صفحه 270 از 320 نخست ... 170220260267268269270271272273280 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,691 به 2,700 از 3200

موضوع: بورس نوشته های "شریعت"...

عضو فعال m.r_moradi آواتار ها
    تشکر شده 16,670 بار در 2,579 ارسال

پاسخ : بورس نوشته های "شریعت"...

سید یه چیز جالی دیدم!بیمه ایران که تا قبل از این خزامیا رو هم فروشنده بود دیروز باز یه بلوک خزامیا خریده!!!جدا چه خبره تو این بیمه ایران!!!اون از ولساپا این از خزامیا!!!دیگه چی میفروخت این بیمه ایران،بریم چک کنیم ببینیم نخریده!!!
    ما که سر از کار اینا در نیاوردیم...
    تمام سال من بی تو...

2. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید m.r_moradi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال سيد ياسر شريعت آواتار ها
    تشکر شده 37,216 بار در 4,825 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط m.r_moradi نمایش پست ها
    سید یه چیز جالی دیدم!بیمه ایران که تا قبل از این خزامیا رو هم فروشنده بود دیروز باز یه بلوک خزامیا خریده!!!جدا چه خبره تو این بیمه ایران!!!اون از ولساپا این از خزامیا!!!دیگه چی میفروخت این بیمه ایران،بریم چک کنیم ببینیم نخریده!!!
    ما که سر از کار اینا در نیاوردیم...
    درود بر محمدرضاي عزيز؛

اولا اينجا تاپيك خودته اتفاقا خوشحالم ميشم اينجا مطلب بزني استفاده هم مي كنيم
    در مورد بيمه ايران هم گمان بنده بر اينه كه خريد بلوك ها بر اساس مطالبات و طلب از گروه سايپا انجام شده در حالي كه عرضه هاي خرد روزهاي قبلشون بصورت نقد بوده. يعني درواقع هم طلبشون رو زنده كردن اينطوري هم پول نقد حاصل از فروش دارايي رو دارند كه استفاده كنند ازش. با اين ديد منطقي بوده كارشون اما باز هم دستكاري در قيمت محسوب ميشده حركات روزهاي قبلشون

در مورد توليد هم سود بالاي 50 درصد در بازه كمتر از 1ماه براي بنده سيگنال سيو سوده و دوست هم ندارم در سقف بفروشم هيچ وقت. فلذا فروختيم كه خريدار هم حداقل تا 3تومان 20 درصد سود كنه

در مورد بيمه ملت به نظرم صبر كنيد. نمي دونم الان نمودار سهم به چه صورتيه واقعيتش اما مي دونم اون صعود صعود آخر سهم نبوده قطعا و بايد اون سقف شكسته بشه

واتي هم مثل شيران خسته كننده شده اما نگهداريش توصيه ميشه. بايد رشد مجددي داشته باشند قطعا

خبهمن هم نوشن داده چقدر قدرتمنده روندش... 102 روز اصلاح و استراحت احتمالي دليل نميشه فرصت همراهي با روند رو از دست بديم...
    إِنَّ اللَّهَ عَلِيمٌ بِذَاتِ الصُّدُورِ

عضو عادی lilium آواتار ها
    تشکر شده 367 بار در 106 ارسال

سلام جناب شریعت گرامی
    من 25% سبدم شپدیسه، 2100 خریدم، بنظرتون نگهش دارم و باهاش برم مجمع؟

5. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید lilium از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط سيد ياسر شريعت نمایش پست ها
    درود بر محمدرضاي عزيز؛

در مورد بيمه ايران هم گمان بنده بر اينه كه خريد بلوك ها بر اساس مطالبات و طلب از گروه سايپا انجام شده در حالي كه عرضه هاي خرد روزهاي قبلشون بصورت نقد بوده. يعني درواقع هم طلبشون رو زنده كردن اينطوري هم پول نقد حاصل از فروش دارايي رو دارند كه استفاده كنند ازش. با اين ديد منطقي بوده كارشون اما باز هم دستكاري در قيمت محسوب ميشده حركات روزهاي قبلشون

در مورد توليد هم سود بالاي 50 درصد در بازه كمتر از 1ماه براي بنده سيگنال سيو سوده و دوست هم ندارم در سقف بفروشم هيچ وقت. فلذا فروختيم كه خريدار هم حداقل تا 3تومان 20 درصد سود كنه

خبهمن هم نوشن داده چقدر قدرتمنده روندش... 102 روز اصلاح و استراحت احتمالي دليل نميشه فرصت همراهي با روند رو از دست بديم...
    سید جان،من بدون اجازه این بودم،با این اجازه ای که دادی رسما تاپیک رو میفرستم رو هوا،منتظر حمله ی انتحاری من باش

اگه سناریو این باشه بنابر این نباید دیگه فروشنده باشه رو ولساپا و خزامیا،اخر شب ببینیم چه کرده امروز!!!

در مورد تولید هم راستش خیلی با خودم کلنجار رفتم تا فروختمش بالاخره،دقیقا هم با همین دیدی که فرمودی،بالاخره شاگرد شما بودن این حسن ها رو هم داره،هرچند من 30% تو سود بودم،اما بقیه اش انشالله نوش جون خریدار،تقریبا مطمئنم که تا 3 تومن رو حداقل باید بره بالا،چارت حتی 3500 رو هم نشون میده...

خبهمن شاید یکی از شیرین ترین ترید های شش ماهه ی اخیرم بود،لذت بردم وقتی رو تحلیل خودم موندم و نترسیدم و تا فرصت ورود داد وارد شدم،خدا رو چه دیدی،شاید تونستم جسارت روزهای گذشته رو به یاد بیارم،یادش به خیر شب عید پارسال،چقدر جسورانه براساس تکنیکال نیم بند خودم ترید میکردم،چقدر هم راضی بودم خداییش،واقعا مدتیه از عدم اعتماد به نفس رنج میبرم!

سه تا سهم بدجوری چشمم رو گرفتن!خبهمن و وانصار و وپاسار،هر سه هم همین الان تو یه رنج قیمتی هستن،ببینیم کدومشون زودتر به تارگت 450 که باز هم مشترکه بین هرسه میرسه!من که میگم خبهمن...
    (البته امروز یه کمی وپاسار هم گرفتم،بعد از بازار با دوست بزرگواری که اسم نمیبرم چون ممکنه دوست نداشته باشه صحبت سهم شد،خبر از سود 60-70 تومنی داد برا امسال سهم!واقعا چارت هیچوقت دروغ نمیگه!!!)
    (یه البته دیگه هم بگم!در مجموع به نظرم وانصار باید شارپ تر از وپاسار باشه،انتخاب من صرفا به دلیل معاملات جالب توجه امروز وپاسار بود...)

در مورد بیمه ملت هم جسارتا عرض کنم کاملا تکنیکالی داره عمل میکنه،یه AB=CD زده بوده که دقیقا به تارگتش خورده که اتفاقا مصادف بوده با بسط فیبوس 161 درصد سهم!و حالا داره اصلاح میکنه،اولین حمایتش 280 تومنه حدودا که فردا بهش میرسه و باید دید چه خواهد کرد،حمایت بعدی و محکم تر سهم محدوده ی 260 تومنه که به شخصه انتظار دارم از این محدوده برگرده ولی تو بدترین حالت ممکنه تا 240 هم پایین بیاد که اونجا به نظرم دیگه کف نسبی سهم خواهد بود!
    با فرض برگشت حداکثر از 260 تومن پتانسیل رشد تا حوالی 400 تومن تو سهم دیده میشه...(محتمل ترین گزینه ای که الان به ذهنم میرسه اینه که فردا یه نوسان خوشگل بده و برگرده و بره برا شکستن سقف قبلی و ادامه ی ماجرا!شایدم من زیادی خوشبینم...

راستی سید نظرت در مورد سیلام چیه؟چارت میگه بالای 1070-1100 بمونه تا 1400 میتونه بره حداقل،شاید هم تا 1800،خدا رو چه دیدی...
    ساراب هم چارت جالبی داره،به نظرم تا حوالی 1000 تومن راحت بره...
    (برخلاف تصورم چارت سیمانی ها جالبه!!!نمیدونم چرا اما فکر میکردم سیمانی ها فعلا تموم شده باشن اما ظاهرا اینطور نیست و من اشتباه میکردم...)

سید جان ونیکی هم بتونه 560 رو بزنه و دووم بیاره استارت رالی بعدیش رو میتونه جشن بگیره به نظرم،مقاومت مهمی( قله تاریخی سهم تو چارت تعدیل شده) رو روی 500 تومن زده،پس انتظار میره که رشدش بیشتر از این 10% فعلی باشه...

در مورد خکاوه هم یه نکته عرض کنم،کلا سر از معاملات امروز خودرویی ها در نیاوردم،اشفتگی به نظرم بوضوح مشخص بود،خزامیا رو مقاومت کم اورد،خکاوه و خساپا اخرشم نفهمیدم میتونن مقاومت بشکنن یا نه!!!خبهمن که انصافا عالی معالمه شد،خاور هم به نظرم باید یه حال و احوال با 215-222 تومن داشته باشه حداقل...
    خکاوه 145 رو بتونه بشکنه تا 180-200 مشکلی نداره...
    خساپا 250 رو بزنه بعدی 300،نهایتا 350...
    خزامیا230-240 رو بزنه تا 300-320 مشکلی نداره...
    خبهمن بالای 290 بمونه که ظاهرا میمونه یه مقاومت جدی رو 350 داره،یه گیر کوچیک رو 400 و نهایتا تو میان مدت به نظرم باید تا 450 بره حداقل...

یا علی
    تمام سال من بی تو...

عضو عادی
    تشکر شده 94 بار در 39 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط سيد ياسر شريعت نمایش پست ها
    درود بر محمدرضاي عزيز؛

در مورد بيمه ملت به نظرم صبر كنيد. نمي دونم الان نمودار سهم به چه صورتيه واقعيتش اما مي دونم اون صعود صعود آخر سهم نبوده قطعا و بايد اون سقف شكسته بشه

واتي هم مثل شيران خسته كننده شده اما نگهداريش توصيه ميشه. بايد رشد مجددي داشته باشند قطعا

سلام و عرض ادب با عنایت به نوشته جنابعالی بنده منظور شما را متوجه نشدم که نگهداری خبهمن را توصیه میفرمایید و یا خروج از این سهم را؟؟؟
    ممنون از راهنمائی شما.

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید حميد ١٠٠٠ از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال
    تشکر شده 718 بار در 210 ارسال

اقای شریعت نظرتون روی وخارزم را بدونم معاملاتش شده مثل خبهمن بین 264 تا 285 اهداف بالایی ظاهرا دارد ؟

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mane1659 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال بابک پناهی آواتار ها
    تشکر شده 27,010 بار در 3,216 ارسال

سلام یاسر جان خوبی؟

اقا قندی ها سیگنال صعود میدن

بین قندی ها کدوم یکی رو از دید بنیادی ارزنده تر میبینی و نظرت در مورد قنیشا چیه؟ اگه قنیشا ok بودی نمودارشو بزارم

12. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

سید بفرما،ظاهرا من درست دیده بودم نشونه های خوب قند بازی رو!چارتیست ها رو جدی بگیر اقا سیـــــد

نقل قول نوشته اصلی توسط m.r_moradi نمایش پست ها
    راستی سید جان حیف ما قند خونمون بالاست وگرنه این قهکمت چارت خیلی خوبی ساخته،2 تومن رو رد کنه کوتاه مدت تا 3 تومن هم میتونه بره بالا،ضمن اینکه یه نامه زده رو کدال که داریم کارای 360% افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی رو انجام میدیم،اخیرا هم که 100% افزایش از محل انباشته داده،130 تومن سود سال منتهی به شهریور 92 اش بوده که برای اولین پیش بینی شهریور منتهی به 93 اومده 200 تومن پیش بینی کرده...نظرت چیه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک پناهی نمایش پست ها
    سلام یاسر جان خوبی؟

اقا قندی ها سیگنال صعود میدن

بین قندی ها کدوم یکی رو از دید بنیادی ارزنده تر میبینی و نظرت در مورد قنیشا چیه؟ اگه قنیشا ok بودی نمودارشو بزارم
    بابک خان نظرت رو چارت قهکمت رو هم بدی ممنون میشم
    تمام سال من بی تو...

14. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید m.r_moradi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,478 بار در 989 ارسال

ای بابا این رشد قندیا یعنی رشد شاخص کل هوتوتو سابید به الک؟ نگید تو رو خدا! تازه داشتیم گرم میشدیم.

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید علی نظامی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال سيد ياسر شريعت آواتار ها
    تشکر شده 37,216 بار در 4,825 ارسال

درود بر دوستان عزيز؛

از سوالات: خارزم مثل اكثر سرمايه گذاري ها روش مثبت هستم هرچند خاطرات خوشي از خودش و نحوه معاملاتش ندارم. شپديس هم ديگه اينجا فروشي نيست دوست من. بريد مجمع سودش رو بگيريد نوش جون كنيد. بازگشايي بدي نخواهد داشت

و اما قندي ها... يك نكته عرض كنم خدمت علي آقاي عزيز كه بتاي گروه به اون منفي سابق نيست و نميشه با قاطعيت گفت اگه اينا بالا برند فلاني ميره پايين. روي قندي ها والا كلا بنيادي خيلي مثبت نيستم اما خيلي هاشون به حالت عادي و تعادلي رسيدند و انگيزه تكنيكالي مي تونه 20-30 درصدي بالا ببردشون. ترجيحا اونهايي كه افزايش سرمايه دارند در اولويت بالاتري هستند. هگمتانه رو هم نگاه مي كنم امروز حتما

بعضيام هستند سرگرمي و فانتزي هر روزشون اينه كه تو تايم مچينگ قبل بازار اردر فروش تو منفي كامل بگذارند يا اردر خريد تو صف خريد. بعد ساعت 8:55 اردر رو كنسل كنند برند تو افق محو بشند
    إِنَّ اللَّهَ عَلِيمٌ بِذَاتِ الصُّدُورِ

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)