صفحه 12 از 24 نخست ... 2910111213141522 ... آخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 236

موضوع: ،؛،؛،؛،؛،؛، نگاه تکنیکالی کیوان ،؛،؛،؛،؛،؛،

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط sofia نمایش پست ها
    کیوان عزیز میشه لطف کرده وحمایت وتوشه ووضعیت تکنیکال ان را بفرمایید.وبه نظر شما هدف بعدی پکویر چه قیمتی است؟
    دوست عزیز در مورد پکویر باید بگم فعلا به مقاومت سخت 280 خورده و بالایی براش نمیبینم مگر اینکه مدتی را روی 250 تا 258 بتونه دوام بیاره و اگر هم بتونه بره بالا سقفی که میتونه لمسش کنه را 323 میبینم.

در مورد وتوشه در 2 آبان تحلیلی به شرح زیر داشتم ولی یادم رفت پس از اینکه به هدف اول 230 رسید به روزش کنم .

نقل قول نوشته اصلی توسط کیوان نمایش پست ها
    وتوشه

سهمی که واسه مسابقه هفتگی این هفته انتخاب کرده بودم.
    امروز و دیروز اومد بالای سقف کانال نزولی وداره روی خط چین صعودی قرار میگیره. مقاومت بعدی 212 هست که اگر آنرا هم بشکند میتواند به 230 برسد.

(لینک پشتیبان تصویر نمودار در صورت عدم رویت تصویر)
    البته اگر کسی خطوطی که ترسیم کرده بودم را جدی میگرفت به راحتی میتونست مسیر بعدی و هدف وتوشه را پیشبینی کنه.
    میبینید که سهم خط چین صورتی 212 را شکست و پس از رسیدن به 230 دوباره روی خط چین صورتی پولبک کرد و پس از آن به هدف نهایی در سقف صورتی رسید و اینجا موج شماری منهم تکمیل گردید. ولی متوجه شدم تازه در این نقطه عده ای از دوستان در حال خرید هستند که در تاپیک وتوشه هشدار دادم که اینجا سقف است و باید فروخت.

به هر صورت از شبنه مجدد وتوشه را منفی و اولین حمایت سهم در کف کانال آبی یعنی 222 و حمایت بعدی را در حوالی 205 میبینم

ما را به چوب و رخت شبانی فریفته اند ، این گرگ سالهاست که با گله آشناست

2. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی amini آواتار ها
    تشکر شده 309 بار در 80 ارسال
    با سلام
    اگه ممکنه تحلیلی از فباهنر داشته باشیدبا تشکر

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید amini از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 615 بار در 218 ارسال
    با سلام
    اگر ممکن است لطفا تحلیلی از فایرا و شنفت داشته باشید
    ممنون

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید sepahan_zard از ایشان تشکر کرده اند:

سناریوی کریسمس !

یک الگوی رفتاری مشابه در شاخص و بعضی از گروههای بازار میبینم به این ترتیب که انتظار دارم تا قبل از سال نوی میلادی شاخص، اصلاحی مشابه روند قبلی و به صورت مثلثی بزند که در نتیجه آن گروههای شاخص ساز این مدت را به صورت نوسانی و منفی اصلاح خواهند کرد. اما پس از کریسمس به دلایلی که نمی دانم! جو بازار مثبت خواهد شد ولی... گروهی که بهترین بهره را از این صعود خواهد برد گروهای فلزی و کانه ها و سنگ معدنی ها هستند. سهمهایی چون کروی و فاسمین و کگل و کبافق و ذوب و .... تا حدود 30% رشد خواهند کرد. همچنین گروه قند نیز به احتمال بسیار زیاد در این همراهی خواهند بود ( البته برای تایید قطعی نیازمند رفتار شناسی در این هفته آنها هستم ) ولی گروه پتروشیمی و نفت را چندان تاثیر پذیر و پرشتاب در این صعود نمیبینم. به طبع آن شاخص کل تا قبل از 37000 ( به احتمال زیاد تا محدوده 36800) خواهد تاخت که در اینصورت میتوانیم اینجا را پایان موج 3 از موج 5 شاخص بدانیم و استراحتی طولانی تر و پس از ان صعودی دیگر برای عبور از 38000 و فتح قله 40000 شاخص متصور باشیم.

فایرا

پیشاپیش بابت شلوغی چارتم عذرخواهی میکنم ولی من مجبورم تمام خطوطی که به من در دیدن مسیر و روش حرکت سهم کمک میکنه را ترسیم کنم و تمام زوایای حرکتیشو ببینم.

خب 2 کانال صعودی آبی تودرتو میبینم و خطوط حمایتی صورتی رنگی که قبلا بعنوان مقاومت عمل میکردند. همچنین میبینیم که سهم همواره در زمان اصلاح از یک کانال ثابتی (نقطه چین قرمز) استفاده میکرد. موقعیتی که سهم تا امروز حفظ کرده بسیار خوب بوده ، اگرچه که از حمایت صورتی رنگ عبور کرده ولی تا زمانیکه روی کف کانال صعودی آبی بماند نگرانی ندارد.
    اما فردا وقت انتخابش فرا میرسد و اگر بیاد پایین این کانال طبیعتا مسیر خودشو به سمت حمایت صورتی لایه پایینی طی میکنه که میشه همون محدوده 660( با شیب اصلاح ) و اگر از روند سنتی خود در کانال نقطه چین پیروی کند تا 710 ولی با تلف کردن زمان طولانی تر. خوب همه اینها در صورت انتخاب روند اصلاحی پیش بینی میشود .
    ولی اگر سهم جهت صعود خیز بردارد ابتدا میبایست مقاومت صورتی در مسیر خود (1200 تومان) در هم بشکند که خط سبز 1050 تومان می تواند بعنوان یک پایه قابل اطمینان در این امر به رشد صعود سهم کمک کند. هدف قابل تصور پس از آن 1500 ( حداقل 1400) میباشد.

حقیقتش من با توجه به اندیکاتور ها و فرآیندی که میبینم احتمال اصلاح سهم را در حال حاضر بیشتر از صعود میبینم و هنوز سیگنالی از نظر تکنیکالی که تایید کنه سهم را باید خرید کنم دریافت نکردم.

عضو فعال
    تشکر شده 6,765 بار در 1,525 ارسال
    فایرا

پیشاپیش بابت شلوغی چارتم عذرخواهی میکنم ولی من مجبورم تمام خطوطی که به من در دیدن مسیر و روش حرکت سهم کمک میکنه را ترسیم کنم و تمام زوایای حرکتیشو ببینم.

خب 2 کانال صعودی آبی تودرتو میبینم و خطوط حمایتی صورتی رنگی که قبلا بعنوان مقاومت عمل میکردند. همچنین میبینیم که سهم همواره در زمان اصلاح از یک کانال ثابتی (نقطه چین قرمز) استفاده میکرد. موقعیتی که سهم تا امروز حفظ کرده بسیار خوب بوده ، اگرچه که از حمایت صورتی رنگ عبور کرده ولی تا زمانیکه روی کف کانال صعودی آبی بماند نگرانی ندارد.
    اما فردا وقت انتخابش فرا میرسد و اگر بیاد پایین این کانال طبیعتا مسیر خودشو به سمت حمایت صورتی لایه پایینی طی میکنه که میشه همون محدوده 660( با شیب اصلاح ) و اگر از روند سنتی خود در کانال نقطه چین پیروی کند تا 710 ولی با تلف کردن زمان طولانی تر. خوب همه اینها در صورت انتخاب روند اصلاحی پیش بینی میشود .
    ولی اگر سهم جهت صعود خیز بردارد ابتدا میبایست مقاومت صورتی در مسیر خود (1200 تومان) در هم بشکند که خط سبز 1050 تومان می تواند بعنوان یک پایه قابل اطمینان در این امر به رشد صعود سهم کمک کند. هدف قابل تصور پس از آن 1500 ( حداقل 1400) میباشد.

حقیقتش من با توجه به اندیکاتور ها و فرآیندی که میبینم احتمال اصلاح سهم را در حال حاضر بیشتر از صعود میبینم و هنوز سیگنالی از نظر تکنیکالی که تایید کنه سهم را باید خرید کنم دریافت نکردم.
    عکس آن هم بسیار اتفاق افتاده . این بار هم احتمال اینکه عکس آن اتفاق بیافتد وجود دارد. حتی اگر اطلاعاتتان را از سی آی ا گرفته باشید این بار ممکن است عکس آن اتفاق بیافتد حتی اونهایی که در سایت بورکس می آیند و با اعتماد به نفس کامل از گروه روی و فولاد دفاع می کنند!!!
    تنها افرادی می توانند اینگونه ادعا کنند و ادعا هایشان هم معمولا درست از آب در بیاید که به منابع قدرتمندی وصل باشند. آن چه مسلم است همین ها هم به موقع اش سیفوناژ خواهند شد

