صفحه 135 از 157 نخست ... 3585125132133134135136137138145 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,341 به 1,350 از 1570

موضوع: ایران تایر ( پتایر )

ستاره دار(3) دودو آواتار ها
    تشکر شده 5,139 بار در 1,167 ارسال

پاسخ : ایران تایر ( پتایر )

.بعد از 5هفته طبیعی هست سهم فروشنده داشته باشه اونهم خیلی بیشتر از 30میلیون سهم من خودم انتظار دارم روز اول دوم بیشتر از 100میلیون سهم جابجا بشه میانگین حجم یک ماه آخر سهم هم 6-7میلیون سهم بوده که معادل 200میلیون سهم فعلیه
    قیمت امروز در حراج واقعا عجیب شوکه کننده بود اما حالا با آمادگی ذهنی و استراتژی به فردا فکر میکنیم من خودم برنامه دارم فردا اگر قرار به بزخری باشه و زیر 500 فروشنده داشته باشه از سهام و ذخایرم نقد کنم و اضافه کنم
    امروز توی گروه تلگرام پتایر هم متن خوبی دیدم که گذاشتنش اینجا هم، خالی از لطف نیست

سهم امروز یا فردا باز میشه
    خوشبختانه در زمانی که بازار فضای مثبتی داره این موضوع می‌تونه به بازگشایی مناسبتر سهم کمک کنه
    فراموش نکنید کار ما با پتایر تمام نشده و افزایش سرمایه فعلی تنها یکی از پتانسیلهای بزرگ سهم بوده پتایر در میان مدت و درازمدت یکی از بهترین گزینه های بازار هست شرکتی که مدیریتی قوی داره عملکرد تولید و فروشش عالیه بسیار شفاف و سالم کار می‌کنه سهامدار محور هست و برنامه داره ظرفیت تولید فعلیش را تا ۳ برابر افزایش بده
    قیمت سهم هم حالا بعد از افزایش سرمایه سنگین به شدت رقیق شده و بقول معروف دیگر کسی از قیمت درشتش نمی ترسه! باور کنید یا نه خیلی‌ها فقط بخاطر قیمت ظاهری بالا سراغ چنین سهامی نمی آمدند!
    اما برای گشایش سهم همه ما میتونیم در کنار هم نیروی مثبت بزرگی را بوجود بیاریم برای اینکه از دارایی و سهم خود حمایت کنیم
    همانطور که اشاره شد بزرگترین حمایت ما عدم حضور در سمت فروش مچینگ هست چه سهم بخواد هزار تومن قیمت بخوره چه پانصد تومن!
    پتایر به عنوان یک سهم پرپتانسیل بنیادی که برای پرکردن گپ قیمت قدم برخواهد داشت فروشی نیست اما کسانی که به هر دلیلی قصد سهم را بفروشند احتمالا به نفعشان هست که اجازه بدن فرایند کشف قیمت انجام بشه و بعد در دامنه عادی -۲ تا +۶ سهم خودشون را واگزار کنند هر چقدر اردرهای فروش بیشتر باشه قطعا باعث پایین کشیدن قیمت مچینگ میشه در سوی مقابل اتحادی که باید از سوی ما صورت بگیره تجمیع اردرهای خرید هست
    فراموش نکنید بازار ما بازار سطحی و صف محوریه اگر ما سمت فروش را سنگین کنیم بازار هم سمت فروش را سنگین تر و قیمت را بیشتر پایین می‌کشه و اگر ما سمت خرید را سنگین کنیم بازار هم پشت سر ما میاد و صف را سنگین تر و قیمت را بالاتر میکشه
    در مورد قیمت بازگشایی شخصا فکر میکنم بهترین قیمت که می‌تونه در روند قیمتی آینده سهم خللی ایجاد نکنه( نه فشار فروش بوجود بیاره و هم جذابیت خرید داشته باشه) ۷۰۰ تا ۷۵۰ تومن باشه یعنی حدود ۲۵ درصد بالاتر از قیمت فعلی
    بنابراین با تجهیز نقدینگی و قرار دادن اردرهای خرید در این محدوده از دارایی و سهام ارزشمند خود حمایت کنید
    به امید روزهای پرسود و سبز در ادامه سال و به امید اینکه خیلی زود دوباره پتایر را در قیمتهای هزار تومنی ببینیم

عده ای از سهامداران نگران افت بعد از بازگشایی هستند و پتایر را با امثال گکوثر و ... مقایسه میکنند در جواب خیلی ساده میشه گفت که چه به لحاظ بنیادی و سودسازی و چه از نظر شرایط فعلی و جو مثبت بازار و چشم انداز کلی بازار سرمایه ( رسیدن بازار به کف ، انتظارات تورمی تقویت شده، خوشبینی های برجامی کم رنگ شده و دلار تقویت شده) نمیشه چنین مقایسه و نتیجه گیری کرد
    از طرفی
    عده ای از دوستان معترض بودند که چرا توقع ما برای بازگشایی کم هست و انتظار بازگشایی بالاتری را دارند در جواب عرض میکنم به عنوان کسی که در پتایر تکسهم هستم قطعا از هرچه بالاتر بازشدن سهم استقبال میکنم اما نه من و نه هیچ سهامدار عاقلی مایل نیست سهم در قیمتی باز بشه که جذابیت خرید نداشته و برعکس فروشنده ها برای فروش از سروکول هم بالابرند و سهم را خراب کنند نهایتا بازار در مورد قیمت مورد نظرش تصمیم میگیره اما من و شما همانطور که اشاره کردم میتونیم با سیاستهای درست در پیش گشایش از سهم خود حمایت کنیم اگر ما سمت فروش را پر نکنیم و اگر ما به اندازه توانایی خودمون از یک میلیون تومن تا میلیارد اردر خرید در بازه ۷۰۰ به بالا داشته باشیم میتونیم پایین سهم را ببندیم و باعث افزایش تقاضا و حتی بالاتر باز شدن سهم و ایجاد صف خرید ۶ درصدی بعد از مچینگ بشیم
    پس قدرت خودتون را دستکم نگیرید کافیه فقط نیمی از اعضای گروه متوسط ده میلیون تومن در مچینگ خریدار باشند تا یک بازگشایی خوب تا عالی داشته باشیم

حجم مبنا به حدود ۹ میلیون سهم و آستانه تعداد از ۵۰ هزار سهم به ۲۰۰هزار سهم تغییر کرده (مقدمات بازگشایی سهم) البته هنوز دامنه نوسان تغییر نکرده
    ✓✓✓امضا را ویرایش کردم و شش ماه به تاریخ موعود اضافه کردم!
    ✓✓✓ مثلاً مذاکره کردیم اما جنگ میشود! البته جنگی محدود با هدف از بین بردن تاسیسات هسته ای ج.ا با مشارکت اسراییل آمریکا و احتمالا شرکای غربی و چراغ سبز روسیه و چین! این اتفاق بنظرم تا قبل از دی ماه ۱۴۰۱ انجام خواهد شد✓✓✓

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید دودو از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(4) zorba آواتار ها
    تشکر شده 24,871 بار در 3,840 ارسال

09:14حراج مجدد نمادهای معاملاتی(پتایر)،(شپارسح)
    حراج مجدد نمادهای معاملاتی(پتایر)،(شپارسح)

به اطلاع می رساند،نماد معاملاتی شرکت تولیدی ایران تایر(پتایر)، حق تقدم استفاده نشده شرکت بین المللی محصولات پارس(شپارسح) با توجه به عدم کشف قیمت در روز معاملاتی قبل بدون محدودیت نوسان قیمت با استفاده از مکانیزم حراج آماده انجام معامله می باشند.
    مدیریت عملیات بازار شرکت بورس اوراق بهادار تهران
    زی تیر نگه کرد پر خویش بر او دید***گفتا ز که نالیم که از ماست که بر ماست

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید zorba از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,108 بار در 1,007 ارسال

چه مفت خری به راه افتاده در پتایر. بعد از مچ شدن فکر کنم 4 تا 5 روز مثبت 6 بخورد.

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید فین از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

صف فروش در 481 تومان !!!!!!!

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید فین از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,112 بار در 273 ارسال

عجب بازگشایی شگفت انگیزی !

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Shahin.khm از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,220 بار در 578 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط فین نمایش پست ها
    صف فروش در 481 تومان !!!!!!!
    درود این حجم معادل 1.7 میلیون سهم قبل از افزایش سرمایه است.
    باید به احجام بالای معاملات در این سهم عادت کرد.
    ارادت
    دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
    ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید bikaraneh از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط bikaraneh نمایش پست ها
    درود این حجم معادل 1.7 میلیون سهم قبل از افزایش سرمایه است.
    باید به احجام بالای معاملات در این سهم عادت کرد.
    ارادت
    منظورم قیمت پایین است. نه حجم بالا. من انتظار بازگشایی بالای 600 تومان داشتم نه زیر 500 تومان. پتایر فقط 200 میلیون دلار با انهمه پتانسیل و طرح توسعه !!!!!!

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید فین از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,220 بار در 578 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط فین نمایش پست ها
    منظورم قیمت پایین است. نه حجم بالا. من انتظار بازگشایی بالای 600 تومان داشتم نه زیر 500 تومان. پتایر فقط 200 میلیون دلار با انهمه پتانسیل و طرح توسعه !!!!!!
    بازار فعلا وضعیت حال را میسنجه ! در بازاری که تحلیل هیچ مفهومی نداره هیچ انتظاری بیش از این نمیتوان داشت تا پیش بینی سود امسال شرکت و برقراری سواد تحلیلی در بازار.
    ارادت
    دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
    ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید bikaraneh از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 753 بار در 138 ارسال

حقوقی بازارگردان پتایر قبل افزایش ۲۷۰۰۰۰ تا میداد، الانم همونو میده! ?
    ???

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید poorian از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 6,780 بار در 680 ارسال

نکته مثبتی که در پتایر باعث امیدواری است حجم کم معامله است.

امروز کمتر از 56000 سهم قبل از افزایش سرمایه معامله شده.

یک عدد خیلی کم سابقه .

واین یعنی منفی هیجان است و بزودی برگشت رخ خواهد داد .

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید technicaler از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع