صفحه 1 از 28 123411 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 271

موضوع: گروه صنايع بهشهرايران ( وصنا )

عضو فعال
    تشکر شده 1,446 بار در 425 ارسال

گروه صنايع بهشهرايران ( وصنا )

سلام با امید به مشارکت در این گفتگو و تحلیل آغاز می کنم.

وصنا_
    در پی تشکیل کانال قیمتی در 5/1388، قوانین کانال بخوبی در آن حاکم شده است. هم اکنون این سهم در غالب امواج الیوت پس از بسط موج سوم به پنج موج در حال تصحیح و تکمیل موج چهارم می باشد. در مسیر حرکت پس از شکستن حمایت های میانی کانال با برخورد به خط 170 تومان حمایتی بلند مدت، واکنش نشان داده و در راه حرکت به سمت کف کانال می باشد. در محدوده کف کانال مجاورت خط میانی چنگال اندروز با قیمت 159 تومان مشاهده می شود که تراکم حمایت تارخی قبلی را نیز در بر دارد. با توجه به سیگنال خرید در macd و نوسان غلط در rsi حرکت رو به رشد در راه ایجاد موج پنجم الیوت با هدف کلاسیک 259 تومان متصور است. مقاومت های مهم در راه رشد این سهم عبارتند از: 187 تومان، 198 تومان برای عبور از میانه کانال، 215 تومان برای شکستن خط چنگال اندروز و 100% فیبوناچی و تراکم مقاومتی 237 تومان.
    مشروعيت فاركس بر اساس فتاواي مراجع تقليد

- مطالعه کتاب کیش و مات رو پیشنهاد می کنم

-- می توانید آرزو کنید و یا امیدوار باشید که بازار باز خواهد گشت و یا می توانید ضرر خود را قطع کرده و خود را برای فرصتهای بعدی آماده کنید

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید بابای دارا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابای دارا نمایش پست ها
    سلام با امید به مشارکت در این گفتگو و تحلیل آغاز می کنم.

وصنا_
    در پی تشکیل کانال قیمتی در 5/1388، قوانین کانال بخوبی در آن حاکم شده است. هم اکنون این سهم در غالب امواج الیوت پس از بسط موج سوم به پنج موج در حال تصحیح و تکمیل موج چهارم می باشد. در مسیر حرکت پس از شکستن حمایت های میانی کانال با برخورد به خط 170 تومان حمایتی بلند مدت، واکنش نشان داده و در راه حرکت به سمت کف کانال می باشد. در محدوده کف کانال مجاورت خط میانی چنگال اندروز با قیمت 159 تومان مشاهده می شود که تراکم حمایت تارخی قبلی را نیز در بر دارد. با توجه به سیگنال خرید در macd و نوسان غلط در rsi حرکت رو به رشد در راه ایجاد موج پنجم الیوت با هدف کلاسیک 259 تومان متصور است. مقاومت های مهم در راه رشد این سهم عبارتند از: 187 تومان، 198 تومان برای عبور از میانه کانال، 215 تومان برای شکستن خط چنگال اندروز و 100% فیبوناچی و تراکم مقاومتی 237 تومان.
    سلام نام کاربریتون تجدید خاطره شد واسه من مقاله کوتاهی خوندم در گذشته بابای دارا و بابای نادار و از اون مهمتر عزیزی که این مقاله رو به من هدیه داد تو اون زمان واقعا مطلبش معرکست اگه تونستین ا تیکه هاشو بزارین خیلی قشنگه خلاصه صبح جمعه ای باعث خیر شدید موفق باشید

عضو فعال
    تشکر شده 1,446 بار در 425 ارسال
    ... همواره به من و مایک یادآور می شد که دلیل نرسیدن به پیروزی، بسیار با احتیاط و مطمئن راه رفتن است. می گفت: "مردم آنچنان از باخت می ترسند که بدان می رسند".
    ... پیوسته برد در پی باخت می آید. پیش از آنی که در دوچرخه سواری ماهر شوم، بارها و بارها زمین خورده ام... دلیل وضع خراب مالی بسیاری از مردم این است که درد باختن در آنان، بسی بزرگتر از لذت ثروتمند شدن می باشد... یکی دیگر از ضرب المثل های تگزاسی چنین می گوید: " همه دوست دارند به بهشت بروند، ولی هیچکس دوست ندارد که بمیرد! بسیاری از مردم خواب ثروتمند شدن را می بینند ولی ترس از باختن پول را هم کنار نمی گذارند، اینان هیچگاه به درون بهشت پا نمی گذارند.
    برگرفته از کتاب بابای دارا بابای نادار - نوشته رابرت کیوساکی
    ویرایش توسط بابای دارا : 2010/12/17 در ساعت 17:02
    مشروعيت فاركس بر اساس فتاواي مراجع تقليد

- مطالعه کتاب کیش و مات رو پیشنهاد می کنم

-- می توانید آرزو کنید و یا امیدوار باشید که بازار باز خواهد گشت و یا می توانید ضرر خود را قطع کرده و خود را برای فرصتهای بعدی آماده کنید

5. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید بابای دارا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 5 بار در 3 ارسال

وصنا

سلام
    از وصنا کسی اطلاعاتی داره؟
    ممنون

عضو فعال analyst آواتار ها
    تشکر شده 2,486 بار در 329 ارسال
    بنظر من حداقل از لحاظ تکنیکال الان سیگنال خرید نداره، هیستوگرام مک دی هم چیزی نمونده که منفی بشه.

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید analyst از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 96 بار در 38 ارسال
    گروه صنایع بهشهر

اخبار و زمزمه هایی که از سوی شرکت سرمایه گذاری گروه صنایع بهشهر در بازار سرمایه به گوش می رسد حاکی از آنست که این شرکت از محل رشد شرکت های موجود در پورتفوی خود با احتمال تعدیل مثبت عایدی در سال مالی جاری همراه شده است
    http://www.boursepersia.com/news/%D8...news-8751.html

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید komiser از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال behnam1480 آواتار ها
    تشکر شده 1,367 بار در 384 ارسال
    بنا به اخبار رسیده از مطلعین با مقدار سودی که در مدت 3 ماه 38 تومن واقعی ساخته به احتمال زیاد یک تعدیل مثبت تا پایان شهریور ماه در راه خواهد بود...

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید behnam1480 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,182 بار در 728 ارسال
    وصناهم اکنون درکف قیمت یک ونیم سال اخیرخودشه هم چنان که وبشهربود....باحرکت وبشهراحتمالاازفرداحرکت وصناهم شروع میشه واین دومعمولاباهم حرکت میکنن...

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید yousef از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,182 بار در 728 ارسال
    امروزمجدداواردوصناشدم....با حرکت وبشهرمطابق معمول وصناهم راه میفته....ضمناوصنایعنی این تساوی:150=240؟!

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید yousef از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محسن مختاری آواتار ها
    تشکر شده 12,431 بار در 690 ارسال
    شمارش حرکت 8 سال اخیر سهم رو بدین شکل میدونم و انتظار دارم برای تکمیل موج (5) قیمت به سقف کانال برسه:

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن مختاری از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 28 123411 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)