صفحه 18 از 24 نخست ... 815161718192021 ... آخرین
نمایش نتایج: از 171 به 180 از 236

موضوع: ،؛،؛،؛،؛،؛، نگاه تکنیکالی کیوان ،؛،؛،؛،؛،؛،

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط kaz26733 نمایش پست ها
    کیوان عزیز درود
    امروز متوجه شدم وارد قند پیر شدی..
    تحلیلت از ورود به سهم رو میشه بگی ..
    یه مقدار دارمش از قبل از مجمع ...دیگه خسته شدم ازش...
    این روزا تحرک حقوقیش بو داره
    ماشالله اندازه فونت و رنگش میره تو حدقه چشم آدم!

در مورد قپیرا ، انتظار من ادامه روند صعودی سهم تا حوالی 1960 و سپس یک موج اصلاحی دیگر ولی کوتاه است که اگر چنین شد باید بگویم آن آخرین اصلاح خواهد بود!

نقل قول نوشته اصلی توسط احسان147 نمایش پست ها
    کیوان جان سلام
    میشه نظرت رو در مورد شاخص این گروه و وضعیت تکنیکال گروه و احتمال برگشتشون بگی؟
    قبلا در مورد قپیرا تو همین تاپیک تحلیلی زده بودم و طبق تحلیل خودم تونسته بودم یک گین 45% از قپبرا درست زمانیکه شاخص گروهش منفی بود بگیرم. هنوز هم مسیر قپیرا را متفاوت از گروهش میدانم. در مورد گروه ظاهرا هنوز منفی و اصلاحش تمام نشده است که از سهمهایی که من در رصد دارم قشهد و قلرست و قصفها تقریبا شبیه الگوی شاخصشان حرکت میکنند. الگوی گروه نوید روزهای صعودی خوبی را میدهد ولی هنوز نیاز به صبر دارد اما اینکه بنده یک پله از قشهد نیز برداشتم به دلیل احتمال متوقف شدن سهم در میانه راه و دست خالی ماندن بود
    ما را به چوب و رخت شبانی فریفته اند ، این گرگ سالهاست که با گله آشناست

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط کیوان نمایش پست ها
    میخوام این نظرم بعنوان یک نظر شخصی را در تاپیک خودم محفوظ بگذارم ، نه در تاپیک موضوعات مرتبط تا شائبه جبه گیری به وجود نیاد.
    خب با خبر کاندیداتوری رفسنجانی قطعا فردا بازار هیجانی داغی را در پی خواهیم داشت ولی نمودارهای من در حال دادن یک آلارم هایی در مورد بعضی گروهها هم هستند!

پالایشگاهی ها به عقیده من فردا مثبت کامل با حجم بالا معامله خواهند شد ولی لزوما این حجم در مسیر رشد سهم گام بر نخواهد داشت! شاید تصورم اشتباه باشه ولی فکر میکنم شبندر و شپنا و شرانل ( که زیر نظر دارم) نمی توانند به قله های قبل رسیده یا از آن عبور کنند و سه شنبه احتمالا متفاوت با یکشنبه خواهد بود ! برای عبور از قله ها به چیزی بیشتر از کاندیداتوری هاشمی نیاز دارند که باید دید تا قبل از پایان این هفته مقدماتش فراهم خواهد شد یا خیر.
    این چیزی هست که میبینیم! درست با غلطشو باید ظرف چند روز آینده ببینم.....
    خب ، نیازی به توضیح اضافی نیست. این برآورد آنقدر قوی بود که کل بازار را به گند کشید!
    همیشه هشدار روندهای منفی ناخوشایند است و افراد ترجیح می دهند به جای آن از سهم سبدشان تعریف شود حتی اگر در روند منفی باشد ! چون تصور چنین وضعیتی خوشایند تر است! دروغ زیبا به از حقیقت تلخ! ولی با تمام این احوال و شناخت روانشناسانه ای که از افراد دارم و میدانم سکوت بهتر از هشدار است ولی
    خواه دلت خالی شود و پند بگیری! خواه تعصب بورزی و امیدت به یاس تبدیل شود! بازهم می گویم : فردا سهمها برخواهند گشت ولی آنرا تنها فرصت خروج میدانم اگر شبندر در 816 و شپنا در 2700 به سدی محکم برخوردند.
    همچنان عقیده شما محترم است و تصمیم گیرنده اصلی برای سهمتان خودتان میباشید.

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال وحید نصیری آواتار ها
    تشکر شده 3,384 بار در 637 ارسال
    سلام کیوان ..

شاید یکی از دلایلی که میگند تکنیکال تو ایران جواب نمیده به این خاطر هست که قوانینی که تو اقتصاد ما تصویب میشه هر لحظه امکان نقضش هست و چشم اندازی نداره ..... تکنیکال و فاندامنتال از نظر من دو روی یک سکه هستند و هر دوشون یه مظلب واحد رو میرسونند ..... وقتی بحث 26 درصد صندوق توسعه ملی پیش میاد و یک روز تصویب میشه و روز بعد نقض میشه دلیلی هست که رو فاند سهم اثر میزاره ..... این موضوع برای یه کسی که فاندامنتال کار میکنه سخته یعنی تقریبا غیر ممکنه که بخواد تشخیص بده فرداش این قانون نقض میشه پس برای تکنیکال هم سخته مگر اینکه نمودار های تکنیکالی با اخبار فاندامنتالی دو روی یه سکه دیگه باشند .....

در مورد بازار هم بهه نظر من الان یه ریسک اساسی داره رو بازار اثر میزاره و کلیت بازار رو نشونه گرفته .. الان بازار رو اکثر سهما پی به ای ظاهری 5 داره و باطنی 3 ... هم پالایش هم پترو و هم فلزی هم معدنی و ..... این پی به ای ترسی برای سرمایه گزار نداره به خصوص اینکه احتمال رشد سودآوری از اکثر شرکتا میره ...

اما اون ریسک اساسی که داره رو بازار تاثیر میزاره قوانینی هست که از مجلس داره میاد و هر روز با توجه به رجل سیاسی ای که تو ایران هستند قابل تغییر هست و هیچ ثباتی نداره .... یه روز 26 درصد رو نشونه میگیرند ..... فردا عوارض سنگ آهن پس فردا خوراک پتروها و یه روز برا خودرویی ها و ........ این ریسک فکر میکنم بزرگترین ریسکی هست که بازار ما میتونه تحمل کنه ..... یعنی داره بر بازار ما اثر میزاره .....

اگه این ریسک بر دوش بازار باشه فرار بر قرار ترجیح داره ...... یعنی اگه روزای دیگه یک همچین بحث هایی تو مجلس پیش بیاد که قوانینشون بر بازار اثر بزاره همه فرار میکنند به خصوص اینکه موج اول اثر این قوانین بر بازار بسیار بسیار سنگین بود و همه سهما تو صف فروش قفل شدند .....

این ریسک کاری میکنه که ارزندگی بازار به هیچ وجه مورد توجه نباشه و تر و خشک با هم بسوزند ..... و تنها زمانی سهم خوب از سهم بد راهشو جدا میکنه که این ریسک از بازار برداشته بشه ....

الان با توجه به شرایط موجود هیچ فرقی بین فارس شرانل غدیر پارسان شراز و تکمبا و قهکمت و خساپا ........ نیست چون کلیت بازار زیر سوال هست .......

دولت خوراک و انرژی رو تقیریبا داره به صورت رایگان در اختیار شرکت ها میزاره و این عاملی هست که دستشو باز میکنه برای وضع قوانینی جهت برگردوندن این سوپسیت ها و مثلا میگند چرا خوراک مجموعه هلدینگ فارس ارزونه میاند و میکشند زیر قیمت یا یه دفعه میاند میکشند زیر قیمت برق و فولادسازها رو بیچاره میکنند .... انرژی مفتی هم یه همچین دردسرهایی داره ....

با نظرت در صورتی که این ریسک ها بر بازار بیشتر بشه موافقم ....
    بهترین تفریح خوابه!

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید نصیری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 34 بار در 7 ارسال
    جناب کیوان عزیز لطفا در صورت امکان یک تحلیل از فملی ارایه فرمایید. با تشکر فراوان

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید sa 1650 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط علی کرمی نمایش پست ها
    سلام کیوان ..

شاید یکی از دلایلی که میگند تکنیکال تو ایران جواب نمیده به این خاطر هست که قوانینی که تو اقتصاد ما تصویب میشه هر لحظه امکان نقضش هست و چشم اندازی نداره ..... تکنیکال و فاندامنتال از نظر من دو روی یک سکه هستند و هر دوشون یه مظلب واحد رو میرسونند ..... وقتی بحث 26 درصد صندوق توسعه ملی پیش میاد و یک روز تصویب میشه و روز بعد نقض میشه دلیلی هست که رو فاند سهم اثر میزاره ..... این موضوع برای یه کسی که فاندامنتال کار میکنه سخته یعنی تقریبا غیر ممکنه که بخواد تشخیص بده فرداش این قانون نقض میشه پس برای تکنیکال هم سخته مگر اینکه نمودار های تکنیکالی با اخبار فاندامنتالی دو روی یه سکه دیگه باشند .....

در مورد بازار هم بهه نظر من الان یه ریسک اساسی داره رو بازار اثر میزاره و کلیت بازار رو نشونه گرفته .. الان بازار رو اکثر سهما پی به ای ظاهری 5 داره و باطنی 3 ... هم پالایش هم پترو و هم فلزی هم معدنی و ..... این پی به ای ترسی برای سرمایه گزار نداره به خصوص اینکه احتمال رشد سودآوری از اکثر شرکتا میره ...

اما اون ریسک اساسی که داره رو بازار تاثیر میزاره قوانینی هست که از مجلس داره میاد و هر روز با توجه به رجل سیاسی ای که تو ایران هستند قابل تغییر هست و هیچ ثباتی نداره .... یه روز 26 درصد رو نشونه میگیرند ..... فردا عوارض سنگ آهن پس فردا خوراک پتروها و یه روز برا خودرویی ها و ........ این ریسک فکر میکنم بزرگترین ریسکی هست که بازار ما میتونه تحمل کنه ..... یعنی داره بر بازار ما اثر میزاره .....

اگه این ریسک بر دوش بازار باشه فرار بر قرار ترجیح داره ...... یعنی اگه روزای دیگه یک همچین بحث هایی تو مجلس پیش بیاد که قوانینشون بر بازار اثر بزاره همه فرار میکنند به خصوص اینکه موج اول اثر این قوانین بر بازار بسیار بسیار سنگین بود و همه سهما تو صف فروش قفل شدند .....

این ریسک کاری میکنه که ارزندگی بازار به هیچ وجه مورد توجه نباشه و تر و خشک با هم بسوزند ..... و تنها زمانی سهم خوب از سهم بد راهشو جدا میکنه که این ریسک از بازار برداشته بشه ....

الان با توجه به شرایط موجود هیچ فرقی بین فارس شرانل غدیر پارسان شراز و تکمبا و قهکمت و خساپا ........ نیست چون کلیت بازار زیر سوال هست .......

دولت خوراک و انرژی رو تقیریبا داره به صورت رایگان در اختیار شرکت ها میزاره و این عاملی هست که دستشو باز میکنه برای وضع قوانینی جهت برگردوندن این سوپسیت ها و مثلا میگند چرا خوراک مجموعه هلدینگ فارس ارزونه میاند و میکشند زیر قیمت یا یه دفعه میاند میکشند زیر قیمت برق و فولادسازها رو بیچاره میکنند .... انرژی مفتی هم یه همچین دردسرهایی داره ....

با نظرت در صورتی که این ریسک ها بر بازار بیشتر بشه موافقم ....
    کرمی جان ، تو ایران هیچ چیزی جواب نمیده! وقتی حسابسازی و بالا و پایین کردن قیمت توسط ناظرین بازار یک مساله طبیعی و تکراری و غیر قابل پیگرد هست در کل باید گفت پایه ها و اساس اقتصاد ایران زیر سواله ، حالا ما با این مفروضات دزد و کلک بازیها و داده هایی که از این پیشفرضها بوجود میاد در تکنیکال بعنوان یک ابزار استفاده میکنیم. طبیعی هست که هرکسی سیاستهای معاملاتی خودشو داره ، من به شخصه جایی که فاند و تکنیکال به تضاد برسند وارد نمیشم حالا چه تکنیکالش عالی باشه چه فاندش مگر اینکه هر دو روی یک جهتگیری باشند.
    من معمولا سعی میکنم در مورد ریزش و روند منفی صحبتی نکنم مگر اینکه از من سوال بشه یا واقعا احساس نگرانی کنم. در مورد موضوع پالایشگاهی ها با توجه به جو مثبتی که دوستان روش داشتند اعلام هشدار سخت بود چون معمولا در چنین وضعیتی افراد ترجیح میدن رابطه دوستی خود با هشدار دهنده را قطع کنند تا رابطه خود با سهام! زمانیکه من هشدار دادم هنوز خبری مبنی بر رد یا قبول موضوع 26% وجود نداشت ولی نمودارها در حال آلارم بودند و پیش بینی خبری بد قبل از وقوع را می دادند! من حتی نمی دانستم که روز بعد قرار است در مورد طرح مذکور در مجلس بحث شود و زمانیکه آقای اکبری در پاسخ به هشدارم این موضوع را یاداوری کردند یقین کردم نتیجه این بحث منفی خواهد بود! البته میدانیم که خطا همواره در کمین ما هست چه تکنیکال چه فاند چه اعمال عادی روزانه ، بحث بر سر جمیع جمعات یک برآورد نسبی هست.
    خب حالا این رویداد منفی و تجربه تلخش را پشت سر گذاشتیم اما طبیعتا هنوز خوشبینی وجود دارد ، ولی من به دلیل ادامه همان آلارمها خوشبین نیستم ، تفسیرش برای من در فاند به این معنی میشود که تصویب یا عدم تصویب حذف 26% اثر خود را در رشد سهم از دست داده و حداکثر یک موج کوتاه هیجانی ایجاد خواهد کرد ، به قولی بازار این موضوع را از قبل در رشد سهم پیش خور کرده. من اصراری بر فرضیه های خود ندارم. این یک احتمال است ولی وقوع آنرا خیلی قوی میدانم.

10. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط sa 1650 نمایش پست ها
    جناب کیوان عزیز لطفا در صورت امکان یک تحلیل از فملی ارایه فرمایید. با تشکر فراوان
    تحلیل کامل را بگذارید زمانیکه قطعات پازل به درستی کنار یکدیگر قرار گرفتند ارائه کنم. ولی در حال حاضر آنچه میبینم :
    هنوز از جمیع اندیکاتورها سیگنالی مبنی بر صعود و ورود به سهم دریافت نکردم ولی تردید خریداران و سهامدارن در نمودارها مبنی بر تصمیم گیری درباره سرنوشت سهم دیده میشه و فعلا روندی تعادلی پیدا کرده. 510 حد هشدار من و 500 را کف روند صعودی برای سهم میبینم و اگر 500 را بشکند وضع سهم وخیم خواهد شد. در عین حال اگر سهم روندی صعودی بگیرد و بتواند خود را به قیمتهای بالای 610 برساند 700 را نشانه خواهد گرفت و آنگاه میتوان در مورد اهداف بالای سهم صحبت کرد.

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 580 بار در 219 ارسال
    کیوان جان آیا برای فارس اصلاحی پیش بینی می کنید؟

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید امیر303 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط امیر303 نمایش پست ها
    کیوان جان آیا برای فارس اصلاحی پیش بینی می کنید؟
    فارس تکنیکالی نیست اما تصور قیمت زیر 910 را ندارم ، همچنین هنوز روند صعودی تکمیل نشده و هدف حداقل 1100 و حداکثر 1200 را برای تکمیل موج صعودی پیش بینی میکنم.

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 53 بار در 11 ارسال
    با سلام کیوان خان
    نرم افزار آمی بروکر بنده گاهی اوقات نمودارهای شمعی رو کاملا متفاوت از نمودارهای تی ست نشون میده ، چطوری میتونم این مشکل رو حل کنم؟
    شما خودتون از چه نرم افزاری استفاده می کنید؟
    باتشکر

عضو جدید
    تشکر شده 34 بار در 7 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط کیوان نمایش پست ها
    تحلیل کامل را بگذارید زمانیکه قطعات پازل به درستی کنار یکدیگر قرار گرفتند ارائه کنم. ولی در حال حاضر آنچه میبینم :
    هنوز از جمیع اندیکاتورها سیگنالی مبنی بر صعود و ورود به سهم دریافت نکردم ولی تردید خریداران و سهامدارن در نمودارها مبنی بر تصمیم گیری درباره سرنوشت سهم دیده میشه و فعلا روندی تعادلی پیدا کرده. 510 حد هشدار من و 500 را کف روند صعودی برای سهم میبینم و اگر 500 را بشکند وضع سهم وخیم خواهد شد. در عین حال اگر سهم روندی صعودی بگیرد و بتواند خود را به قیمتهای بالای 610 برساند 700 را نشانه خواهد گرفت و آنگاه میتوان در مورد اهداف بالای سهم صحبت کرد.

صفحه 18 از 24 نخست ... 815161718192021 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع