صفحه 20 از 20 اولین ... 1017181920
نتایج از شماره 191 تا 200 از مجموع 200

موضوع: ،؛،؛،؛،؛،؛، نگاه تکنیکالی کیوان ،؛،؛،؛،؛،؛،

عضو فعال جان مورفی آواتار ها
    ارسال
    179
    تشکر شده 1,111 بار در 182 ارسال
    مرسیی کیوان جان
    از بین سیمانی ها کدوم به نظرت بهتره؟

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید جان مورفی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    ارسال
    37
    تشکر شده 148 بار در 43 ارسال
    سلام
    یک زحمت داشتم
    سهام ذیل را قصد چنج دارم زمان خروج برحسب اولویت را بر اساس تکتیکال نیاز به مشورت داشتم
    به ترتیب الویت زمانی از کدام زودتر به ترتیب 1/2/3/....خارج شوم
    وتوصا/وساپا/وصنعت/وتوسم/ولغدر/وبیمه/شرانل/حتاید./دتماد /کمنگنز/شگل/پخش
    متشکر از وقتی که گذاشتید

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید yadman از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال کیوان آواتار ها
    ارسال
    4,179
    تشکر شده 19,862 بار در 3,912 ارسال
    شاخص کل

نمودار آقای مختاری را که دیدم متوجه شدم نمودار من با ایشان خیلی فرق دارد و در نتیجه تحلیل های منهم متفاوت با ایشان است! دلیل این تفاوت را نمی دانم چیست! من متوجه موضوع نشدم!

در هر صورت بر مبنای نمودار من در نمای دورتر و بلندمدت به این شکل قرار داریم ، رسیدن به سقف بلندمدت و در عین حال شکست میدلاین چنگال صعودی بلندمدت اما باید نزدیکتر بشویم و بهتر ببینیم :

همونطور که دیده میشه شاخص سقف بلند مدت را شکسته و در حال پولبک به آن است ، عاملی که به شاخص کمک کرد تا این کار را انجام دهد چنگال کوچک میباشد. حال در صورتیکه این پولبک موفقیت امیز باشد که بر طبق شواهد اینطور برآورد میشود پس انرژی لازم برای شکست سقف چنگال در 55500 نیز آماده گردیده و شاخص با عبور از آن به قصد برخورد با محدوده کانال و خط قرمز یعنی محدوده 57500 تا 58000 صعود میکند.
    در آنجا اگر بازاری بسیار قوی داشته باشیم قدرت جهش تا 70000 نیز فراهم میشود ولی در عین حال در صورتیکه شاخص بخواهد حالت استراحت را نیز انتخاب کند همچنان روند صعودی شاخص با حرکت در کانال صعودی تا مرز 75000 ممکن و دستیافتنی میباشد.
    بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم (دکتر جانسون)

عضو فعال کیوان آواتار ها
    ارسال
    4,179

عضو عادی dorrtaj آواتار ها
    ارسال
    46
    تشکر شده 325 بار در 56 ارسال
    سلام داداش کیوان
    با توجه به این رشد شاخص قندی با خرید قشکر وافقید؟

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید dorrtaj از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    ارسال
    557
    تشکر شده 1,690 بار در 461 ارسال

سلام دوستان
    کیوان جون دوست بلندمنش
    از امروز تا 15 امرداد بهتر نیست کمی احتیاط کنیم.دولت احمدی نژاد داره میره و دولت جدید روی کار میاد.
    دقیقا چه تاریخی مدیران بورس رو عوض می کنند؟
    کمی درباره روز های آینده و تغییر دولت راهنمایی می کنی.
    نظر شما وسایر کارشناسان محترم برای همه کاربران مفید است.
    بی نهایت سپاس گزارم.
    hatef rad
    آخرین ویرایش توسط rad ، 2013/07/19 در 15:59. دلیل: درخواست دوستانه

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید rad از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال کیوان آواتار ها
    ارسال
    4,179
    نقل قول نوشته اصلی توسط rad نمایش ارسال ها

سلام دوستان
    کیوان جون دوست بلندمنش
    از امروز تا 15 امرداد بهتر نیست کمی احتیاط کنیم.دولت احمدی نژاد داره میره و دولت جدید روی کار میاد.
    دقیقا چه تاریخی مدیران بورس رو عوض می کنند؟
    کمی درباره روز های آینده و تغییر دولت راهنمایی می کنی.
    نظر شما وسایر کارشناسان محترم برای همه کاربران مفید است.
    بی نهایت سپاس گزارم.
    hatef rad
    نقل قول نوشته اصلی توسط کیوان نمایش ارسال ها
    امروز با اینکه خودم در این بازار منفی خرید کردم اما از نمودار شاخص کل خوشم نیومد.
    به نظر من در حال حاضر شکست 54,800 که قبلا برای عبور از آن تلاشش را کرده بود و خودش را به 55,000 هم رسانده بود کار را برای صعود مجدد شاخص سخت کرد.
    اکنون واقعا امیدوارم حمایتی که در 53,400 میبینم جلوی افت شاخص را بگیرد و هرچه سریعتر و با قدرت بیشتری به بالای 55,000 بازگردیم وگرنه به شدت احساس خطر اصلاح شاخص به مدت 2 هفته کاری تا حوالی 9 مرداد و تا مرز 50,000 را دارم.

امیدوارم سایر دوستان تکنیکالی با من در زمینه اصلاح شاخص با این حالت هم نظر نباشند !
    اگه منظورتون شاخص هست من تو تاپیکش گفتم تصور میکنم تا 9 مرداد روند اصلاحی تا 50000 بگیره و از 12 مرداد استارت رکورد جدیدو بزنه. بازار امروز و فردا مشخص میکنه.
    فروش ولغدر و شکربن و کمی هم وپترو به صفهای خرید

دلم نمیاد اصل وپتروهامو بفروشم ولی هنوز فکر میکنم شاخص میخواد اصلاح اصلی رو شروع کنه و به این مثبت امروز بازار اطمینانی ندارم!
    پول تمام سهمهایی که امروز فروختم را به قچار تبدیل کردم تا سر وقتش برگردونم به سهمهای خودم!

با سلام به دوست عزیز
    اینها نظرات و معاملات من بر همین مبنا در تاپیکهای مختلف بود که به دلیل وجود چنین احتمالی در نمودارها انجام دادم . من فقط چند نکته را باز کنم.
    یکی اینکه نمی خواهم بین نمودار مثبت قند و احتمال اصلاح شاخص به لحاظ بتای منفی که به قندی ها داده میشد ارتباطی برقرار شود چون آنگونه که من میبینم مفهوم بتای منفی برای قندی ها در حال از بین رفتن است و همگرایی بین این گروه و سایر گروههای بورس در حال برقراری است.

دوم اینکه با معاملات این چند روز خطر اصلاح تند شاخص تا مرز 50،000 در حال کمرنگ شدن است ولی استراحت شاخص میتواند به 2 حالت رخ دهد.
    حالت ایده آلش اینست که یک حرکت شارپ و تیز تا بالالی 57000 رخ دهد و تا 56000 مجدد اصلاح کند و به این ترتیب زمان رسیدن تا 12 مرداد برای استارت صعود بزرگ را طی کند که با توجه به شرایط محیطی احتمال اینرا ضعیف میدانم.
    حالت دیگر با توجه به حمایتهای متعددی که حوالی 54000 در توالی زمانی در شاخص میبینم ، درجا زدن و نوسانهای شاخص پیرامون 54000 الی 55000 تا رسیدن به زمان مقتضی است.

در هر صورت این استراحت شاخص برای دید کوتاه مدت و حداکثر بهره برداری از نوسانات بازار مهم است وگرنه به دلیل صعودی بودن روند شاخص خللی در اهداف صعودی بازار ایجاد نمیکند.

12. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال کیوان آواتار ها
    ارسال
    4,179
    نقل قول نوشته اصلی توسط dorrtaj نمایش ارسال ها
    سلام داداش کیوان
    با توجه به این رشد شاخص قندی با خرید قشکر وافقید؟
    سلام
    در مورد قشکر تا حدودی شبیه شاخصش هست ولی... به نظرم اگر قندی ها بخوان استارت بزنن اول یک حرکت صعودی کوتاه دارند بعد استارت اصلیشون همزمان با بقیه بازار از12 تا 15 مرداد شروع میشه. من خودم قچار گرفتم تا در حرکت اول حداقل 20% بگیرم ولی قشکر در ابتدا ممکنه یا اصلا بالا نره یا حداکثر 15% بالا داشته باشه یعنی 1100 را نتونه رد کنه . به عقیده من قشکر وقتی میتونه حرکت تکنیکالی و روندی قابل پیش بینی را طی کنه که 875 را بعنوان کف قیمتی ببیند در اونصورت 1430 را راحت بعنوان هدف اول می زند.

14. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال کیوان آواتار ها
    ارسال
    4,179
    سناریویی برای اصلاح بازار

با رخدادهای امروز برای روزهای آینده از روی نمودارها پیش بینی برایم متصور شده که به صورت سناریوی زیر بازگو میکنم:

به تصور من فردا شاخص و روند معاملات همچنان منفی خواهد بود ولی معاملات شنبه سبز با صفهای خرید!

یکشنبه صفهای خرید و حجمها داده میشود (تا با اینجا به گمان عدد شاخص به 60500 رسیده باشد)

از دوشنبه به بعد بازار مجدد وارد فاز اصلاحی میشود که تقریبا یکهفته طول خواهد کشید تا شاخص خود را به محدوده بالای 58000 برساند.

در آن موقعیت بعنوان نمونه
    شتران باید به قیمت 65000 ،
    شبندر حوالی 1100 ،
    مپنا 615 ،
    فولای 625
    و خودرو 185 رسیده باشند!

اینجا اگر بازار برگشت و مثبت شد پایان اصلاح و مجدد بازاری گل و بلبل خواهیم داشت اما در صورت عدم حمایت و عبور از این مناطق اصلاح به ریزش تبدیل خواهد شد !

16. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    ارسال
    108
    تشکر شده 108 بار در 58 ارسال
    این تعبیر بازار بسیار معقولانه است که به احتمال زیاد از بازار حمایت نخواهد شد و اصلاح به ریزش مبدل می شود بدلیل رشد بالای شاخص و رسیدن انتهای سال مالی شرکتهای سرمایه گذاری به طور سنتی

صفحه 20 از 20 اولین ... 1017181920

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 نفر از این موضوع دیدن می کنند (0 عضو و 1 مهمان)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به ارسال ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید ارسال های خود را ویرایش کنید
  •