صفحه 11 از 24 نخست ... 89101112131421 ... آخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 236

موضوع: ،؛،؛،؛،؛،؛، نگاه تکنیکالی کیوان ،؛،؛،؛،؛،؛،

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    بررسی تحلیل 10 آبان

نقل قول نوشته اصلی توسط کیوان نمایش پست ها
    شبریز

در راستای شاخص نفتی ها شبریز هم حرکتی مشابه شبندر در پیش دارد.
    در 560 احتمال حمایت مناسب و برگشت سهم زیاد است. با عبور از مقاومت 606 سهم را صعودی به سمت هدف 720 الی 730 میبینم.
    در صورتیکه سهم به هر دلیلی از 560 به پایین عبور کند در محدوده 530 می تواند مورد حمایت قرار بگیرد ولی در اینصورت بازدهی صعودی مناسب را از دست خواهد داد.

(لینک پشتیبان تصویر نمودار در صورت عدم رویت تصویر)

سهم مطابق پیش بینی ام حرکت کرد و به هدف رسید.

اما میبینیم که همچنان صفی میلیونی در شبریز وجود دارد. ظاهرا اراده ای وجود دارد که حتما از سقف قبلی عبور و هدف روانی 800 زده شود.
    به گمانم حرف آخر دفتر نیز زده خواهد شد .
    ما را به چوب و رخت شبانی فریفته اند ، این گرگ سالهاست که با گله آشناست

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam_sh_2020 نمایش پست ها
    سلام کیوان جان شبندر هم یه تحلیل بزن ......ببینیم فردا باید بالاتر بزاریم سر جاش یا نه ........نمیتونم ازش بگذرم با این که 2 تومن سودش کم شده ..........

شاخص کل رو چه طور میبنی ؟؟
    میثم جان نظر دادن رو شبندر سخته چون داده کمه با این حال من یک تحلیل روی سهم داشتم اول بریم یک نگاهی بندازیم :

بررسی تحلیل 10 آبان
    شبندر
    سهم پر سر و صدای بورسی!
    سهم امروز به نزدیکی سقف کانالی که براش ترسیم کرده بودم رسید و کندل مرد آویزان را هم زد ولی البته هنوز میتواند 318 را نیز ببیند! ، اما برای فردا...
    اگر سهم به کندل مرد آویزان اهمیت بده فعلا و به مدت کوتاه تا حوالی 285 میمونه، البته این استراحت با توجه به شاخص پالایشگاهها (در صفحه قبل) میتونه تا 275 و حتی 265 هم بره ، مگر اینکه بخواد خیلی تیز اصلاح کنه که تا 250 میره ولی با سابقه حرکت کند سهم رو به پایین و اشتیاق بازار به سهم این مورد کمی بعیده.
    در هر صورت پس از استراحت کوتاه سهم هدف 400 را نشانه گرفته است.

ولی اگر ، اگر سقف این کانال شکسته شود که .......

و امروز اینجا هستیم :

جالبه که آنجا که انتظار داشتم یعنی روی 285 سهم کاملا تحت حمایت معتبری بود !
    خوب ...هنوز سهم 400 را ندیده و فعلا تا 385 پیشروی کرده اما اعتقاد دارم می تواند و میخواهد همانند شبریز هدف خود را لمس کند!
    با تطبیق این سهم و شاخص نفتی به نظر میاد فردا در منفی بتوانی خرید کنی و چند روز پس از آن (حدود 3 روز) بتواند خودش را مجدد به 385 و اگر کمی همت کند، هدف 400 برساند.
    در آنصورت پرونده شبندر هم در تاپیکم موقتا بسته خواهد شد !

در مورد شاخص کل برایم گیج کننده هست! با منطق بازار جور در نمیاد ...به گمان به دلیل همان غیر واقعی بودن ماهیتش هست منهم زیاد خودمو درگیر شاخص نمی کنم !

4. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

بررسی تحلیل 30 مهر (کگل)

این تصور من از حرکت سهم بود :

کگل
    برای تحلیل بهتر اینو با شاخصش بررسی کردم. نتیجه ای که گرفتم به اینصورت هست:
    همونطور که دیده میشه سهم توسط کانال سبز نقطه چین وارد کانال صعودی با شیب ملایمی شده بود و در محدوده کف آن نوسان میکرد که سهمو در بلند مدت رشد میداد.
    پس از شوکی که به گروه وارد شده بود و کف را سوراخ کرده بود مجدد توانست وارد کانال شود اما این همزمان شد با تلاقی کانال نقطه چین. سهم موفق شد علاوه بر شکست آن کانال سقف آبی نوسانی خود را نیز بشکند. حالا باتوجه به موج شماری سهم و همچنین شاخص گروه و اندکاتور rsi روند حرکتی سهم را مشابه تصویر میبینم و هدف نهایی را 1100 تومان و در صورت مساعد بودن شرایط بازار 1470 میبینم.
    لازم به یاداوری میدانم که این موج را آخرین رشد این گروه میبینم.

و امروز :

همانطور که می بینید سهم مطابق با پیشبینی و تصورم حرکت کرد و اکنون به هدف مورد نظر دست یافته ، اما نکته قابل توجه اینست که سهم در حرکت موج آخرش که به تصور من موج 5 کوچک انتهایی بود با استراحتی که در میانه راه انجام داد پس هنوز یک و یا شاید چند حرکت دیگر باقی دارد. اما این بستگی زیادی به شرایط محیطی از این لحظه به بعد دارد.در حال حاضر سهم به بالای مقاومت 1100 نفوذ کرده ، قائدتا سهم تا چند روز روی این سقف مقاومت خواهد کرد تا آنرا به حمایت تبدیل کند. اگر این حمایت از درجه قدرت کافی برخوردار نباشد به سختی خود را به نزدیکی 1200 خواهد رساند و در آنجا سهم رها خواهد شد ! اما اگر این حمایت از درجه اعتبار بالایی برخوردار باشد پایان موج را میتوان 1400 و یا کمی بالاتر دانست.

6. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی sofia آواتار ها
    تشکر شده 432 بار در 136 ارسال
    کیوان عزیز میشه لطف کرده وحمایت وتوشه ووضعیت تکنیکال ان را بفرمایید.وبه نظر شما هدف بعدی پکویر چه قیمتی است؟
    ویرایش توسط sofia : 2012/12/11 در ساعت 11:33

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید sofia از ایشان تشکر کرده اند:

تحلیل 1 آبان ( فاسمین )

فاسمین ( کالسیمین )

به عقیده من در موج 5 سهم هستیم ( متاسفانه دیتای شاخص گروه از اواخر 2008 به بعد است و نمی توانم موج شماری کاملی از آن داشته باشم! )
    دو وضعیت را برای سهم متصور هستم :

1- در موج 5 شارپ هستیم که آنگاه در این سهم در ریز موج 5 از 5 قرار میگیریم و سهم حداکثر در قیمت 888 متوقف خواهد شد.
    2- در موج 1 از 5 بزرگ قرار داریم و باید با رسیدن سهم به 730 شاهد شروع موج 2 باشیم که در بهترین حالت تا 680 و بدترین حالت تا حوالی 580 تا 565 اصلاح کند.( در صورتیکه پایینتر از این میزان برود یعنی کل این صعود فقط موج B بزرگ بوده و کل تحلیل فاقد اعتبار میشود ) در این حالت بنده هدف نهایی سهم را 1600 تومان متصور هستم.

اینجا همیاری دوستان بنیادی کار را میطلبم تا یتوان میزان رخداد هرکدام از حالات فوق را سنجید.

داشتم کروی و فرآور و فاسمین را نگاه میکردم. فردا همه رویی ها را منفی کامل میبینم! با وجود افزایش نرخ جهانی روی چه اتفاق میافته را نمی دونم . البته مهم بعد از اون و هفته بعد هست. چون فاسمین را تحلیل کرده بودم همینو ادامه میدم، سایر سهمها هم روندی مشابه همینو در پیش دارند....

میبینیم که سهم سقف صورتی را شکست و خط مقاومتی نقطه چینی که رسم کرده بودم یعنی 759 را لمس کرد ولی اکنون دوباره رفت زیر خط صورتی.
    اگر فردا بخواد دوباره مثبت بشه و بیاد روی خط (720 ) با تصورات و نتیجه گیری که از روند بازار دارم جور در نمیاد. با توجه به پارامترهای موجود فردا را منفی کامل میبینم اما حرکت پس از آن و در هفته بعد را مهمتر میبینم.
    اگر سهم به کف کانال آبی واکنش نشان دهد فرضیه 1 من اتفاق خواهد افتاد و سهم تا همان 888 که گفتم ( حداکثر 900 بسته به شیب صعود) رشد خواهد کرد و تمام
    و اگر سهم کانال آبی را نیز بشکند تایید فرضیه 2 من خواهد بود یعنی موج 2 از 5 شروع شده

به شخصه در حال حاضر وضعیت 1 را قوی تر و محتمل تر میبینم.

10. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(7) هامد آواتار ها
    تشکر شده 20,781 بار در 2,544 ارسال
    تحلیل 1 آبان ( فاسمین )

داشتم کروی و فرآور و فاسمین را نگاه میکردم. فردا همه رویی ها را منفی کامل میبینم! با وجود افزایش نرخ جهانی روی چه اتفاق میافته را نمی دونم . البته مهم بعد از اون و هفته بعد هست. چون فاسمین را تحلیل کرده بودم همینو ادامه میدم، سایر سهمها هم روندی مشابه همینو در پیش دارند....

میبینیم که سهم سقف صورتی را شکست و خط مقاومتی نقطه چینی که رسم کرده بودم یعنی 759 را لمس کرد ولی اکنون دوباره رفت زیر خط صورتی.
    اگر فردا بخواد دوباره مثبت بشه و بیاد روی خط (720 ) با تصورات و نتیجه گیری که از روند بازار دارم جور در نمیاد. با توجه به پارامترهای موجود فردا را منفی کامل میبینم اما حرکت پس از آن و در هفته بعد را مهمتر میبینم.
    اگر سهم به کف کانال آبی واکنش نشان دهد فرضیه 1 من اتفاق خواهد افتاد و سهم تا همان 888 که گفتم ( حداکثر 900 بسته به شیب صعود) رشد خواهد کرد و تمام
    و اگر سهم کانال آبی را نیز بشکند تایید فرضیه 2 من خواهد بود یعنی موج 2 از 5 شروع شده

به شخصه در حال حاضر وضعیت 1 را قوی تر و محتمل تر میبینم.
    خب الان تا کفه کانال ابیم بیاد همون موج دو رو کامل میکنه دیگه کیوان؟؟ به نظرم هردوتا سناریوت یکین مگه اینکه کف کانالم بخواد بشکونه که به نظرم بره یه موج اصلاحی زیاده امکان تشکیل abc ایش بیشتره تا اینکه بیاد کفو بشکونه

کیوان به نظر تو لیدری با فاسمینه!؟؟ کاری با برتریش ندارما ولی من میگم کروی که اینجا لیدره
    کروی یه نیگا بش بندا، یه کاپو دسته نصفه نیمه درس کرده و من صعودی میبینمش، اگه همین 307 که الان توشه که دقیقا قیمت استراتژیکشه رو با قدرت به بالا بشکونه خیلی دیگه بعید بدونم برگرده زیرش و کله گروهم با خودش میاره بالا، الان کروی نمودارش همه جوره تو صعوده البته همه چیزا نزدیکن امکان تغییره شرایط هس یکم هنوز باید صب کرد .....

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید هامد از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط ha_mi نمایش پست ها
    خب الان تا کفه کانال ابیم بیاد همون موج دو رو کامل میکنه دیگه کیوان؟؟ به نظرم هردوتا سناریوت یکین مگه اینکه کف کانالم بخواد بشکونه که به نظرم بره یه موج اصلاحی زیاده امکان تشکیل abc ایش بیشتره تا اینکه بیاد کفو بشکونه

کیوان به نظر تو لیدری با فاسمینه!؟؟ کاری با برتریش ندارما ولی من میگم کروی که اینجا لیدره
    کروی یه نیگا بش بندا، یه کاپو دسته نصفه نیمه درس کرده و من صعودی میبینمش، اگه همین 307 که الان توشه که دقیقا قیمت استراتژیکشه رو با قدرت به بالا بشکونه خیلی دیگه بعید بدونم برگرده زیرش و کله گروهم با خودش میاره بالا، الان کروی نمودارش همه جوره تو صعوده البته همه چیزا نزدیکن امکان تغییره شرایط هس یکم هنوز باید صب کرد .....
    نه موج 2 اصلاحی اگر قرار باشه اتفاق بیفته باید حداقل تا خط چین سبز زیر کانال آبی و حداکثر تا باند حماینی 550 تا 560 انجام بشه.

در مورد لیدری فاسمین یا کروی منهم جایی در مورد لیدری صحبت نکردم ! ولی خب فعلا کروی خیلی تند و تیزتر به نظر میرسه . البته از نظر نموداری وضعیت فاسمین خیلی قشنگتر از کروی هست.
    خب همین وضعیت کروی هست که منو در تقویت فرضیه 1 مطمئن تر میکنه. کروی 310 را با قدرت بشکونه یکراست و یک نفس میره تا 395
    ویرایش توسط کیوان : 2012/12/12 در ساعت 00:54

14. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(7) هامد آواتار ها
    تشکر شده 20,781 بار در 2,544 ارسال
    نه موج 2 اصلاحی اگر قرار باشه اتفاق بیفته باید حداقل تا خط چین سبز زیر کانال آبی و حداکثر تا باند حماینی 550 تا 560 انجام بشه.

در مورد لیدری فاسمین یا کروی منهم جایی در مورد لیدری صحبت نکردم ! ولی خب فعلا کروی خیلی تند و تیزتر به نظر میرسه . البته از نظر نموداری وضعیت فاسمین خیلی قشنگتر از کروی هست.
    خب همین وضعیت کروی هست که منو در تقویت فرضیه 1 مطمئن تر میکنه. کروی 310 را با قدرت بشکونه یکراست و یک نفس میره تا 395
    خب فاسمینو بررسی کردی من فک کردم لیدریو دادی به اون که بقیه ازون تبعیت کنن دیگه ولی کروی اره خیلی سهم خوبیه خیلی حال میده بودن تو این صعودای تندو تیز اینم الان با قدرت بشکونه دقیقا یه تندو تیز دیگه داریم

هاااا ؟ تا کفه کانال سبز؟؟ خووبی ؟ مگه ما الان تو 2 از 5 نیسیم کیوان خب؟؟

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید هامد از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 107 بار در 28 ارسال
    سلام کیوان جان
    میشه لطف کنی ویک تحلیل از کبافق انجام دهی

نقل قول نوشته اصلی توسط kamei نمایش پست ها
    سلام کیوان جان
    میشه لطف کنی ویک تحلیل از کبافق انجام دهی
    کبافقو زیر نظر دارم. فعلا روند نزولی میبینم و اگر یکی 2 روز مثبت شد از 1830 نمیتونه بالاتر بره (البته با یکی 2 روز مثبت شدن به این عدد هم نمیتونه برسه ولی این سقف را فعلا نمیتونه بشکنه). بنده به شخصه خودم در 1330 خریدارم مگر اینکه الگوی روند اصلاحیش تغییر کنه و خطی و ثابت بشه

19. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 11 از 24 نخست ... 89101112131421 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع