صفحه 72 از 147 نخست ... 22626970717273747582122 ... آخرین
نمایش نتایج: از 711 به 720 از 1461

موضوع: خبرهای مهم و فوری

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال

پاسخ : خبرهای مهم و فوری

نقل قول نوشته اصلی توسط جان اسنو. نمایش پست ها
    اخه جناب نابغه‌ای که این قانون رو نوشتی
    اگه هدفتت خب جلوگیری از صف خرید و فروش فیکه با این کارت که بزرگترین لطف رو بهشون کردی!

با دقت بخونید نوشته ۵ دقیقه اخر امکان حذف یا ویرایش نیست ولی امکان سفارش خرید و فروش هست!

من میام از ۸:۴۵ صف فروش فیک میچیینم ملتم بترسن پشت سرم بیان صف فروش
    بعد چند ثانیه مونده به ۸:۵۵ همرو حذف میکنم

حالا قشنگ ۵ دقیقه هم مخ های سازمان بهم فرصت دادن قشنگ سفارش خرید بزارم همه صف فروش بقیه ملت رو جمع کنم اونا هم نتونن کنسل یا ویرایش کنن و تماشا کنن چطور ... شدن!

عکسشم صادقه البتته
    صف خرید بچینم و ثانیه اخر حذف کنم
    بعد ۵ دقیقه فرصته قشنگ سفارش فروش بذارم به همه اونا که تو صف خرید موندن و نمیتونن کنسل کنن همه سهمامو دپاچه کنم و ساعت ۹ هم قیمت بریزه

هر چی فکر میکنم این قانون فقط کمک کردن به فساد بیشتره!
    ایشالا ک عمدی نیست!

قراره قانون از سه‌شنبه اجرا بشه امیدوارم همه اعتراض گسترده کنن که یا لغوش کنن یا لااقل تو اون ۵ دقیقه کلا امکان سفارشات بسته بشه که اونم فقط یه قانون مزخرفه
    با سلام و احترام

در کل یک مزیت هم دارد . قبلا نیم ساعت می توانستند دستورهای خود را حذف کنند بعدش شد 15 دقیقه یعنی از 8:45تا 9:00 صبح .

در نهایت فقط دستورهایی که از ساعت 8:45 تا 8:50 وارد سیستم می شوند ، قابلیت حذف یا ویرایش دارند .

اتفاقا این زمان یعنی 5 دقیقه موجب ترس خیلی از افراد جهت حذف یا ویرایش خواهد شد

احتمال رفتن برق برای اون افرادی که با pc کار می کنند هست

احتمال خراب شدن سیتمهای کارگزاری و هنگ شدن سیستم های کارگزاری هست

احتمال قطع شدن اینترنت هست

در کل منظورم این هست که 5 دقیقه مهلت خیلی کمتری هست و خیلی افراد که قبلا دچار چنین مشکلاتی که در بالا ذکر کرده ام شده اند ، خود را دچار استرس نمی کنند که بخواهند دستوری را وارد کنند که بخواهند فقط تا 5 دقیقه دیگرش حذف کنند
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (2)
    تشکر شده 6,804 بار در 2,443 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط جان اسنو. نمایش پست ها
    اخه جناب نابغه‌ای که این قانون رو نوشتی
    اگه هدفتت خب جلوگیری از صف خرید و فروش فیکه با این کارت که بزرگترین لطف رو بهشون کردی!

با دقت بخونید نوشته ۵ دقیقه اخر امکان حذف یا ویرایش نیست ولی امکان سفارش خرید و فروش هست!

من میام از ۸:۴۵ صف فروش فیک میچیینم ملتم بترسن پشت سرم بیان صف فروش
    بعد چند ثانیه مونده به ۸:۵۵ همرو حذف میکنم

حالا قشنگ ۵ دقیقه هم مخ های سازمان بهم فرصت دادن قشنگ سفارش خرید بزارم همه صف فروش بقیه ملت رو جمع کنم اونا هم نتونن کنسل یا ویرایش کنن و تماشا کنن چطور ... شدن!

عکسشم صادقه البتته
    صف خرید بچینم و ثانیه اخر حذف کنم
    بعد ۵ دقیقه فرصته قشنگ سفارش فروش بذارم به همه اونا که تو صف خرید موندن و نمیتونن کنسل کنن همه سهمامو دپاچه کنم و ساعت ۹ هم قیمت بریزه

هر چی فکر میکنم این قانون فقط کمک کردن به فساد بیشتره!
    ایشالا ک عمدی نیست!

قراره قانون از سه‌شنبه اجرا بشه امیدوارم همه اعتراض گسترده کنن که یا لغوش کنن یا لااقل تو اون ۵ دقیقه کلا امکان سفارشات بسته بشه که اونم فقط یه قانون مزخرفه

من موافقم.

البته من 21 آبان حرف الان شما را در همین فروم گفته بودم(اون موقع که نیم ساعت رو کردند 15 دقیقه و حرف این 5 دقیقه هم زده شده بود)

ببینید:

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir.tala نمایش پست ها
    اینکه پیش گشایش به جای 30 دقیقه بشه 15 دقیقه، کار بدی نیست.(5 دقیقه هم کافی هست از نظر من)

ولی اینکه دوقسمت 10 دقیقه ای و 5 دقیقه ای باشه،از نظر من ،کار عبثی است.

اگر می خواهید در پیش گشایش ،کسی نتونه با سفارشهای خرید و فروش فیک، به بازار خط بده،باید در کل زمان پیش گشایش ، حذف و ادیت سفارش،ممنوع باشه

اینکه 10 دقیقه مجاز باشه و 5 دقیقه ممنوع باشه،توفیری نداره ، چون میشه تو همون 10 دقیقه اون خط فیک رو داد!!

الانم ظاهرا بورس بر خلاف تصمیم قبلی که دیروز منتشر شد،فقط از کاهش زمان سخن گفته،فعلا البته

باز هم میگم،پیش گشایش هر چقدر میخواد باشه یاشه،ولی فقط باید حذف و ویرایش در اون زمان ممنوع باشه(البته این کار ممکنه اشکالاتی رو بوجود بیاره ولی خب هرکاری امتیازاتی داره و مضراتی،باید دید اولویتمون چیه!
    ویرایش توسط Amir.tala : 2020/12/03 در ساعت 18:50

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Amir.tala از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی HOSSEINY آواتار ها
    تشکر شده 1,394 بار در 171 ارسال

روزنامه تایمز با بایدن مصاحبه ای داشته
    در خصوص ایران هم توضیحاتی داده
    گویا بایدن تمایل به برگشت به مذاکرات داره
    اما روی نقاط حساسی همچون موشک های نقطه زن و شرکای جدیدی همچون عربستان در مذاکرات اسم برده

Opinion | Joe Biden Interview: '''We’re Going to Fight Like Hell''' - The New York Times

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید HOSSEINY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,113 بار در 566 ارسال

با حکم وزیر صنعت:
    مدیرعامل سابق هلدینگ بورسی از ریاست ایمیدرو کنار گذاشته شد

آخرین تغییر و تحولات سازمان های وابسته به وزارت صنعت حکایت از آن دارد که با تصمیم وزیر ، مدیرعامل سابق هلدینگ بورسی بعد از دو سال از ریاست ایمیدرو کنار گذاشته شد.

درحالی رضا رحمانی وزیر صنعت سابق 24 آذر 97 خداداد غریب‌پور را به ریاست هیات عامل ایمیدرو گمارد که در ادامه عزل و نصب‌های وزارت صنعت که با روی کار آمدن علیرضا رزم حسینی رخ داده ، وجیه الله جعفری به عنوان جایگزین وی معرفی شد.
    بنابراین گزارش، جعفری با مدرک کارشناسی رشته معدن درحال حاضر مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی (ایمپاسکو) است و سوابقی چون معاون امور معادن وزارت صنعت، مدیرعاملی سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات و عضو موظف هیات عامل ایمیدرو را در کارنامه کاری دارا است.
    غریب پور پیش از این مدیرعامل هلدینگ چند رشته ایی سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی و پیش‌تر طی سال‌های ۷۶ تا ۸۴ فرمانداری بویراحمد در دولت اصلاحات و در سال‌ ۹۳ تا ۹۵ مدیرعامل شرکت بورسی پتروشیمی شازند اراک و از گزینه‌های استانداری کهگیلویه و بویراحمد در دولت حسن روحانی بود .
    همچنین احد میرزایی به عنوان رییس جدید مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صنعت منصوب شد.

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید آريانا از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) EHSANI آواتار ها
    تشکر شده 7,646 بار در 1,635 ارسال

تنها حسن این قانون جدید اینه که
    نه تنها یک ربع کمتر استرس به خودمون وارد میکنیم
    بلکه میتونیم یه ربع بیشتر بخوابیم .
    باز بگو مسئولین به فکر سهامدارها نیستند !
    چی از سلامتی مهمتر ؟؟؟!!!
    چی از خواب بهتر ؟!

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید EHSANI از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال منیب آواتار ها
    تشکر شده 8,667 بار در 2,237 ارسال

فرماندار جورجیا: بایدن پیروز انتخاباتی ایالت ماست!

«جف دانکن» فرماندارِ جمهوری‌خواه ایالت جورجیا، «جو بایدن» نامزد حزب دموکرات و رئیس‌جمهور منتخب آمریکا را پیروز انتخاباتی ایالتش اعلام کرد.
    ?بر اساس شواهد و مدارک و برخلاف ادعا‌های ترامپ، بایدن پیروز ایالت ماست. روی صحبت من با کسانی است که نتایج انتخابات را در اعداد و ارقام می‌بینند.
    ?کاش می‌توانستم ۵ دقیقه با تمام کسانی که به نتیجه انتخابات شک دارند صحبت کنم تا دلشان را به‌دست آورم و واقعیت را به آن‌ها نشان دهم.
    ?بایدن ۴۶ امین رئیس‌جمهور آمریکا خواهد بود و قانون اساسی همچنان پابرجا است./باشگاه خبرنگاران

? @Mariwan_arz
    بارخدایاآبروی مرابتوانگری نگاهداروشخصیت مرابه تنگدستی ازبین مبرکه ازروزی خواران توروزی خواهم وازآفریده های بدکردارتومهربانی جویم-علی(ع)

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید منیب از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال

فوری...

رئیس کل بانک مرکزی:

فعالین بازار سرمایه اطمینان داشته باشند، بانک مرکزی از بازار سرمایه حمایت خواهد کرد.

همتی: باید از بازار سرمایه حمایت کنیم چون برای توسعه اقتصادی کشور مهم است.

_گفت‌وگوی ویژه خبری

-------------------------------------------------------------------------------

مهم

?همتی، رئیس کل بانک مرکزی:

امکان افزایش قابل توجه سود بانکی وجود ندارد.

_گفت‌وگوی ویژه خبری

The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

14. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,113 بار در 566 ارسال

وعده همتی به حمایت از بازار سرمایه / وضعیت سود بانکی و اثر بر بورس

رییس بانک مرکزی با اشاره به نهایی شدن ادغام بانک‌های نظامی، رایزنی برای خرید واکسن کرونا، پیش بینی آینده بازار ارز، وضعیت سود بانکی و اثر بر بورس وعده داد این نهاد از بازار سرمایه حمایت خواهد کرد.

عبدالناصر همتی درخصوص اما و اگرهای تحقق تورم هدفگذاری شده توسط بانک مرکزی در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری اظهار داشت: بانک مرکزی هدف‌گذاری تورمی را براساس یکسری از متغیرها انجام داده و زمانی که این هدفگذاری انجام شد، نرخ دلار نیمایی 17 هزار تومان بود. با این حال هنوز پیش‌بینی می‌کنیم در یکسال منتهی به خرداد 1400 بتوانیم به تورم 22 تا 24 درصدی نزدیک شویم. اکنون که 9 ماه از سال گذشته بانک مرکزی از 8 میلیارد دلار تعهد، 7 میلیارد دلار را تامین کرده است.

وضعیت عرضه ارز در بازار و سامانه نیما
    وی به وضعیت عرضه ارز در بازار و سامانه نیما اشاره و عنوان کرد: روزانه بین 170 تا 180 و گاهی 200 میلیون دلار در سامانه نیما عرضه می‌شود که میانگین نرخ این ارز هم 25 هزار و 400 تومان است که روند کاهشی دارد. چرا که انتظارات تورمی کاهشی است. واردات بدون انتقال ارز تا دهم آبان ماه بود و بعد از آن باید براساس ضوابط بانک مرکزی عمل شود. اجازه خروج سرمایه و واردات کالاهایی که ممکن است در اولویت نباشد را نمی‌دهم.

این مقام مسئول تاکید کرد: فروش سهام یا اوراق هر کدام برای دولت امکان‌پذیر بود باید انجام شود و برای انتشار اسکناس نباید سراغ بانک مرکزی برود.
    زمانی که ارز در دسترس نیست باید پول به چاپ برسد. در این خصوص مقاومت به خرج می‌دهم، ناراحت نشوند زیرا مسئول ارزش پول ملی هستم باید این کار را انجام دهم، فحش ندهند و بگویند همتی پول نمی‌دهد.

عدم سختگیری ارائه وام بانک ها به کارگزاری ها به دلیل لطمه ندیدن به بورس
    همتی در خصوص بدهی بانک‌ها به بانک مرکزی اضافه کرد: بدهی بانک‌ها کاهش پیدا کرده است. به دلیل مسئولیت‌ باید بازار سرمایه را هم در نظر داشته باشم. در مقطعی تاکید کرده بودم بانک‌ها به کارگزاری‌ها وام ندهند اما در ارائه این وام سختگیری صورت نگرفت و علت آن هم این بود که به بورس لطمه می‌خورد و میزان وامی که به کارگزاری‌ها دادند رقم بسیار قابل توجهی بود.

کمک بانک مرکزی به بازار سرمایه
    وی ادامه داد: شرایط به شکلی است که رئیس بانک مرکزی را در جایی قرار می‌دهند که نه تنها ارز به آن تحویل نمی‌دهند، تقاضای ارز هم دارند. از آن طرف استثناهایی را برای دریافت معرفی می‌کنند، بورس هم باید کمک کند که البته این وظیفه بانک مرکزی است تا به حال هم چنین بوده و فعالان بازار سرمایه مطمئن باشند بانک مرکزی هر اندازه توان داشته باشد از این کمک دریغ نخواهد کرد ولی بانک مرکزی هم منوط به یکسری درآمد است. در شرایط بسیار سخت اکنون سه واحد درصد اضافه می‌شود، مطرح می‌کنند که بانک مرکزی موفق به کنترل نشده است. شرایط بانک مرکزی را هم ببینند، ایده‌آل نیست.

وضعیت نرخ سود و اثر بر بورس
    رئیس بانک مرکزی درباره وضعیت نرخ سود در بازار بین بانکی توضیح داد: نرخ کوتاه مدت در دامنه 10 تا 22 و نرخ سود بین بانکی 20.5 درصد است. در حال حاضر با ناترازی بانک‌ها روبرو هستیم و اگر نرخ سود را افزایش دهیم ناترازی بانک‌ها افزایش می‌یابد. ضمن اینکه باید از بازار سرمایه هم مراقبت کنیم چرا که در شرایط امروز برای توسعه اقتصاد مهم است. همچنین برای تسهیلاتی که باید در سال جدید ارائه کنیم ابتدا باید از رکود خارج شویم چرا که نمی‌توانیم در شرایط رکود، نرخ سود را خیلی بالا ببریم.

عملیات بازار باز و کنترل نرخ تورم
    همتی درباره عملیات بازار باز و کنترل نرخ تورم نیز گفت: شرایط ایده‌آلی با شرایطی که الان داریم متفاوت است. اگر همه مشکل تورم ناشی از نقدینگی بود سیاست‌ها و ملزومات مشخصی را می‌خواست. اما اکنون با تورمی روبرو هستیم که ناشی از شوک عرضه است که برای مدیریت آن و مدیریت تقاضا تدابیر خاصی لازم است. سیاست عملیات بازار باز را کماکان در دستور کار داریم و دامنه نرخ سود بین‌ بانکی را بین 10 تا 22 درصد نگه داشتیم و ممکن است پایین‌تر هم بیاید.
    تحقق منابع لایحه بودجه 1400
    وی درباره تحقق منابع لایحه بودجه 1400 تصریح کرد: پیش فروش نفت و اوراق برای تحقق منابع لایحه بودجه پیش‌بینی شده است. البته مسئول بودجه نیستم، کسری هم پیش نمی‌آید و مقاومت می‌کنیم، دوستان هم مراعات حال را دارند. در بودجه دخل و خرجی است که چنانچه می‌توانند از خرج کم کنند. باید تلاش کنیم و امکان فروش سهام دولت و مولد سازی دارایی ها را داشته باشیم. اوراق هم مشکل ندارد. برنامه ششم پیش بینی کرده 40 درصد GDP می‌توانند اوراق منتشر کنند.

پیش بینی از آینده بازار ارز
    این مقام مسئول درخصوص پیش بینی از آینده بازار ارز گفت: شرایط در بازار ارز خوب است و بهتر خواهد شد. با وجود اینکه متغیرهای مختلفی مثل شوک‌ های سیاسی و روانی که عواملی برون‌گرا هستند در بازار ارز تاثیر می‌گذارد اما چیزی که از درون اطلاع دارم این است که اطمینان دارم این روند خوب خواهد شد و انتظارات تورمی کاهنده است و می‌گوید در بازارهای مختلف به آرامش بیشتری خواهند رسید.

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید آريانا از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 733 بار در 166 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط بابک 52 نمایش پست ها
    فوری...

رئیس کل بانک مرکزی:

اقا بیچاره شدیم بد بخت شدیم باز اسم حمایت از بازار اومد وبد بختی شروع شد

فعالین بازار سرمایه اطمینان داشته باشند، بانک مرکزی از بازار سرمایه حمایت خواهد کرد.

_گفت‌وگوی ویژه خبری

مهم

������همتی، رئیس کل بانک مرکزی:

_گفت‌وگوی ویژه خبری

عضو عادی
    تشکر شده 733 بار در 166 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط بابک 52 نمایش پست ها
    فوری...

رئیس کل بانک مرکزی:

_گفت‌وگوی ویژه خبری

مهم

������همتی، رئیس کل بانک مرکزی:

_گفت‌وگوی ویژه خبری

اقا بد بخت شدیم بیچاره شدیم باز اسم حمایت از بازار اومد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)