صفحه 8 از 24 نخست ... 56789101118 ... آخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 236

موضوع: ،؛،؛،؛،؛،؛، نگاه تکنیکالی کیوان ،؛،؛،؛،؛،؛،

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    خب موفق شدم به کمک مدیریت محترم سایت تمام چارتها را بگذارم سر جاشون . در ضمن برای تمام چارتها یک لینک پشتیبان هم از طریق سایتی دیگر قرار دادم تا در صورت فیلترهای احتمالی همچنان دسترسی به تصاویر میسر باشد.
    ما را به چوب و رخت شبانی فریفته اند ، این گرگ سالهاست که با گله آشناست

2. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال
    تشکر شده 3,715 بار در 714 ارسال
    درود بر کیوان عزیز
    قربان فرصتی دست داد یه دونه از اون نقاشیهای زیباتون واسه کرماشا هم بکشید ببینیم چندچندیم،
    در مورد فاسمین هم نظرتون رو بفرمایید لطف کردین، نقطه ورود مناسب

سپاسگذارم

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید کیان از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط کیان نمایش پست ها
    درود بر کیوان عزیز
    قربان فرصتی دست داد یه دونه از اون نقاشیهای زیباتون واسه کرماشا هم بکشید ببینیم چندچندیم،
    در مورد فاسمین هم نظرتون رو بفرمایید لطف کردین، نقطه ورود مناسب

سپاسگذارم
    در مورد کرمانشاه به پست شماره 9 مراجعه کنید.
    اونجا گفتم که به 700 میرسیم و پس از اون به مقاومت 770. شرط رسیدن به 990 را در صورتی مطرح کردم که سهم بعد از رسیدن به 700 بابت تعدیل ببندد که سهم را قبل از رسیدن به 700 بستند و روی 700 باز کردند.
    در وضعیت فعلی در صورت عبور از 770 هدف را محدوده 800 میبینم و فعلا بالاتر نمیبینم.

در مورد کالسیمین هم به پست شماره 36 مراجعه کنید.

در ضمن من آخرین نظرمو در مورد این سهم در تاپیک خودش هم مطرح کردم .
    طبق همون تحلیلم فرضیه 2 را در حال اجرا میدونم . فعلا چون سهم حمایتشو ظرف 3 روز گذشته شکسته مثبت فعلی را پولبک میدانم و سهم را تا 590 در فاز استراحت ، بعد از اون باید خودشو به 720 الی 730 برسونه و ادامه طبق همون تحلیلم.

6. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

کساوه

به نظرم باید اینو واسه مسابقه هفتگی انتخاب میکردم!
    سهم امروز یک حرکت انتحاری کرد و مقاومت سخت 360 را شکست و دوباره وارد کانال شد. هدف 460 را نشانه رفته و به گمانم 2 شنبه و 3 شنبه فرصت ورود و خرید میده.

(لینک پشتیبان تصویر نمودار در صورت عدم رویت تصویر)

10. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

سناریویی در خصوص روند بازار ظرف 10 روز آینده

اتفاقاتی امروز روی سهمهای بازار افتاد که خلاف انتظار من بود...اومدم یک نگاه کلی و مقایسه بین یکسری سهم انجام دادم و به این نتیجه رسیدم که به نظرم احتمال رخدادش زیاد هست و البته به روند فردا ارتباط مستقیمی داره ، ولی اینطور که من میبینم به نظرم ظرف یکی 2 روز آینده تا تاریخ 1 آذرماه شاخص وارد فاز استراحت میشه که سهمهایی مثل کالسیمین که اعتقاد به منفی بودنش داشتم بر این مبنا حرکت خواهند کرد. در عوض اکثر قندی ها و بعضی ازغذایی ها رشدی حدود 20% خواهند داشت. البته رشد غذایی ها به این میزان را کمی دشوار ولی قابل دستیابی میبینم! در قندی ها من بیشتر روی قپیرا را با هدف 1250 و قشهد را با هدف 2030 زوم بودم ولی جالب اینکه بر خلاف انتظارم قشکر را پر رنگتر نسبت به بقیه میبینم و به نظرم حتی میتونه تا 800 هم بره !!

غبشهر که در تحلیلم هم گفته بودم با اون نقاط درگیری داشت و برگشت سر جاش به گمانم بر طبق این سناریو باید فردا از 1400 برگشت بزند و تا محدوده 1700 تا 1740 رشد کند.

در خصوص سهمهایی مانند شبریز که اعتقاد به رشد داشتم این 10 روز باعث یک وقفه برای آنها خواهند شد اما اصلاحشان خیلی کوتاهتر خواهد بود یعنی درحد فاصل 10 روزه تا 530 میره و دوباره برمیگرده روی قیمت امروز و ادامه ماجرا ( فقط مسابقمو خراب میکنه! )

همچنین گروه کاشی هم متناسب با قندی ها صعودی میبینم که کساوه را در بالا تحلیل هم کردم.

ولی باز تاکید میکنم در صورت رخداد این سناریو پایان آنرا 1 آذر ماه میدانم و پس از آن جهت بازار برعکس خواهد شد .

12. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال meysam_sh_2020 آواتار ها
    تشکر شده 113,986 بار در 19,075 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط کیوان نمایش پست ها
    سناریویی در خصوص روند بازار ظرف 10 روز آینده

اتفاقاتی امروز روی سهمهای بازار افتاد که خلاف انتظار من بود...اومدم یک نگاه کلی و مقایسه بین یکسری سهم انجام دادم و به این نتیجه رسیدم که به نظرم احتمال رخدادش زیاد هست و البته به روند فردا ارتباط مستقیمی داره ، ولی اینطور که من میبینم به نظرم ظرف یکی 2 روز آینده تا تاریخ 1 آذرماه شاخص وارد فاز استراحت میشه که سهمهایی مثل کالسیمین که اعتقاد به منفی بودنش داشتم بر این مبنا حرکت خواهند کرد. در عوض اکثر قندی ها و بعضی ازغذایی ها رشدی حدود 20% خواهند داشت. البته رشد غذایی ها به این میزان را کمی دشوار ولی قابل دستیابی میبینم! در قندی ها من بیشتر روی قپیرا را با هدف 1250 و قشهد را با هدف 2030 زوم بودم ولی جالب اینکه بر خلاف انتظارم قشکر را پر رنگتر نسبت به بقیه میبینم و به نظرم حتی میتونه تا 800 هم بره !!

غبشهر که در تحلیلم هم گفته بودم با اون نقاط درگیری داشت و برگشت سر جاش به گمانم بر طبق این سناریو باید فردا از 1400 برگشت بزند و تا محدوده 1700 تا 1740 رشد کند.

در خصوص سهمهایی مانند شبریز که اعتقاد به رشد داشتم این 10 روز باعث یک وقفه برای آنها خواهند شد اما اصلاحشان خیلی کوتاهتر خواهد بود یعنی درحد فاصل 10 روزه تا 530 میره و دوباره برمیگرده روی قیمت امروز و ادامه ماجرا ( فقط مسابقمو خراب میکنه! )

همچنین گروه کاشی هم متناسب با قندی ها صعودی میبینم که کساوه را در بالا تحلیل هم کردم.

ولی باز تاکید میکنم در صورت رخداد این سناریو پایان آنرا 1 آذر ماه میدانم و پس از آن جهت بازار برعکس خواهد شد .
    موافقم ...........
    صف غپینو رو هم شاید فردا جمع کنن ........... اگه این کار انجام بشه یه رالی دیگه غذایی ها خواهند داشت .........
    گروه قند رو هم میسپاریم به روزهای اینده ........ که این ها رو هم کم کم باید سوار شد ..............تحریم ها رو باید جدی گرفت .....
    کانال بنده در تلگرام : T.me/investmentuntil1408

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam_sh_2020 نمایش پست ها
    موافقم ...........
    صف غپینو رو هم شاید فردا جمع کنن ........... اگه این کار انجام بشه یه رالی دیگه غذایی ها خواهند داشت .........
    گروه قند رو هم میسپاریم به روزهای اینده ........ که این ها رو هم کم کم باید سوار شد ..............تحریم ها رو باید جدی گرفت .....
    احتمالش زیاده ولی در برگشت غپینو رو 340 کمی مشکل داره یا مثلا غمارگ (قابل توجه ها-می) در محدوده 412 تا 422 درگیری داره ( همون که گفتم غذایی ها دشواری بیشتری دارند ) سایر غذایی ها هم مشابه این یعنی تا 12 - 13 درصد راهو میرن اونجا یا کم میارن و در جا میزنند یا اونها هم مابقی راه را برای حدود 18 تا 20% طی میکنند.
    ویرایش توسط کیوان : 2012/11/10 در ساعت 23:39

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2) negar آواتار ها
    تشکر شده 2,586 بار در 513 ارسال
    قشیر در یک کانال نزولی بود که خارج شد به نظر میرسد که بتونه حتی فقط به خاطر کانال تا 300 1برود موج که تا 1550 الی 2100 هم فعلا امکانات دارد اقا کیوان زحمت میکشید شما هم نظرتان را ذر مورد قشیر نموداری بزنید البته دوستان در تاپیکش زحمت کشیدند و موج شماری مطابق ایده شان کرده اند

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید negar از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال esi_mohammadi آواتار ها
    تشکر شده 6,975 بار در 1,056 ارسال
    کیوان جان حواست به سهم ارزنده شبهرن باشه
    به زودی خبرهای خوبی از این سهم خوب ، روانه بازار خواهد شد.
    (رابرت کیوساکی ) : مهم نیست چه مقدار سود کسب می کنی، مهم این است که چه مقدارش را حفظ می کنی.
    (ژورف کندی ) : اصرار بر بالاترین قیمت ، کار احمق هاست . فقط یک احمق به انتظار اوج قیمت جنسش می نشیند.
    (قانون پارکینسون) : هر کاری تا آنجا طول می کشد که زمانی را که برایش در نظر گرفتید پر کند.

امواج زندگی را بپذیر ، حتی اگر گاهی تورا به عمق دریا ببرند. آن ماهی آسوده که همیشه بر سطح آبها میبینی مرده است.

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید esi_mohammadi از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 8 از 24 نخست ... 56789101118 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع