صفحه 93 از 112 نخست ... 438390919293949596103 ... آخرین
نمایش نتایج: از 921 به 930 از 1115

موضوع: اخبار روزانه صنعت سیمان

عضو فعال فراتحلیل آواتار ها
    تشکر شده 2,293 بار در 687 ارسال

پاسخ : اخبار روزانه صنعت سیمان

سیمان ساروج در 9 ماهه حدود 38 تومان ساخته است و تا پایان 12 ماهه حدود 50 تومان خواهد ساخت.

شرکت با بهره برداری از طرح انتقال گاز فلر کاهش قیمت تمام شده قابل ملاحظه ای در سال اینده خواهد داشت که در پست های بعدی به آن خواهیم پرداخت.

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید فراتحلیل از ایشان تشکر کرده است:

کاربر فعال آذرآبادگان آواتار ها
    تشکر شده 5,651 بار در 1,096 ارسال

انتظار داشتم از کف کانال زرد برگرده ولی رسید به کف کانال سفید
    بعضی سهمهای گروه کفهای معتبری رو شکستن

در سرزمینی که سایه آدمهای کوچک بزرگ شد،در آن سرزمین آفتاب در حال غروب است!!!(( دکتر شریعتی ))

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید آذرآبادگان از ایشان تشکر کرده است:

افتتاح خط انتقال کلینکر صادراتی کارخانه سیمان کنگان
    خط انتقال نوارنقاله کلینکر صادراتی کارخانه سیمان کنگان در صبح روز چهارشنبه مورخه 22 شهریور 1396 توسط جناب آقای دکتر غریب پور مدیریت محترم عامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی و با حضور جناب آقای دکتر نعیمی جانشین محترم مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی، جناب آقای مهندس داداش مدیر عامل محترم سیدکو، جناب آقای دکتر فاطمی مدیر محترم مالی و اداری سیدکو، جناب آقای مهندس جعفری زاده معاونت محترم شرکت های سیدکو، جناب آقای دکتر دیزبند مدیریت محترم عامل شرکت بین المللی ساروج بوشهر، مدیر عامل و اعضای محترم هیئت مدیره شرکت آسیای آرام، مدیران و جمعی ازکارکنان و پیمانکاران کارخانه سیمان کنگان و در محل اسکله آسیای آرام افتتاح و به بهره برداری رسید.
    این خط انتقال که به طول 1500 متر بوده ضمن اتصال خط تولید کلینکر کارخانه سیمان کنگان به خط انتقال اسکله آسیای آرام توانایی انتقال 1500 تن در ساعت کلینکر را دارد.
    از مزایای این طرح حذف حمل و نقل کامیونی کلینکر ، صرفه جویی اقتصادی در هزینه حمل و مزایای زیست محیطی می باشد.
    بازدید از خط تولید و اتاق کنترل کارخانه سیمان کنگان ، بازدید از اسکله صادراتی آسیای آرام و جلسه سخنرانی از دیگر برنامه های جانبی این مراسم بود.
    در جلسه سخنرانی ابتدا جناب آقای دکتر دیزبند مدیر عامل محترم شرکت بین المللی ساروج بوشهر ضمن عرض خیر مقدم به مدیریت محترم عامل گروه توسعه ملی ، هیئت همراه و سایر مهمانان و مدعوین ، تبریک به مناسبت افتتاح این خط و تشکر از زحمات جناب آقای مهندس روح افزا مدیر محترم کارخانه سیمان کنگان ، مدیران و سایر همکاران ، اطلاعاتی از پروژه خط انتقال و مزایای اقتصادی آن ارائه داده و همچنین گزارشی در رابطه با اهم اقدامات این شرکت در سایر زمینه ها ارائه دادند و اظهار امیدواری کردند که به زودی پروژه استفاده از گاز فلرهای فاز 12 پارس جنوبی وارد فاز عملیاتی می شود.
    سپس جناب آقای مهندس داداش مدیر عامل محترم شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنایع سیمان ضمن تبریک و تشکر از مجموعه ساروج بوشهر به خاطر این موفقیت ، اظهار داشتند که افتتاح و راه اندازی خط انتقال کلینکر که با کار تیمی خوبی انجام شده است نمونه خوبی از انجام درست کار درست می باشد و به یاری خداوند در آینده با توجه به روند تغییر سیاست های بازار جهانی این شرکت ضمن اینکه در این مدت کوتاه روند رو به رشد و پیشرفت های خوبی داشته بتواند موفقیت های بیشتری کسب نماید.
    در پایان نیز جناب آقای دکتر غریب پور مدیریت محترم عامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی ضمن تقدیر از رکوردهای دست یافته در زمینه فروش و صادرات و همچنین اقدامات و پروژه انجام شده در این کارخانه، اظهار داشتند که این موفقیت نتیجه تلاش کارکنان این مجموعه بوده که ان شاء الله با افتتاح و بهره برداری از پروژه گاز فلر این شرکت بتواند گام های موثری در جهت کاهش هزینه های تمام شده خود بردارد.

نقل قول نوشته اصلی توسط سرسپرده نمایش پست ها
    سیمان ساروج در 9 ماهه حدود 38 تومان ساخته است و تا پایان 12 ماهه حدود 50 تومان خواهد ساخت.

شرکت با بهره برداری از طرح انتقال گاز فلر کاهش قیمت تمام شده قابل ملاحظه ای در سال اینده خواهد داشت که در پست های بعدی به آن خواهیم پرداخت.

بی صبرانه منتظر گزارش 9 ماهه ساروج هستیم. این سهم بعد از اصلاح شدیدی که داشته یه رشد شارپ به بازار بدهکاره

7. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید فراتحلیل از ایشان تشکر کرده است:

ساروج
    خبر خوش : کل وام ارزی plc طی قراردادی که چند روز پیش منعقد شد به وام ریالی تبدیل شد.از این به بعد نوسانات نرخ ارز نه تنها به ضرر ساروج نخواهد شد بلکه با افزایش نرخ صادراتی به نفع شرکت تمام خواهد شد.

9. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید فراتحلیل از ایشان تشکر کرده است:

ساروج
    این سهم از محل کاهش هزینه مالی ، افزایش فروش و تولید ، افزایش نرخ فروش صادراتی و کاهش قیمت تمام شده از محل تحویل گاز فلر سال بعد حداقل 70 تومان سود خواد داشت.
    امسال هم بین 55 تا 60 تومان سود محقق خواهد شد.

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

نوشته خودم به نقل از سایت همسایه:

سلام
    همین روزها ان شاء الله سیمان حرکتش را شروع خواهد کرد. (یعنی خیلی مستعد است. به خصوص همین هفته)
    اندازه اش هم بد نخواهد بود. ان شاء الله.
    البته پیش از آن شاید یک افت سریع داشته باشیم که جبران می شود... مثلا همین سدور با اینکه وضعش خیلی عالی است ولی امکان دارد سریع تا 950 ریال بریزد و سریع برگردد... (برای 1500 یا بالاتر)

یا علی
    دوستان یک گزارش در ارتباط با سیمانی ها آمده نمی دانم چرا کسی در این سایت نگذاشته. (خودم در سایت همسایه گذاشته ام)
    خلاصه اش این است که رئیس انجمن سیمان تایید کرده که قیمت ها به تازگی 80 هزار ریال افزایش پیدا کرده.

================

من خودم هنوز زیاد وارد نمادهای سیمانی نشده ام، (به جز سجام که بسته است) ولی به زودی خرید هایم را ان شاء الله آغاز می کنم. منتظر هستم یا دو تا شمع قرمز بدجور یا یک شمع سبز خیلی زیبا بزند.

سلام دوستان؛
    به نوشته های بالا عنایت بفرمایید.
    بنده الان دارم خرید می کنم.
    دوستانی که سابقه بنده را در این جستار یادشان هست می دانند چه دارم می گویم.
    البته کوتاه مدت دقیقا روشن نیست کجا بهترین زمان ورود خواهد بود. ولی برای میان مدت همین جاها خرید دارد.
    البته نه هر سیمانی ای! ولی اکثرا قیمت های بسیار عالی ای برای میان مدت دارند.
    به خصوص می خواهم اشاره کنم به سکرد و ستران و سجام و سفارس و سشرق و شاید ساروج و سبزوا و سدور و البته خیلی ها هم دیگر از قلم افتاد!

موفق و پیروز باشیم ان شاء الله.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

دوستان دیگر الان زمان خرید پالایشگاهی و فلزی نیست!
    آنها رشدشان را کرده اند. و زمان فروششان است.
    به یاد داشته باشیم که آغاز روند افزایشی در بازارهای افسرده و ناامید کاهشی است!
    و مرگ روند های افزایشی در شور و طمع ناشی از رشد است!

پس اکنون زمانی است که باید سیمانی ها را دریابیم.
    البته ما در کوتاه مدت درست برایمان مشخص نیست چه اتفاقی می افتد.
    ولی چشم انداز میان مدت بسیار عالی است.
    (باز دوباره چشم انداز بلند مدت دقیقا معلوم نیست. به خصوص با اوضاع گل و بلبل میهن عزیزمان که الحمد لله هیچ چیز در آن در بلند مدت مشخص نیست! )
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 15,019 بار در 6,183 ارسال

وقت خرید گروه سیمان زمانی حال نیست فقط خواب سرمایه داره

با شروع فصل سرمایه رکود بیشتر میشه باید پیش بینی سال اینده را بدهند
    بهترین دانش آن است که سودمند باشی

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط ایرج سابق نمایش پست ها
    وقت خرید گروه سیمان زمانی حال نیست فقط خواب سرمایه داره

با شروع فصل سرمایه رکود بیشتر میشه باید پیش بینی سال اینده را بدهند
    سلام
    شما چه صنایعی را پیشنهاد می کنید؟
    خودرو؟
    البته اکنون اکثر صنایع افت مناسب را کرده اند و انگیزه و پتانسیل کافی برای رشد را دارند. به غیر از فلزی ها و پالایشگاهی ها که باید حسابی قیمت های جهانی رشد کنند تا دوباره اینها هم رشد های مطمئنی انجام دهند. (در غیر این صورت خطر دارند و احتمالا افت خواهند کرد)
    «محمد حسین» هستم.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)