صفحه 46 از 147 نخست ... 36434445464748495696146 ... آخرین
نمایش نتایج: از 451 به 460 از 1462

موضوع: خبرهای مهم و فوری

ستاره دار (1)
    تشکر شده 2,342 بار در 380 ارسال

پاسخ : خبـــرهـــای مـهــــم و فــــــوری

یکیش این هس که سهامهایی که برای نوسان ۲۰ درصد یکساعت بسته میشدند یک روز بسته میشن و وقتی برای ۵۰ درصد متوقف میشدند به مدت ۲ روز شده ۴ روز اونم با یه شرایطی نتونستم فایلش رو اپلود کنم

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید مباشر از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,747 بار در 319 ارسال

احتمالا چهارشنبه هفته آینده هم یه تبصره بزنن تگش که اگه سهمی ۱۰۰ درصد سود‌ده‌‌هی داشت برای همیشه بسته بشه.

امروزم گفتم این فروش‌های گله‌ای حقوقی‌ها و رشدهای بی در و پیکر جای خوشحالی نداره.

هفته اینده باز‌ دیدنی خواهد بود و هفته های بعدش...

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید wxy4u از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال اشراق آواتار ها
    تشکر شده 1,473 بار در 295 ارسال

.....

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید اشراق از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر(ستاره دار 11) iligal آواتار ها
    تشکر شده 27,910 بار در 3,916 ارسال

اصلاحات احتمالی بعدی:
    - سهم رشد کنه سهامدار خرد 3 ماه زندانی میشه.
    - ناشر جواب درست و حسابی نده، سهامدار علاوه بر 3 ماه زندانی، 80 ضربه هم شلاق می خوره.
    - هرکس توی جمع بیشتر از دو نفر از سهم و بورس حرف بزنه کد ملیش تعلیق میشه.
    - بدهی های ارزی شرکت ها به عهده سهامداران خرد است.
    - هرکس ضرر کنه تشویق با درج کتبی در پرونده.
    - یکی بیاد گره قانون رفع گره معاملاتی رو باز کنه!!
    سندروم_چهارشنبه_بی_قرار!
    بخشنده باش و افتاده و با داشته های خودت فخر نفروش!

8. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید iligal از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,147 بار در 5,486 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط iligal نمایش پست ها
    اصلاحات احتمالی بعدی:
    - سهم رشد کنه سهامدار خرد 3 ماه زندانی میشه.
    - ناشر جواب درست و حسابی نده، سهامدار علاوه بر 3 ماه زندانی، 80 ضربه هم شلاق می خوره.
    - هرکس توی جمع بیشتر از دو نفر از سهم و بورس حرف بزنه کد ملیش تعلیق میشه.
    - بدهی های ارزی شرکت ها به عهده سهامداران خرد است.
    - هرکس ضرر کنه تشویق با درج کتبی در پرونده.
    - یکی بیاد گره قانون رفع گره معاملاتی رو باز کنه!!
    سندروم_چهارشنبه_بی_قرار!
    همش عالی بود جناب ایلیگال
    ولی تشویق بایت ضرر یه چیز دیگه بود
    اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

10. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی Niloofar آواتار ها
    تشکر شده 211 بار در 26 ارسال

✔️خبر فوری و مهم برای نفت

وزير نفت الجزاير:

«كاهش سهمگينى در توليدات نفت جهان در راه است!»

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید Niloofar از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال علیرضا حسنی آواتار ها
    تشکر شده 5,233 بار در 1,383 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط sooroosh1315 نمایش پست ها
    شرکت محترم الف علت رشد 20 درصدی شما چیست؟ اتفاق با اهمیتی رخ نداده، لذا تغییرات قیمت در اثر عرضه و تقاضا در بازار بوده،

ی متن کپی پیستی کلیشه ای :/ واقعا بورس چرا ی حامی نداره صدای سهامدار رو بگوش سازمان برسونه،
    حالا که قوانین رو تغییر دادن در جهت اصلاح این معضل و معضل های دیگه هم که همه یا دارن فحش میدن یا نمک پراکنی، راستش خدا هم خیلی تکلیفش با این ملت مشخص نیست سروش جان چه برسه یکی در قد و قواره انسان معمولی بخواد با مردم ایران تعامل داشته باشه.

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا حسنی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,085 بار در 4,307 ارسال

تنها چیزی که به نظر من می رسه اینه که این قوانین من دراوردی یک الارم و هشدار است! داریم به دمش می رسیم روزهای خوب بورس کم کم رنگ می بازند باید فکر نقل و انتقال بین بازارهای دیگر بود و چه بازاری بهتر از بازار ارز ! باشد که مسئولین اقتصادی مملکت یادبگیرند که یورس جای شوخی با سرمایه مردم نیست .
    به چندین دلیل من فکر می کنم داریم به زمان استراحت بورس نزدیک می شویم :
    ۱- خیلی از سهمها رشدهای خوبی داشته اند و احتمال رشدهای اینچنینی در کوتاه مدت چندان میسر نیست.
    ۲- دولت به دنبال تامین بخشی از کسری بودجه از بازار بورس است و با فروش بخشی از سهام شرکتهای دولتی ، احتمالا نقدینگی از بازار خارج خواهد شد و لذا تقاضا خودبخود برای سایر سهام کم خواهد شد .
    ۳- وقتی بازار بورس گارد نزولی بگیرد خشک و تر با هم می سوزد تجربیات گذشته اینطور می گوید . منطقی هم هست چون هر سهم جدای از ارزش ذاتی خود یک ارزش نسبی هم نسبت به سایر سهام دارد وقتی اصلاح بازار سنگین باشد بعد از چند روز سهام خوب هم اصلاح خواهند کرد .
    ۴-اثرات شیوع کرونا روز به روز بیشتر نمایان خواهد شد رکود اقتصادی برای سال ۹۹ برای خیلی از کشورها و من الجمله ایران اجتناب ناپذیر است هر چند در ایران این رکود با تورم همراه خواهد بود و شاهد رکودتورمی خواهیم بود .
    ۵- حتی اگر بازار بورس شاهد قوانین جدید من دراوردی هم نبود به نظرم گزارشات اکثر شرکتها در سه ماهه نخست سال ۹۹ ، احتمالا با کاهش تولید و فروش همراه خواهند بود.
    ۶- در حال حاضر تمام سعی دولت بر این است که در سریعترین زمان ممکن واگذاریها را در بازار بورس انجام دهد تا بازار گرم است سهمی از این سفره برگیرد.
    ۷- قبلا می گفتیم نرخ ارز بالا می رود اثرش در بورس نمایان خواهد شد اما با قوانین جدید تا چند درصد بخوایم سود ببریم باید از هفت خوان رستم بگذریم.
    بنابراین من فکر می کنم کم کم باید فکر خروج بود ! ما که مجبور نیستیم به هرسازی که سازمان می زند برقصیم . مگر در روزهایی که سرازیری است این آقایون صدایی ازشان بلند می شود؟ فکر می کنم بهترین زمان خروج ، قبل از شروع عرضه اولیه های دولتی خواهد بود .
    (البته این نظرات کاملا شخصی است و ممکنه اشتباه باشد امیدوارم بقیه دوستان هم نظراتشان را به اشتراک بگذارند بلکه بتوانیم بهترین تصمیم درست را بگیریم).

16. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید رادین1 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال abdolhossein آواتار ها
    تشکر شده 6,707 بار در 1,448 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط رادین1 نمایش پست ها
    تنها چیزی که به نظر من می رسه اینه که این قوانین من دراوردی یک الارم و هشدار است! داریم به دمش می رسیم روزهای خوب بورس کم کم رنگ می بازند باید فکر نقل و انتقال بین بازارهای دیگر بود و چه بازاری بهتر از بازار ارز ! باشد که مسئولین اقتصادی مملکت یادبگیرند که یورس جای شوخی با سرمایه مردم نیست .
    به چندین دلیل من فکر می کنم داریم به زمان استراحت بورس نزدیک می شویم :
    ۱- خیلی از سهمها رشدهای خوبی داشته اند و احتمال رشدهای اینچنینی در کوتاه مدت چندان میسر نیست.
    ۲- دولت به دنبال تامین بخشی از کسری بودجه از بازار بورس است و با فروش بخشی از سهام شرکتهای دولتی ، احتمالا نقدینگی از بازار خارج خواهد شد و لذا تقاضا خودبخود برای سایر سهام کم خواهد شد .
    ۳- وقتی بازار بورس گارد نزولی بگیرد خشک و تر با هم می سوزد تجربیات گذشته اینطور می گوید . منطقی هم هست چون هر سهم جدای از ارزش ذاتی خود یک ارزش نسبی هم نسبت به سایر سهام دارد وقتی اصلاح بازار سنگین باشد بعد از چند روز سهام خوب هم اصلاح خواهند کرد .
    ۴-اثرات شیوع کرونا روز به روز بیشتر نمایان خواهد شد رکود اقتصادی برای سال ۹۹ برای خیلی از کشورها و من الجمله ایران اجتناب ناپذیر است هر چند در ایران این رکود با تورم همراه خواهد بود و شاهد رکودتورمی خواهیم بود .
    ۵- حتی اگر بازار بورس شاهد قوانین جدید من دراوردی هم نبود به نظرم گزارشات اکثر شرکتها در سه ماهه نخست سال ۹۹ ، احتمالا با کاهش تولید و فروش همراه خواهند بود.
    ۶- در حال حاضر تمام سعی دولت بر این است که در سریعترین زمان ممکن واگذاریها را در بازار بورس انجام دهد تا بازار گرم است سهمی از این سفره برگیرد.
    ۷- قبلا می گفتیم نرخ ارز بالا می رود اثرش در بورس نمایان خواهد شد اما با قوانین جدید تا چند درصد بخوایم سود ببریم باید از هفت خوان رستم بگذریم.
    بنابراین من فکر می کنم کم کم باید فکر خروج بود ! ما که مجبور نیستیم به هرسازی که سازمان می زند برقصیم . مگر در روزهایی که سرازیری است این آقایون صدایی ازشان بلند می شود؟ فکر می کنم بهترین زمان خروج ، قبل از شروع عرضه اولیه های دولتی خواهد بود .
    (البته این نظرات کاملا شخصی است و ممکنه اشتباه باشد امیدوارم بقیه دوستان هم نظراتشان را به اشتراک بگذارند بلکه بتوانیم بهترین تصمیم درست را بگیریم).
    بازار ارز سود دهی مناسب رو نداره.
    به نظرم بازار مسکن خیلی بهتر باشه.
    تا می گیم مسکن ملت فکر می کنن منظورم خرید خونه توی شمال تهرانه و میگن گرونه نمی تونیم بخریم!!

به هر حال پولی که اومده توی بورس به احتمال زیاد وارد ملک می شه که مدتیه راکد بوده.
    حتی توی کوره دهات ها هم شده ملک بخرین.
    ضرر نداره.

18. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید abdolhossein از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,675 بار در 399 ارسال

به نام خدا .
    مقصد بعدی پول در سال 99 بازار ارز میباشد . شک نکن .

20. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید آگراداد از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)