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید shahin از ایشان تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط shahin نمایش پست ها
    عکس آن هم بسیار اتفاق افتاده . این بار هم احتمال اینکه عکس آن اتفاق بیافتد وجود دارد. حتی اگر اطلاعاتتان را از سی آی ا گرفته باشید این بار ممکن است عکس آن اتفاق بیافتد حتی اونهایی که در سایت بورکس می آیند و با اعتماد به نفس کامل از گروه روی و فولاد دفاع می کنند!!!
    تنها افرادی می توانند اینگونه ادعا کنند و ادعا هایشان هم معمولا درست از آب در بیاید که به منابع قدرتمندی وصل باشند. آن چه مسلم است همین ها هم به موقع اش سیفوناژ خواهند شد
    من که یک کلمه هم از حرفهای شما را نفهمیدم ؟!!! Cia ؟ بورکس؟ منابع قدرت ؟ سیفوناژ ؟؟؟؟!!!!

خب حالا که فایرا را بالا آوردید باید بگم خط حمایت آبی هم شکسته شد....

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

سناریوی کریسمس !

یک الگوی رفتاری مشابه در شاخص و بعضی از گروههای بازار میبینم به این ترتیب که انتظار دارم تا قبل از سال نوی میلادی شاخص، اصلاحی مشابه روند قبلی و به صورت مثلثی بزند که در نتیجه آن گروههای شاخص ساز این مدت را به صورت نوسانی و منفی اصلاح خواهند کرد. اما پس از کریسمس به دلایلی که نمی دانم! جو بازار مثبت خواهد شد ولی... گروهی که بهترین بهره را از این صعود خواهد برد گروهای فلزی و کانه ها و سنگ معدنی ها هستند. سهمهایی چون کروی و فاسمین و کگل و کبافق و ذوب و .... تا حدود 30% رشد خواهند کرد. همچنین گروه قند نیز به احتمال بسیار زیاد در این همراهی خواهند بود ( البته برای تایید قطعی نیازمند رفتار شناسی در این هفته آنها هستم ) ولی گروه پتروشیمی و نفت را چندان تاثیر پذیر و پرشتاب در این صعود نمیبینم. به طبع آن شاخص کل تا قبل از 37000 ( به احتمال زیاد تا محدوده 36800) خواهد تاخت که در اینصورت میتوانیم اینجا را پایان موج 3 از موج 5 شاخص بدانیم و استراحتی طولانی تر و پس از ان صعودی دیگر برای عبور از 38000 و فتح قله 40000 شاخص متصور باشیم.

این سناریوی من Fail شد ! یعنی کاملا رفتاری برعکس انتظارم شکل گرفت والبته دلیلش هم کاملا روشنه... تزریق نقدینگی بالا به بازار که میتونه هر نموداری رو کج و کوله کنه !

خب با این وصف من جرات نمیکنم طرف تحلیل شاخص برم ! همش رفتارهای غیر منتظره از خودش بروز میده ولی.... اگر بگذارن ایندفعه این کار طبیعی خودشو بکنه و شاخص بیاد تا روی 37000 الی 36800 پولبکشو انجام بده میتونیم با اطمینان بیشتری از صعود بالای 40000 برای شاخص صحبت کنیم و این توانایی براش به وجود میاد. اما بدون این حرکت عبور از 40000 میتونه خیلی گرون تموم بشه !

14. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال meysam_sh_2020 آواتار ها
    تشکر شده 113,959 بار در 19,068 ارسال
    من که یک کلمه هم از حرفهای شما را نفهمیدم ؟!!! Cia ؟ بورکس؟ منابع قدرت ؟ سیفوناژ ؟؟؟؟!!!!

خب حالا که فایرا را بالا آوردید باید بگم خط حمایت آبی هم شکسته شد....
    مطمئنی حمایت رو شکسته ؟؟ ما یک 1000 تایی خریدیم 4 شنبه از صف فروش .......به نظر بر میگرده ......

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam_sh_2020 نمایش پست ها
    مطمئنی حمایت رو شکسته ؟؟ ما یک 1000 تایی خریدیم 4 شنبه از صف فروش .......به نظر بر میگرده ......
    خب من بر اساس چارت و دیدگاه خودم میگم. تو نموداری که رسم کردم الان این شکلی شده :

خب در 699 ممکنه که برگرده و حتی تا 830 هم پیش روی کنه ولی وارد کانال آبی نمیشه! در اینصورت دوباره بر میگرده پایین و اون صعود بزرگو که انتظارشو دارم انجام نمیده.

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 12 از 24 نخست ... 2910111213141522 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع