صفحه 6 از 74 نخست ... 34567891656 ... آخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 731

موضوع: توسعه معادن و فلزات ( ومعادن )

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,899 بار در 4,563 ارسال
    معادن فلزات و هر كي الان بخره فقط خواب پوله من تو تاپيك ديگر هم هشدارشو دادم چادر سطح حمايت 600 رو شكونده الان موقع سهامهاي بزرگ بازار نيست حواساتونو به شدت جمع كنيد الان موقعي هست كه هر كي دووم بياره برندست پس سوداتونو الكي نديد بره

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال naruto آواتار ها
    تشکر شده 9,823 بار در 1,868 ارسال

........................

دلیلشون رو هم 2 ماه دیگه میگم

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید naruto از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 186 بار در 45 ارسال
    دوستان عزیز من که 50 درصد سبدم ومعادن 860 تومانیه
    به نظرتون بد بخت شدیم رفت یا اینکه خوش بحالمون میشه
    راسته شو بخواین با این جو بازار دلشوره گرفتم و حس خوبی ندارم
    لطفا اساتید نظر بدن
    بعد باز شدن چه کنم بهتره؟

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ali 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال bahary آواتار ها
    تشکر شده 3,749 بار در 873 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza 184 نمایش پست ها
    امسال با سالهاي پيش فرق ميكنه عزيزم امسال انتخابات مجلسه و هزارتا داستان امسال سوال از رياست جمهوريه اتفاقي كه از بعد بني صدر تا حالاا تفاق نيفتاده بوده چادرملو 600 تومنشو شكونده من هشدارا رو دارم ميدم خود دانيد و تكنيكاليستا دارن ميگن تا 550 ميريزه الان موقع سهامهاي درشت بازار نيست
    دوست عزیز مگه قراره مملکت زیر و رو بشه تو انتخابات و یا سوال از رئیس دولت ؟اینها همه بازی حکومت است برای فرار از مشکلات کشور. هر اتفاق ناگواری که باید می افتاد ، افتاده دیگه بدتر از این وضعیت چی می خواد بشه ؟ اگر اوضاع کشور بالانس بود الان باید شاخص بورس حوالی 30000 باشد این ها تو این چند سال هر بلایی که باید سر کشور می آوردند آوردندو اخرین چیزی که می توان تصور کرد سقوط کامل حاکمیت است . در این صورت معادن کشور که زیر رو نمی شوند . مثل شرکت صدرا نیست که بواسطه ارتباطش با نهاد های وابسته دچار تزلزل و نابودی شود.بلکه برعکس در چنین شرایطی بهترین سهام همین معدنی ها هستند. افت قیمت در این بازار طبیعی است چادر ملو سال قبل همین موقع 560تومان بود ولی تا مجمع 780هم شد.اینها که ترس ندارد.دعا کن بشه 400تا حسابی خریدکنیم.

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید bahary از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط ali 20 نمایش پست ها
    دوستان عزیز من که 50 درصد سبدم ومعادن 860 تومانیه
    به نظرتون بد بخت شدیم رفت یا اینکه خوش بحالمون میشه
    راسته شو بخواین با این جو بازار دلشوره گرفتم و حس خوبی ندارم
    لطفا اساتید نظر بدن
    بعد باز شدن چه کنم بهتره؟
    علی20 عزیز جای نگرانی نیست افزایش سرمایه خوبش جبران میکنه و تا یکی دوماه دیگه هم قیمت همین حوالی خواهد بود.

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید bahary از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مات آواتار ها
    من نميدونم چه داستانيه تا يكي مياد ميزنه فلان سهم بالا نميره همه ناراحت ميشن عزيزم من ميگم خوابه پوله همين من به عنوان ي سهامدار تا شب عيد سعي ميكنم نوساني كار كنم و بازار نوساني به نظرم از بازاري كه همه چيز مثبت باشه بهتره در مورد معادن امكان داره من اشتباه كنم همچنان كه در مورد قشكر نتونستم روانشناسي سهم و تشخيص بدم و اشتباه كردم يا همين فراور من روز اول كه باز شد 1700 خريدم و اشتباه بود در مورد معادن هم امكان اشتباه هست ولي انتخابات و سوال از رييس جمهوري رو دست كم نگيريد

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مات آواتار ها
    ي چيزي رو هم اينجا روشن كنم منظورم از ريزش تا 550 قيمت معادن فلزات نيست منظورم ريزشه چادر ملو از 600 به 550 هست ي موقع كسي اشتباه برداشت نكنه

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده است:

من نميدونم چه داستانيه تا يكي مياد ميزنه فلان سهم بالا نميره همه ناراحت ميشن عزيزم من ميگم خوابه پوله همين من به عنوان ي سهامدار تا شب عيد سعي ميكنم نوساني كار كنم و بازار نوساني به نظرم از بازاري كه همه چيز مثبت باشه بهتره در مورد معادن امكان داره من اشتباه كنم همچنان كه در مورد قشكر نتونستم روانشناسي سهم و تشخيص بدم و اشتباه كردم يا همين فراور من روز اول كه باز شد 1700 خريدم و اشتباه بود در مورد معادن هم امكان اشتباه هست ولي انتخابات و سوال از رييس جمهوري رو دست كم نگيريد
    اولا هیچ ناراحتی در کار نیست داریم بحث اقتصادی میکنیم نظر شما هم بسیار محترم است و هر کسی مسئول خرید و فروشهای خودشه بهر حال ورود و خروج از سهم براساس تحلیل تکنیکی و بنیادی سهم است بنده با تحلیل خودم خرید میکنم دیگران هم همینطور . کلیت بازار وضع خوبی ندارد دلیلش هم کاملا واضح است ولی باید ساخت و صبر و تحمل خود را بالا ببریم .هر چقدر روزی مقدرمان باشد میرسد.

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید bahary از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال naruto آواتار ها
    تشکر شده 9,823 بار در 1,868 ارسال
    دوست عزیز ناراحتی در کار نیست.اگه تحلیل از روی حساب و کتاب باشه همه ازش استقبال هم میکنن.شما میگین هر کی این سهمو الان(قبل بستن جهت افزایش سرمایه)بخره پولش میخوابه.شما فقط با دید نوسانگیری به هر سهمی نگاه میکنین.در حالی که خیلی ها روش اصلیشون تو بازار،سرمایه گذاری میانمدت و بلند مدت هست.همین سهم ومعادن رو هر کی با دید 3-4 ماهه قبل مجمع خرید مطمئن باش بعد این مدت حداقل 50 درصد سود بی دردسر و تضمین شده کسب میکنه.
    فقط چند تا دلیلش رو میگم
    عرضه چند تا از سهام شرکت در فرابورس به زودی(گهر زمین با قیمت تمام شده هر سهم فقط 100 تومن برا شرکت،در حالی که همین وغدیر چندی پیش بلوک ایمیدرو رو به ازای هر سهم حدود 590 تومن خریده)
    دارا بودن بیش از 1میلیارد و 200 میلیون سهم فملی که با این اوضاع قیمتهای جهانی و پیش بینی کارشناسان مبنی بر رشد نرخ جهانی مس تا بالای 9000 دلار که باعث میشه سود فملی بشدت رشد کنه که تاثیر زیادی در سود ومعادن داره.
    در ضمن طرحهای توسعه فملی کم کم دارن به بهره برداری میرسن.از جمله کارخانه تولید 5 هزار تنی کاتد شرکت که اخیرا به بهره برداری رسید.
    راجب افت قیمت چادرملو (و بقیه زیر مجموعه های شرکت) هم این شرکت بر خلاف وامید بشدت رو سهم فعال هست و اکثرا در زمانهای افت قیمت سهم،با خریدهاش ازش حمایت میکنه و چند ماه دیگه همین سهامی رو که پایین خریده با سود حداقل 20 درصدی دوباره به بازار میده.و از افت قیمت زیرمجموعه هاش به بهترین وجهی بهره برداری میکنه.
    همه زیرمجموعه های این شرکت هر ساله با افزایش سود مواجهن.از جمله فخاس که سود سال آتی شرکت بالای 60 تومن خواهد بود.
    قیمت سهم هم در صورت تصویب افزایش سرمایه 240 درصدی و با سود حدود 50 تومن به ازای هر سهم،قطعا بالای 330 خواهد بود.و این قیمتها هم برا حقوقیها با دید بلند مدت خیلی جذاب هست که جلوی افت قیمتش رو میگیره.با تعدیل سود شرکتهای زیر مجموعه،سود سال آتی شرکت حدود 70 تومن خواهد بود و همینطور قیمت سهم با پی بر ای 6-7 تا 450 تومن هم میرسه و....
    اما راجب ریسک سیاسی هم این مورد مربوط به کل بازار میشه.راجب انتخابات هم شاید تاثیر منفی رو بازار بزاره ولی مطمئنا بعد از انتخابات بسرعت اوضاع تغییر میکنه.
    طرح سوال از رییس جمهور هم بیشتر فقط یک نمایش سیاسی هست
    ویرایش توسط naruto : 2012/02/08 در ساعت 22:20

18. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید naruto از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط naruto نمایش پست ها
    دوست عزیز ناراحتی در کار نیست.اگه تحلیل از روی حساب و کتاب باشه همه ازش استقبال هم میکنن.شما میگین هر کی این سهمو الان(قبل بستن جهت افزایش سرمایه)بخره پولش میخوابه.شما فقط با دید نوسانگیری به هر سهمی نگاه میکنین.در حالی که خیلی ها روش اصلیشون تو بازار،سرمایه گذاری میانمدت و بلند مدت هست.همین سهم ومعادن رو هر کی با دید 3-4 ماهه قبل مجمع خرید مطمئن باش بعد این مدت حداقل 50 درصد سود بی دردسر و تضمین شده کسب میکنه.
    فقط چند تا دلیلش رو میگم
    عرضه چند تا از سهام شرکت در فرابورس به زودی(گهر زمین با قیمت تمام شده هر سهم فقط 100 تومن برا شرکت،در حالی که همین وغدیر چندی پیش بلوک ایمیدرو رو به ازای هر سهم حدود 590 تومن خریده)
    دارا بودن بیش از 1میلیارد و 200 میلیون سهم فملی که با این اوضاع قیمتهای جهانی و پیش بینی کارشناسان مبنی بر رشد نرخ جهانی مس تا بالای 9000 دلار که باعث میشه سود فملی بشدت رشد کنه که تاثیر زیادی در سود ومعادن داره.
    در ضمن طرحهای توسعه فملی کم کم دارن به بهره برداری میرسن.از جمله کارخانه تولید 5 هزار تنی کاتد شرکت که اخیرا به بهره برداری رسید.
    راجب افت قیمت چادرملو (و بقیه زیر مجموعه های شرکت) هم این شرکت بر خلاف وامید بشدت رو سهم فعال هست و اکثرا در زمانهای افت قیمت سهم،با خریدهاش ازش حمایت میکنه و چند ماه دیگه همین سهامی رو که پایین خریده با سود حداقل 20 درصدی دوباره به بازار میده.و از افت قیمت زیرمجموعه هاش به بهترین وجهی بهره برداری میکنه.
    همه زیرمجموعه های این شرکت هر ساله با افزایش سود مواجهن.از جمله فخاس که سود سال آتی شرکت بالای 60 تومن خواهد بود.
    قیمت سهم هم در صورت تصویب افزایش سرمایه 240 درصدی و با سود حدود 50 تومن به ازای هر سهم،قطعا بالای 330 خواهد بود.و این قیمتها هم برا حقوقیها با دید بلند مدت خیلی جذاب هست که جلوی افت قیمتش رو میگیره.با تعدیل سود شرکتهای زیر مجموعه،سود سال آتی شرکت حدود 70 تومن خواهد بود و همینطور قیمت سهم با پی بر ای 6-7 تا 450 تومن هم میرسه و....
    اما راجب ریسک سیاسی هم این مورد مربوط به کل بازار میشه.راجب انتخابات هم شاید تاثیر منفی رو بازار بزاره ولی مطمئنا بعد از انتخابات بسرعت اوضاع تغییر میکنه.
    طرح سوال از رییس جمهور هم بیشتر فقط یک نمایش سیاسی هست

با سلام و احترام

تحلیلتون بی نظیر بود

از توضیحات خوبتون سپاسگزارم

مرتضی عزیز حضورتان در این اتاق و تحلیلهای خوبتون برای من یکی که بسیار مایه خرسندی و به دست آوردن تجربه از دانش شماست

امیدوارم که همیشه سلامت و تندرست باشی

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 6 از 74 نخست ... 34567891656 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع