صفحه 421 از 500 نخست ... 321371411418419420421422423424431471 ... آخرین
نمایش نتایج: از 4,201 به 4,210 از 5000

موضوع: اخبار گروه خودرو

عضو عادی
    تشکر شده 1,010 بار در 230 ارسال

پاسخ : اخبار گروه خودرو

نقل قول نوشته اصلی توسط negarminavi نمایش پست ها
    تا همین چند وقت پیش حامیان گروه خودرو از اینکه دیگه شورای رقابت مسئول تعیین نرخ خودرو نیست ! خیلی خوشحال بودن ! و حتی یکی دو روز صف خرید هم شد نمادهای خودرویی !!!

اما الان معلوم شد که بعد از حذف شورای رقابت ! که البته همینم معلوم نیست درسته یا غلط !

قیمتگذاری خودرو صد تا مرجع و صاحب پیدا کرده !!!

هر روز یه نهاد یا سازمانی اعلام نظر میکنه برای نرخ گذاری !

همچنان لجبازی رو با گروه خودرو ادامه میدی شما ... نرخها آزاد شده و همه دیگه اینو میفهمن که چی قراره اتفاق بیفته !

قبلا گفتم و بازم میگم ، گروه خودرو و قطعات جایی می روند که کمتر کسی حتی تصورش رو میکنه !

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mba از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 104,284 بار در 31,906 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mba نمایش پست ها
    همچنان لجبازی رو با گروه خودرو ادامه میدی شما ... نرخها آزاد شده و همه دیگه اینو میفهمن که چی قراره اتفاق بیفته !

قبلا گفتم و بازم میگم ، گروه خودرو و قطعات جایی می روند که کمتر کسی حتی تصورش رو میکنه !
    بنده لجبازی با گروه خودرو ندارم !

سال 92 و 94 هم عده ای میگفتن من لجبازی دارم میکنم با گروه خودرو و روند بازار !

طرف چندین ماهه داره خودرویی خودرویی میکنه ! حالا که اغلب گروههای رقیب رشدهای خوبی کردن و گینی دادن و بخشی از اون پولها داره میاد سمت گروه خودرو بعد از اینهمه مدت میگه دیدید گفتم پول میاد تو خودرویی !!

فعلا اونی که داره با این گروه لجبازی میکنه دولت بی تدبیر ! و رییس جمهور هست ! که هر روز این قیمتگذاری رو به بهانه ای پاس میدن به یه نهادی !

بیش از 10 بار در یک هفته خبر تایید و تکذیب این افزایش نرخها اومده ! آخرشم معلوم نیست چند هست قیمت کارخانه !

آخرین خبر هم این بوده ظاهرا که پیشفروشها لغو بشه و به قیمت روز تحویل فوری فروش انجام بشه با قیمت آزاد ! ببینیم انجام میدن یا نه !

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1) trojan آواتار ها
    تشکر شده 5,332 بار در 846 ارسال

تابناك :

وزیر صنعت، معدن و تجارت ‌در پاسخ به سئوال تسنیم که آیا این قیمت را غیر‌قانونی می‌دانید، گفت: نمی‌شود این قیمت‌گذاری را غیرقانونی دانست، اما باید در این باره سازمان حمایت اعلام نظر کند. به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، رضا رحمانی در حاشیه سفر به تبریز در جمع خبرنگاران در پاسخ به سئوالی در ارتباط با افزایش قیمت خودرو از سوی ایران‌خودرو اظهار داشت: در بحث خودرو، سازمان حمایت و خودروسازان مسئول هستند و قطعا در ارتباط با افزایش قیمت توضیح خواهند داد.
    وی با بیان اینکه بخشی از خودروهای مشمول قیمت گذاری از سوی شورای رقابت هستند، افزود: در این حوزه دولت ورود خواهد کرد و بخشی که خارج از مصوبات شورای رقابت است دولت ورودی ندارد، اما سازمان حمایت آنالیز قیمت را می‌گیرد و آن را کارشناسی می‌کند و قیمت‌هایی که ا‌خیرا اعلام شده جزو همین مصوبات خارج تصمیم شورای رقابت بوده است.
    رحمانی در پاسخ به سئوال تسنیم که آیا این قیمت را غیر‌قانونی می‌دانید، گفت: نمی‌شود این قیمت‌گذاری را غیرقانونی دانست، اما باید در این باره سازمان حمایت اعلام نظر کند.

6. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید trojan از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 68,764 بار در 12,917 ارسال

با رسمی شدن افزایش نرخ کم کم شاهد بسته شدن نمادها جهت شفاف سازی خواهیم بود

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,077 بار در 4,278 ارسال

..رسما اعلام..کردند..که قیمت 5 درصد..مورد قبول ..نیست..و برای حجم..اندکی از فروش..انجام..میشه...قیمت..خود و را هم..سازمان..حمایت اعلام..میکنه..
    نماینده..خودرو سازها..هم..گفت سازمان..حمایت..و هیچ..نهاد قیمت..گذاری...سربار..اضافی..و هزینه..مالی اضافی را قبول..نکردند..
    فردا..هر کی..اول صبح..هیجانی بخره...ضرر.میکنه...این..صف ها بخاطر 5 درصد حاشیه بازار بود..که..معلوم...شد...اصلا در 95 درصد فروش شرکتها...اتفاق نخواهد..افتاد.....
    پ. ن..خوساز..خمهر..دارم....سود کردن..خوبه..ولی نا با دروغ...نیرنگ...
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

10. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط mey نمایش پست ها
    ..رسما اعلام..کردند..که قیمت 5 درصد..مورد قبول ..نیست..و برای حجم..اندکی از فروش..انجام..میشه...قیمت..خود و را هم..سازمان..حمایت اعلام..میکنه..
    نماینده..خودرو سازها..هم..گفت سازمان..حمایت..و هیچ..نهاد قیمت..گذاری...سربار..اضافی..و هزینه..مالی اضافی را قبول..نکردند..
    فردا..هر کی..اول صبح..هیجانی بخره...ضرر.میکنه...این..صف ها بخاطر 5 درصد حاشیه بازار بود..که..معلوم...شد...اصلا در 95 درصد فروش شرکتها...اتفاق نخواهد..افتاد.....
    جناب می دروغ و نیرینگ هم دو دسته است
    یکی اینکه راست میگی ولی خودت هم میدونی که دروغه
    دوم دروغ میگی ولی خودت میدونی که راست و حقیقت است
    .
    در هر حال انشالله که عده ای جا مانده از گروه خودرویی با دست آویز کردن این مطالب بتوانند فرصت خرید برای خودشون ایجاد کنن
    چون واقعا منم انتظار نداشتم دیروز خساپا فرصت ورود نده و اینقدر کم عرضه باشه
    انشالله که امروز حقوقی خساپا عرضه را بیشتر نماید

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,077 بار در 4,278 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط تمام نمایش پست ها
    جناب می دروغ و نیرینگ هم دو دسته است
    یکی اینکه راست میگی ولی خودت هم میدونی که دروغه
    دوم دروغ میگی ولی خودت میدونی که راست و حقیقت است
    .
    در هر حال انشالله که عده ای جا مانده از گروه خودرویی با دست آویز کردن این مطالب بتوانند فرصت خرید برای خودشون ایجاد کنن
    چون واقعا منم انتظار نداشتم دیروز خساپا فرصت ورود نده و اینقدر کم عرضه باشه
    انشالله که امروز حقوقی خساپا عرضه را بیشتر نماید
    تمام..عزیز..خدای نکرده..منظورم..با شما..نبود...این را مطمئن باشید..منظورم..با یه سری کلاش بود..که همین..امروز..کلی ضرر به ملت زدند...همانطور ..که گفتم..خریداران..اول صبح..یه 5..6 درصد ضرر کردند...ارادتمند
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال توسکا آواتار ها
    تشکر شده 5,677 بار در 503 ارسال

سلام

زیر پست حضرتعالی تشکر کردم بابت این پست ولی از نظر خودم کافی نبود و لذا خواستم با نقل قول کردن پست شما مجددا تشکر کنم از شما بابت نوع نگاهتون.

درود
    ویرایش توسط توسکا : 2018/12/09 در ساعت 14:54
    مطالب اینجانب نظرات شخصی است و عاری از خطا نمیباشد لطفا آنرا ملاک تصمیم گیری خود نفرمایید.

آدرس
    کانال تحلیل تکنیکال توسکا در پیام رسان ایتا :
    https://eitaa.com/joinchat/1941439082C81d8779d33

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید توسکا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

دیروز زامیاد هم افزایش نرخ های خودش اجرایی کرد
    یعنی همون 5% زیر قیمت بازار

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,137 بار در 6,946 ارسال

فردا یا پس فردا احتمالا باید شاهد صف های خرید در گروه خودرو باشیم ......
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع