صفحه 6 از 14 نخست ... 3456789 ... آخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 135

موضوع: درخشان تهران ( پدرخش )

عضو فعال
    تشکر شده 24,085 بار در 4,279 ارسال

پاسخ : درخشان تهران ( پدرخش )

در 3 ماهه سوم..احتمالا فروش بین 13..تا 14 میلیارد بشه.....راه شسینا 700 تومانی را خواهد رفت......
    و ...بینظیر ترین..و غافلگیر کننده ترین..گزارش 3 ماهه سوم...را خواهد داشت....
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

تو این بازار با این حجم..صف..ماند......گین بسیار عالی در انتظار سهمداران این سهمه........
    سهمی..کوچک...با شناوری اندکککککک..........
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

..تمیز...با فروش از کد حقوقی..و تحریک..حقیقی..سهم را جمع..کردند....2 ماه دیگه...همین بازار ..بهت زده در قیمتهایی بسیار بالاتر...صف خواهد..کشید..
    این سهم در 3 ماهه دوم..با 7/2 میلیارد فروش..35 سود ساخته.....سهمی 24 تومان.هزینه..حقوق سربار داشته......
    در 2 ماهه اخیر 9..میلیارد..فروخته..یعنی 1/25..برابر 3 ماهه دوم.....
    این اعدا ..شووخی..نیست...از ..این ..اعدا..انفجار فاند یک سهم..در می اید.......

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

..1..برگه از این سهم فروشی..نیست..حتی 1 برگه...
    سهم در 3 ماهه سوم...حداقل 13 میلیارد فروش خواهد..کرد...یعنی بیش از کل 6 ماهه اول..
    اگر حاشیه سود را مانند 3 ماهه دوم..بگیریم..یعنی 30 درصد...که بنظرم..حاشیه سود به .مراتب بالاتر خواهد بود......شرکت در 3 ماهه سوم..حداقل3/9...میلیارد سود ناخالص..میسازد....که با کسر..کسورات......
    حداقل در 3 ماهه سوم..65..تا 70تومان..سود میسازد...
    ولی بنظرم..حاشیه سودبسیار بالاتر از 40 درصد خواهد بود...40 درصد هم حساب کنیم....یعنی سهم بین 80..85...تا 100...تومان سود محقق..خواهد..کرد......
    سهم با این سایز..و این فاند........قیمتهایی بسیار بالا ..را خواهد دید...
    مفت...مسلم..از چنگتان را نیاورند......
    طبق..معمول هم..لاشخوران..تلگرامی حرفی از فاند سهم..نمیزنند..البته از 340..تومان..عادت دارم........
    شرکت تمام ارز صادراتیش را میتواند ازاد بفروشه...چون..نهایت..1..تا 1/3..میل یورو صادراتش باشه.......
    همچین سهم هایی زمین..نخواهند..ماند..و سینه چاک ...خواهند داشت.....

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال arad700 آواتار ها
    تشکر شده 16,145 بار در 2,953 ارسال

امروز صف خرید لحضانی فروریخت و من توانستم مقداری خرید کنم و متاسفانه تا بخواهم دوباره از نقدینگی موجود مقداری دیگر خرید کنم دوباره صف خرید شد. ولی همان مقدار هم مارا بس خدا را شکر.
    Honesty is the best policy

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

تو این بازار از ساعت 9/50...تا پایان بازار کلا 60 تا ..معامله شد.....
    60 درصد بهای تمام شده..مواد اولیه است...یعنی اگر شرکت..مواد اولیه اش 100 درصد رشد..کنه...قیمت محصولات با 60 درصد رشد...این افزایش قیمت 100 درصدی را کاور..میکنه.....
    میانگین قیمت فروش.
    مشمع کلندری در 3 ماهه دوم میانگین.....تنی 9/050..بوده....در ابان...تنی14/150.....یعنی افزایش نرخ..56 درصدی...
    انواع فوم/////////////////////تنی 9/560...بوده......در ابان...تنی 18/130...یعنی افزایش نرخ...90..درصدی...
    با توجه به سهم فروش..54 درصدی فوم..نسبت..به..کلندری..میانگی ن کل فروش ....78 درصد افزایش نرخ..داشته......که این برابر است با کاور 140 درصدی افزایش قیمت مواد اولیه.....
    الان پی وی سی داره...6600...معامله..میشه در بورس..که نسبت به 4000..تا 4300..بورس کالا در 3 ماهه دوم...حدود 50 درصد بالا رفته...روغنdop..هم.....نسبت به..میانگین استخراج شده از شفارا..که در 3 ماهه دوم..حدود 8/5..بوده......و در ابان 15......نهایت75...80..درصد بالا رفته....
    با توجه به..مواد بالا....حاشیه سود شرکت..جهش بالایی..نسبت به 3 ماهه دوم...داشته...فقط .سهامدارنی..کنید..
    این..نکته را در نظر داشته باشید..که سهم در 6 ماهه...2/25..میلیارد سربار و حقوق داشته......یعنی سهمی 45..تومان.......
    با افزایش فروش..و رسیدن.فروش شرکت..در 3 ماهه سوم..به 1/1 تا 1/2 برابر کل 6..ماهه.....سرشکن شدن...سربار..و دستمزد...نیز..اثرات بسیار با اهمیتی در حاشیه سود شرکت داره....
    به ساخت سودی 100 تومانی و فراتر فقط در 3 ماهه سوم بسیار امیدوارم....بنظرم..در گزارش 9..ماهه...میتواند بالای 140 سود بسازه..
    ویرایش توسط mey : 2018/12/01 در ساعت 19:09

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

جناب می عزیز تخمین من واسه سود سال 98 حدود 200 تومن هستش محاسبات شما هم چنین اعدادی را نشان میده؟

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط arad700 نمایش پست ها
    جناب می عزیز تخمین من واسه سود سال 98 حدود 200 تومن هستش محاسبات شما هم چنین اعدادی را نشان میده؟
    درود...سهم...با امدن..گزارش 3 ماهه سوم.....و افتادن 2 زاری بازار...تارگت بالایی را خواهد...دید...بنظرم در همین سال 97...قیمت سال 98 را هم پیش خور خواهد کرد...
    بسیاری از شرکتهایی که با پدرخش رقابت..میکردند..به علت عدم..تمکن..مالی برای خرید..مواد اولیه...تعطیل شدند..مشابه..همان.اتفاقی که برای رقبای کفرا افتاد...
    ..با توجه به این..مورد...تقاضا برای محصولات شرکت..بسیار بالاست....یه اتفاقی هم..که افتاده...تغیر در ترکیب فروشه....
    در 6 ماهه اول..سهم فوم..36 درصد بود...و در 2 ماهه..فعلی 54 درصد......در این 2 ماهه 4/9..میلیارد فوم..فروخته..در حالیکه..کل 6 ماهه اول سال 4 میلیارد فوم فروش داشته.....
    فوم..اختلاف قیمتی بالایی با کلندری و مشمع داره... در 6 ماهه اختلا ف فوم..با کلندی 5 درصد بوده..الان فوم..30 درصد گرانتر از کلندری قیمت داره........بی شک..همین نغیر در ترکیب فروش ..هم...نقشی مضاعف در افزایش سود اوری داره.....امروز اصلا باور نمیکزدم..بشه..تعداد خرید..خدا را شکر..شد..
    کلا در این سهم انفجار فاند اتفاق افتاده..و اثرش را برقیمت خواهد..گذاشت....

16. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

جوری رنج..کشید 400 تا خرید....انگار داره..در بازار گاوی قبل خرید..میکنه....البته..سهمی با چنین..فاندی...باید هم اینگونه باشه

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

این کیه داره همینجوری عرضه میکنه؟بیش از یه میل عرضه شده تا الان

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده است:

mey

صفحه 6 از 14 نخست ... 3456789 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع