صفحه 14 از 24 نخست ... 411121314151617 ... آخرین
نمایش نتایج: از 131 به 140 از 236

موضوع: ،؛،؛،؛،؛،؛، نگاه تکنیکالی کیوان ،؛،؛،؛،؛،؛،

عضو فعال Dr.boursi آواتار ها
    تشکر شده 9,118 بار در 1,609 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط کیوان نمایش پست ها
    دکتر جان هنوز نمیدونم سیگنال اونروز دستکاری و فریب بود یا نگاه ما اشکال داشت! من همونطور که گفتم متاسفانه با ضرر دادمش رفت و به قشهدهام اضافه کردم و فرصتو غنیمت دونستم که سریع ضررمو بهم برگردونه. من مطمئنم یک تعدیلی چیزی تو دل این کهرام لامصب هست ولی ظاهرا بازیگرای 1 درصدش زیاد شدن و عدم همراهیشون سهمو خراب کرد.
    کف صعودیش همون دیروز بود یعنی 129 . سهم اگر اینو هم بشکونه خیلی میاد پاینتر و تنها راه نجاتش شکست مقاومت 136 هست. ولی بازی این چند روزه این پیامو داشت که فعلا اجازه رشد نمیدن. سهم حمایت نمیشه و برای من که در تعداد بالا می خرم خوشم نمیاد در فروش تعداد بالا معضل داشته باشم و بخوام با مسخره بازی و با تلف کردن زمانم در طول یک روز کاری و در کف سهمو به خریدار بدم! زمان برای من اهمیتش به مراتب بیش از گزارشی هست که کهرام بخواد بده. واقعا مضحکه که همه گروه گزارش دادن ولی شرکت به این کوچیکی فقط داره زمان میکشه!
    فک کنم تا 15 بیاد دیگه گزارشش ولی به قول شما این 1 درصد هاش ادم حسابی نیستن. کساوه و کچینی که خوب خریدار داشت. حتی کچینی لحظاتی نزدیک صف شد. پیش بینی کساوه فک کنم محرک بدی نباشه. دوستای بنیادی کارم که نظرشون برای هدف 230 بود. من منتظرم این لعنتی رو بفروشم برم توی دلار. ولی الان حدود 10% توی ضررم. 123 رو حمایت محکمی براش میبینم. به هر حال ممنونم از پاسخ خوبت. موفق باشی
    بعد از گرفتن دکترا من دارم ماهی گیر میشم !!!

لذتی که در خرید سهم در منفی هست، در بخشش هم نیست!!!

2. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید Dr.boursi از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال
    با سلام خدمت کیوان عزیز

می خواستم یه زحمت بهت بدم و این کطبس رو یه نگاه به نمودارش بیندازی .

اگه یادت باشه قیمتش خیلی بالا بود که به علت خبر الکی که دادن که به رگه های نامناسب خوردن ، گزارشش هم دستکاری کردن و قیمت سهم به شدت ریخت

ولی الان اومده تو پیشبینی 92 (491 ريال) ، مبلغ حسابرسی نشده برای 91 رو ( 381 ريال) هم عالی دیده و به نظر من که امروز تو قیمت خیلی خوبی باز شد و فرصت خرید بود.

ممنون میشم تکنیکالی نظرتو راجع بهش بگی .

با سپاس فراوا
    ن

The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

4. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک 52 نمایش پست ها
    با سلام خدمت کیوان عزیز

می خواستم یه زحمت بهت بدم و این کطبس رو یه نگاه به نمودارش بیندازی .

اگه یادت باشه قیمتش خیلی بالا بود که به علت خبر الکی که دادن که به رگه های نامناسب خوردن ، گزارشش هم دستکاری کردن و قیمت سهم به شدت ریخت

ولی الان اومده تو پیشبینی 92 (491 ريال) ، مبلغ حسابرسی نشده برای 91 رو ( 381 ريال) هم عالی دیده و به نظر من که امروز تو قیمت خیلی خوبی باز شد و فرصت خرید بود.

ممنون میشم تکنیکالی نظرتو راجع بهش بگی .

با سپاس فراوا
    ن

بله بابک جان. خوب یادم هست که چه اتفاقی افتاده بود ! اتفاقا قبل از پیامت داشتم همین کطبس را نگاه میکردم!
    یادم نمیره چطور کطبسی که روتین روی روند صعودیش بود با کثافت بازی تمام و اون گزارش سراسر دروغش و اذعان به مشکل در فروش به دلیل برخورد به رگه های بی کیفیت 40% تعدیل منفی به سهم تحمیل کردند و الان یکدفعه! همه چی گل و بلبل شد و با پیش بینی جدیدشون که نشان از فروش موفقیت امیز داشت بیشتر از 80% تعدیل مثبت در گزارش دیده میشه !!!!! ( ولی جالبه سهم بالا باز نشد! فکر کنم سازمان هم خواست حالشونو بگیره !! )
    من اون موقع در پست شماره 37 یک تحلیلی زده بودم و سهمو در موج 5 بزرگ عنوان کرده بودم. خب با این بالا و پایین کردنهای سهم باید بگم نمودار همون نمودار و موج همون موج هست. چیزی که این وسط اتفاق افتاد ضرر و زیان من و سایر سهامدارا بود با شیفت دادن کل نمودار به پایین! و این اتفاق در سهمی میافته که حقوقی اش کثیف باشد و بخواهد روند سازی کند که در کطبس 2 بار به من اثبات شد به هیچ عنوان نمی توان به این مدیریت اعتماد کرد. یعنی من الان یکدنیا تحلیل هم بکنم و هدف را نشان دهم اینها با دستکاری و گزارش های جعلی و دروغ بدون انکه در نمودار تغییری داده شود کل هدف را جابجا میکنند. به شخصه ترجیح میدم در چنین سهمهایی حتی اگر بگن به جای اون ذغال سیاه طلای زرد میدن وارد نشم! چون فریبکاری و غافلگیری توش زیاده! ولی به هر حال نظرمو میگم و باید بگم بازهم این نمودارش جذابه ولی کلا این سهم برای من پر ریسک محسوب میشه !

کطبس

(لینک پشتیبان تصویر نمودار در صورت عدم رویت تصویر)

ظاهرا باید وارد موج 3 از 5 بزرگ شده باشیم و موج 2 به صورت مثلثی تموم شده باشه. اکنون ضلع بالای مثلث هم شکسته شده. در آر اس آی در شنبه مقامتی دیده میشه بنابراین شنبه اگر سهم از 315 به پایین معامله بشه در روزهای بعدترش هم احتمالا بشه سهمو در محدوده 300 تا 295 خرید کرد.
    انتظار میره سهم تا حدود 2 ماه دیگه هم به قیمت 450 برسه...
    ما را به چوب و رخت شبانی فریفته اند ، این گرگ سالهاست که با گله آشناست

6. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال meysam_sh_2020 آواتار ها
    تشکر شده 113,678 بار در 19,017 ارسال
    سلام کیوان جان تکنیکال پکرمان چیزی نشون نمیده؟
    کانال بنده در تلگرام : T.me/investmentuntil1408

8. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam_sh_2020 نمایش پست ها
    سلام کیوان جان تکنیکال پکرمان چیزی نشون نمیده؟
    میثم جان ، پکرمان از نظر تکنیکالی و به عقیده من از اون سهمهای صعودی هست که موندن باهاش اعصاب میخواد! یعنی بعضی وقتها لج میکنه و روی یک محدوده قیمتی همینطور میمونه بعد یهویی میپره بالا!

شاخص لاستیک کلا میگه هنوز این گروه در میانمدت صعودی خواهد بود و در مورد این سهم مطلبی که در کوتاه مدتش میتونم بگم اینه:
    فعلا بالای 260 حمایت ساخته که این حمایت با شیب ملایم در حال بالارفتنه. در حال حاضر هم اگر از 285 عبور کند پله بعدی تا 315 میرود.

10. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال meysam_sh_2020 آواتار ها
    تشکر شده 113,678 بار در 19,017 ارسال
    میثم جان ، پکرمان از نظر تکنیکالی و به عقیده من از اون سهمهای صعودی هست که موندن باهاش اعصاب میخواد! یعنی بعضی وقتها لج میکنه و روی یک محدوده قیمتی همینطور میمونه بعد یهویی میپره بالا!

شاخص لاستیک کلا میگه هنوز این گروه در میانمدت صعودی خواهد بود و در مورد این سهم مطلبی که در کوتاه مدتش میتونم بگم اینه:
    فعلا بالای 260 حمایت ساخته که این حمایت با شیب ملایم در حال بالارفتنه. در حال حاضر هم اگر از 285 عبور کند پله بعدی تا 315 میرود.
    مرسی .بشهاب و کهمدا چی ؟

این سه سهم هر سه تعدیل های خوبی باید بدن البته کهمدا پتانسیل پکرمان و بشهاب رو نداره ......
    کانال بنده در تلگرام : T.me/investmentuntil1408

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam_sh_2020 نمایش پست ها
    مرسی .بشهاب و کهمدا چی ؟

این سه سهم هر سه تعدیل های خوبی باید بدن البته کهمدا پتانسیل پکرمان و بشهاب رو نداره ......
    چارت بشهابو ندارم و مطالعه ای هم روش نداشتم.

در مورد کهمدا ، پیش بینیم به صورت زیر هست :

اعدادی که لمس میشن به ترتیب -- - --> 200 -- + -->217 -- - --> 194 هست!
    البته اگر سهم 240 را رو به بالا بشکند این پیش بینی من باطل میشه.

بررسی تحلیل 5 بهمن
    فایرا
    بالاخره سهم به 670 رسید و در این نقطه حجم بالایی معامله شد. این حجم بالا اتفاقا میتواند نشانه خوب و مثبتی از تثبیت سهم روی 670 باشد ولی برای اطمینان از این موضوع به عقیده من حدود یکهفته کاری سهم باید بالای این قیمت نوسان کند و احتمالا حجمی به همین میزان در طول چند روز معامله شود که این تازه نشانه اتمام نزول و بازگشت سهم خواهد بود.
    اما اگر سهم به دلایلی از این حمایت عبور کرده و آنرا بشکند یک نزول تند دیگر تا 575 خواهد داشت.
    در حال حاضر من فعلا سهم را در موقعیت تثبیت و نوسان روی حمایت میبینم و نتیجه گیری برای صعود یا نزول بیشتر به بررسی رفتار سهم روی اندیکاتورها طی روزهای آینده مرتبط خواهد بود.

از دی ماه و زمانی که سهم 775 بود در مورد سهم گفتم و هشدار دادم تا 575.
    دیدیم که سهم قبل از این بسته شدن دقیقا تا 575 نزول کرد و پس از اون روند صعودی گرفته بود تا اینکه با تعدیل 20% منفی دیگر بهش قالب کردند. قطعا میدانید که پیش بینی تعدیل از منظر تکنیکالی من بر نمی آید . در هر صورت اما.... اکنون سهم با تصورات من داره Match میشه !این چنگال صعودی بود که من انتظار داشتم تشکیل بشه و البته هنوز تایید نشده و سهم باید چند روز معامله مثبت از همینجا به صورت پله های روی لبه خط تا بالای خط افقی آبی (570) بشود تا این فرضیه تایید شود. در انصورت دیگر گمان نمی کنم به تحلیل اضافه ای نیاز باشد و تصویر گویای همه چیز خواهد بود.

ولی اگر نزول ادامه دار باشد این چنگال از نمودار من حذف و فرضیه مثبت و صعودی سهم باطل خواهد شد و 2 کف کانالهای صورتی وسبز در زیر نمودار اهداف بعدی خواهند بود یعنی 450 تا 350 !

ویرایش توسط کیوان : 2013/03/13 در ساعت 01:03

15. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    تشکر شده 59,939 بار در 5,248 ارسال
    مبارکتر شب و خرمترین روز
    به استقبالم آمد بخت پیروز
    دهلزن گو دو نوبت زن بشارت
    که دوشم قدر بود امروز نوروز

جناب کیوان گرامی سال نو مبارک
    دلتون شاد و خرم باشه...

to continue, please follow me on my page

17. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال
    سلام کیوان جان
    از زحمات شما سپاسگذارم
    اگه زحمتی نیست در مورد کفرا یه برسی بفرمایید
    پیشاپیش تشکر میکنم

19. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید یاسر از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 14 از 24 نخست ... 411121314151617 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع