صفحه 29 از 173 نخست ... 19262728293031323979129 ... آخرین
نمایش نتایج: از 281 به 290 از 1725

موضوع: اخبار قند و شکر

عضو فعال شانس آواتار ها
    تشکر شده 607 بار در 140 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط امير - علي قنبري
    اما در مورد پيش بيني سود سال قشیر92
    شركت با شكر 1600 و چغندر 233 پيش بيني 831 ريال سود كرد
    شايد باور كردنش سخت باشه ((من اگر خودم تحليل نكرده بودم به سختي باورم ميشد و حتما خودم يك بار حساب ميكردم ))
    حالت 1 : فروش كل 5000 تن انتقالي 91 و فروش22 هزار تن شكر توليدي 92 به قيمت شكر 20500 ريالي و كل 8140 تن تفاله خشك به قيمت 8300 ريال
    به سود باور نكردني 550 تومن ميرسه
    حالت 2 : فروش بر مبناي ميزان فروش بودجه خود شركت يعني 22 هزار تن شكر و 5 هزار تن تفاله به نرخ شكر كيلويي 20500 ريال و تفاله 8300 ريال
    به سود 344 تومني به ازاي هر سهم ميرسه
    حالت 3: فروش بر مبناي حالت اول (موجودي انتقالي 91+ توليد 92 ) بر مبناي شكر 1700 تومني به سود 382 تومني ميرسيم
    حالت 4 : فروش بر مبناي بودجه خود شركت (توليد 92 و انتقال موجودي به 93) بر مبناي شكر 1700 تومني به سود 211 تومني ميرسيم

تو دنیای من هنوز تابستون کوتاه و زمین صاف

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید شانس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال شانس آواتار ها
    تشکر شده 607 بار در 140 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط امير - علي قنبري
    نتيجه گيري
    از نظر خود من معقول ترين الترناتيو حالت دوم هست چون ميزان فروش شكر و تفاله شركت و ميزان موجودي انتقالي براي سال 93 در بودجه معقول در نظر گرفته شده و شكر 2050 تومني و چغندر قند 196 تومني هم مطابق محاسبات قبليمون به واقعيت بسيار نزديكه
    پس رسيدن به سود 340 تومني براي شركت ممكن هست حالا تعديل از 88 تومن تا 344 تومن واقعا شگفت انگيزه درصدش رو خودتون زحمت بكشيد @@4
    پي به اي تحليلي فعلي سهم در حدود 2.8 و افزايش سرمايه 100 درصدي تجديد ارزيباي بسيار نزديكه من خودم انتظار دارم تو ارديبهشت ماه يا نهايتا تو مجعش ساليانش به نتيجه برسه
    واقعا با توجه به پتانسيل هاي شركت دادن تارگت سخته و من اگر الان براي اين سهم تارگت بدم از تحليل خارج و وارد تبليغ شدم اما فكر كنم الان ديگه همه بودن پي به اي رندم گروه قند چنده و بايد چه پي به اي به سهم داده بشه
    تجربه به من نشون داده شايد بازار در كوتاه مدت در تحليل سهام هاي ارزشمند بازار كوتاهي ميكنه اما در ميان مد اون ها رو به ارزش واقعيشون ميرسونه
    به هر حال بي حساب نگفتم گگروه پيشرو سال 92 قندي ها هستن
    من سعي كردم تحليل رو به زبون ساده و عامياه بنويسم تا براي دوستان قابل فهم باشه انشالله پي دي افش رو هم تا فردا قرار ميدم تا دوستان به راحتي خودشون بتونن محاسبه كنن البته با توجه به اين كه قبلا فرمول محسابه قيمت چغندر با توجه به عيار و قيمت شكر وارداتي و يا توليد داخل رو قرار دام الان ديگه تحليل سهام قندي ها بسيار راحت شده
    شايد بد نباشه دوستان دست به قلم بشن
    و در پايان به قول دكتر مهربان النکاح سنتی فمن رغب عن سنتی فلیس منی
    تو دنیای من هنوز تابستون کوتاه و زمین صاف

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید شانس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 510 بار در 186 ارسال
    خبر افزایش
    خبر تعدیل
    خبر بالا رفتن مرجع
    .
    .
    .
    .
    پس منفی ها برای چیه ؟

عضو فعال daryadel120 آواتار ها
    تشکر شده 2,505 بار در 537 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Smart نمایش پست ها
    خبر افزایش
    خبر تعدیل
    خبر بالا رفتن مرجع
    .
    .
    .
    .
    پس منفی ها برای چیه ؟
    چند تا دلیل:

1- مهمترین دلیل اینه که زمان در چارت قندی ها رعایت نشده

2- مذاکرات پیش رو که هر کسی از ظن خودش یار اون میشه

3- پول پشت قندیها نیست فعلا ... فعلا نوسان گیرها روشون فعالن و برای یه نوسان گیر سود 15-20 درصدی جذابه

7. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید daryadel120 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 510 بار در 186 ارسال
    2 مورد اول رو کمی باز کن دریادل عزیز

ستاره دار(1)
    تشکر شده 7,204 بار در 2,112 ارسال
    چند روز صبر کنید و بگذارید، جو این مذاکرات کلیشه ای و نافرجام و الکی تمام بشه و بازار رنگ واقعیت به خودش بگیره و گزارشات شرکتها و تعدیل های آنان و اثرات افزایش نرخ شکر و همچنین فصل انتخابات ریاست جمهوری و منازعات سیاسی و انتخاباتی شروع بشه!!

بدون شک، بهترین و پر بازده ترین گروه ، سهام قند و شکر خواهد بود.

اولویت سهام قند و شکر هم بر اساس بنیادی و وضعیت خوب آنها به ترتیب:

قپیرا

قشهد

قمرو

قصفها

و

....

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرانی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محمد 66 آواتار ها
    تشکر شده 10,024 بار در 2,640 ارسال
    عجب رنجی زدند در گروه قندی ، قچار و قشیر در +5 پایانی معامله میشوند که صف خرید فردا را نوید می دهد . می دونستم امروز روند قندی ها برمیگرده .

حمایت گروه رقم 3950 بود که دقیقا از این نقطه برگشت خورد ، فعلا تا مقاومت 4170 پیش می رویم . در صورتی که شاخص قندی 4170 را رد کند روند کاملا صعودی می شود .

ستاره دار(1)
    تشکر شده 7,204 بار در 2,112 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ایرانی نمایش پست ها
    چند روز صبر کنید و بگذارید، جو این مذاکرات کلیشه ای و نافرجام و الکی تمام بشه و بازار رنگ واقعیت به خودش بگیره و گزارشات شرکتها و تعدیل های آنان و اثرات افزایش نرخ شکر و همچنین فصل انتخابات ریاست جمهوری و منازعات سیاسی و انتخاباتی شروع بشه!!

بدون شک، بهترین و پر بازده ترین گروه ، سهام قند و شکر خواهد بود.

اولویت سهام قند و شکر هم بر اساس بنیادی و وضعیت خوب آنها به ترتیب:

قپیرا

قشهد

قمرو

قصفها

و

....
    همانطور که قبلاً عرض کردم، با فروکش کردن جو هسته ای، بازار رنگ واقعیت به خودش خواهد گرفت و با واقعیات پیرامون بازار سرمایه و شرایط سیاسی و اقتصادی کشور منطقی برخورد خواهد کرد .

یکی از گزینه های انتخابی در چنین بازاری، سهام قند و شکر خواهد بود.

در خصوص مذاکرات هسته ای نکته ای عرض کنم اینکه: دو خبرگزاری معتبر خارجی ( رویترز و بی بی سی ) از شکست مذاکرات هسته ای و عدم توافق بین ایران و غرب خبر دادن.

از ابتدا هم مشخص بود که این مذاکرات فرسایشی و تکراری به نتیجه مثبت نخواهد رسید.

چند وقت دیگر گزارشات شرکتها و تعدیل های آنان و اثرات افزایش نرخ شکر و همچنین فصل انتخابات ریاست جمهوری و دعواها و منازعات سیاسی و انتخاباتی شروع میشود!!

بدون شک در چنین مواقع، بهترین و پر بازده ترین گروه ، سهام قند و شکر خواهد بود.

13. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ایرانی از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 399 بار در 178 ارسال
    فعلاکه نشست معتبرمطبوعاتی برگزارنشده.منتظرمیمونیم

عضو فعال محمد 66 آواتار ها
    تشکر شده 10,024 بار در 2,640 ارسال
    نقل از بورس نیوز :

شاخص صنعت قند و شکر نیز که طی اولین روزهای معاملاتی پس از تعطیلات نوروزی رشد مطلوبی را در قیمت سهام شرکت های خود شاهد بوده، بعد از برخورد با خط مقاومتی در وسط باند بولینگر روزانه به تعادل رسیدند و اکثر نمادهای قندی در این حرکت حاضر شدند. از این رو اهالی بازار معتقدند در صورت عبور شاخص این صنعت از سطوح مقاومتی خود، می توان به صعود بیشتر آنها امیدوار بود؛ اما در غیر این صورت گروه روند قبلی خود را در پیش خواهد گرفت.

در این شرایط سهام شرکت های قند اصفهان، لرستان و مرودشت با توجه به پیش بینی سود سهام خود برای سال مالی جاری با اقبال بیشتری مواجه هستند و هر سه تا سقف قیمتی سهام بالا رفتند .

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید محمد 66 از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)