صفحه 10 از 24 نخست ... 7891011121320 ... آخرین
نمایش نتایج: از 91 به 100 از 236

موضوع: ،؛،؛،؛،؛،؛، نگاه تکنیکالی کیوان ،؛،؛،؛،؛،؛،

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    بررسی مجدد وساپا

در پست 67 انتظار داشتم همزمان با معامله حق تقدمها سقف مثلث درگیر رو به بالا شکسته و صعود سهم آغاز بشه که نشد و با طول کشیدن معامله حقها سهم مثلث را رو به پایین شکست اما در موج شماری من خللی ایجاد نکرد و من همچنان سهمو در روند صعودی میبینم.
    اکنون کف سهمو 107 میبینم که فردا باید با قرار گیری روی آن صعودشو شروع کنه. قطعا اگر به هر دلیلی خلاف جهت و رو به پایین 107 حرکت کنه کل نمودار من از اعتبار خارجه.
    انتظاری که از حرکت رو به بالای سهم دارم را با فلش نشون دادم که استراحت اولش حداقل در 121 و حداکثر در 130 میتونه باشه تا پس از استراحتی کوتاه به سمت هدف حوالی 145 تا 150 برسه.

(لینک پشتیبان تصویر نمودار در صورت عدم رویت تصویر)
    ما را به چوب و رخت شبانی فریفته اند ، این گرگ سالهاست که با گله آشناست

بررسی پیش بینی 20 آبان:

خب من دوست دارم خودمو نقد کنم ، چون به نظرم اگر خودمو نقد نکنم همیشه تصور میکنم که دارم درست فکر میکنم و متوجه اشتباهاتم نخواهم شد.
    قطعا به مرور این کار را در مورد تمام تحلیلهایی که تا اینجا در تاپیکم مطرح کردم انجام میدم ولی باید به مرحله ای برسه که بشه مورد نقد و بررسی قرارشون داد.

نقل قول نوشته اصلی توسط کیوان نمایش پست ها
    سناریویی در خصوص روند بازار ظرف 10 روز آینده

اتفاقاتی امروز روی سهمهای بازار افتاد که خلاف انتظار من بود...اومدم یک نگاه کلی و مقایسه بین یکسری سهم انجام دادم و به این نتیجه رسیدم که به نظرم احتمال رخدادش زیاد هست و البته به روند فردا ارتباط مستقیمی داره ، ولی اینطور که من میبینم به نظرم ظرف یکی 2 روز آینده تا تاریخ 1 آذرماه شاخص وارد فاز استراحت میشه که سهمهایی مثل کالسیمین که اعتقاد به منفی بودنش داشتم بر این مبنا حرکت خواهند کرد. در عوض اکثر قندی ها و بعضی ازغذایی ها رشدی حدود 20% خواهند داشت. البته رشد غذایی ها به این میزان را کمی دشوار ولی قابل دستیابی میبینم! در قندی ها من بیشتر روی قپیرا را با هدف 1250 و قشهد را با هدف 2030 زوم بودم ولی جالب اینکه بر خلاف انتظارم قشکر را پر رنگتر نسبت به بقیه میبینم و به نظرم حتی میتونه تا 800 هم بره !!

غبشهر که در تحلیلم هم گفته بودم با اون نقاط درگیری داشت و برگشت سر جاش به گمانم بر طبق این سناریو باید فردا از 1400 برگشت بزند و تا محدوده 1700 تا 1740 رشد کند.

در خصوص سهمهایی مانند شبریز که اعتقاد به رشد داشتم این 10 روز باعث یک وقفه برای آنها خواهند شد اما اصلاحشان خیلی کوتاهتر خواهد بود یعنی درحد فاصل 10 روزه تا 530 میره و دوباره برمیگرده روی قیمت امروز و ادامه ماجرا ( فقط مسابقمو خراب میکنه! )

همچنین گروه کاشی هم متناسب با قندی ها صعودی میبینم که کساوه را در بالا تحلیل هم کردم.

ولی باز تاکید میکنم در صورت رخداد این سناریو پایان آنرا 1 آذر ماه میدانم و پس از آن جهت بازار برعکس خواهد شد .
    خب ، امروز 1 آذر هست بریم ببینیم به چه ترتیبی اعمال شد

در مورد شاخص به صورت مثلثی دوره استراحت مد نظرمو گذروند و میشه گفت درجا میزد و این معنی را برای من میده که بازار تمایلی به اصلاح و ریزش ندارد و هنوز استعدادهای رشد نهفته در خود را دارد.

از سهمی مثل کالسیمین نام بردم که در این فاز منفی خواهند بود که تحلیلش را هم در پستهای پیشین گفته بودم.

گفتم اکثر قندی ها رشد حدود 20% خواهند داشت ، قصفها ، قشیر ،قشکر حدود 18 تا 19% رشد کردند. قپیرا و قلرست هم که قبل از آنکه بازدهی خود را کامل کنند جهت بررسی بسته شدند که امیدوارم این تاخیر به ضرر ما تموم نشه. جالبه که از میان قندی ها قشرین بالاترین بازدهی را و در حدود 28% داشت!

در مورد غذایی ها اگرچه اشاره کرده بودم که بعضی از آنها مشمول رشد خواند شد و رشد آنها را با دشواری میدانستم ولی انتظارات برآورده نشد و ظرف 2 روز مثبت بودن نتوانستند از پس آن بربیایند اگرچه همچنان بعضی غذایی هایی وجود داشتند که بازدهی سایر غذایی ها را ربودند و بازدهی 30% دادند! سهمی مانند غچین که ندیدم کسی روی این سهم در اینجا فعال باشد و منهم اشاره ای به آن نکرده بودم ولی تنها غذایی مورد پسندم بود.

و اما در مورد شبریز این سهم دچار وقفه نشد بلکه بر طبق همان تحلیل پیشین روند خود را ادامه داد. ( باید همون تحلیل را باور میکردم و نگهش میداشتم! )

و گروه کاشی کمی با تاخیر اما روند صعودی خود را آغاز نمودند و بایت این گروه به دلیل همان تاخیر فرآیند رشد را همچنان برقرار میدانم.

ستاره دار(7) هامد آواتار ها
    تشکر شده 20,781 بار در 2,544 ارسال
    چرا دیگه اینجا سر نمیزنی خب کیوان کجااایی ؟

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید هامد از ایشان تشکر کرده اند:

پست 8 آبان :
    شاخص فلزات

اینو تو تاپیک شاخص کل گذاشته بودم. اینجا هم باشه کنار دستم که بتونم بهش استناد کنم.
    معنی این چارت صحیح بودن ان نیست ، این دیدگاه منه ! خطوطی که ترسیم میکنم حرکت سهمو از زاویه دید من نشون میده و بر مبنای اون سهمهای گروهو تجزیه تحلیل میکنم.

من البته در مورد این گروه و همچنین گروه کانه های فلزی میتوانم تصور کوچک بودن موج (5) و عدم دستیابی به سقف کانال را داشته باشم.

جهت یادآوری و هشدار

از فردا (با احتمال قویتر ) تا حداکثر 2-3 روز آینده رشد گروه فلزات و کانه های فلزی را پایان یافته میبینم...

6. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

بررسی تحلیل 29 مهر

پتروشیمی کرمانشاه

از نظر من در موج 3 از 3 هستیم و سهم با 2 تا کندلی که بالای کانال آبی رسم کردم زده، ظرف 2 روز آینده به سقف کانال صعودی در قیمت 700 تومان میرسد. در آنجا در صورت عبور مقاومت سهم در 770 خواهد بود که اگر همزمان با بسته شدن سهم جهت تعدیل همراه باشد با باز شدن سهم و اعمال سود میتواند قیمت سهم را به بیش از 990 برساند!
    اگر هم نتواند از 700 عبور کند با یک استراحت خیلی کوتاه تا 660 می تواند نیروی لازم برای عبور از آنرا بدست آورد.

در مورد کرمانشاه به پست شماره 9 مراجعه کنید.
    اونجا گفتم که به 700 میرسیم و پس از اون به مقاومت 770. شرط رسیدن به 990 را در صورتی مطرح کردم که سهم بعد از رسیدن به 700 بابت تعدیل ببندد که سهم را قبل از رسیدن به 700 بستند و روی 700 باز کردند.
    در وضعیت فعلی در صورت عبور از 770 هدف را محدوده 800 میبینم و فعلا بالاتر نمیبینم.
    [B]
    ...
    همانطور که گفتم 770 مقاومتی در سر راه سهم بود که 4 روز پیش به آن برخورد کرد و نتوانست از آن عبور کند.
    در حال حاضر روند سهم را تا حوالی 660 اصلاحی میبینم. در آنجا در صورتیکه واکنش قیمتی و برگشت مثبت داشته باشیم که احتمال رخ دادن آنرا قویتر میبینم بر طبق موج شماری و چارتم و همانطور که قبلا هم گفتم هدف نهایی و پایانی کرمانشاه را 800 میبینم.
    در صورت شکست و عبور از 660 امیدی به صعود نخواهم داشت.

وضعیت تحلیلی این سهم در تاپیکم را بسته اعلام میکنم. ( این عبارت یعنی در آینده نزدیک تحلیل جدیدی از سهم فوق نخواهم داشت )

8. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

بررسی تحلیل 5 آبان

فولاد

بنده فولاد را تا مدتی نوسانی روی خط سبز تا سقف کانال صورتی ( حدود 450 ) میبینم. در صورتیکه سقف کانال به بالا شکسته شود میتوان در مورد اهداف بالاتر سخن گفت ولی با توجه به اندیکاتورها در حال حاضر چنین قابلیتی نمی بینم و صرفا نوسان.

بنیادی بسیار خوب فولاد قبول اما....هنوز قانع نشدم که فولاد را لیدر بازار بدانم!! فولاد اگر شنبه مثبت معامله گردد از قیمت فعلی حداکثر 10% رشد می تواند داشته باشد. لیدر یعنی بتواند بازار را نه فقط برای چند روز بلکه برای یک مدت مشخص و قبل قبول مثبت و رو به رشد نگه دارد.

به شخصه زمانی فولاد را در این مقطع لیدر میدانم که بالای 440 تثبیت گردد. در مسیرش از 407 و 419 هم باید عبور کنه.
    البته با فرض لیدر بودن و حتی عدم عبور فولاد از 440 در صورتیکه فولاد مدتی را در همان محدوده نوسان و اصلاح مثلث شکل انجام دهد رسیدن فولاد به نزدیکی 600 را قابل دستیابی میدانم.
    در تحلیل قبلی ام انتظار داشتم نوسانات کوچک و پایداری روی خط سبز انجام گیرد اما برای پر کردن گپ ایجاد شده اصلاح کرد. همانطور که گفتم سقف رشد فولاد را در حال حاضر 440 میبینم. در صورت پایان رشد فولاد در 440 موضوع این سهم را نیز در تاپیک بسته اعلام میکنم ، مگر آنکه بالای 440 تثبیت گردد که تحلیل را ادامه خواهم داد.

10. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال خودشکوفا آواتار ها
    تشکر شده 12,121 بار در 1,678 ارسال
    درود بر کیوان همراه بورسی
    مرحمتی می کنید و نموداری از کنور رو تحلیل نمایید....
    "سياستمدار انسانها را به دو دسته تقسيم مي كند: ابزار و دشمن؛ يعني تنها يك طبقه را مي شناسند و آن هم دشمن است."
    (نيچه)

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید خودشکوفا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 138 بار در 37 ارسال
    جناب کیوان با سلام در صورت امکان یک تحلیلی از فلامی داشته باشید. با تشکر

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید alipour477 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط خودشکوفائی نمایش پست ها
    درود بر کیوان همراه بورسی
    مرحمتی می کنید و نموداری از کنور رو تحلیل نمایید....
    کنور
    دوست عزیز کنور یک سهم جدید و با داده های کم هست. با این حال من چون قبلا مقداری روی اون مطالعه داشتم روندی که ازش میبینم و سطوح حمایتی مقاومتیشو براتون شرح میدم :

خب میبینید که سهم از کانال نزولی که من براش متصور بودم خارج شده بود و در کانال صعودی تا اینجا رشد کرد. موقعیت سهم در حال حاضر خوبه . خط اریبی که من سهمو روش میبینم به اضافه حمایتی که در آر اس آی بهش رسیده میتونه کمکش کنه اون سقف نقطه چین قرمز ( البته این سقف فرضی من هست و تایید نشده است) که در اینجا 2320 میشود را شکسته و تا محدوده 2600 (یا 2500 بسته به شیبش) صعود کند. ولی اگر از 2320 نتواند عبور کند اصلاحی تا 2000 الی 1960 را برایش متصور هستم.
    همچنین فردا سهم نباید 2230 را رو به پایین بشکند. اگر کندل منفی زد. در پولبک مثبت روزهای بعد فرصت خروج خواهد داد.

نقل قول نوشته اصلی توسط alipour477 نمایش پست ها
    جناب کیوان با سلام در صورت امکان یک تحلیلی از فلامی داشته باشید. با تشکر
    متاسفانه روی این سهم کار نکردم.

16. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال meysam_sh_2020 آواتار ها
    تشکر شده 113,722 بار در 19,025 ارسال
    سلام کیوان جان شبندر هم یه تحلیلمیزنید؟ ......ببینیم فردا باید بالاتر بزاریم سر جاش یا نه ........نمیتونم ازش بگذرم با این که 2 تومن سودش کم شده ..........

شاخص کل رو چه طور میبنی ؟؟
    ویرایش توسط meysam_sh_2020 : 2012/12/10 در ساعت 00:19
    کانال بنده در تلگرام : T.me/investmentuntil1408

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 10 از 24 نخست ... 7891011121320 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع