صفحه 318 از 320 نخست ... 218268308315316317318319320 آخرین
نمایش نتایج: از 3,171 به 3,180 از 3200

موضوع: بورس نوشته های "شریعت"...

عضو فعال m.r_moradi آواتار ها
    تشکر شده 16,670 بار در 2,579 ارسال

پاسخ : بورس نوشته های "شریعت"...

نقل قول نوشته اصلی توسط سيد ياسر شريعت نمایش پست ها
    درود بر عزیزان؛

ان شالله فردا و پس فردا حوالی ساعت 2 تا 4 در سالن 38a غرفه صباتامین کارگاه آموزشی پتروشیمی برگزار خواهم کرد و در خدمت دوستان خواهم بود. امید به دیدار شما بزرگواران
    چرا باید نماشیگاه بورس دقیقا بیوفته تو روزای امتحان من؟!

من دوره آموزشی میخواااااام...
    تمام سال من بی تو...

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید m.r_moradi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال amir2003 آواتار ها
    تشکر شده 6,244 بار در 1,084 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط m.r_moradi نمایش پست ها
    چرا باید نماشیگاه بورس دقیقا بیوفته تو روزای امتحان من؟!

من دوره آموزشی میخواااااام...
    .انشاالله سال بعد جناب مرادی.
    مقدم شما را در هشتمین نمایشگاه بورس،بانک و بیمه سالن 31B غرفه 08 گرامی میداریم.

اگر نتوانید ریسک کنید نمی توانید رشد کنید . اگر نتوانید رشد کنید نمی توانید بهترین باشید . اگر نتوانید بهترین باشید نمی توانید شاد باشید و اگر نتوانید شاد باشید چه چیز دیگری مهم است.
    "دیوید ویسکات"

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید amir2003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 900 بار در 286 ارسال

لطفا مسئله احياءنمودن كانون سهامداران حقيقي وانتقادات خودتون ازعملكرد بورس ووزير اقتصادرابه شماره هاي زير پيامك كنيد
    علی لاریجانی 09121483006
    رسایی09123954156
    مرندی09121163968
    حداد عادل09391997399
    نوباوه09121096553
    نبویان09127584450
    مهدی کوچک زاده09121208692
    نادران09122965082
    توکلی09121273532
    زاکانی09123209886

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mahdi20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 945 بار در 298 ارسال

نوشته شده توسط گنگ خواب ديده
    سلام به همه دوستان
    " خواهشا اين مطلب را بخوانيد و انتشار دهيد"

شايد بگوييد الان وقت اين حرفها نيست ولي من مي گويم اتفاقا برعکس وقت اين حرفها همين امروز است ، حالا که بعد مدتها چشمتان به رنگ سبز تابلو روشن شد.
    خواهش مي کنم اين نوشته منو در تمام سايت هاي بورسي و فاروم ها و هرجايي که فعالان بورسي هستند نشر بديد ، در آدان تحليل ، سايت بورسي ، سيماي بورس سرمايه سازان و ... متاسفانه سايت بورسبازان فعلا خراب است ، من در تالار و بورکس خودم عضوم ، ولي عضويت جاهاي ديگر را ندارم ، دوستان زحمت بکشند در فيس بوک و ساير شبکه هاي اجتماعي نشر بدهيد ، خواهشا کمي زمان بگذاريد مطلبي که مي خواهم بگويم خيلي مهمه ...
    دوستان ، سهامداران عزيز ، همکارن ، هم شغلان عزيز ، تو اين دو سه روزه که خودم را به در و ديوار زدم ، ياد يه ديالوگ به ياد ماندني از سريال لاست افتادم ، اونجا که جک شفرد با نااميدي گفت : " ما اينجا گير افتاديم "
    باور بکنيد ما هم اينجا گير افتاديم ، از اين لحاظ گير افتاديم که کسي حرفمان و گفتارمان را نمي فهمد ، اصلا خيلي ها نمي دانند بورس چيست ؟
    باور بکنيد اين دو سه روزه نياز به "سنديکا" را با تمام وجود حس کردم ، ما نياز به يک سنديکا با تشکيلاتي فيزيکي داريم ، يک نشريه ، يک سايت و يک تشکيلات منظم ، نباشه همين آش هست و همين کاسه ...
    همه صنوف دارند ، از گاودار و کاميون دار و کشاورز ، تا مهندس و وکيل و دکتر ...
    اصلا ما رو صنف به حساب نمي آرن ، تا صاحب تشکلات نباشيم به حساب نخواهيم اومد ، ديده نخواهيم شد ، ديده نمي شويم که آقايان جلسه مي ذارن راجع به بازاري تصميم مي گيرند که ما بيشترين آسيب را توش ديده ايم ولي نماينده اي تو جلسات از ماها دعوت نمي شه.
    ضرورت سنديکا را الان يک ساله به همه گوشزد مي کنم ، در نمايشگاه از مديرتالار بورس خواستم ، همانند کاري که در امر ممنوعيت تسه ها کرد ، اينجا هم بکنه تا بتونيم بريم به سمت تشکيل سنديکا ، من هنوز منتظر اقدام تالار بورسم .
    بگذاريد اتفاقات اين چند روز را برايتان بازگو کنم ، شايد شما هم با من هم عقيده شديد :
    داستان از اولين نامه سرگشاده اي که نوشتم شروع شد( همون نامه اي که روي سايت جهان و يکي دو سايت ديگر و روزنامه وطن امروز رفت ، معروف شد به نامه شش ميليون سهامدار ...) ، نامه را در فيس بوک و تالار بورس گذاشتم و همزمان براي خيلي از سايت هاي معروف فرستادم ، با يکي دو سايت حامي دولت هم تماس گرفتم ، فرارو ، انتخاب ، آفتاب ، باور بکنيد هر چي اصرار کردم ، انگار نه انگار ، به يکي شون گفتم : اتفاقا اگر مثل من طرفدار دولتي بايد چاپ کني ، چون اين موضوع مي تواند خيلي به ضرر دولت تمام بشوم ، يکي شون آخر سر گفت بررسي مي کنيم... بعدش برداشت و نوشت " تعديل شاخص هاي بورس بعد از صعود چشمگير سال قبل" ، يعني نوعي توجيه ريزش ها ، |"انتخاب" هم همون را بازنشر داد ...
    دست عزيزي از بچه هاي تالار ، که اگر خودش خواست معرفي کنه اسمش رو، زحمت کشيد و داد "برق نيوز" و" جهان نيوز" چاپ کردند که واقعا دستش درد نکنه ، خوب انعکاس يافت و امروز هم رفت رو صفحه اول وطن امروز ...
    در فيس بوک هم دوستان زحمت کشيدند و نامه ها رو شير کردند و در صفحه دکتر روحاني ، آقاي ظريف ، و آقاي جهانگيري ارسال شد .
    هم نامه اول ، هم نامه دوم و هم نامه سوم در فيس بوک دست به دست چرخيد ولي کم بود ، چون رسانه واحد نداريم ...
    يه صفحه در فيس بوک زديم که از اون هم استقبال آنچناني نشد ...
    دليلش فقط به خاطر اينه که جزيره اي عمل شد ، واحد نيستيم ، هر کسي به سياق خودش رفت جلو ...

بريم سراغ نمايندگان مجلس:
    با آنکه اصلا دل خوشي از رفتارشون با بازار سرمايه نداشتم ولي به سه نفر از منصف هاشون زنگ زدم ، باور بکنيد اصلا شناخت و اطلاعاتي از بازار نداشتند ، ديدگاه خوبي هم نسبت به بورس نداشتن ، از ريزش ها خبر نداشتند ، با يکي از نمايندگان که قبلا در دانشگاه همکار بوديم ، قرار ملاقاتي گذاشتم تا برخي آمارها را برايشان توضيح دهم تا در جلسه با وزير دستشان خالي نباشد .
    و مجبورا با آقاي قاضي پور هم امروز از طريق يکي از دوستان هماهنگ کردم تا وقتي اومد اروميه برويم ديدنش و بهش بگيم چه خبره ، گفتم مجبورا دليل دارم ، اگر قراره يکي تو مجلس حرف بزنه بايد با منطق و دليل خوسته هاي برحق ما رو منتقل کنه

دوستان ما دنبال اين نيستيم که دولت بياد و بازار را ببره بالا ، ما مي خواهيم دولت زحمت کشيده و دليل دخالت در بازارش رو بگه ، بازار چه بشه 90000 ، چه بشه 50000 ما اين حق رو داريم سوال کنيم.

الان هم خواهشم اينه تيمي تشکيل بشه و در چند بعد مستندات علمي و مدون تنظيک کنيم بديم دست کسايي که مي خوان سوال کنن يا دنبال کارند ،والا اين آقاي وزير مي ره مجلس و يه آمارهايي تحويل مي ده و خلاص و مچمون مي خوابه

پيشنهاد مي کنم ، بيايم و مستنداتي در مورد اين موارد تهيه کنيم
    1- دعوت گسترده و هدفدار دولتي ها از مردم به بورس
    2- مستندات فروش سهام توسط دولت در اوج را بگذاريم کنار اين
    3- اقرار به دخالت آقاي طيب نيا با مستندات کامل
    4- دستکاري در روند شاخص با کد به کد کردن برخي سهام شاخص ساز
    5- افشاي فرمول غلط شاخص
    6- مستندات اعلام تزريق 5000 ميليارد و عدم انجامش
    7- فساد موجود در سازمان
    8- دستکاري در گزارش ها
    9- نشت اطلاعات شرکت ها
    10- فايل هايي که آقاي نيما آزادي تهيه کرده اند
    11- و ساير مشکلات و ابهاماتي که دوستان در نظر دارند
    اينها رو يک فايل و يک سند کامل بکنيم و بديم دست سايت ها و مجلسي ها و رسانه ها
    حيفه اين حرکتي که شروع شده با دعواهاي چپ و راست و بازي ها و لفاظي هاي سياسي عقيم بمونه
    يه کار شيک و علمي تهيه کنيم و بريم جلو
    درکنار اين بحث تاسيس سنديکا رو هم با تعيين افرادي به عنوان نماينده و تهيه طومارهايي دنبال کنيم
    از همه دوستان دعوت مي کنم منسجم و با يک قالب واحد عمل کنيم .
    متن هر سه نامه و همچنين آدرس صفحه فيس بوک را در تاپيکي به نام " نامه به رييس جمهور" گذاشته ام
    http://talarebourse.bourex.info/view...er=asc&start=0

يک بار ديگر تقاضا مي کنم ، استدعا مي کنم ، قدرت خودتان و قدرت رسانه هاي اجتماعي را دست کم نگيريد
    ما دنبال حقي قانوني هستيم ، متمدنانه ، بدون فحش ، بدون خاله زنک بازي ، بريم جلو به نتيجه مي رسيم ، نتونيم منسجم بشيم اين حرکتي که امروز کرده ايم به ضررمان خواهد شد.
    مبادا با دو روز مثبت همه راضي بشوند و کنار بکشند ،بازار نياز به شفافيت دارد ، مي خواهيد بمانيد ، نبايد پا پس بکشيد
    يا حق
    مرتضي عباداله وند(گنگ خواب ديده)

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید mehr_bourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 972 بار در 239 ارسال

سلام
    جناب شريعت : طاعات و عبادات مقبول درگاه خداوند ان شااله
    هرچند احتمالا از فرآور خاطره خوبي نداريد اما با توجه به روند قيمت جهاني روي شما نماد هاي گروه روي را براي نگهداري ميان مدت و بلند مناسب مي دانيد

عضو عادی
    تشکر شده 972 بار در 239 ارسال

تكراري

عضو فعال بابک پناهی آواتار ها
    تشکر شده 27,010 بار در 3,216 ارسال

سید جان فکر میکنی مشکل فروش فملی بزودی حل بشه؟

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محمد حقانی آواتار ها
    تشکر شده 1,044 بار در 380 ارسال

سلام آقای شریعت عزیز
    یکی از دوستانی که به دور از حاشیه و صادقانه مشورت میدهد بدون شک شما هستید. متاسفانه مدتی است کمتر از وجود شما بهره می بریم. به نظر شما با دید میان مدت یا بلند مدت کدام سهمها برای خرید یا نگهداری مناسب هستند. البته دیدگاه من از مناسب حداقل سود دوبرابر سپرده بانکی یعنی 45 تا 50 درصد میباشد.
    ضمنا با بررسی که داشتم سهمهای شاراک و بانک ملت توانایی رشدحداقل 50 درصدی در بازه نه ماه تا یکسال را دارند.نظر شما چیست؟
    با سپاس از لطف همیشگی شما.

14. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد حقانی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال سيد ياسر شريعت آواتار ها
    تشکر شده 37,216 بار در 4,825 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط بابک پناهی نمایش پست ها
    سید جان فکر میکنی مشکل فروش فملی بزودی حل بشه؟
    درود بر بابک عزیزم؛
    مشکل فروشش "ريالطعا" حل خواهد شد فملی. مشکل اصلی فملی اینجاست که در دوره چند سال قبل تا اونجا که میشده از منابع روزمینی و معادن روبازشون استفاده کردند (خصوصا زمان پوستین دوز) و الان عیار مس معادنشون کاهش پیدا کرده فلذا کاهش حاشیه سود تا حدی طبیعیه اما به نظرم شرکت توانایی رشد مجدد رو داره به دلیل جایگاه استراتژیکی که در کشور و حتی منطقه داره. عیار کاتد ملی مس در دنیا معروفه

نقل قول نوشته اصلی توسط محمد حقانی نمایش پست ها
    سلام آقای شریعت عزیز
    یکی از دوستانی که به دور از حاشیه و صادقانه مشورت میدهد بدون شک شما هستید. متاسفانه مدتی است کمتر از وجود شما بهره می بریم. به نظر شما با دید میان مدت یا بلند مدت کدام سهمها برای خرید یا نگهداری مناسب هستند. البته دیدگاه من از مناسب حداقل سود دوبرابر سپرده بانکی یعنی 45 تا 50 درصد میباشد.
    ضمنا با بررسی که داشتم سهمهای شاراک و بانک ملت توانایی رشدحداقل 50 درصدی در بازه نه ماه تا یکسال را دارند.نظر شما چیست؟
    با سپاس از لطف همیشگی شما.
    درود بر جناب حقانی گرامی؛
    واقعیتش دیگه نه وقتش هست به اون صورت نه انگیزه و دل و دماغ. ما نگاهمون خوش بینانست و به درد این روزای بازار نمی خوریم الان دوران "دیدی گفتم هاست " بیشتر

اما تقریبا از عید بود که یک سبد 5 سهمی فوق العاده کم ریسک با بازده مورد انتظار حداقل 50 درصدی معرفی کردم که هنوزم روی اونها مثبت هستم
    سبد این بود: همراه، وبملت، اخابر، شاملا، تاپیکو

حالا برخیشون رشد خوبی کردند و از بازده مورد انتظارشون کاسته میشه برخیشون هم تکون نخوردند و هنوز منطقه خرید هستند

به اون لیست می تونید:
    شرانل، وبصادر و وپاسار (در صورت بازگشایی مناسب و مفت شبیه بانک ملت)، خبهمن فولاد رو هم اضافه کنید.
    إِنَّ اللَّهَ عَلِيمٌ بِذَاتِ الصُّدُورِ

عضو فعال
    تشکر شده 171 بار در 79 ارسال

سلام جناب شریعت. اگه ممکنه یه نگاهی به گزارش سه ماهه کفرا بندازین. خیلی ممنون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)