نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: سوال در مورد سرمایه گذاری در بورس لطفا اساتید پاسخ بدن ممنون

عضو عادی fun_9990 آواتار ها
    تشکر شده 16 بار در 9 ارسال

سوال در مورد سرمایه گذاری در بورس لطفا اساتید پاسخ بدن ممنون

سوال اینه که من چند مدتی هست در حال مطالعه و سرمایه گذاری خیلی اندک توی بورس هستم و دارم کم کم اشنا میشم

سوالم اینه که اگه سبد خوبی در زمان خوبی خریداری بشه به ازای مبنای مالی 100 تومن ( قیمت به عنوان مبنا و سود در نظر گرفته شده )

چقد میشه توی سال در آمد داشت ؟ این میزان می تونه متفاوت باشه اما در بنر تبلیغاتی همین انجمن و یا جاهای دیگه هم دیدم که اعدادی مثل 80 % تا 300 % هم عنوان شده

ایا این اعداد ارقام یعنی به ازای 100 تومن سرمایه گزاری میشه اخر سال 180 یا حتی 400 تومن برداشت داشت !!! یا من اشتباه محسابه می کنم

لطفا این سوال پاسخ داده بشه تا بریم سراغ سوالهای دیگه

مممنون

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید fun_9990 از ایشان تشکر کرده است:

كاربر فعال bashash آواتار ها
    تشکر شده 3,518 بار در 593 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط fun_9990 نمایش پست ها

سوال اینه که من چند مدتی هست در حال مطالعه و سرمایه گذاری خیلی اندک توی بورس هستم و دارم کم کم اشنا میشم

سوالم اینه که اگه سبد خوبی در زمان خوبی خریداری بشه به ازای مبنای مالی 100 تومن ( قیمت به عنوان مبنا و سود در نظر گرفته شده )

چقد میشه توی سال در آمد داشت ؟ این میزان می تونه متفاوت باشه اما در بنر تبلیغاتی همین انجمن و یا جاهای دیگه هم دیدم که اعدادی مثل 80 % تا 300 % هم عنوان شده

ایا این اعداد ارقام یعنی به ازای 100 تومن سرمایه گزاری میشه اخر سال 180 یا حتی 400 تومن برداشت داشت !!! یا من اشتباه محسابه می کنم

لطفا این سوال پاسخ داده بشه تا بریم سراغ سوالهای دیگه

مممنون
    باتوجه به گفته هاتون بله اگه 80 یا 300درصد سود دقیقا همون چیزی میشه که گفتید
    .......خداوند فرمودند :شادی ها را برای جمع کردن دوست آفریده ام ولی غم را برای انتخاب بهترین دوست...!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)