی بایدن در نظر گرفته بودی؟ اصلا رفتن ترامپ کل جریان بازی رو تغییر داد، واقعا کی میتونه بگه این جور چیزها رو میشه از قبل برنامه ریزی و طراحی کرد.

من قبلا هم بارها به این نکته اشاره کردم میشه در مورد بیت کوین یا سهام ایران خودرو که بر پایه هیچ منطق اصولی و بنیادی بالا پایین نمیرن از تکنیکال استفاده کرد اما بررسی تکنیکال دلار کار اشتباهی هست.

دلار کاملا منطبق بر فاند حرکت میکنه و عوامل دخیل در فاند دلار انقدر زیاد و متنوع و پیچیده و تنیده در مسایل سیاسی و غیره هستن که اصلا هیچ چیزی براحتی قابل پیش بینی نیست چه برسه طراحی.

تا شب قبل از پیروزی بایدن همه خریدار بودن و فرداش همه فروشنده. مگه میشد پیش بینی کرد انصافا.

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا حسنی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 68,764 بار در 12,917 ارسال

نوسان دلار به شددت بالا رفته بوی خالی کردن میده
    امروز دلار تا 24 تومان هم معامله شد الان دارن دلار شنبه را 22 معامله میکنن
    قیمت لحظه ای هم تا 22800 پایین آمده
    خدا خواست و ما توانستیم
    تمام مطالب نوشته شده توسط بنده نظرات شخصی است که میتواند اشتباه باشد پس به استناد مطالب من به هیچ عنوان سهمی را نخرید. فقط با بررسی خودتان معامله کنید

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 519 بار در 94 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا حسنی نمایش پست ها
    انصافا قبل از انتخابات امریکا شما چقدر شانس برای پیروزی بایدن در نظر گرفته بودی؟ اصلا رفتن ترامپ کل جریان بازی رو تغییر داد، واقعا کی میتونه بگه این جور چیزها رو میشه از قبل برنامه ریزی و طراحی کرد.

من قبلا هم بارها به این نکته اشاره کردم میشه در مورد بیت کوین یا سهام ایران خودرو که بر پایه هیچ منطق اصولی و بنیادی بالا پایین نمیرن از تکنیکال استفاده کرد اما بررسی تکنیکال دلار کار اشتباهی هست.

دلار کاملا منطبق بر فاند حرکت میکنه و عوامل دخیل در فاند دلار انقدر زیاد و متنوع و پیچیده و تنیده در مسایل سیاسی و غیره هستن که اصلا هیچ چیزی براحتی قابل پیش بینی نیست چه برسه طراحی.

تا شب قبل از پیروزی بایدن همه خریدار بودن و فرداش همه فروشنده. مگه میشد پیش بینی کرد انصافا.
    من هم انتخاب بایدن رو پیش بینی کردم . هم اعلام کردم رو 30 فروختم. هم اعلام کردم دلار باید زیر 20 بیاد (فقط انتظار داشتم سریع بیاد ولی دیر میره).چه در پیغام خصوصی که بعضیا پرسیدن چه در فروم. هم بحث ریزش شاخص در دهها پست تا شاخص یک ملیونی. بیت کوین که کلا اسپم هست یک جایی برمیگرده جایی که باید باشه! برجامم الان با قطعیت میگم امضا میشه! ظریف هم اگر کاندید بشه انتخاب میشه نیازیم نیست کسی بهش رای بده!!!!

تو فروم کلا خیلی استاد زیاد داریم .ملت هنوز نفهمیدن به کی گوش کنن

یک چیزی وجود داره به نام اخبار و فیلم کردن مردم دنیا و یک چیزی وجود داره به نام حقایق پشت پرده و روابط پشت پرده و.....که قابل بحث نیست......
    ویرایش توسط MORTEZA66 : 2021/01/21 در ساعت 18:02

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید MORTEZA66 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,361 بار در 541 ارسال

اخوندی و دوستان باید دلار بخرن
    دلار تا ۹۰۰۰ میریزد
    شستا تا ۶.۵۰۰شنیدم میارن

عضو فعال
    تشکر شده 2,460 بار در 540 ارسال

هیچ توافقی در کار نخواهد بود

به این دلیل که هم اکنون نیز اکثر زیردستان بایدن ، ایران را بزرگترین حامی تروریست می دانند .

آنتونی بلینکن وزیر خارجه پیشنهادی کابینه بایدن:

رژیم ایران را بزرگ‌ترین حامی تروریست می‌دانم.

شرایطشون برای برگرداندن تحریمها هم کاملاً واضح است:

1) توسعه برنامه موشکی بالیستیک ایران باید متوقف شود :

«جیک سالیوان»، مشاور امنیت ملی دولت رئیس‌جمهور منتخب آمریکا گفت که واشنگتن بر این باور است که موضوع موشک‌های بالستیک ایران باید بر روی میز مذاکره باشد.

2)ایران باید از حمایت از گروه‌های تروریستی در منطقه خاور میانه، از جمله حزب الله لبنان، حماس و گروه فلسطینی جهاد اسلامی دست بردارد.

3)ایران باید از حمایت نظامی از شبه نظامیان شیعه حوثی دست بردارد و به سمت دست یافتن به یک راه حل سیاسی مسالمت آمیز در یمن گام بردارد.

4)کلیه نیروهای نظامی تحت امر ایران در سراسر سوریه باید از آن کشور خارج شوند.

5) ایران باید به رفتار تهدیدآمیز در برابر همسایگانش که بسیاری از آنها متحدان آمریکا هستند ، پایان دهد، از جمله تهدید اسرائیل به نابودی و پرتاب موشک به عربستان سعودی و امارات متحده عربی. این شامل تهدید کشتیرانی بین المللی و عملیات خرابکارانه سایبری نیز می‌شود.

خب شما پیش خود تصور کرده اید ایران به کدام یک از خواسته های فوق تن در می دهد ؟

شما تصور کردید بایدن می آید و می گوید من هیچ شرطی ندارم و همه تحریمها را بر می دارم و کلیه پولهای بلوکه شدن ایران را آزاد می کنم ، فقط به شرطی که به من بیچاره اجازه دهند به برجام برگردم؟

هیچ مذاکره ای در کار نخواهد بود ، چون هیچ کدام از شروط فوق توسط ایران اجرا نخواهد شد .

پس بیخود به قیمت دلار زیر 20 هزار تومان دلخوش نباشید !

برای چی نمودار دلار برای سال 1402 قیمت 75 هزار تومان را نشان می دهد ؟

اون افرادی که تصور دلار زیر 20 هزار تومان دارند ، این آرزو برایشان، همچنان آرزو باقی خواهد ماند

ایران امکان نداره هیچ کدام از 5 شرط فوق را قبول کند .
    ویرایش توسط amirparsamosavi : 2021/01/21 در ساعت 18:04

11. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید amirparsamosavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال MOSTAFAVI آواتار ها
    تشکر شده 21,428 بار در 4,805 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط MORTEZA66 نمایش پست ها
    من هم انتخاب بایدن رو پیش بینی کردم . هم اعلام کردم رو 30 فروختم. هم اعلام کردم دلار باید زیر 20 بیاد (فقط انتظار داشتم سریع بیاد ولی دیر میره).چه در پیغام خصوصی که بعضیا پرسیدن چه در فروم. هم بحث ریزش شاخص در دهها پست تا شاخص یک ملیونی. بیت کوین که کلا اسپم هست یک جایی برمیگرده جایی که باید باشه! برجامم الان با قطعیت میگم امضا میشه! ظریف هم اگر کاندید بشه انتخاب میشه نیازیم نیست کسی بهش رای بده!!!!

تو فروم کلا خیلی استاد زیاد داریم .ملت هنوز نفهمیدن به کی گوش کنن

یک چیزی وجود داره به نام اخبار و فیلم کردن مردم دنیا و یک چیزی وجود داره به نام حقایق پشت پرده و روابط پشت پرده و.....که قابل بحث نیست......
    من یادمه زمانی که شاخص حول و حوش دو میلیون بود شما از شاخص 1200 و 1100 می گفتی که غیر قابل قبول به نظر می رسید اما اتفاق افتاد.الان یه عده ای از شاخص 800 تا 900هزار واحد و دلار 20 تومانی و پایین تر صحبت می کنن،به نظر شما این اتفاق می افته؟کف شاخص و کف دلار رو چطور پیش بینی می کنید؟

13. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید MOSTAFAVI از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,645 بار در 1,624 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط amirparsamosavi نمایش پست ها
    هیچ توافقی در کار نخواهد بود

به این دلیل که هم اکنون نیز اکثر زیردستان بایدن ، ایران را بزرگترین حامی تروریست می دانند .

آنتونی بلینکن وزیر خارجه پیشنهادی کابینه بایدن:

رژیم ایران را بزرگ‌ترین حامی تروریست می‌دانم.

شرایطشون برای برگرداندن تحریمها هم کاملاً واضح است:

1) توسعه برنامه موشکی بالیستیک ایران باید متوقف شود :

«جیک سالیوان»، مشاور امنیت ملی دولت رئیس‌جمهور منتخب آمریکا گفت که واشنگتن بر این باور است که موضوع موشک‌های بالستیک ایران باید بر روی میز مذاکره باشد.

2)ایران باید از حمایت از گروه‌های تروریستی در منطقه خاور میانه، از جمله حزب الله لبنان، حماس و گروه فلسطینی جهاد اسلامی دست بردارد.

3)ایران باید از حمایت نظامی از شبه نظامیان شیعه حوثی دست بردارد و به سمت دست یافتن به یک راه حل سیاسی مسالمت آمیز در یمن گام بردارد.

4)کلیه نیروهای نظامی تحت امر ایران در سراسر سوریه باید از آن کشور خارج شوند.

5) ایران باید به رفتار تهدیدآمیز در برابر همسایگانش که بسیاری از آنها متحدان آمریکا هستند ، پایان دهد، از جمله تهدید اسرائیل به نابودی و پرتاب موشک به عربستان سعودی و امارات متحده عربی. این شامل تهدید کشتیرانی بین المللی و عملیات خرابکارانه سایبری نیز می‌شود.

خب شما پیش خود تصور کرده اید ایران به کدام یک از خواسته های فوق تن در می دهد ؟

شما تصور کردید بایدن می آید و می گوید من هیچ شرطی ندارم و همه تحریمها را بر می دارم و کلیه پولهای بلوکه شدن ایران را آزاد می کنم ، فقط به شرطی که به من بیچاره اجازه دهند به برجام برگردم؟

هیچ مذاکره ای در کار نخواهد بود ، چون هیچ کدام از شروط فوق توسط ایران اجرا نخواهد شد .

پس بیخود به قیمت دلار زیر 20 هزار تومان دلخوش نباشید !

برای چی نمودار دلار برای سال 1402 قیمت 75 هزار تومان را نشان می دهد ؟

اون افرادی که تصور دلار زیر 20 هزار تومان دارند ، این آرزو برایشان، همچنان آرزو باقی خواهد ماند

ایران امکان نداره هیچ کدام از 5 شرط فوق را قبول کند .
    این شروط را از خودت گفتی یا از زبان بایدن؟
    تنها چیزی که آنها فعلا گفتند آن هست که در نظر دارند از توافق هسته ای به عنوان پایه ای برای رسیدن به توافقات بیشتر با ایران استفاده کنند.

15. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید zess از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 519 بار در 94 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط آقا سید نمایش پست ها
    من یادمه زمانی که شاخص حول و حوش دو میلیون بود شما از شاخص 1200 و 1100 می گفتی که غیر قابل قبول به نظر می رسید اما اتفاق افتاد.الان یه عده ای از شاخص 800 تا 900هزار واحد و دلار 20 تومانی و پایین تر صحبت می کنن،به نظر شما این اتفاق می افته؟کف شاخص و کف دلار رو چطور پیش بینی می کنید؟
    باید دید شاخص در محدوده 1 تا 1050 چه واکنشی نشون میده و چه اخباری بیرون میاد.بله در صورت شکست 1 احتمال 800 کاملا هست.نکته بعدی وقتی بانک مرکزی در زمان شاخص یکملیونی گفته حباب بزرگی بورس داره پس پایینتر کاملا محتمله.فعلا که 22 بهمن داره میاد فکر نکنم الان بخاد بره اونجا.
    دلار مطمینن باید بره زیر 20 (کف دلار بین 15 تا 20 است) مخصوصا اگر ظریف کاندید بشه خیلی به 15 نزدیک خواهد شد و بشدت مردم رو از اومدن یک تندرو خواهند ترسوند و کاری میکنن همه برن رای بدن دوباره برای احیای برجام و..... به نوعی همه چیز میفته گردن ترامپ .....نه دولت اصلاحات.....
    ویرایش توسط MORTEZA66 : 2021/01/21 در ساعت 20:04

17. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید MORTEZA66 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 5,462 بار در 1,716 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط MORTEZA66 نمایش پست ها
    باید دید شاخص در محدوده 1 تا 1050 چه واکنشی نشون میده و چه اخباری بیرون میاد.بله در صورت شکست 1 احتمال 800 کاملا هست.نکته بعدی وقتی بانک مرکزی در زمان شاخص یکملیونی گفته حباب بزرگی بورس داره پس پایینتر کاملا محتمله.فعلا که 22 بهمن داره میاد فکر نکنم الان بخاد بره اونجا.
    دلار مطمینن باید بره زیر 20 (کف دلار بین 15 تا 20 است) مخصوصا اگر ظریف کاندید بشه خیلی به 15 نزدیک خواهد شد و بشدت مردم رو از اومدن یک تندرو خواهند ترسوند و کاری میکنن همه برن رای بدن دوباره برای احیای برجام و.....
    بانک مرکزی گفته سکه ارز حباب بزرگی دارند نه بورس
    میشه سندش رو بیاورید‌ در مورد حباب بورس؟

19. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید TARGET از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 16 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 16 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع