صفحه 78 از 157 نخست ... 28687576777879808188128 ... آخرین
نمایش نتایج: از 771 به 780 از 1570

موضوع: ایران تایر ( پتایر )

عضو فعال
    تشکر شده 24,082 بار در 4,305 ارسال

پاسخ : ایران تایر ( پتایر )

به نظرم الان وقتشه دارندگان پدرخش ، پتایر را جایگزین کنند! پدرخش رشد خوبی داشته است و پتایر در ابتدای راه است.

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید رادین1 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال علیرضا123 آواتار ها
    تشکر شده 7,161 بار در 1,547 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mey نمایش پست ها
    معاملات سهم..در این 4 روزه..یه فرمه...از مثبت رنج..به..منفی..از منفی به..مثبت.......من..تنها دلیل این..معاملات را.جمع..کردن..شناور سهم..میدانم... ..خجم..معاملات امروز هم....حدود 40 درصد از دیروز کمتر شد...در روزی که کلاه..گروه..لاستیک...قرمز پوش بودند...
    90 درصد..این.کانال تلگرامی ها فرق هر را از بر نمیدونند...یه دکان زدند برای دزدی از ملت ..بی تحلیل...البته صد رحمت به دزد...
    به اندازه..80 درصد بازرش فقط در 3 ماهه..چهارم..فروش داشته...شوخیه..مگه.......
    بازار در ابلهانه ترین حالته..تاریخشه...فقط شکلر را ببینید...5 روز ..پیش 563 توامن...به زور 350.میلیون برای خریدش ..پول دادن.......
    امروز همین بازاریان..12..میلیارد..برای شکلر 673 تومانی ..هزینه..کردند.....اصلا بحثم سر ارزش شکلر..نیست...بلکه..میخوام...حم اقت...و..فقر فکری را در بازار نشان بدم...
    تا اینا در بازارند بازار بهشته...چون..ارزان فروش..و..گران..خرند..تا سهمی ارزان باشه..نمیخرنش..همچین..که رشد..کنه..سینه..چاک..میدهند....
    پ.ن...توصیه..به..خرید ندارم..
    درود اقا میلاد عزیز...دادا....روند تحولات فاندی سهم در دو ماه گذشته نشون میده...این سهم بزودی میره بالای 1000 تومن...یک افزایش نرخ دیگه هم اول 98 در راهه...لاستیک زیر تنی 24 نمیمونه

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا123 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,077 بار در 4,278 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا123 نمایش پست ها
    درود اقا میلاد عزیز...دادا....روند تحولات فاندی سهم در دو ماه گذشته نشون میده...این سهم بزودی میره بالای 1000 تومن...یک افزایش نرخ دیگه هم اول 98 در راهه...لاستیک زیر تنی 24 نمیمونه
    .سلام.....دقیقا.. با شما..همنظرم.. ..جناب علی اقای..عزیز...ارادت...
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 672 بار در 89 ارسال

درود بر می عزیز
    بنده پیش بینی میکنم که تا اومدن گزارش های جدید سهم روزانه چند درصد کف قیمت رو داره میاره بالا و بعد اومدن گزارش انشالله خوب یه رشد دیگه آغاز بشه ،البته واقعا سهامدار ها هم عالی دارن رفتار میکنن و قیمت پایین فروشنده نیستن
    ممنون میشم در این مورد شما هم دیدگاهتون رو بیان کنید

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Mnm1990 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,082 بار در 4,305 ارسال

[QUOTE=Mnm1990;766126]درود بر می عزیز
    بنده پیش بینی میکنم که تا اومدن گزارش های جدید سهم روزانه چند درصد کف قیمت رو داره میاره بالا و بعد اومدن گزارش انشالله خوب یه رشد دیگه آغاز بشه ،البته واقعا سهامدار ها هم عالی دارن رفتار میکنن و قیمت پایین فروشنده نیستن
    ممنون میشم در این مورد شما هم دیدگاهتون رو بیان کنید[/QUOTE
    سلام به همه
    به نظرم هنوز به اندازه کافی توجه ها به سمت پتایر جلب نشده است ! بازیگردان سهم هم به اندازه کافی سهم جمع کرده است و می خواهد از پتانسیل بقیه هم برای رشد سهم استفاده کند . این سهم ، سهم سنگینی نیست بنابراین میتواند به راحتی مسیر پدرخش را طی کند .سهم تغییرات بنیادی داشته است و از طرفی به نظرم چشم انداز بازار بورس در سال آتی مثبت است . وجود تورم انتظاری بالا علی رغم ضرر و زیان های سنگین برای بخشهایی از اقتصاد ، منافعی هم برای بخشهای دیگر دارد . رشد فوق العاده در فروش ماههای اخیر نشون دهنده اینه که پتانسیلهای بالقوه در حال تبدیل شدن به فعل است . تنها نکته باقی مانده همونه که گفتم !! به زودی توجه ها را به خودش جلب خواهد کرد کافیه 20 درصد دیگه رشد کند تازه خیلی ها سهم را به پورتفویشون اضافه می کنند . کمی صبر ! صبح نزدیک است .

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید رادین1 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

...دقیقا..درست..میفرمایید...بن ظر من.هم....سهم داره...هم..کفسازی میکنه...و..هم..پله..پله..شناور سهم..جمع..میشه....
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط Mnm1990 نمایش پست ها
    درود بر می عزیز
    ممنون میشم در این مورد شما هم دیدگاهتون رو بیان کنید
    ...دقیقا..درست..میفرمایید...بن ظر من.هم....سهم داره...هم..کفسازی میکنه...و..هم..پله..پله..شناور سهم..جمع..میشه....

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

..جناب..کهنمویی ..تحلیلگری با سواد..و خوش..فکرند...

کهنمویی, [13.03.19 19:04]
    پتایر اخر وقت ۱۵۰۰ تا با کد حقوقی بعد از چند روز وقفه فروختند و چند اردر دیگر گذاشتند تا فروشندگان زیر ۶۰۰ تومان را ملزم به فروش کنند در چند روز گذشته به صورت خزنده قیمت پایانی از ۵۵۰ تومان به بالای ۵۸۰ تومان رسیده به نظرم پیاده کردن فروشندگان و کسانی که برای نوسان خریده اند در همین حوالی و با همین استراتژی کار درستی است البته فروشنده زیادی وجود ندارد و معاملات سهم با تعداد بسیار کم براحتی صعودی میشود ولی همین تعداد کم را هم باید زیر ۶۰۰ خرید تا گزارش اسفند ماه زمان زیادی نمانده و شاید خریداران در روزهای آخر سال با عجله بیشتری بخرند
    وزیر صنعت اقلامی را که از دریافت دلار ۴۲۰۰ تومانی حذف شده بودند دوباره به لیست برگرداندن تا جای پای دلار ۴۲۰۰ محکمتر شود احتمالا اتفاق خوبی در مورد کانال مالی اروپا و روابط با عراق افتاده که این کار انجام شد برای گروه لاستیک خبر خوبی بود هرچند پتایر با حذف این قیمت دلار هم به سود نجومی میرسید گروههای دیگر بخصوص شرانل از نفتیها واکنش خوبی نشان داد ولی بازیگران پتایر با حوصله در حال خرید هستند

16. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 49 بار در 13 ارسال

سلام اساتید ...جناب می گرامی من از این گروه پاسا دارم و در سود خوبی هستم به نظرتون با پتایر عضو کنم یا همون پاسا خوبه
    ویرایش توسط mfa : 2019/03/13 در ساعت 22:58

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mfa از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط mfa نمایش پست ها
    سلام اساتید ...جناب می گرامی من از این گروه پاسا دارم و در سود خوبی هستم به نظرتون با پتایر عضو کنم یا همون پاسا خوبه
    ...سلام...ارادتمندتان....
    پتایر از ..پاسا..فاندش بهتره.....ولی در کوتاه..مدت..معلوم..نیست..کدام ..بیشتر رشد..کنه...مثلا شاید..پاسا رفت بالا 400..پتایر را همین..حدود...نگه داشتند......ولی در میان..مدت..احتمالا...احتمالا. .پتایر بازدهیش بالاتر باشه.....
    پاسا..هم..گزارشات..2 ماهه..اخیرش عالی بود....و..جا برای رشد..خوب را داراست....

20. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع