صفحه 73 از 157 نخست ... 23637071727374757683123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 721 به 730 از 1570

موضوع: ایران تایر ( پتایر )

عضو فعال
    تشکر شده 24,077 بار در 4,278 ارسال

پاسخ : ایران تایر ( پتایر )

...این سهم.در موقعیت....پدرخش..400...و..کفرای 400..شدوص 350..و...قرار داره....بینظیر ترین..اینده به..همراه...سودی فوق العاده برای سهامداران..میان..مدتی....
    تا میتوانید..این قیمتها.. بخرید..که شاید 100..150..درصد بالاتر...برایش سر و دست بشکانند....
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

2. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ".احسان." آواتار ها
    تشکر شده 27,962 بار در 2,684 ارسال

پتایر با فروش هر کیلو تایر با دلار 6 هزار تومان هم تطابق ندارد. اگر دلار سال آینده را 10 هزار در نظر بگیریم، فروش هر کیلو تایر باید به 30 هزار تومان برسد ما 25 هزار تومان در نظر می گیریم. با فروش 24 هزار تن تایر فروش سال شرکت به 600 میلیارد تومان می رسد. با حاشیه سود 15 درصد سود ناخالص شرکت به 90 میلیارد تومان می رسد و اگر هزینه ها را 35 میلیارد تومان بگیریم، سود خالص برابر 55 میلیارد تومان می رسد. تقسیم بر 288 میلیون سهم 190 تومان سود به ازای هر سهم خواهد شد.
    آهاي آهاي يكي بياد يه شعر تازه تر بگه....
    کانال تلگرامی: STOCKMARKET100@

4. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید ".احسان." از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال arad700 آواتار ها
    تشکر شده 16,145 بار در 2,953 ارسال

جناب احسان عزیز با تشکر از تحلیلهای خوب شما و سایر اساتید.
    می خواستم بپرسم تا چه اندازه سناریوی فروش هر کیلو به قیمت ۲۵ تومن را محتمل می دانید؟همانطور که خودتان هم مستحضرید در دوره های گذشته تا کنون لاستیکی ها چندین مرتبه یه رشد را تجربه کردند ولی بعد از اون متوقف شدند و افزایش قیمتی که اعلام شده بود محقق نشد.
    آیا نرخ ۲۵ تومن اعلام شده است؟
    البته من خودم هنوز هم سهامدار این شرکت هستم و صرفا جهت افزایش معلوماتم این پرسشها را مطرح می کنم.
    Honesty is the best policy

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

...چه..کرد..پتایر 41/5..میلیارد فروش.......بایاس رفت 19/3...........................سیمی 19..................
    فروش 2 ماهه اخیر...شد........87..میلیارد......... ....................فروش کل 3 ماهه سوم...74/3..میلیارد....................در 2 ماهه اخیر...1/17 برابر ..کل 3 ماهه سوم..فروخته.............................
    سود 3 ماهه چهارم..حداقل 60...تا 90..تومانه.....وسلام...
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

..این سهم...راحت..میتوانید بالا 1100...بفروشید...راحت......البته به شرط صبر

10. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط arad700 نمایش پست ها

می خواستم بپرسم تا چه اندازه سناریوی فروش هر کیلو به قیمت ۲۵ تومن را محتمل می دانید؟همانطور که خودتان هم مستحضرید در دوره های گذشته تا کنون لاستیکی ها چندین مرتبه یه رشد را تجربه کردند ولی بعد از اون متوقف شدند و افزایش قیمتی که اعلام شده بود محقق نشد.
    البته من خودم هنوز هم سهامدار این شرکت هستم و صرفا جهت افزایش معلوماتم این پرسشها را مطرح می کنم.
    ..درود..اراد..جان..باور..میکرد ی پراید بشه..50...میل......

12. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ".احسان." آواتار ها
    تشکر شده 27,962 بار در 2,684 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط arad700 نمایش پست ها

سلام و عرض ادب،

همین الان در گزارش بیشتر از نرخ ماه قبل با نرخ 19 هزار تومان و 20 هزار تومان فروش داشته در بهمن ماه. با دلار 8 هزار تومان نرخ لاستیک به 25 هزار تومان می رسد نه با این دلار . سال پیش دلار 3900 تومان نرخ فروش هر کیلو لاستیک 12 هزار تومان بود، شما با همین نسبت در نظر بگیرید. اگر دلار 12 هزار تومان تثبیت بشه، نرخ هر کیلو بدون شک بالای 30 هزار تومان تا 36 هزار تومان خواهد شد.

در مقابل این گزارش اگر کل شرکت را حقوقی ها برای فروش در این قیمتها بگذارند، سهم راه رشد قیمتی خودش را خواهد رفت. چه رسد به 3 الی 5 میلیون سهم که بازار به هر دلیلی در این قیمتها عرضه کند. به نظر باید خریدها زیر 500 تومان در سبدها تکمیل شود و منتظر میوه دادن سهم که تارگت دو برابر قیمتی از 500 تومان هست، یعنی 1000 تومان باشیم. فروش سالیانه شرکت به 500 میلیارد تومان رسیده و ارزش بازار 120 میلیارد تومان. خدا خیری به فروشنده ها و خریدارها خواهد داد. فروشنده ها خیر رسان هستند به خریدارها بدون شک/
    آهاي آهاي يكي بياد يه شعر تازه تر بگه....
    کانال تلگرامی: STOCKMARKET100@

14. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید ".احسان." از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 672 بار در 89 ارسال

درود بر دوستان
    امروز هم به امید ادامه این روند رو به رشد پله دوم خرید شد

16. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید Mnm1990 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

فقط از حماقت بازار و..طمع...این..تخم..کفتارها.....ا ستفاده..کنید....این سهم..از پدرخش 400..تومانی هم..بشدت ارزنده تره....الان هم..میبینید...اقایان به اصطلاح...استاید تلگرامی...زبان به.کام..گرفتند....علتش اینه..که...دنبال خریدند...یا..دنبال انداختن سهم..خویش به..ملت همیشه در صحنه اند....البته همه..نه..........پدرخش هم..هیچکدامشان از فاندش نگفت...سهم..200 درصد رشد..کرد....یکی از بینظیر ترین سهم..های بازار را دارید.....من..مرده..شما زنده..ببینید..کی..و در چه..قیمتی....از سهم..خواهند..گفت...

18. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال علیرضا123 آواتار ها
    تشکر شده 7,161 بار در 1,547 ارسال

پتایر 430..440 تومنی استخاره میخاد خریدش...اما بالای 1000 خریدار پیدا میکنه

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا123 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع