صفحه 29 از 31 نخست ... 19262728293031 آخرین
نمایش نتایج: از 281 به 290 از 303

موضوع: لبنيات پاك ( غپاك )

ستاره دار(2) seraj آواتار ها
    تشکر شده 7,956 بار در 1,684 ارسال

پاسخ : لبنيات پاك ( غپاك )

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید seraj از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 193 بار در 79 ارسال

سلام
    دوستان این سهم ارزش بنیادیش چطور هست؟ برای خرید 6 ماهه توصیه میشه؟ با توجه به اینکه فکر کنم دولتی هست فردا بیچارمون نکنه!

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط prince0fpersia نمایش پست ها
    سلام
    من هم چند روز دنبال خرید غدام بودم ولی نشد! الان توی فکر غپاک هستم برای فردا. دیدگاهم سهامداری تا عید هست. بنظرتون این گروه تا اون زمان به بالای صد درصد میرسد یا گروه های دیگه با نگاه قبل از عید رشد سریعتری دارند؟
    https://vgy.me/ssazJT.png

غپاک کاملا مشهود است که به مقاومت دارد واکنش نشان می‌دهد.
    در این شرایط نمی‌توان گفت وضع چگونه می‌شود. نامعلوم است. باید حتما صبح تا ظهر آدم رفتار بازیگر را روی تابلو ببیند. ببیند چه کسی است که دارد می‌فروشد. چرا دارد می‌فروشد. آیا باز هم می‌خواهد و زورش را دارد که جلوی رشد را در اینجا بگیرد؟ یا نه؟
    همان‌گونه که گفتم نامعلوم است ولی بیشترین احتمال این است که در کوتاه مدت یک یا چند اینجا بازی در بیاورد و سپس مقاومت را بشکند و برود بالا. به شرط اینکه بازار به طور کلی و بالاخص گروه غذایی مثبت و سر حال باشند.
    در بلند مدت و میان‌مدت هم (تا عید) مهمترین خبری که اینها داشته‌اند جریان آن ۳۰ درصد رشد تعرفه محصولاتشان بوده که در کنار افزایش نرخ مواد اولیه‌شان (یعنی شیر) باید نشست محاسبه کرد.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

5. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 68,764 بار در 12,917 ارسال

دیگه وقتش شده صف خرید اینم باز بشه
    خدا خواست و ما توانستیم
    تمام مطالب نوشته شده توسط بنده نظرات شخصی است که میتواند اشتباه باشد پس به استناد مطالب من به هیچ عنوان سهمی را نخرید. فقط با بررسی خودتان معامله کنید

7. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده است:

ستاره دار(2) eps آواتار ها
    تشکر شده 2,564 بار در 407 ارسال

*لبنيات پاستوريزه پاک*

12ماهه منتهی به 98/12/29 (حسابرسی نشده) شرکت اصلی (319) ریال زیان به ازای هر سهم محقق نمود.

این در حالیست شرکت برای دوره مشابه سال گذشته مبلغ 91 ریال سود به ازای هر سهم محقق نموده است

زیان هر سهم تلفیقی نیز مبلغ (496) ریال به ازای هر سهم محقق گردید.

1358 درصد افزایش زیان تلفیقی شرکت

9. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید eps از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

صف فروش جمع کردن تا ببنیم بعد از صف خرید قفل شده 4 ماهه و رشد 100درصد امروز بازم میتونه صف خرید بشه
    خدا خواست و ما توانستیم
    تمام مطالب نوشته شده توسط بنده نظرات شخصی است که میتواند اشتباه باشد پس به استناد مطالب من به هیچ عنوان سهمی را نخرید. فقط با بررسی خودتان معامله کنید

11. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط تمام نمایش پست ها
    صف فروش جمع کردن تا ببنیم بعد از صف خرید قفل شده 4 ماهه و رشد 100درصد امروز بازم میتونه صف خرید بشه
    زیر نظر باشه
    خدا خواست و ما توانستیم

عضو فعال

تاپیک غپاک معمولا کسی بالا نمیاره
    این مطلب پایین ایجا میزاریم تا به وقتش خودمون بالا بیاریم

غپاک
    افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیایی ها
    زمین 45 هکتاری :
    کارخانه پاک در کیلومتر سه جاده قدیم کرج واقع گردیده و تقریبا می توان گفت با بافت مسکونی فاصله زیادی ندارد . بخاطر همین موضوع و مسائل زیست محیطی شرکت از سال 1393 به فکر جابجایی کارخانه بوده و به همین منظور 45 هکتار زمین در کیلومتر 16 جاده قدیم به مبلغ 32 میلیارد تومن از بنیاد خریداری می کند . از آن زمان تا الان هیچ پیشرفتی در جابجایی صورت نگرفته و تنها حسن آن با ارزش شدن زمین مزبور بوده . از موقعیت دقیق زمین مزبور اطلاعات شفافی منتشر نشده اما ظاهر زمین مزبور بخشی از اراضی دام شیر اصیل( احتمالا شرکت محیا) بوده که بنیاد در سال 1394 آن را به غپاک فروخته است . و شرکت نیز موفق شده با تغییر کاربری زمین از کشاورزی به صنعتی ارزش زمین را چندین برابر نماید
    زمین مزبور به ازای هر متر 71 هزار تومن خریداری گردیده که با تغییر کاربری در آن سال به ارزش هر متر مربع 500 هزار تومان رسید و این زمین ها هم اکنون و با تورم سنگین از سال 94 تا به امروز ارزش زمین به حدود متری 2تا2.5 میلیون تومان رسیده است
    و از این بابت شرکت به دارایی 1125 میلیارد تومانی رسیده است
    ???
    زمین کارخانه بستنی :
    زمین کارخانه بستنی به مساحت 10136 متر در کیلومتر 3 جاده قدیم کرج نرسیده به سه راه شیر پاستوریزه قسمت جنوبی بزرگراه فتح نبش خیابان ارداقی واقع گردیده . این زمین چسبیده به بافت مسکونی می باشد . با فرض هر متر 8 میلیون تومن ارزش برآوردی?? 81 میلیارد تومن می شود.
    ???
    زمین کارخانه اصلی پاک :
    زمین کارخانه اصلی پاک نیز در بزرگراه فتح (جاده قدیم ) بعد از سه راه شیر پاستوریزه قسمت شمالی واقع شده و از دو قطعه زمین تشکیل می شود که یکی در سال 1340 و دیگری در سال 1377 خریداری گردیده (موسوم به زمین بستان).
    مساحت زمین اصلی 28503 متر مربع با اعیانی 17000 متر مربع
    مساحت زمین بستان 18509 متر مربع با اعیانی 1800 متر مربع
    جمع دو قطعه فوق 47000 متر مربع با فرض هر متر مربع 8 میلیون تومن ارزش این زمین مبلغ 376 میلیارد تومن برآورد می گردد.
    ? نکته : ارزشگذاری فوق فقط شامل زمین بوده و ساختمان ها را شامل نمی شود .
    ???
    جمع کل ارزش زمین‌های شرکت حدودا 1582 میلیارد تومان خواهد بود و اگر ارزش دفتری معادل 100 میلیارد تومان از آن کسر گردد میتوان اعلام کرد شرکت می‌تواند حدودا 1482 درصد فقط از محل زمین های خود تجدید ارزیابی اعلام نماید
    در صورتی که ارزش ساختمان‌ها و انبارها و سوله را معادل 200 میلیارد تومان لحاظ کرده و ارزش تجهیزات شرکت را به صورت حدودی و دست پایین 150 میلیارد تومان ارزش گذاری نماییم
    شرکت از محل ساختمان‌ها و تجهیزات نیز توانایی اعلام 250 درصد تجدید ارزیابی را خواهد داشت
    ???
    شرکت در سال 94 تعداد 208 عدد کامیون برای ناوگان حمل نقل خود خرید است از تعداد دقیق وسایل نقلیه و باربری شرکت تعداد دقیقی در دست نیست ولی ارزش همین کامیون ها در حال حاضر حدود 150 میلیارد تومان است و در صورتی که بقیه ناوگان شرکت را 100 میلیارد تومان ارزش‌گذاری نماییم از این محل نیز شرکت 180 درصد تجدید خواهد داشت
    ???
    در مجموع به نظر می‌رسد غپاک توانایی اعلام افزایش سرمایه حدودا 1900 درصدی را خواهد داشت
    خدا خواست و ما توانستیم

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

من امیدوارم وقتی که سهم صف خرید میشه هم بازار مثل امروز از بذل و بخشش خودش کم نکنه
    و حداقل به اندازه حجم مبنا عرضه داشته باشه
    قیمت امروز 2086 تومان
    خدا خواست و ما توانستیم

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 5,164 بار در 758 ارسال

غپاک تا ۳۱ مرداد فرصت داره شفاف سازی کنه

در غیر اینصورت مشمول تعلیق خواهد شد

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید امیر محمد ۲ از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 29 از 31 نخست ... 19262728293031 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع